0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #260 -: Февруари 07, 2006, 14:13:06 pm »
Яна, поздравления за добре свършената работа дотук и успех в довършването на начинанието, като му дойде времето :D
Благодаря ти, Бени!







АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #261 -: Февруари 07, 2006, 14:18:15 pm »
Цитат на: Anonymous
Цитат на: FreshBreeze
Десита, съжалявам миличка :bighug:
И при мен явно няма да го бъде, днес направих тест - отрицателен. Но ще се разпиша официално "за статистиката" като ми дойде М.


Жалко, Фрешче... Днес явно не е хубав ден.... Аз също ще изчакам М, за да обявя официално неуспех на опит1. А дали да не направим по още един тест утре :? Ама че работа-май не ми се ще да повярвам... :evil: Сигурно утре ще ни е по-добре, но днес...


Деси, ми аз нещо се смахнах защо не ще да става толкова време и някак не боледувам много неуспеха, (но все пак това е само инсеминация при мен). Направо не вярвам кога ще видя как изглеждат тия две чертички и без много емоции посрещнах поредния отрицателен тест. Все пак, имах някакви нови надежди след махане на ендометриален полип преди 3 месеца, но явно пак няма да е лесно. Чудим се как да продължим.
Иначе и аз си мислех още вчера да си купя направо два теста, че утре трябва да се дрънкам по командировки, та да си го спестя пътуването, ако има защо. Ама като го видях колко супер отрицателен е и след 5 часа първия, нещо се отказах да купувам втори :?
Благодаря ти, Бени!







*

    dessyta

АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #262 -: Февруари 07, 2006, 15:37:40 pm »
Цитат на: FreshBreeze
Цитат на: Anonymous
Цитат на: FreshBreeze
Десита, съжалявам миличка :bighug:
И при мен явно няма да го бъде, днес направих тест - отрицателен. Но ще се разпиша официално "за статистиката" като ми дойде М.


Жалко, Фрешче... Днес явно не е хубав ден.... Аз също ще изчакам М, за да обявя официално неуспех на опит1. А дали да не направим по още един тест утре :? Ама че работа-май не ми се ще да повярвам... :evil: Сигурно утре ще ни е по-добре, но днес...


Деси, ми аз нещо се смахнах защо не ще да става толкова време и някак не боледувам много неуспеха, (но все пак това е само инсеминация при мен). Направо не вярвам кога ще видя как изглеждат тия две чертички и без много емоции посрещнах поредния отрицателен тест. Все пак, имах някакви нови надежди след махане на ендометриален полип преди 3 месеца, но явно пак няма да е лесно. Чудим се как да продължим.
Иначе и аз си мислех още вчера да си купя направо два теста, че утре трябва да се дрънкам по командировки, та да си го спестя пътуването, ако има защо. Ама като го видях колко супер отрицателен е и след 5 часа първия, нещо се отказах да купувам втори :?

Да, и моят беше така категоричен........ Не можеш да правиш ин витро без да вярваш в успех, а как да дозираш вярата, така, че да не ти  е така...тъпо..?!!  Жалко и двете ни, но дано всичко да е ОК за следващи опити. Успех!
*

    Anonymous

АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #263 -: Февруари 07, 2006, 19:03:19 pm »
Благодаря ви, милички, за топлите думи!

Фреши, Десита - нали няма да се предаваме, ей!
Аз все още си задавам въпроси от рода на - какво не съм направила както трябва, търся си вина ли, причина ли - не знам - поревах си... и направих списък на следващите стъпки, които да предприема... Ще говоря и с Док другата седмица по-конкретно!
Успех на всички!  :balk_21:
*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #264 -: Февруари 07, 2006, 19:05:05 pm »
:oops:  госта бях аз  :oops:
*

    Anonymous

АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #265 -: Февруари 07, 2006, 20:51:28 pm »
Здравей, Yana-v!
Искрено ти желая успех в следващата стъпка!!!
При кого прави стимулацията в София и как се получи твоята хиперстимулация? Какво лечение ти приложиха за това и къде - в София или в Солун?
Ако е възможно, разкажи повече подробности!
*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #266 -: Февруари 08, 2006, 09:16:41 am »
Fresh, Dessyta, все пак лелката още я няма, нали. Не губете надежда. Може пък чудото да е станало. :crossfingers:
Имало е примери с момичета с отрицателни тестове, а после са се оказвали "положително" блеменни :D .

