0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Божествени тела
« Отговор #500 -: Март 12, 2008, 10:55:30 am »
Здравейте моми4ета. От днес и аз влизам в отбора. :D Да се надяваме 4е 6те издържа. Ве4е хапнах трици с малко млекце/0.1%/ дано не съм сгре6ила не6то. За днес съм си приготвила пиле6ко /варено/ с подправки, а за утре 6те видим. Уж ви 4етох внимателно, пък дано не объркам не6то. Да разбирам ли 4е мога в един ден да хапна мляко/обезмаслено/ и месо. Благодаря.
Успех на вси4ки със свалянето на кг!
Триците/мюсли/ с млекцето е идеална закуска!Няма проблем да хапваш обезмаслено мляко.Ако не си на дюканската диета,яж само пилешко месо/варено,печено,без кожа/ и риба.можеш да си правиш бъркани яйца без мазнина.Варени -също.

 Момичета,не забравяйте подправките/без солта,естествено/!При диетично хранене рецептите са безвкусни-факт.Може да се разнообразяват с подправки и да се правят относително вкусни.

 Яжте всеки ден по три пъти поне,пийте вода,не се хранете късно вечер, и няма начин да няма ефект!най-малкото ще се отървете от отвратителния целулит.
Ама аз то4но за дюканската се хванах. не6то се обърках
*
Re: Божествени тела
« Отговор #501 -: Март 12, 2008, 10:58:40 am »
Нищо не си се объркала.Дюканската диета е много ефикасна,но трябва да я следваш стриктно.Ето ти темичката ,където можеш да проверяваш дали се храниш правилно : http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=26346.0
*
Re: Божествени тела
« Отговор #502 -: Март 12, 2008, 11:01:28 am »
ааа Жекова, успоки ме. благодаря за теми4ката, 6те я следя. Дано да си отидат тези пусти килограми 4е не се трая.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #503 -: Март 12, 2008, 11:46:04 am »
И аз ще се включа тука. Само тия кила дето ги написах...Пак ше си одим гладна и дебела май...

Нинче, няма да се притесняваваш, и аз съм така.  :wink: Ще взема и аз да туря една лентичка, та да не си сама.

Цитат
и озлобена към нормално хранещия се свят
Ох и аз съм така, май. :lol: Сандвичите, дето ги ядат край мен девойките ми се струват най-прекрасната храна на света.
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Божествени тела
« Отговор #504 -: Март 12, 2008, 14:12:26 pm »
Сладурки, благодаря ви за подкрепата :bighug:
Злати,а обиколките мериш ли? ...
Ами меря и обиколки, но нямам сантиметър,а  ги меря с една тъничка ролетка :oops: (нали съм инженер човек, поне таквиз неща ми се намират :lol: ) Та значи имаше около половин сантиметър разлика, но може да е и в рамките на допустимата грешка. Иначе малко по малко усещам вече леко по-свободни дрехите си. Абе знам, че ще стане, но ми се искаше да е по-бързо някак.. :D
Злати, напиши си менюто за вчера и днес примерно.
Да не би водата да ти е малко?
Непременно трябва да е над 1,5 литра, най-добре над 2.
В менюто имам леки прегрешения защото не си намерих 0,1% кисело мляко и си ям триците с 2%-ово :oops: Но за 3 дни съм изяла кофичка и половина и 2 чаши прясно мляко от 1%. Това са ми "прегрешенията". Просто напоследък имам адски много работа  и нямам време за обикаляне по магазините..
Иначе примерно вчерашното ми меню беше: закуска- кафе с мляко, чаша кисело мл. + 2 с.л. трици и 2 резенчета телешка шунк; обяд- 2 пилешки шишчета; вечеря-омлет от 2 яйца, малко лук и пуешка шунка около 150 гр.
Днес- закуската от вчера, а на обяд- голяма порция телеко сварено месо.
Аз вода по принцип си пия и повече от 2л/ден, но сега гледам и над тази цифра да пия. Днес ми е пети ден и мисля да спирам с ударния режим. А как мислите, дали не е по-добре да го продължа още ден-два след като май по-бавничко свалям..
А, някъде тук четох, че по време на цикъл се качва по малко. Аз до вчера бях така. Дали и това не е една от причините.. :?
пусто нямам кантар вкъщи, та ще се меря по-рядко.. Но ще успея. Обещавам!

