0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Божествени тела
« Отговор #720 -: Април 24, 2008, 09:42:38 am »
Дано постигнеш добри резултати,Сиа!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #721 -: Април 24, 2008, 10:56:28 am »
Дано, дано, че напоследък все се намират поводи за празнуване и леко понакуцва диетата ми. Пък и Великден чука на вратата, ще има козунациииии, плаша се. :lol:
*
Re: Божествени тела
« Отговор #722 -: Април 28, 2008, 17:15:18 pm »
Христос воскресе ,момичета!
Донесе много здраве и щастие иииии...вълчи апетит :oops:.Не искам да ви казвам...само лежане и папкане.Вярно е,че гледам да наблягам на белтъчини,обаче имаше и козуначета и други работи...
Как мислите, дали утре да мина само на протеини за три дни.Дали съм провалила диетата или...?
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Божествени тела
« Отговор #723 -: Април 28, 2008, 18:08:29 pm »
ооо, и аз се отдадох на хранителен разврат  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Божествени тела
« Отговор #724 -: Април 28, 2008, 18:18:09 pm »
 Е, значи не съм сама! :lol: :lol: :lol:

 Обаче пък успях да убедя мъжа, че след празниците трябва да се подложи на диета. Поръчах книгите на Дюкан. Само да пристигнат, и го почвам  :wink: Пък и аз с него.Отдавна съм се наточила на още две-три килца на  :cul2: Имам още няколко чифта дънки, в които не мога да се намъкна.

 Ще пускам интересни рецепти от книгата в другата тема.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #725 -: Април 28, 2008, 18:29:58 pm »
ооо, и аз се отдадох на хранителен разврат  :lol:

Е, значи не съм сама! :lol: :lol: :lol:

 


Мариите изложихме фронта тази година.... :oops: :oops: :oops:
Адашчета, трябва да зарягаме коланите, че идва лято, а дупетата почват да тежат! :oops:
*
Re: Божествени тела
« Отговор #726 -: Април 28, 2008, 19:31:48 pm »
Абееее,не сте само Мариите  :oops:
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Божествени тела
« Отговор #727 -: Април 28, 2008, 23:40:30 pm »
Е хайде и аз да си призная. Три дни само козунаци и други изкушения. Ако утре устоя да не закуся с кафе и козунак, се турям на протеини, че на 01.05 сме  на рожден ден, а на 04.05- на сватба.. :?

*
Re: Божествени тела
« Отговор #728 -: Април 29, 2008, 10:22:17 am »
Оххххх, на мен хич не ми се качва на кантара, че ще си разваля настроението :(
Re: Божествени тела
« Отговор #729 -: Април 29, 2008, 10:49:35 am »
Днес си купих книгата на Дюкан и книгата с 350 рецепти.За сега само ги гледам :D,но след малко започвам да чета(ако ставаше само с четене :lol:)Че от Хашимото(нали трябва някой да е виновен :D)от 52 скочих на 60 8O и то за два месеца.Ужас!Приемате новаци,нали :)
<a
*
Re: Божествени тела
« Отговор #730 -: Април 29, 2008, 10:58:08 am »
Оххххх, на мен хич не ми се качва на кантара, че ще си разваля настроението :(
Ох, и аз тази сутрин с голям страх стъпих на него и ....ураааа, не съм качила.
Малко се учудвам, щото бая си похапнах. Дали не е за това, че пия новия чай на Витаголд от две седмици...ама аз по-скоро го пиех, защото има доста полезни съставки.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #731 -: Април 29, 2008, 11:42:08 am »
Жекова,браво на теб!Аз не смея да се кача  :oops:.Ще изчакам няколко дена и тогава.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #732 -: Април 29, 2008, 21:11:36 pm »
Ох, и аз тази сутрин с голям страх стъпих на него и ....ураааа, не съм качила.
Малко се учудвам, щото бая си похапнах.

Може и да е от чая,но аз мисля,че има значение и факта,че луната точно тия дни се случи да е намаляваща - а навсякъде,където съм чела за лунната диета,фазите на луната и т.н. се казва,че когато е намаляваща,повече хапване може да ни се размине без последствия - докато при нарастваща луна се качва много по-лесно,един вид всичко ти се "лепи".

За да не съм голословна,копирам малко инфо от нета за "намаляващата луна":

От пълнолуние към новолуние Луната “слабее”. На календара сърпът й е обърнат с рогчетата надясно (прилича на буквата С). Периодът продължава около 14 дни. Време, през което организмът се чисти от токсини, повишава се физическата активност и разходът на енергия.

диета: енергийните разходи на организма са големи и по-малко се трупат мазнини. В този период са ефективни разтоварващите дни само на вода и фрешове.
Достатъчно е съвсем малко да “укротите” апетита, за да намалите теглото забележимо, а ако гладувате, резултатите ще са повече от отлични. В случай, че решите да си угодите, това няма да се отрази кой знае колко на фигурата.

фитнес: времето е подходящо за постигане на максимални спортни резултати. Луната стимулира увеличаването на силата и издръжливостта.

коса: ако целта ви е да “консервирате” прическата, посетете своя фризьор незабавно. Косата забавя растежа си и няма да ви се наложи да поддържате формата й през няколко седмици.

епилация: намаляващата Луна ще ви помогне да се разделите с нежеланото окосмяване. Ако процедурата е направена през този период, космите не само се разреждат и стават по-тънки, но и поникват значително по-бавно.


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #733 -: Април 29, 2008, 21:53:13 pm »
хихихихи,никой не казва,че си е похапвал яйчица...хихихи...всички козуначе сме яли,а яйцата за кучетата
*
Re: Божествени тела
« Отговор #734 -: Април 29, 2008, 21:55:10 pm »
Counterfeit  :balk_21:

Аз спазвам лунуването само на пълнолуние и седмицата,след пълнолуние.Обаче последните пъти все се случва така,че не мога да спазвам часовете.Но гладувам 24 ч,но с малко закъснение.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #735 -: Април 29, 2008, 22:25:36 pm »
Elliq, :hug2:
Ти пак спазваш поне горе-долу - аз напоследък ни лунувам,ни нищо :oops:. Хапвам си добре,да не ми е уроки! :oops:

Иначе поне почнах да спортувам,това ми беше по-големия дерт на мене - да почна най-сетне да се движа пак активно, че се бях отпуснала като торба последните 2-3 месеца.
« Последна редакция: Април 29, 2008, 22:30:14 pm от Counterfeit »


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #736 -: Април 29, 2008, 22:35:43 pm »
Аз пък точно обратното.От един месец не спортувам и това веднага се отрази  :(.
Спорта си е голяма работа!Така,че не се тревожи!Щом си почнала да спортуваш,това,че си похапваш не е толкова фатално  :P.
Re: Божествени тела
« Отговор #737 -: Май 01, 2008, 20:12:04 pm »
Здравейте, момиченца- кокиченца :)
От днес с помоща на Мимка и Жекова си имам лентичка, която ясно показва колко много килца имам да смъквам  :oops: :oops:
Заемам се сериозно, за да постигна резултата, който желая  :balk_48:
*
Re: Божествени тела
« Отговор #738 -: Май 01, 2008, 20:23:57 pm »
Пепка,желая ти успех!
Re: Божествени тела
« Отговор #739 -: Май 01, 2008, 20:29:42 pm »
Пепка,желая ти успех!
Благодаря, elliq!
Яд ме е, че не мога да се вихря из фитнеса както преди  :(