Панда, Яна - УСПЕХ и много, много късмет :kiss:

П.С.: аз днес съм на контролен преглед, за да видим какви фоликулчета си отглеждам в резултат на първата в живота ми стимулация. Ще се отчета като се върна.
Намерихме нашето синче.
*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #267 -: Февруари 08, 2006, 09:32:21 am »
Фрешче, миличка, горе главата!  :balk_21:  :balk_21:  :balk_21:
Dessyta, и ти не бързай да се предаваш.
Peti_pati, благодаря за пожеланията! Успех и на теб! И да пишеш как са фоликулчетата  :D
*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #268 -: Февруари 08, 2006, 09:56:29 am »
Съжалявам за неуспешните опити момичета ,горе главата и кураж!А на тези които започват сега ,желая от сърце успех! :)
*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #269 -: Февруари 08, 2006, 13:30:40 pm »
Хайдеееееее, време е пак да се отчета.Днес направих естрадиолчето, е имаше малко перипетии със взимането на кръв, като бодене по двете ръце от две сестри, но най-накрая успяха.Стойностите са добри и започнахме със стимулациите-по две инжекциики на ден и така до понеделник, когато пак съм на преглед и ще ви пиша как вървят нещата. :lol:
*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #270 -: Февруари 08, 2006, 13:57:44 pm »
Браво, Peta!   :balk_21: Дано следващия път нямаш проблеми с вземането на кръв. Важното е, че стойностите на естрадиола са добри  :D  А сега спокойно и да си отгледаш достатъчно на брой и здрави фоликулчета  :D
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #271 -: Февруари 08, 2006, 14:04:48 pm »
  Браво Петя - ти си герой, стискай зъбки с тия инжекции и смело напред - ние сме с теб. Ще се справиш.  
*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #272 -: Февруари 08, 2006, 14:16:07 pm »
Благодаря ви милички.Обичам ви мнооого да знаете. :balk_21:
*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #273 -: Февруари 08, 2006, 17:22:43 pm »
Най-накрая се върнах. Голямо чакане падна при док.
Нещата не са особено розови: само един фоликул 15мм в десния яйчник; :(  в левия - нищо; лигавица 9мм.
Док явно не беше доволен, но нищо не каза, само си отбеляза следващия път да ми увеличи дозата на Клостибегита.
Следващ преглед в събота; инсе - евентуално в неделя или понеделник.
Стискам палци на всички.
Пета, успех и на теб.
Намерихме нашето синче.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #274 -: Февруари 08, 2006, 17:22:45 pm »
Браво, Пета. :lol:
*

    dessyta

АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #275 -: Февруари 08, 2006, 21:32:21 pm »
Е, момичета-официално: неуспешно първо инвитро. Благодаря Ви panda,  peti_pati, Bora82, Divna ! Дано всичко е ОК за следващ опит.....
На всички в процедури-УСПЕХ от сърце!
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #276 -: Февруари 08, 2006, 22:10:23 pm »
Съжалявам мила Десита,

не се отчайвай!Успех при втората и мисли само за бъдещия успех!

 :balk_21:

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #277 -: Февруари 09, 2006, 08:10:48 am »
Десита, много съжалявам. :(
*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #278 -: Февруари 09, 2006, 08:23:44 am »
Десита, съжалявам, миличка! Дано късметът е на твоя страна следващия път! :balk_21:
*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #279 -: Февруари 09, 2006, 09:00:09 am »
Dessyta, мила - страшно съжалявам. :bighug:  :kiss:
Винаги има "утре" и "следващия път", но дано "следващия път", да бъде твоя последен и да ни зарадваш с най-добрата новина :D .
Намерихме нашето синче.