*
Re: Божествени тела
« Отговор #505 -: Март 12, 2008, 15:12:52 pm »
Златулка,не се притеснявай,ще почнеш да сваляш повече!А това за цикъла си е така-тежиш си повече с 0.5-1 кг.За тегленето,хубаво е да е един или 2 пъти седмично(аз лично се тегля 2 пъти в седмицата по едно и също време)и трябва да е на един и същи кантар.
Успех :P
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Божествени тела
« Отговор #506 -: Март 12, 2008, 15:24:53 pm »
момичета ,на коя фирма си купувате трици?
*
Re: Божествени тела
« Отговор #507 -: Март 12, 2008, 15:56:51 pm »
Аз като новак и първи ден днес от диетата си купих на Fortunate. Моми4етата да кажат дали стават. Да ви кажа не съм гладна, малко ме боли глава днес.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #508 -: Март 12, 2008, 16:38:40 pm »
Това пък какво е?
*
Re: Божествени тела
« Отговор #509 -: Март 12, 2008, 16:53:17 pm »
Ако пита6 за триците, взех ги от диети4ния магазин сре6ту ситито, Fortunate е фирмата, произведени били по немска технология. фино смляни са
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Божествени тела
« Отговор #510 -: Март 12, 2008, 18:46:32 pm »
И аз ще се включа тука. Само тия кила дето ги написах...Пак ше си одим гладна и дебела май...

Нинче, няма да се притесняваваш, и аз съм така.  :wink: Ще взема и аз да туря една лентичка, та да не си сама.

[quote

Ммммъъъ, тури си лентичка :)
Една приятелка викаше - мен мъ аресват, щото съм убава, бела и дебела.
И аз на това се надявам, само дето не съм чак много бела, ама съм убава.

Аз съм отслабвала и с 25 кила, ама глад, нема Дюкански, нема 5-6. Но бях по-млада. Сега не смея и да гладувам много. Но ще се опитам да сваля, наистина! 
*
Re: Божествени тела
« Отговор #511 -: Март 12, 2008, 19:25:23 pm »
Елия,лентичката ти се движи много добре!Поздравления! :balk_46:
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Божествени тела
« Отговор #512 -: Март 12, 2008, 19:35:45 pm »
Аз утре след АГ-то (варна), много бързичко ще се намъкна в пикадили с един списък и ще се заредя за първите 7 протеинови дни:)

Елия поздравления:)
*
Re: Божествени тела
« Отговор #513 -: Март 12, 2008, 20:05:31 pm »
Благодаря ви момичета!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #514 -: Март 12, 2008, 22:59:06 pm »
аз само да вметна,че чуството за ситост освен от главата идва и от въглехидратите.Така ,че логично е да се чустваме гладни,тези които сме на протеини/сиреч несце и рибка ...и яйчица.../.Обаче психологически се нахранваме ,защото пък си хапваме по много от това,което можем...

Утре ще взема да си сложа лентичка.Аз почти никога не се меря.Само като застана в огледалото в поза "мирно" и знам колко съм качила.Като снайперист съм
*
Re: Божествени тела
« Отговор #515 -: Март 12, 2008, 23:16:57 pm »
аз само да вметна,че чуството за ситост освен от главата идва и от въглехидратите.Така ,че логично е да се чустваме гладни,тези които сме на протеини/сиреч несце и рибка ...и яйчица.../.
Напротив,Дидонче - протеините те засищат за много по-дълго време отколкото всичко друго. Въглехидрата за момента те засища,и половин час по-късно все едно не си ял.Пробвай с една-две вафли например,и виж дали няма да си все още гладна бързо след това.
Точно това им е хубавото на протеините - хем не се пълнее от тях(тоест са идеални за диета),хем те засищат трайно.
Аз съм три дни на Дюкана вече и ни веднъж не съм изпитала глад  - първите 2 дни само месце,а от днеска вкарах и зеленчуци(най-вече така любимите ми домати,без които не мога! :))
« Последна редакция: Март 12, 2008, 23:23:08 pm от Counterfeit »


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #516 -: Март 13, 2008, 00:21:53 am »
Аз пък продължавам да съм противник на безвъглехидратните диети. Въпреки че съм фен на месото, за мен избрах диетата, която Лан препоръчва, т.е. Диетата на доц. Байкова. Считам, че тя е най-премерена, не е крайна, яде се 5 пъти на ден и има  възможност за запазване на килограмите след нея, тъй като на практика организма не е лишен от нищо по време на режима, който продължава около три месеца. Ох, дано да се похваля с трайни резултати след нея. :D Най-трудни са ми дните с постните нещата, щото татко казваше, че трябва да се омъжа за месар и хич ме няма на безместните манджи, ич не са ми вкусни. :lol:
Re: Божествени тела
« Отговор #517 -: Март 13, 2008, 08:22:44 am »
Втори ден съм на Дюкан и свалих още 750гр. Изобщо не съм гладна. Даже ми прави впечатление, че по-често чувствам жажда, което е добре защото преди ми беше трудно да изпивам 2л течности , а сега не. Направила съм си айранче и така.
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Божествени тела
« Отговор #518 -: Март 13, 2008, 09:19:51 am »
И аз снощи се измерих с рулетката :lol: и установих, че свалям на обиколки :D Само че се чудя дали да включвам вече зеленчук или да изкарам още ден-два на чисти протеини.. Как мислите? Днес ми е шести ден

*
Re: Божествени тела
« Отговор #519 -: Март 13, 2008, 09:30:38 am »
Колко санта?