0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Божествени тела
« Отговор #700 -: Април 13, 2008, 19:11:38 pm »
Аз пък зациклих :( Там си и останах на -5 кг. Направих 5 протеинови, пет протеиновозеленчукови, днес е четвърти протеинов.   Цикъла ми привършва, уж пак съм на протеини, ама не мърда кантара и не мърда от една седмица:(  И май пак започвам да задържам вода - врязват ми се ластиците на чорапите :( Обиколки не съм мерила - яд ме е като гледам кантара :x :x :x


*
Re: Божествени тела
« Отговор #701 -: Април 13, 2008, 19:34:01 pm »
аз три седмици имах задържане и след това започнах да свалям.
Re: Божествени тела
« Отговор #702 -: Април 13, 2008, 20:44:27 pm »
Много е демотивиращо, като се има в предвид че за тези 14 дни единственото ми прегрешение са няколко (2-3 общо) лъжиЧКИ конфитюр за диабетици :x
Мари, ти пробва ли го този номер с "подбутването" на метаболизма? :wink:


*
Re: Божествени тела
« Отговор #703 -: Април 13, 2008, 21:44:57 pm »
именно точно така започнах да свалям
Re: Божествени тела
« Отговор #704 -: Април 13, 2008, 21:56:14 pm »
 :youwoman:
А само едно непозволено нещо ли хапна или повече?  :wink:
Лелеее, за колко неща се сещам .. . например за едни хапки със кашкавал и сусам от баничарницата на път за работата :oops:


*
Re: Божествени тела
« Отговор #705 -: Април 13, 2008, 22:19:35 pm »
да ти кажа честно, въпросните хапки и пържени картофки :lol: :lol:
първоначално бях замислила само една вечеря да си позволя, но така стана, че и на другия ден ядох забранени неща
Re: Божествени тела
« Отговор #706 -: Април 13, 2008, 22:37:28 pm »
Щом е за диетата ще се жертвам :lol: :lol: :lol:
Малиии, като се сетя колко мога да изям ако почна :oops: :oops: :oops:
Ааа, не, ще го подбутна утре малко и после пак протеинчета - иначе що ги ручах жабетата две седмици :lol:


*
Re: Божествени тела
« Отговор #707 -: Април 14, 2008, 08:43:06 am »
Еееее значи и аз снощи съм побутнала метаболизма. :lol: Обезверена от резултатите, които постигнах за месец и половина ( 4 кг.) си поръчах голяма пица и си я изядох цялата. :eating: Аз не съм на дюканската, а на тази на д-р Байкова. Обаче това хранене по час ми идва в повече. Пък и ми писна да хрупам малули. :bunie: Та си минавам на разделно хранене и тва си е.
Видяло се е, че и без спорт няма да се мине, така след някой друг ден почвам да тичам сутрин рано, пък да видим.
Сетих се, че навремето бях виждала в един финтес една девойка с някакъв специален клин за отслабване (не от тия от Телешопа). Някакви отзиви за тях имате ли?
*
Re: Божествени тела
« Отговор #708 -: Април 14, 2008, 08:45:06 am »
Сийче, аз имах такъв клин..вятър работа.Принципа му е да спортуваш с него, защото се изпотява по-бързо.Ама аз ако не ме мързи да спортувам и без въпросния клин ще се справя! :wink:
*
Re: Божествени тела
« Отговор #709 -: Април 14, 2008, 09:53:28 am »
Сетих се, че навремето бях виждала в един финтес една девойка с някакъв специален клин за отслабване (не от тия от Телешопа). Някакви отзиви за тях имате ли?
Sia,аз наскоро си взех такъв - но не точно за отслабване(в смисъл така да си седиш с него само),ами по-скоро за фитнес/спорт - неопренов е,аз си взех такъв с памучна подплата,която попива потта идеално,а и топли в същото време - така не се чувстваш мокър докато тичаш,пък е налице и термоефект :wink:
Хубавото му е,че като прилепне по тебе стяга много добре краката,дупето и корема,и като тичаш се получава по-голямо съпротивление на движенията (без клинът да ги ограничава!) - и усещаш,че усилието,което полагаш е по-голямо от обикновено. Аз съм тичала години наред без клин,така че мога да направя разлика. С други думи аз съм доволна от фитнес клина, и то много - ако не не се сметне за реклама ще ти кажа от кой магазин си го взех(те са верига,има в цялата страна),аз лично прочетох добри отзиви в бгмамата и оттам се навих.


