0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #820 -: Април 05, 2006, 15:26:39 pm »
ще се борим разбира се, само да сме живи, здрави и парички и нерви да има.
*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #821 -: Април 05, 2006, 15:34:33 pm »
само така! горе главите, момичета - ще се справим!
 :bighug:
*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #822 -: Април 05, 2006, 16:12:51 pm »
Cyzi, :kiss: .
Напълно те разбирам, но най-хубавото е, че гледаш напред. :D
Намерихме нашето синче.
*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #823 -: Април 05, 2006, 19:44:43 pm »
съжалявам и аз, мили момичета. ДАно следващият път е успешниЯТ!!!!

абе аз откога викам да закрием тая тема и да караме в пролетната, която дано е по-успешна. Зимата СВЪРШИИИИИ!!! :balk_102:
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/age/21469.gif[/img][/link]
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #824 -: Април 07, 2006, 10:11:41 am »
Цитат на: borovinka
И тоя опит не беше успешен


Какво да ви кажа, към кървенето от вторник сега се прибави и положителен тест за бременност, при вида на който апетита ми изчезна светкавично - все неща за които мечтая отдавна. Стискайте ми палци. Много имам нужда!
*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #825 -: Април 07, 2006, 10:27:49 am »
Както ти писах вече много се вълнувам от тая новина!!!!!
Моя приятелка се оказа бременна след ин витро, въпреки че прокърви доста сериозно в продължение на два три дни!
Така че......
В понделник искам ПРЕКРАСНИ новини!
Целувам те много!!!!
В очакване ....
*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #826 -: Април 07, 2006, 10:30:08 am »
Миличка Боровинке-стискам  :crossfingers: .направи още 1-2 тестчета и се успокой.Пази се. :bighug:  :balk_21:
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #827 -: Април 07, 2006, 10:53:13 am »
Боровинка, всичкият късмет да е с теб!!!!

Фуси, да не би тази ти приятелка, дето прави ин-витро при Иво Тодоров? :lol:
Благодаря ти, Бени!







*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #828 -: Април 07, 2006, 10:57:11 am »
:cry:  :cry:  :cry:
Не за съжаление. Мислех въобще да не пиша по тая тема защото мразя лошите новини, пък те на никого не помага, но моята приятелка не успя за съжаление.....
Тодоров извади 2 яйцеклетки както бях писала, и двете се били оплодили, но уви нищо не се задържа.
Сега и тя си събира душата .....
В очакване ....
*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #829 -: Април 07, 2006, 11:03:06 am »
Бях обещала, че ако моята приятелка успее при Иво Тодоров, ще направя публично покаяние задето го оплюх - посипване на глава с пепел и други подобни. Много исках, ама не стана за съжаление.
В очакване ....
*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #830 -: Април 07, 2006, 11:10:15 am »
Здравейте мили момичета, хайде и аз да се запиша отдавна не съм го правила и дано с това завърша неуспешните опити от зимната сесия.Вчера бях на преглед и се оказа че плодния сак е празен-няма ембрион, няма пулс-нищо. :cry: Другата седмица отивам за да решат дали да ми правят кюретаж и .....борбата продължава. Вече с док сме начертали план за по нататък и няма никакво предаване.Само усмивки и още повече хъс.Обичам ви всички и благодаря за подкрепата и само да има късмет някой след мен да напише лоша новина.От тук нататък в тази тема само хубави, нали?

Borovinka, мила моя стискам мнооого силно палците и се моля за теб.
*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #831 -: Април 07, 2006, 11:11:10 am »
borivinka, много, много късмет и стискаме палци:)
*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #832 -: Април 07, 2006, 11:13:22 am »
peta, много съжалявам
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #833 -: Април 07, 2006, 11:14:24 am »
Цитат на: peta
Здравейте мили момичета, хайде и аз да се запиша отдавна не съм го правила и дано с това завърша неуспешните опити от зимната сесия.Вчера бях на преглед и се оказа че плодния сак е празен-няма ембрион, няма пулс-нищо. :cry: Другата седмица отивам за да решат дали да ми правят кюретаж и .....борбата продължава. Вече с док сме начертали план за по нататък и няма никакво предаване.Само усмивки и още повече хъс.Обичам ви всички и благодаря за подкрепата и само да има късмет някой след мен да напише лоша новина.От тук нататък в тази тема само хубави, нали?


Пета съжалявам мила  :balk_21: Дано това е последната лоша новина тук.  :balk_21:
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #834 -: Април 07, 2006, 11:17:34 am »
Цитат на: borovinka
Какво да ви кажа, към кървенето от вторник сега се прибави и положителен тест за бременност, при вида на който апетита ми изчезна светкавично - все неща за които мечтая отдавна. Стискайте ми палци. Много имам нужда!


Стискаме много силно палците  :goodluck:
*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #835 -: Април 07, 2006, 11:20:20 am »
Пета, много съжалявам мила  :cry:  :cry:  :cry:
Бъди силна и сигурна, че при следващият опит всичко ще бъде наред  :balk_21:  :bighug:
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #836 -: Април 07, 2006, 11:35:42 am »
Всеки ден влизам да чета и да гледам за новинки от процедурите на Пета, Боровинка и Пандичката. Досега не се обадих, понеже моята подкрепа едва ли е много голяма утеха при лоши новини ... но все пак ...  :roll:

Момичета, искам да ви кажа, че какво става с вас ме вълнува много и наистина ви стискам палци да успеете, защото сте страхотни и заслужавате да сте щастливи майки!  stork-boy

Прегръдки и поздрави от мен ... и късмет! :goodluck:
*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #837 -: Април 07, 2006, 11:39:20 am »
Пета, много  съжелявам :cry:  :cry:  :cry: НО  нали знаеш , че  следващите месеци шатсовете ти за бременност хич не са малки, защото организма се е настроил на режим БРЕМЕННОСТ :wink: Аз съм сигурна, че ще стане следнащия път имаш перфектни показатили :!:

Боровинче,
много ти стискам палци :!:  :!:  :!:

Пък аз днес съм с отрицателен тест, писала съм в другата тема :cry:
Ама никакво отчаяние и това е...
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #838 -: Април 07, 2006, 11:41:51 am »
Миличка Пета, искрено съжалявам и те  :bighug:  силно!!

Бързо възстановяване ти желая.

Толкова близо бяхте, което означава, че следващият път непременно ще успеете!!
Благодаря ти, Бени!







*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #839 -: Април 07, 2006, 12:10:16 pm »
Пета,миличка,много съжалявам.Прегръщам те,изпращам ти от моите положителни емоции и енергия,ти другото си го имаш.
Ще успееш,съвсем скоро.Ти заслужаваш да бъдеш мама и господ го знае.Леко и бързо възстановяване и много надежда.
Най-хубавото тепърва ти предстои.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери