0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Божествени тела
« Отговор #480 -: Март 10, 2008, 23:41:16 pm »
ааа, не
в грешка си
в бг-мама качват по 5-6 кила  :wink:
аз качих 20
и не ми пука, хич не се шашкай
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Божествени тела
« Отговор #481 -: Март 10, 2008, 23:55:42 pm »
ааа, не
в грешка си
в бг-мама качват по 5-6 кила  :wink:
аз качих 20
и не ми пука, хич не се шашкай


Мини,на мене ми е заложено да качвам при бременност. :lol: :lol:С първото ми дете качих 32 килограма.Ама тогава от 50 станах 82. Пък сега от 80 ще тръгвам нагоре ако  не се пазя. :oops:
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Божествени тела
« Отговор #482 -: Март 11, 2008, 00:02:54 am »
Вярно е и че многото килограми могат да са опасни /кръвно и т.н./, но диетите също, затова - под контрол с лекар. Аз качих сигурно 30, макар че на кантара на докторката ми 25 отгоре сумарно показа, нещо ще да е изостанал... Свалила съм 15, другите - ще почакат. През бременността не съм яла като прасе и уж здравословно - но това е положението. Отслабването ми ще дойде на дневен ред скоро мисля и основно по здравословни причини, че ме болят и крака, и кръст, и много още неща, суетата нещо ми се измести на доста заден план.
Може пък да не наддаваш толкова много оттук нататък.
Поздрави.

*
Re: Божествени тела
« Отговор #483 -: Март 11, 2008, 08:47:30 am »
Пуки,на мен ми се струва,че задържаш течности.Малко не мога да си представя какво толкова си яла...опитай се да хапваш от храните диуретици
Re: Божествени тела
« Отговор #484 -: Март 11, 2008, 14:29:18 pm »
Ами и аз да споделя какво правя. 4 години спортувах 3 пъти в седмицата, а от 1 минах само на 2 пъти. Започвам със загряване 6 мин. на степер. Най-добре ми се отразяват различни упражнение с гирички, собствено тегло или разни машини. Тренирам единия ден гърди, бицепс и трицепс, а на другия крака, рамо и гръб. И завършвам с 15 мин пътечка. На всеки 3-4 месеца сменям програмата, най-добре е да си имате личен инструктор, който да ви следи коя програма как се отразява. Не спазвам диети, защото немога да гладувам или да ям когато не ми се яде. Обожавам сладко и задължително вечерята ми завършва с нещо сладичко, но предпочитам чист шоколад, а нали наскоро откриха, че бил полезен.
Във фитнеса има едно момиче, което е 8 месец бременна и си спортува. Знам я от преди да забременее, спря само първите 3 месеца и после пак. Това е страхотно. Според мен ако не е рискова, бременноста не е болест да се затвориш вкъщо и само да лежиш и да се тъпчеш. Но засега незнам какво е.
Пуки, хич да не ти пука, колко килограма ще станеш. всичко да е наред, а за килограмите ще се погрижеш след 9 месеца.
]
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Божествени тела
« Отговор #485 -: Март 11, 2008, 14:33:05 pm »
Аз не знам какво да мисля.. :( Днес ми е 4-ти ден на режима на Дюкан, а снощи като се премерих, бях мръднала за трите дни само с половин килце надолу.. :( Обаче ми е добре и понеже съм упорита, продължавам :D Някой може ли да коментира защо е така? Вярно, че до вчера бях и в цикъл, но все пак само половин кило.. :(

*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Божествени тела
« Отговор #486 -: Март 11, 2008, 17:08:34 pm »
Злати, напиши си менюто за вчера и днес примерно.
Да не би водата да ти е малко?
Непременно трябва да е над 1,5 литра, най-добре над 2.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Божествени тела
« Отговор #487 -: Март 11, 2008, 18:01:45 pm »
Здравейте момичета:)
да се прехвърля аз във вашата темичка:)
След като вчера стана ясно, че ИКСИ-то ни е неуспешно е време да сваля всичко тежко преди следващото а и лято идва:)

Съпругът ми си купи преди месец книгата на Дюкан, но започвам с нея след седмица а дотогава (понеже пия още лекарства) изключвам като начало сладкото, хляба и непозволеното месо.Ще наблегна на салатите и тренировки и се надявам и моята скала да помръдва:)))))))
Re: Божествени тела
« Отговор #488 -: Март 11, 2008, 21:06:48 pm »
Здравейте, момичета. Може ли да се включа в темичката и да се присъединя към "дюканките"? Последния месец се опитвам да сваля някое килце, но уви безуспешно. От няколко дни ви чета и реших днес да започна и аз. Допадна ми тази диета. Предстои ми нова стимулация, а като знам при предишната колко наддадох-близо 6кг. трябва да се повталя. Целта ми е 11кг, но колкото успея до стимулацията. Днес хапнах: телешка шунка, телешки шницел със сос от обзмаслено кисело мляко 1%, извара обезмаслена и копър. Пих вода, но само литър. То ис този литър притичвах доста пъти до WC. Утре обещавам да поувелича водата, като си направя айран.
Успешна диета на всички!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #489 -: Март 11, 2008, 21:09:38 pm »
На новите в отбора-добре дошли! :balk_64: Пожелавам успешна битка с килцата!
Re: Божествени тела
« Отговор #490 -: Март 11, 2008, 21:19:25 pm »
Благодаря. :youwoman:
Дано е успешна борбата с  :scale:
*
Re: Божествени тела
« Отговор #491 -: Март 11, 2008, 21:39:18 pm »
Аз не знам какво да мисля.. :( Днес ми е 4-ти ден на режима на Дюкан, а снощи като се премерих, бях мръднала за трите дни само с половин килце надолу.. :(

