0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #520 -: Март 01, 2006, 13:57:16 pm »
Честита Баба Марта момичета!

Пета, Майски, Панда, Лали (дано не пропускам някой :oops: , а ако е така да знае, че пожеланието важи и за него) УСПЕХ! Дано подранили щъркели да ви донесат най-големите съкровища stork-girl и нека този форум опустее.
Най-вече пожелавам на всички, които в момента са или се подготвят за АРТ, да не се включват (освен със съвет и допкрепа) в нова тема "Какви ще ги вършим през пролетта".
 yahoo_17  yahoo_17  yahoo_17
Намерихме нашето синче.
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #521 -: Март 01, 2006, 13:59:05 pm »


ХАЙДЕ НА ЩЪРКЕЛИТЕ ......че март месец имат много работа :PМного адреси има за обикаляне :roll:  :wink:  

*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #522 -: Март 01, 2006, 16:08:54 pm »
Честита Баба Марта на всички.Късмет и подранила пролет на вас.
Аз участвам в залаганията за Пета с едно живо и здраво и едно здраво и живо малки човечета.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #523 -: Март 01, 2006, 20:12:51 pm »
хи-хи, ironic, ще ме умориш от смях - почти си представих как зънзикат....Пета, това е супер новина, бравос на теб и на лекаря! :)
хайде момичета, стискам палци на всички! и честита Баба Марта! Нека сме винаги здрави и в добро настроение  :smiley_abxb:
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/age/21469.gif[/img][/link]
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #524 -: Март 01, 2006, 20:34:07 pm »
Цитат на: BLACK_ROSE
ХАЙДЕ НА ЩЪРКЕЛИТЕ  


Това е защото през март се забременява със стрелци  :balk_63:

Стискам палци на всички  :balk_21:
*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #525 -: Март 02, 2006, 10:14:29 am »
Щъркелите явно не са получили писмото с моето желание и ще ме подминат :? .
Резултат от първо инсе  :bfn: .

Пожелавам на всички останали момичета късмет, търпение и много  stork-girl  stork-girl  stork-girl .
Намерихме нашето синче.
*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #526 -: Март 02, 2006, 10:24:33 am »
Съжелявам, peti_pati :(
*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #527 -: Март 02, 2006, 10:24:59 am »
Мили момичета честита Баба Марта, е, малко на патерица! Искам да споделя историята, с коята започна днешния ми ден! Това е историята на едно изстрадало момиче, което може би и вие помните от форума в Дир. Тя е бременна от 5-то ИКСИ и е в 22-ра седмица. На мен ми подейства много освежаващо и оптимистично! http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=probzab&Number=1945283491&page=0&view=collapsed&sb=5&part=
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #529 -: Март 02, 2006, 11:59:32 am »
Благодаря Бора, днес съм изключително разсеяна и отнесена :wink: Хубави празници на всички!
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #530 -: Март 02, 2006, 13:50:35 pm »
Пети, съжалявам, че не се е получило, но нали знаеш, че рядко става от първия път. А първите опити са ценни, заради опита, който се придобива.

Щъркелите може да са получили писмото, но още не са успяли да го обработят - при толкова заявки :lol:  Но ще стигнат до него и няма да те забравят :D
Благодаря ти, Бени!







*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #531 -: Март 02, 2006, 13:53:50 pm »
Пети, и аз съжалявам  :cry: , но погледни от добрата страна - това е само първи път, а колко възможности имаш още  :lol:
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #532 -: Март 02, 2006, 13:59:20 pm »
Хей горе главата.Питаш ли ги горките птици,как се работи като те е налегнал птичи грип.Сега им раздават ваксини и после тръгват отново с вързопите.
Днес викай,мрази,плачи и утре с нови сили напред.
Важното е,че имаш възможности за нов опит.Вярвам,че той ще бъде успешен.
Прегръщам те и ти пращам от моя оптимизъм.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #533 -: Март 02, 2006, 14:47:29 pm »
Благодаря за подкрепата момичета :balk_21: .
Знам, че от първия път шанса е много малък. Пък и вече ми мина :D :D . Готова съм за следващата процедура 8) .
Какво ще кажете да пуснем нова тема за успеха от инсетата, където да могат да пишат не само успели момичета, но и такива които още не са, за да обменим опит за целия процес: начин на стимулация, изследвания/проследяване, брой фоликули, кога е направено инсето (спукан/неспукан фоликул), брой на обработените сперматозоиди, използвани при инсето, колко направени инсета, постигнат успех и т.н.?
Знам, че много от нещата са строго индивидуални, но все пак - за целите на статистиката :wink: .

П.С.: извинявам се, че няма да се включвам в следващите 3 дни - отиваме да си починем извън София :wink: .  
Намерихме нашето синче.
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #534 -: Март 02, 2006, 17:34:12 pm »
peti_pati, жалко че не се е получило от първия път :? но щъркелите са получили писмото ти със сигурност и просто е въпрос на време :)
*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #535 -: Март 03, 2006, 08:06:10 am »
Peti_pati, едва сега прочетох за отрицателния тест. Съжалявам, че не се е получило!
Почини си добре, успокой се и започвай с нови сили!    :balk_21:
*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #536 -: Март 03, 2006, 14:19:51 pm »
Peti_Pati, и аз съжалявам! Знам много добре как се чувстваш - и аз имам 2 неуспешни инсета...но всичко ще се нареди! Хайде, този месец - с нови сили :) и да си починете добре - това също е от значение! :swing:
....и честит празник на всички!  :love:
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/age/21469.gif[/img][/link]
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #537 -: Март 03, 2006, 18:03:02 pm »
Peti_Pati, и аз съжалявам! Почини си добре и горе главата

*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #538 -: Март 06, 2006, 08:33:10 am »
Приятна (почти) пролетна седмица момичета :bighug: .
Отпочинах си добре и събрах положителна енергия. Чухме се с док и се разбрахме как продължаваме - няма отказване, докато не стане :D  :D .
Стискам палци на всички чакащи резултати тази седмица :crossfingers: . Отивам да се обучавам и като се върна да заваря най-малко 5  :bfp1: !
Намерихме нашето синче.
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #539 -: Март 06, 2006, 11:18:55 am »
Горе главата момичета-кокичета :P
На 02.03 видях около 8-10 щъркела  :roll:  :lol:
Почиваха си преди да ви посетят с ценната пратка :wink:
Всяко поражение е стъпка към успеха, нали? :wink:
Не е важното да спечелим битките, а войната :roll:  :P
А ние ще се справим :P