0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #180 -: Януари 26, 2006, 16:06:33 pm »
Дано номер 3 да е на късмет Фреши.Стискам палци,мила. :crossfingers:  :balk_103:
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #181 -: Януари 26, 2006, 16:08:41 pm »
Пета, мерси, но все пак какво й проверяват на маточната кухина, с оптика ли е? Замислих се днес пак, защото един от инструментите, с който се мъчеха да свършат работа, го нарекоха нещо като хистерокопска сонда, та се зачудих има ли нещо общо.

Лали, Грейси, Розичке, благодаря ви за милите думи и пожеланията :D  Грейси, тя пак си пипаше много леко, ама като не стана и не стана ... за малко да пропадне инсеминацята  :evil:  Шийката, както писах, била много подвижна, даже при един от опитите да влезнат през нея направо откочи, и аз го усетих, а събралите се вече 4-5 човека казаха "Ах!" и отскочиха педя назад, и пак не стана :(  Истинско чудо е как стана въобще накрая, наложи се втори човек да натиска матката през корема.
Толкова зор, дано наистина има защо :D  Че за следващ път .. дано ми е минал ужаса, че иначе не знам :(
Благодаря ти, Бени!







*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #182 -: Януари 26, 2006, 16:16:36 pm »
Ох миличка Фреши, дано всичко е наред вече и да не се налага да изтърпиш всичко отначало.  :balk_21:  Но и аз не предполагах че може да боли толкова.  8O
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #183 -: Януари 26, 2006, 16:25:44 pm »
Цитат на: FreshBreeze
Пета, мерси, но все пак какво й проверяват на маточната кухина, с оптика ли е? Замислих се днес пак, защото един от инструментите, с който се мъчеха да свършат работа, го нарекоха нещо като хистерокопска сонда, та се зачудих има ли нещо общо.

Ами доколкото аз разбрах  проверяват дълбочината на матката и къде след това ще е най-добре да върнат зародишчетата.А за инструментариума никаква идея си нямам, защото нали ти казах....спинках :sleeping: .Нека се включат и другите, по-компетентни момичета. :lol:
*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #184 -: Януари 26, 2006, 16:27:21 pm »
Цитат на: FreshBreeze

Толкова зор, дано наистина има защо :D  (

Дано! :bighug:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #185 -: Януари 26, 2006, 16:30:06 pm »
Фрешо, дано тези мъки, дето си изтърпяла, да са за добро и да се увенчаят с успех!
пак ли нестимулирана правихте?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #186 -: Януари 26, 2006, 16:30:16 pm »
О, Фрешче! През какво си преминала само! Дано да се е получило този път!!
За сондажа ще мога да споделя чак след седмица. Засега Peta е с най-свежи впечатления. Ама тя е нашата гордост - винаги с усмивка и смело напред!  :D
*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #187 -: Януари 26, 2006, 16:46:46 pm »
Цитат на: panda
Засега Peta е с най-свежи впечатления. Ама тя е нашата гордост - винаги с усмивка и смело напред!  :D

Мерси, ама нали знаеш трудното е докато полудееш, след това идва веселата част, че и аз така вече :blob10:  :oops:
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #188 -: Януари 26, 2006, 16:50:14 pm »
Фреши, сигурно с всичките тия мъки си си изразходвала лошия късмет за тая инсеминация  :wink: Понякога като ми почне зле денят, и си казвам, че така е по-добре - сутринта да изчерпаш гадостта за цялото време и до вечерта само хубави неща да ти се случват.

Така че - вярвай, че всичко неприятно е минало и сега те чакат само хубави неща! Свети Валентин може би има подарък за теб  :bfp:

Целувки, късмет и се радвай - лошото свърши!  :D
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #189 -: Януари 26, 2006, 16:54:48 pm »
Успех Фреши, абсолютно съм сигурна, че ще е за хубаво.
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #190 -: Януари 26, 2006, 16:57:14 pm »
Фрешче, дано след толкова мъки се похвалиш с най-доброто, от сърце ти го желая!
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #191 -: Януари 26, 2006, 17:06:36 pm »
Цитат на: FreshBreeze
Шийката, както писах, била много подвижна...


И аз изглежда съм частен случай като теб. С много тясна, и като капак, крива шийка. При първото ми инвитро, трансфер не можаха да направят в определения ден, заради кръвване на шийката. Извикаха ме пак на следващия, и пак мъки... При следващите опити аз все казвах, че трансфера при мен е проблематичен заради шийката, но никой не ми обръщаше внимание и така до деня на трансфера, когато почваха да се вайкат и да ми се карат "Ама ти защо не каза по-рано бе, момиче!"  Последния път ми казаха да не съм мръднала, че инак трансфер няма да има и аз замръзнах. Болката ми е ужасна, но когато са подготвени използват някакъв "водач" и се приключва поне по-бързо. Приятелка твърди, че при мен болката е на психическа основа, ама и дори да е вярно - какво от това.  Добре че съм изключение!
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #192 -: Януари 26, 2006, 17:07:57 pm »
Фрешче, и аз се моля за хубави новинки от теб!Стискам палци, дано е било на хубаво!
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #193 -: Януари 26, 2006, 17:20:38 pm »
Милички Старлет, Пета, Джами, Панда, Камбозола, Стефи, Петьофи, Боровинка, Данидан
 :bighug:  :bighug:  :bighug:

Благодаря ви много за хубавите думи, все едно наистина ме прегърнахте - почувствах се по-добре.
Една мацка от персонала, не знам - сестра сигурно - даже ми предложи да ми държи ръката, много бяха мили :wink:
Боровинка, следващият път и аз ще надам вой от по-рано. Но да ти кажа, сменяха няколко инструмента :?  и все не ставаше :?  Интересно, че при мен явно не винаги е такава палавница тая шийка, друг път съм нямала проблеми :wink:

Джами, пак на нестимулиран. Обсъдихме въпроса за стимулации с неколцина лекари там, засега не се предвиждат за мен. Следваща стъпка евентуално - ин-витро на естествен цикъл. Но ще видим де, има време да помислим.

Целувки ви пращам на всички :balk_21:
Благодаря ти, Бени!







*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #194 -: Януари 26, 2006, 17:24:34 pm »
Цитат на: FreshBreeze
Боровинка, следващият път ...


Бе какъв следващ път бе! Стискам ти палци късмета да е с теб! Сега!
*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #195 -: Януари 26, 2006, 17:34:53 pm »
Фреши, късмет, миличко и хубави изненади! :)
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #196 -: Януари 26, 2006, 18:04:18 pm »
Фреши,късмет! Да знаеш, че съм си стиснала всичките палци! :D
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #197 -: Януари 26, 2006, 18:32:58 pm »
Моля се за теб ,Фреши! Моля се да е имало защо! С теб сме!
There's no way to happiness,
Happiness is the way!

*
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #198 -: Януари 26, 2006, 20:19:55 pm »
Фреши, хайде да няма следващ път, а....? Съгласна?
Дано всичко лошо да е отминало с това наистина!
Стискам ти палци всичко да е наред, а и с тази хубава спермограма.. трябва да се получи!
Успех!!!
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
АРТ - какви ще ги вършим през Зимата
« Отговор #199 -: Януари 26, 2006, 21:29:46 pm »
Ех, Фрешче..дано!