0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Божествени тела
« Отговор #740 -: Май 01, 2008, 22:37:17 pm »
Eee,Пепка,свалила си летвата.Така е много по-добре  :wink:
Re: Божествени тела
« Отговор #741 -: Май 01, 2008, 23:10:24 pm »
Eee,Пепка,свалила си летвата.Така е много по-добре  :wink:

Това е лека заблуда, elliq ;)
Смъквам 15, после пак лентичка с 15  :lol: :lol:
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Божествени тела
« Отговор #742 -: Май 03, 2008, 11:02:38 am »
Аз съм много доволна и не мога да не се похваля. След якото хапване на козунаци и какво ли още не, вчера се престраших да се кача на кантара и.. не съм помръднала - пак съм си 64,5 кг. Този Дюкан е вълшебник. :D

*
Re: Божествени тела
« Отговор #743 -: Май 03, 2008, 11:07:20 am »
Браво Златулка!
То и аз не съм мръднала  :P,току що се престраших да се кача на кантара  :scale:.
Re: Божествени тела
« Отговор #744 -: Май 03, 2008, 22:42:53 pm »
 :lol: Пораздвижила се е темичката след празниците :lol: Аз бях при бабинка на село и представете си какво плюскане падна :lol: Днес не посмях да се кача на кантара - ще се меря утре на гладно :wink:
Имам един въпрос обаче. Има някакви изгледи за замразен трансфер този месец - по мои сметки след 20-ти. Няколко дни се храня почти нормално. Дали да се подлагам пак на режима или да изчакам да видя какво ще правим?


*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Божествени тела
« Отговор #745 -: Май 05, 2008, 18:38:57 pm »
Според мен изчакай да видиш как ще ти се развият нещата с трансфера, Дани. Не рискувай с диети покрай толкова важен момент.

*
Re: Божествени тела
« Отговор #746 -: Май 05, 2008, 19:32:29 pm »
Дани,подкрепям Златулка.По-добре изчакай  :wink:.
Re: Божествени тела
« Отговор #747 -: Май 05, 2008, 22:43:36 pm »
Благодаря момичета! Въпроса ми беше направо абсурден :bonk: Никоя здравомислеща особа не би задала подобен въпрос :oops: От Великден насам си хапвам почти всичко с изключение на хляба и сладкото.  И в по-разумни количества  :D  Само дето днес не можах да устоя на ягодите поръсени със захар но.... мисля че ще ме оправдаете :lol: Килограмите за сега не са мръднали :wink:


*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Божествени тела
« Отговор #748 -: Май 06, 2008, 18:11:04 pm »
Дани, аз искрено се надявам килограмите ти да мръднат нагоре за един средно дълъг период от време- 9 месеца примерно.  :wink:

*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: Божествени тела
« Отговор #749 -: Май 07, 2008, 14:00:40 pm »
Здравейте, момичета, включвам се и аз в темата на слабеещите :)))) Аз се заемам с Дюкан, да видим дали ще ми помогне :)))
Желая успех на всички, заели се с тази задача :)
*
Re: Божествени тела
« Отговор #750 -: Май 07, 2008, 14:27:25 pm »
 Пристигнаха ми книгите на Дюкан. И аз се включвам от понеделник. Строила съм мъжа и детето/и двамата са с наднормено тегло/- ще се вталяваме дружно. Аз ще си заформям  :cul2: за плажа.
 Почвам да чета книгата с рецептите. Ще избера някоя интересна за дюканската тема.
Re: Божествени тела
« Отговор #751 -: Май 07, 2008, 16:47:27 pm »
Дани, аз искрено се надявам килограмите ти да мръднат нагоре за един средно дълъг период от време- 9 месеца примерно.  :wink:
Дай Боже, и не само аз, а всички момичета тук да  се зарадваме на някой килограм в повече  preggo :wink:


*
Re: Божествени тела
« Отговор #752 -: Май 07, 2008, 18:07:36 pm »
  Строила съм мъжа и детето/и двамата са с наднормено тегло/- ще се вталяваме дружно.

