0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Божествени тела
« Отговор #940 -: Май 01, 2009, 00:25:41 am »
Айде и аз тук, боря 3-4 кг...(абе искам повече, ама гледам да съм реалистка)

Ти луда ли си! Само да ми дойдеш :x Стига вече!
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #941 -: Май 01, 2009, 00:59:09 am »
 :oops: И аз в отбора на борещите се  :oops: 4-5 кг. трябва да сваля  :oops:
Мога да огранича сладкото и тестяното :?, алкохол не пия /почти  :lol::wink: Ама със спорта съм скарана  :oops: Това донякъде го компенсирам с ходене пеша около 2 км. на ден  :?

П.П. Танцът от аватара ми също е добра идея за разтоварване, само да го науча  :lol:
Re: Божествени тела
« Отговор #942 -: Май 01, 2009, 01:22:45 am »
Моя съвет за всички, които не обичат диетите и не обичат да спортуват - разделно хранене и 2л вода на ден. . Иска се само малко воля и повечко търпение.Резултатът е гарантиран и най-важното - постоянен.  :D.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #943 -: Май 01, 2009, 02:03:48 am »
Ох, русото и фъстъчестото не знам какво ще борят. Още малко ще трябва и да им зачислим камъни, за да не ги издуха вятърът.  :lol:

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Божествени тела
« Отговор #944 -: Май 04, 2009, 23:14:44 pm »
Ох, русото и фъстъчестото не знам какво ще борят. Още малко ще трябва и да им зачислим камъни, за да не ги издуха вятърът.  :lol:
:good_post: :lol: :lol:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Божествени тела
« Отговор #945 -: Май 06, 2009, 10:21:43 am »
От вчера съм на НВД - искам да сваля 5-6 кг.
Започвам от 57 кг.
Аз от спорт не свалям - иначе си ходя на фитнес редовно по 2-3 пъти в седмицата.
Така, че се присъединявам към вас  :D момичета
Днес съм на белтъчини - ще ям агнешко + салата

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Божествени тела
« Отговор #946 -: Май 10, 2009, 13:29:59 pm »
Аз от спорт не свалям - иначе си ходя на фитнес редовно по 2-3 пъти в седмицата.
Аз от спорт качвам ( по време на диета), защото бързо трупам мускулна маса.
Спортът е добре да се съчетава с диета при сваляне на повечко килограми.

На мен ми остава едно килце, ура!

П.П. Иначе в момента размятам из къщи едни малки гирички да си стегна ръцете, че възрастта си казва думата  :?
« Последна редакция: Май 10, 2009, 13:32:18 pm от Елфи »
Re: Божествени тела
« Отговор #947 -: Май 10, 2009, 16:03:27 pm »
На мен ми остава едно килце, ура!
:balk_47: :balk_47: :balk_47:Ха ха,затова го няма вече прасето!Браво,упорита си!
Аз почвам от утре,щото с тези празници и стояне в къщи нищо не съм свалила. :x
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Божествени тела
« Отговор #948 -: Май 10, 2009, 17:13:12 pm »
От вчера съм на НВД - искам да сваля 5-6 кг.
Започвам от 57 кг.
Аз от спорт не свалям - иначе си ходя на фитнес редовно по 2-3 пъти в седмицата.
Така, че се присъединявам към вас  :D момичета
Днес съм на белтъчини - ще ям агнешко + салата

Денис, от къде черпиш инфо за НВД
дали е подходяща за кърмачки, и аз искам колкото теб да сваля и съм на същите кг
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Божествени тела
« Отговор #949 -: Май 10, 2009, 18:06:47 pm »
Денис, от къде черпиш инфо за НВД
дали е подходяща за кърмачки, и аз искам колкото теб да сваля и съм на същите кг