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Божествени тела
« Отговор #710 -: Април 14, 2008, 10:27:54 am »
Пък и ми писна да хрупам малули. :bunie: Та си минавам на разделно хранене и тва си е.
н клин за отслабване (не от тия от Телешопа). Някакви отзиви за тях имате ли?
Сия аз преди време с разделно хранене постигнах много добър ефект,за месец и половина 12 кг ....в началото свалях бавно после се получи разък спад....... :D.....
живот и здраве след година и половина пак с него мисля да влезна в форма,определено действа :D
*
Re: Божествени тела
« Отговор #711 -: Април 14, 2008, 10:54:45 am »
[Sia,аз наскоро си взех такъв - но не точно за отслабване(в смисъл така да си седиш с него само),ами по-скоро за фитнес/спорт - неопренов е,аз си взех такъв с памучна подплата,която попива потта идеално,а и топли в същото време - така не се чувстваш мокър докато тичаш,пък е налице и термоефект :wink:

За същото нещо става въпрос. Казвай коя е фирмата. Ако сметнеш, че ще е реклама, пиши ЛС.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #712 -: Април 14, 2008, 10:58:09 am »
В новата брошура на "Метро" има такъв клин, размери от S до XXL, цена-17,99 с ДДС.

« Последна редакция: Април 14, 2008, 12:27:16 pm от Жекова »
*
Re: Божествени тела
« Отговор #713 -: Април 14, 2008, 20:43:21 pm »
Сийче,писах ти на ЛС :) А бе не би трябвало да се сметне като реклама,ама знам ли. Така че ти пратих подробно инфо на лични.


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Божествени тела
« Отговор #714 -: Април 23, 2008, 18:33:23 pm »
не мога да не споделя, освен че отслабнах за 3 седмици с 5 кг, се подслаждах с Кока Кола лайт и регистрирах кодове и днес на мейла ми дойде писмо, че съм спечелила награда, имах право на избор и си избрах нощувка+ закуска в Гранд хотел Велинград. Ваучера не е в мен де, като ми го донесат ще повярвам, че съм спечелила нещо. За първи път ми се случва да печеля от такива игри  :ywoohoo:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Божествени тела
« Отговор #715 -: Април 23, 2008, 18:50:45 pm »
не мога да не споделя, освен че отслабнах за 3 седмици с 5 кг
Честито за наградата!Ако нямаш нищо против, да споделиш програмата за тези 3 седмици.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Божествени тела
« Отговор #716 -: Април 23, 2008, 18:56:49 pm »
мерси, Жекова
аз дюканствам, 5 дена ударен режим, 7 дена протеини и зеленчуци, 3 дена протеини, сега ги завъртам за втори път, днес ми е последен ден само протеини
също така да споделя, въпреки че е забранено, аз си правя салатите с олио и въпреки това имам успех, ям много кисело мляко, по две ма ден, едното със степче
сладки неща не съм си приготвяла, единствените въглехидрати идват от степчетата и колата
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Божествени тела
« Отговор #717 -: Април 23, 2008, 19:05:43 pm »
Браво Мини  :balk_46: и за 5те кг и за наградата!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #718 -: Април 23, 2008, 23:07:24 pm »
И аз ще се похваля, ама не със свалени килограми (за съжаление), а с клин за отслабване, който открих и си купих благодарение на Counterfeit. Остава да почна да тренирам и да се похваля с поразителен успех. :wink:
*
Re: Божествени тела
« Отговор #719 -: Април 23, 2008, 23:15:24 pm »
Eee,Sia бравос - много се радвам,че си успяла да намериш клинчето и най-искрено ти желая максимални резултати при тренировките с него! :hug2:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!