0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #560 -: Март 07, 2006, 17:22:14 pm »
White, Nikolinka, Lilly, Cyzi, късмет!  :goodluck:  
И нека щъркелът ви навести!
*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #561 -: Март 07, 2006, 17:25:16 pm »
Късмет, момичета !!! stork-girl  stork-boy  stork-girl  stork-boy  stork-girl  stork-boy stork-girl stork-girl  stork-boy  stork-girl  stork-boy  stork-girl  stork-boy stork-girl
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #562 -: Март 07, 2006, 17:30:41 pm »
Момичета, и аз ви стискам палци за успех! :)
*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #563 -: Март 07, 2006, 17:58:35 pm »
на Lilly, Suzi i nikolinka - много много късмет! при мен нещо май пак няма да се получи  :( усещам как ме приболява точно като преди да ми дойде!   :evil:
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/age/21469.gif[/img][/link]
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #564 -: Март 07, 2006, 18:56:25 pm »
майски, тази болка за която говориш е признак както за идване на цикъла, така и за ранна бременност. стискам ти палци да е второто.
аз лично се ориентирам по гнойтачките - избият ли знам че оттече...
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #565 -: Март 07, 2006, 21:27:30 pm »
White, Lilly, Suzi стискам палци да имаме успех :D                                                                                                                                                                                      

Maiski, дано ни зарадваш стискам палци

*

    Anonymous

АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #566 -: Март 07, 2006, 23:05:08 pm »
Благодаря, момичета, за окуражителните думи, но...в три години "взиране" в симптоми, честно казано вече така добре познавам всеки един признак на тялото си, че...дано да се лъжа все пак!
...и честит празник утре :flower:
*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #567 -: Март 07, 2006, 23:06:52 pm »
опс...това госта бях аз :)
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/age/21469.gif[/img][/link]
*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #568 -: Март 08, 2006, 06:40:54 am »
Честит празник, мили момичвта и бъдещи мами!Ами...моята приказка май свърши и снощи в 03:00 получих преждевременно своя подарък-прокървих и то доста.Е не можах като нормалните хора да изчакам поне до теста и да си живея с илюзиите още 5 дни. За пореден път ще използвам моята любима фраза "Живота е сурав и курав" :) .След малко ще отида до болницата да кажа и на екипа и това е.Въпреки всичко искам да изкажа благодарностите си на целия екип който се грижеше за мен-д-р Александров, доц.Маркова, проф.Козовски.Те направиха и дадоха всичко от себе си......от мен се искаше толкова мъничко......само да задържа бебенцата, но аз отново не можах да се справя. :balk_144: Ами това е, най-вероятно ще събирам сили и ще продължавам напред.В момента съм блокирала и не мога да разсъждавам нормално, но щ се оправя :) .От малка не обичам филмите с лош край..............Обичам ви и съм благодарна че ви има :bighug:
*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #569 -: Март 08, 2006, 08:15:26 am »
Ех, Петя, миличка! Толкова съжалявам!  :balk_144:  
Съдбата наистина е жестока към нас понякога. Но дори когато ни нанася удари, ни оставя искрица надежда, за да продължим по пътя по-силни и по-смели! Няма да си никога сама в тежки моменти. Ние ще сме до теб и ще те подрепяме, каквото и да се случи! Защото и ние те обичаме!  :balk_21:  :balk_21:  :balk_21:
Вярвай и ще успееш!
 :bighug:
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #570 -: Март 08, 2006, 08:39:45 am »
Пета,  :cry:  :cry:  :cry:
*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #571 -: Март 08, 2006, 08:49:47 am »
Пета, страшно съжалявам :cry: .
Намерихме нашето синче.
*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #572 -: Март 08, 2006, 08:51:29 am »
Момичета,
Честит празник и от мен.
Стискам палци на всички чакащи резултати. :balk_102:
Намерихме нашето синче.
*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #573 -: Март 08, 2006, 09:01:25 am »
Пета, не бързай да се отчайваш още,това че кървиш не означева ,че се е случило най - лошото.Може едното ембрионче да се откачило само, а другото да си стои.Заковавай се за леглото,увеличи си утрогестана и стискай краката здраво :lol: Хич не дей да хукваш по болници само лежене,обади им се по телефона,а пък те ако преценят ще те извикат.При мене се получи същата история на 9-10 започнах да кървя и събрах саковете и аз да ходя към Варна ама Маркова каза само лежане и утрогестана в двойни дози  до теста.Така че има още надежда,стискам палци ,дано да е фалшива тревога :goodluck:
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #574 -: Март 08, 2006, 09:07:59 am »
peta,  много съжалявам, кураж миличка :balk_21:
Житейски закон е:
Когато една врата се затваря,
друга се отваря пред нас.
Трагичното обаче е,
че човек гледа само към затворената врата
и не обръща внимание на отворената.
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #575 -: Март 08, 2006, 09:38:42 am »
Кураж,peta не се отчайвай!!! Честит празник на всички момичета и сбъдване на мечтите ни!!!


*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #576 -: Март 08, 2006, 09:52:59 am »
Peta, съжалявам миличка!  :cry:  :cry:  :cry:
*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #577 -: Март 08, 2006, 10:02:05 am »
Цитат на: tigra
Пета, не бързай да се отчайваш още,това че кървиш не означева ,че се е случило най - лошото.Може едното ембрионче да се откачило само, а другото да си стои.Заковавай се за леглото,увеличи си утрогестана и стискай краката здраво :lol: Хич не дей да хукваш по болници само лежене,обади им се по телефона,а пък те ако преценят ще те извикат.При мене се получи същата история на 9-10 започнах да кървя и събрах саковете и аз да ходя към Варна ама Маркова каза само лежане и утрогестана в двойни дози  до теста.Така че има още надежда,стискам палци ,дано да е фалшива тревога :goodluck:


Ами да може би избързах, а може би не-ходих до болницата и ми казаха да увелича лекарствата и да чакам-да се притеся чак когато текне яркочервена кръв.Ами това е.
 Благодаря специално  на panda, за грижите и вниманието с което ме обгръща, както и на всички останали. :bighug:

P.S. Missy, май ти ще черпиш! :D
*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #578 -: Март 08, 2006, 10:04:00 am »
Пета лягай и си почивай непрекъснато!
*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #579 -: Март 08, 2006, 10:30:37 am »
Спокойно миличка,
не искамда ти давам напразни надежди, но мисля че още не всичко е свършило. Лягай бързо и почивай

надявам се заедно с теб
целифки  :sunshine:
В очакване ....