Малееее, тая и децата ще тормози!Абе ти друга работа нямаш ли си бе??? 8O
Нали ти видях детето, кое му е наднорменото?То в сравнение с теб и моя мъж изглежда с наднормено тегло!
Я да се стягаш и да оставяш хората на мира!И детето щяла да подмъква..гле'й я ти! :P
*

    pimpa77

  • ***
  • 284
  • pozitivnata misal pravi jivota 4udesen!!!
Re: Божествени тела
« Отговор #753 -: Май 07, 2008, 22:50:12 pm »
AZ OTDAVNA SE BORQ.NOVOLQTA E NAI VE4E SPORED MEN.NQMA LI Q ZABRAVI ZA SLU4AQ.AZ OPITVAM OT DALGO VREME NO VOLQTA MU E MAI KATA MEKO KAZANO OGRANI4ENJE :eating: :goodluck: :bighug: :bunie: :balk_103:
*

    pimpa77

  • ***
  • 284
  • pozitivnata misal pravi jivota 4udesen!!!
Re: Божествени тела
« Отговор #754 -: Май 07, 2008, 22:56:20 pm »
EI HORA AKO V KRAI NA SMETKA PAK SE 4USTVATE DOBRE I V KILOGRAMITE NQMA SMISAL SPORED MEN OT DIETI :balk_103: :balk_602: :cool: :aerobik:AKO NE TOVA POSLEDNOTO SAS SIGORNOST POMAGA.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #755 -: Май 08, 2008, 10:43:32 am »
Тези празници се отразиха доста зле на моето божествено тяло. :lol: и все изкушения имам пред себе си. И все си ходя гладна и дебела. :lol:
Пимпа 77, моля те пиши на кирилица, с малки букви и с препинателни значи, за да те разбираме. :D
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Божествени тела
« Отговор #756 -: Май 08, 2008, 10:58:42 am »
Пимпа 77, моля те пиши на кирилица, с малки букви и с препинателни значи, за да те разбираме. :D
Аз само ще добавя, че в режима на Дюкан никога не съм се чувствала гладна. :D

*
Re: Божествени тела
« Отговор #757 -: Май 08, 2008, 11:11:55 am »
Ами аз не съм на режима на Дюкан, тъй като считам, че не е здравословен и е вреден за бъбреците колкото и вода да пиеш. Организмът има нужда и от въглехидрати, и мазнини. Това, че всяка втора жена е полудяла по него (режимът на Дюкан), не значи, че е полезен. Мое мнение, не го натрапвам. Нещо повече, може и да не съм права, но за момента това е което мисля.
Аз просто следвам хранителен режим като се храня често и намалявам количеството на калориите главно чрез избор на нискокалорични храни, а не за сметка на количеството като грамаж. А това за глада беше образно казано.  :wink:
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Божествени тела
« Отговор #758 -: Май 08, 2008, 13:47:14 pm »
Понеже не знам дали освен мен някой вече е на четвърта фаза по Дюкан, да докладвам:
Задържам :D
По празниците се отпуснах качествено, но с единия протеинов ден в седмицата всичко се регулира.
Днес извадих едни стари дрехи и с огромно задоволство открих, че влизам в рокли отпреди 10 години :jump12:
Мъжът ми каза, че ако ги облека, без придружител няма да излизам :P

Сиа, при Дюкан има и въглехидрати и мазнини по простия факт, че чисти белтъчини почти няма.
Мазнини се поемат и с млякото и с месото, а въглехидрати има почти навсякъде. Основният принцип е да се ядат храни, в които процентното съдържание на белтъчини е по-високо от това на мазнините и въглехидратите.

За инфо, припомням - моята епопея с отслабването започна преди една година от 78 кг и приключи на 58 кг. Първо пробвах с Байкова, после дъъъъъъъълго време си въобразявах, че ще свикна да живея с наднормено тегло, докато ноември не реших да почна с Дюкан. Тогава вече бях 72 кг.
За мен най-голямата полза, освен свалените килограми и възстановеното самочувствие, е гордостта, че съм успяла да бъда последователна и стриктна. Признавам, че дисциплината и организираността преди Дюкан не ми бяха силни страни :wink:
Това го написах за по-новите, защото знам, колко е важно да прочетеш няколко стимулиращи думички, когато си на ръба да посегнеш към някой шоколад или пица :)


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: Божествени тела
« Отговор #759 -: Май 10, 2008, 17:42:48 pm »
Мацки, днес беше първата ми консултация с фитнес инструкторът ми. От вторник започвам 4пъти седмично по 1час. Заинатила съм се че трябва да си върна старата форма, че и по-добре :wink:, пък да видим... :D.