0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Божествени тела
« Отговор #200 -: Януари 31, 2008, 16:28:25 pm »
Аааа,пак съм бляла и не съм чела внимателно :oops:

  стига си се надувала с тая лентичка дееее  :balk_70:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Божествени тела
« Отговор #201 -: Февруари 01, 2008, 06:54:44 am »
Абе ще се пробвам, стига да не пропусна пак, но ще пия айрян след всеки прием на хаповете.
мари ,вземи си обезмаслено кис.мляко напеимер 2% :D

Жекова ,ти си почти в края на диета,още малко свършва лентичката!!!!Браво!!!!Внимавай да не я подминеш! :D
*
Re: Божествени тела
« Отговор #202 -: Февруари 01, 2008, 10:43:38 am »
Жекова ,ти си почти в края на диета,още малко свършва лентичката!!!!Браво!!!!Внимавай да не я подминеш! :D

 Ади,няма такава опастност,защото преди това моят мъж ще е надал вой до небесата,понеже не ме харесва много слаба./Каза,че като ме е взел,съм била само зъби и кокали/

П.П.От два дни лентата ми е в застой :( Ще трябва да ям един ден като хората/утре съм на годишнина/,та да си побутна метаболизма,че задряма.
« Последна редакция: Февруари 01, 2008, 10:46:26 am от Жекова »
*
Re: Божествени тела
« Отговор #203 -: Февруари 01, 2008, 11:39:22 am »

[/quote]
П.П.От два дни лентата ми е в застой :( Ще трябва да ям един ден като хората/утре съм на годишнина/,та да си побутна метаболизма,че задряма.
[/quote]

  Жекова, това наистина работи. Мерсииии :D
*
Re: Божествени тела
« Отговор #204 -: Февруари 01, 2008, 11:42:50 am »
Жекова, това наистина работи. Мерсииии :D

Работи ,разбира се!

 П.П.Не съм открила аз топлата вода,де,едни умни хора в една книга го бяха писали,ама аз забравих коя точно беше :oops:
*
Re: Божествени тела
« Отговор #205 -: Февруари 02, 2008, 00:17:14 am »
К`во, к`во, я пак повторете, ама като за по-не разбиращи?
Ако от няколко дни не отслабвам и еин ден е хубаво да ям като свиня демек, та след това като се върна на диета, да мога пак да отслабвам, така ли?
Иди ми дай пастичка или тортичка и после ме чакай диета да правя.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #206 -: Февруари 02, 2008, 00:22:07 am »
Мари,пак си нагласила нещата по твоя си колоритен начин! :D Говорим ,че един ден може да му се изтърве края.Ама не да си правиш кулинарна фиеста!И без пастички,моля!
« Последна редакция: Февруари 02, 2008, 00:43:32 am от Жекова »
*
Re: Божествени тела
« Отговор #207 -: Февруари 02, 2008, 00:39:32 am »
Ти наясно ли си само за един ден, какво чудо може да стане при мен? На мен не требе а се казва, че може един ден да има освиняне. Знаеш ли лафа на пияниците, без едно мога, но с едно не. Е и аз съм така. По ще ми е лесно да си гладувам, от колкото един ден да похапна това-онова.
Сещаш ли се?
*
Re: Божествени тела
« Отговор #208 -: Февруари 02, 2008, 00:45:25 am »
Сещам се!Тогава ще гладуваш и туй то!

П.П.Утре ще си купя Липозан.Много го хвалят,смятам да го пробвам.После ще докладвам.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #209 -: Февруари 02, 2008, 08:28:12 am »
Ахаааа!И аз като Мери не можех да разбера за какво точно си говорите,но вече разбрах :oops:!Аз се чудя що само първата седмица свалих и после две седмици-нииищо,само 100,200 гр.Тогава и аз ще си хапна нещо по-така :D.Ама да не взема веднага да ми се лепне,ей?!?
*
Re: Божествени тела
« Отговор #210 -: Февруари 02, 2008, 10:47:19 am »
Жекова на каква диета си, че много страници станаха ...
Абе аз пусто сложих лентичка, а не започвам диета, чакам да ми дойде М, че тогава нямам апетит и започвам вече сериозно. Честна пионерска  :lol: и само дето вече не съм 58, а 61 кг. :x
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Божествени тела
« Отговор #211 -: Февруари 02, 2008, 10:55:35 am »
Жекова на каква диета си, че много страници станаха ...
Абе аз пусто сложих лентичка, а не започвам диета, чакам да ми дойде М, че тогава нямам апетит и започвам вече сериозно. Честна пионерска  :lol: и само дето вече не съм 58, а 61 кг. :x