Имам 2- те книги, ще ти ги дам, но не сега. Кърми си там и трай.
Re: Божествени тела
« Отговор #950 -: Май 10, 2009, 18:23:49 pm »
И аз да се присъединя към свалящите!Вече е крайно време да се взема в ръце,че ме мислят за бременна,де да  бях :(
Трябва да се преборя с 8-10кг,няма да ми е лесно,но много се изоставих последната година :oops:
Мисля да започна с тай-бо 2-3 пъти в седмицата,преди имаше ефект но и кг бяха по-малко :oops:Но за храната,само ще се ограничавам и избягвам сладко и газирано,писнало ми е от диети :)
Успех на всички в свалянето на кг-ми!
 :bighug:

*
Re: Божествени тела
« Отговор #951 -: Май 11, 2009, 00:18:09 am »
... че ме мислят за бременна...

Ти пък, аз имам да свалям 20 кг. и някои от съседите ми сигурно смятат че скоро ще раждам :lol:
Бавно, но славно съм свалила кило и половина за седмица :oops:, с диета и хапчета( метформин). Дано да продължавам все така. Усещам как губя апетит, пупупу :D
*
Re: Божествени тела
« Отговор #952 -: Май 11, 2009, 00:31:44 am »
 Хм, зачетох се за метформина, понеже аз знам, че се прилага за диабет. Оказа се, че се ползва и за отслабване. Не знаех.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #953 -: Май 11, 2009, 00:38:04 am »
Елфи, миналата година пих метформин в продължение на 6 месеца. Еми нито отстлабнах, нито апетит загубих  :oops:. И ендокрлиноложката каза, че ще сваля някой килограм, но.. въпрос на организъм. Сега трябва да сваля 8-9 кг и се чудя каква диета да избера.
     
*
Re: Божествени тела
« Отговор #954 -: Май 11, 2009, 00:41:02 am »
Аз откакто получих болки в черния дроб от липозан, не пия добавки. Може и да не е от това, но аз да се застраховам.
Миналата година свалих 9 кг с диетата на 1 стр. за 2 месеца и половина. Тя си е моя програма. Отслабва се трайно.

П.П. Не че аз съм открила топлата вода , де . Просто аз не мога да гладувам и тази схема си ми харесва най-много.

Дюкан е много ефикасен, но аз не мога да ям толкова много месо.
« Последна редакция: Май 11, 2009, 00:45:11 am от Елфи »
Re: Божествени тела
« Отговор #955 -: Май 11, 2009, 09:24:53 am »
Ох, русото и фъстъчестото не знам какво ще борят. Още малко ще трябва и да им зачислим камъни, за да не ги издуха вятърът.  :lol:
:good_post: :lol: :lol:
Съгласнааа :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Божествени тела
« Отговор #956 -: Май 11, 2009, 10:31:04 am »

Денис, от къде черпиш инфо за НВД
дали е подходяща за кърмачки, и аз искам колкото теб да сваля и съм на същите кг

Имам диетата и ако искаш ще ти я изпратя.
Но, според мен всяка диета е противопоказна при кърмене.
 :D

Иначе 5-7 кг се свалят с нея, ако я спазваш стриктно /за около 40 дни/

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Божествени тела
« Отговор #957 -: Май 11, 2009, 18:53:36 pm »
Елфи, ще опитам да спазвам твоята програма от 1 стр. Проблема при мен е, че няма как да вечерям до 18ч. Прибирам се от работа след 19,30ч  :(. Но пък реших да подпомогна отслабването с редуциращ крем на Лиокрема.
     
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Божествени тела
« Отговор #958 -: Май 11, 2009, 19:03:49 pm »
Елфи, ще опитам да спазвам твоята програма от 1 стр. Проблема при мен е, че няма как да вечерям до 18ч. Прибирам се от работа след 19,30ч  :(. Но пък реших да подпомогна отслабването с редуциращ крем на Лиокрема.
Голяма измислица е не си давай парите
По-голям ефект ще има да се търкаш с утайка от кафе

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Божествени тела
« Отговор #959 -: Май 11, 2009, 19:11:39 pm »
Ами купих го вече. Ще го измажа  :D.