Злати,а обиколките мериш ли? Аз пак с моите сантиметри :D Но наистина според мен особено при Дюкана е хубаво и със сантиметъра да се мериш - убедена съм,че въпреки малкото свалени кг,сантиметрите ще са намаляли повече.А ако нямаш сантиметър,то поне пробвай някоя дрешка,дето ти е била тесничка преди,и виж сега как е дали има промяна :wink:
Иначе за килограмите е най-добре да се мериш сутрин, а не вечер - за по-голяма достоверност.Така че - споко,сигурна съм,че нещата са по-добре отколкото ти изглеждат. :wink:
« Последна редакция: Март 11, 2008, 21:41:45 pm от Counterfeit »


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Божествени тела
« Отговор #492 -: Март 11, 2008, 23:36:39 pm »
И аз ще се включа тука. Само тия кила дето ги написах...Пак ше си одим гладна и дебела май...
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Божествени тела
« Отговор #493 -: Март 11, 2008, 23:49:14 pm »
На новите в отбора-добре дошли! :balk_64: Пожелавам успешна битка с килцата!

Добре заварили:)И благодаря:)



*
Re: Божествени тела
« Отговор #494 -: Март 12, 2008, 08:31:38 am »
Здравейте моми4ета. От днес и аз влизам в отбора. :D Да се надяваме 4е 6те издържа. Ве4е хапнах трици с малко млекце/0.1%/ дано не съм сгре6ила не6то. За днес съм си приготвила пиле6ко /варено/ с подправки, а за утре 6те видим. Уж ви 4етох внимателно, пък дано не объркам не6то. Да разбирам ли 4е мога в един ден да хапна мляко/обезмаслено/ и месо. Благодаря.
Успех на вси4ки със свалянето на кг!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Божествени тела
« Отговор #495 -: Март 12, 2008, 08:37:51 am »
И аз от утре съм в отбора защото днес трябва да си изям салатите и зеленчуците.
Незная защо реших, че като пия лекарства немога да започна Дюканската диета:)
Всъшност зная...не си направих труда вчера да прочета нещо от книгата, ама тази сутрин от 6 съм я захапала:)
Така, че този молив дето съм си го сложила ще го изпиша целия:)))
Успешен ден на всички:)
Re: Божествени тела
« Отговор #496 -: Март 12, 2008, 09:53:51 am »
Оли момичета, много сериозно сте се захванали с глад. Аз съм чувала за една диета глад и разврат. Ама незнам дали действа :lol:
Ама защо ще гладувате? После се връщат по 2, като започните да се храните нормално. Четох една статия, че когато подлагаме организма на стресираща диета, той запаметява това и когато започнем да се храним нормално, той натрупва мазнини, защото си мисли, че пак ще го подложим на диета и се запасява. Ама как го казах. Е общо взето това е за йо-йо ефекта. Не го знам тоя Дюканан, но една колежка се подложи на някаква диета: една седмица само извара, кисело мляко, после една седмица само зеленчуци и т.н. И тя четеше някаква книга. Отслабна 4 кг, ама изглеждаше прежълтяла, съсухрена и озлобена към нормално хранещия се свят.
Ама вие си знаете най-добре. Според мен движение му е майката.
]
Re: Божествени тела
« Отговор #497 -: Март 12, 2008, 10:08:15 am »
Диетата на Дюкан не е гладуваща. Можеш в неопределено колическтво да хапваш разрешените храни. Как ще останеш гладен след цял ден протеини и най-вече месо. За протокола- днес съм втори ден и тази сутрин като се качих на кантара -0.900. Мисля че е добре за начало.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #498 -: Март 12, 2008, 10:27:17 am »
С Дюкан наистина не чувствам глад храня се добре и се чувствам добре. НО едно големичко но, не вярвайте на кантара както ви съветва Каунтерфайт мерете сантиметрите и дрехите. Моите килограми не мърдат от 3 седмици са все 63 но панталона който си уших миналата седмица вече ми е като торба, днес ще ходя да го стеснявам. Отслабването с Дюкан е видимо и най-вече храни самочувствието ми да продължавам. Кантара е само проверка, но както и Ултра казва задържането е нещо нормално, важното е че се топят мазнини, а пък за мен най-важното ако щете вярвайте е че целулита ми изчезна почти наполовина :cheerleader:
*
Re: Божествени тела
« Отговор #499 -: Март 12, 2008, 10:47:26 am »
Здравейте моми4ета. От днес и аз влизам в отбора. :D Да се надяваме 4е 6те издържа. Ве4е хапнах трици с малко млекце/0.1%/ дано не съм сгре6ила не6то. За днес съм си приготвила пиле6ко /варено/ с подправки, а за утре 6те видим. Уж ви 4етох внимателно, пък дано не объркам не6то. Да разбирам ли 4е мога в един ден да хапна мляко/обезмаслено/ и месо. Благодаря.
Успех на вси4ки със свалянето на кг!
Триците/мюсли/ с млекцето е идеална закуска!Няма проблем да хапваш обезмаслено мляко.Ако не си на дюканската диета,яж само пилешко месо/варено,печено,без кожа/ и риба.можеш да си правиш бъркани яйца без мазнина.Варени -също.

 Момичета,не забравяйте подправките/без солта,естествено/!При диетично хранене рецептите са безвкусни-факт.Може да се разнообразяват с подправки и да се правят относително вкусни.

 Яжте всеки ден по три пъти поне,пийте вода,не се хранете късно вечер, и няма начин да няма ефект!най-малкото ще се отървете от отвратителния целулит.