  Колко си висока бе жена, че искаш да станеш вейка - 48кг.?
*
Re: Божествени тела
« Отговор #212 -: Февруари 02, 2008, 11:02:03 am »
Жекова на каква диета си, че много страници станаха ...
Абе аз пусто сложих лентичка, а не започвам диета, чакам да ми дойде М, че тогава нямам апетит и започвам вече сериозно. Честна пионерска  :lol: и само дето вече не съм 58, а 61 кг. :x

  Колко си висока бе жена, че искаш да станеш вейка - 48кг.?

Въпроса е в това, че 48 кг. са ми добре, може и още кякой друг кг. надолу, защото винаги съм била слаба, ама покрай проблемите с щитовидната жлеза качих 10 кг. и не мърдат от няколко години, то и не полагам и кой знае какви усиля де, макар да не ям по много. Висока съм 161 см., но и 50 кг. да стана пак е добре.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Божествени тела
« Отговор #213 -: Февруари 02, 2008, 11:11:26 am »
  Уффф, и аз съм така имам си едни кг. на които си ми е най-добре. Аз съм 169см. и съм О.К. на 55-56кг. Сега съм 59-60кг.  :x и не ми е добре определено. Може да не е голяма разлика, но при мен се трупат само на дупето и определено си личи разликата.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #214 -: Февруари 02, 2008, 11:36:29 am »
Ооооооооо аз освен, че имам вече не дупе а дупище си имам и една висяща мекица отпред, та с такова нещо как се примирява. Качих 28 кг. от бремеността, забременях 54 кг, като преди това бях на зверска диета , та бях стигнала перфектните 46 кг., ама ... сега се моля за петдесетака поне.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Божествени тела
« Отговор #215 -: Февруари 02, 2008, 12:03:58 pm »


Заповядайте!!! :wink:
*
Re: Божествени тела
« Отговор #216 -: Февруари 02, 2008, 12:07:34 pm »
eganeva много благодаря за почерпката, че е и диетична  :wink: :lol:
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Божествени тела
« Отговор #217 -: Февруари 02, 2008, 12:25:00 pm »
Жекова на каква диета си, че много страници станаха ...
Абе аз пусто сложих лентичка, а не започвам диета, чакам да ми дойде М, че тогава нямам апетит и започвам вече сериозно. Честна пионерска  :lol: и само дето вече не съм 58, а 61 кг. :x

  Колко си висока бе жена, че искаш да станеш вейка - 48кг.?

Въпроса е в това, че 48 кг. са ми добре, може и още кякой друг кг. надолу, защото винаги съм била слаба, ама покрай проблемите с щитовидната жлеза качих 10 кг. и не мърдат от няколко години, то и не полагам и кой знае какви усиля де, макар да не ям по много. Висока съм 161 см., но и 50 кг. да стана пак е добре.

Перде,значи най-добре за теб е 50-51 кг :D
*
Re: Божествени тела
« Отговор #218 -: Февруари 02, 2008, 13:22:02 pm »
Жекова на каква диета си, че много страници станаха ...
Абе аз пусто сложих лентичка, а не започвам диета, чакам да ми дойде М, че тогава нямам апетит и започвам вече сериозно. Честна пионерска  :lol: и само дето вече не съм 58, а 61 кг. :x

  Колко си висока бе жена, че искаш да станеш вейка - 48кг.?

Въпроса е в това, че 48 кг. са ми добре, може и още кякой друг кг. надолу, защото винаги съм била слаба, ама покрай проблемите с щитовидната жлеза качих 10 кг. и не мърдат от няколко години, то и не полагам и кой знае какви усиля де, макар да не ям по много. Висока съм 161 см., но и 50 кг. да стана пак е добре.
и аз съм като тебе - само дето съм 163 и точните ми кг са 48. сега съм 52-53 и се чувствам ужасно! и аз ще спирам сладкото , тестото и газираните напитки!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #219 -: Февруари 02, 2008, 13:23:25 pm »
а между другото някой да има табличка за разделно хранене? ( за съвместимост на храните!) благодаря!