0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Божествени тела
« Отговор #900 -: Септември 09, 2008, 10:54:05 am »
аз да кажа,че започнах едни процедурки при моя клиентка...та да и върна жеста един вид... хехехе...на уреда LPG.Това са масажи на принципа на вакума,но малко по-различни.С големи очаквания съм,още повече ,че пазя и диетка.А също така си взех и едни ампули ЛИПО ФЛУИД.Двайсет на брой са, за двайсет лева.Една се разтваря в един литър вода и се пие през целия ден.Били страхотен враг на целулита по бедрата...Ще видим тази работа
 И с двете неща съм съвсем в началото,та не мога да кажа още какво се случва,но ще ви държа в течение
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Божествени тела
« Отговор #901 -: Септември 09, 2008, 13:03:38 pm »
Да не пропусна да се похваля и аз, че има за какво:))))
Освен хранителния режим на който съм вече месец и половина, тренировките през ден, от 2 седмици съм и на антицелулитен масаж 2 пъти в седмицата:)
И резултата от всичко това ми е в линийката отдоло:)без да разбера как:)
днес Милото ни куче излезе на разходка 4ак в 12 защото стопанката му цял преди обед се събираше в дрехи, които не съм обличала от почти 2 години.И не килограмите ме радват най-много а сантиметрите от бедрата,талията(която почти ми липсваше напоследък)и ръцете:)
Успех в боренето момичета:)
аз продължавам:)
Re: Божествени тела
« Отговор #902 -: Септември 09, 2008, 16:35:19 pm »
Lisco, я разкажи малко за този хранителен режим и тренировки!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Божествени тела
« Отговор #903 -: Септември 09, 2008, 17:21:40 pm »
Lisco, я разкажи малко за този хранителен режим и тренировки!

Аз бях писала в една от темите тук, но не помня в коя  :oops:
Хранителният режим ми го направи едно момиче, което е завършило "Диетология" в Гърция.Но не курс а си е изкарала висшето образование там.От половин година си е в БГ и сега тепърва започва тук.Изобщо не и вярвах в началото защото вече незная каква диета не бях пробвала:)Направи ми диета първо за 2 седмици, после в зависимост от свалените килограми ми направи за още 2 и сега съм на третите 2:).Най хубавото е, че може да се яде всичко-и сладко и солено и кисело.Имала съм дори и пица:)е, само с гъби и зеленчуци но си е пица:)Аз в началото неможех да си изяждам всичко защото ми идваше много.Имало е дни (преди цикъла ми) когато пък не ми е стигало, но ако наруша нещо на другия ден се компенсира.Хубавото е, че тя се среща или най - малкото разговаря с всеки, разпитва го за кг, за храните които предпочита и обича защото няма смисал да ми сложи нещо, което няма да ям и да гладувам.Всяка диета е индивидуална и точно за теб:)
Отслабването не е бързо обаче съчетано с тренировки се постигат доста добри резултати:)
А за тренировките, аз тренирам на кростренажор в къщи,  по 30-40 мин.през ден.
Трябваше всичко това да го направя още от март месец но пусто недоверие:)))И когато видях моя приятелка свалила 10 кг за 2 месеца и малко "се престраших":)
мога като пример само да напиша един ден от диетата, стига да ви е интересно:)
*
Re: Божествени тела
« Отговор #904 -: Септември 09, 2008, 17:25:36 pm »
Лиско, темата е точно за това. Ще ни бъде интересно да споделиш.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Божествени тела
« Отговор #905 -: Септември 09, 2008, 18:12:06 pm »
Лиско, темата е точно за това. Ще ни бъде интересно да споделиш.

Ето примерни 2 дни.
1 ден   
Сутрин   1ч.ч. Пр.мляко 1,5-2%
    1ч.ч. Corn flakes "Fitness"
    1ч.л. Мед
    
    
Преди обед
        1 парче обикновен кекс
    1ч.ч. Пъпеш
    
Обед   1ч.ч. Ориз
    1 пилешки гърди на скара
    1 филийка черен хляб
    салата-марули,лук,краставица
    2ч.л. Зехтин
    
След обед   
        1ч.ч. Кисело мляко 1,5-2%
    1 средна праскова
    4-5 бадема без сол
    
Вечер   1 яйце
    1 парче сирене
    2-3 чушки
    1 филийка черен хляб
    1ч.л. Зехтин
    
Преди сън
   1ч.ч. Диня
    
    
2 ден   
Сутрин   2 белтъка
    1 парче сирене
    1ч.л. Зехтин
    2 филийки черен хляб
    
Преди обед   
        1ч.ч. Пр.мляко 1,5-2%
    1 парче обикновен кекс
    1 киви
    
    
Обед   1 филийка черен хляб
    1-2 печени картофа
    салата 1домат и краставици
    1ч.л. Зехтин
    
    
След обед   
        1ч.ч. Кисело мляко 1,5-2%
    2-3 кракерса
    1ч.ч. Диня
    
Вечер   1 печена риба на скара
    1 филийка черен хляб
    2ч.л. Зехтин
    салата-марули,лук,краставица
    
    
Преди сън   
        2ч.ч. Пъпеш

всички  зелени зеленчуци могат да се консумират в неограничено количество.Може обяда да се размени с вечерята.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #906 -: Септември 09, 2008, 22:42:26 pm »
Ей, това е - яж цял ден и отслабваш!
Вече с няколко души установяваме това. А то ние какво правим - гладуваме и дебелеем... и съвсем объркваме организма си.

Браво,Lisko, за килограмите. Направо си е за завиждане  :oops:
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #907 -: Септември 10, 2008, 09:28:55 am »
Лиско, много ти е добра диетата.Браво за килограмите.
Пристрастена към д-р Хаус!
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Божествени тела
« Отговор #908 -: Септември 10, 2008, 19:22:11 pm »
и на мен ми харесва  -разнообразна е  откъм хранителен режим   -без да се гладува  -остава да  имам воля да я опитам   :wink:


*
Re: Божествени тела
« Отговор #909 -: Септември 20, 2008, 19:27:01 pm »
Хайде, аз да попитам тези, които имат повече опит от мен...
Налага ми се да си променя режима на тренировките, от три пъти седмично сутрин на два пъти седмично в събота и неделя... Така ще може ли да се поддържа форма. Тъкмо съм свалила някой и друг сантиментър от бедрата - а това е моята най-проблемна зона?
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Божествени тела
« Отговор #910 -: Септември 20, 2008, 19:58:33 pm »
Хайде, аз да попитам тези, които имат повече опит от мен...
Налага ми се да си променя режима на тренировките, от три пъти седмично сутрин на два пъти седмично в събота и неделя... Така ще може ли да се поддържа форма. Тъкмо съм свалила някой и друг сантиментър от бедрата - а това е моята най-проблемна зона?

Ognyana а неможеш ли поне през ден?Да не са събота и неделя ами събота и понеделник, или петък и неделя?
Зная, че не е хубаво за мускулите да се натоварват толкова.Трябва да има пауза за да могат да се възстановят,освен ако не си професионален спортист и не тренираш всеки ден по 4 4аса:)




*
Re: Божествени тела
« Отговор #911 -: Септември 21, 2008, 17:46:05 pm »
Lisko, май ще се пробвам нещо такова да измисля, колкото и невъзможно да ми се струва... Вчера ходих на фитнес, днес пак...нещо не е добре... Не защото са ми изтощени мускулите, не ги натоварвам чак толкова, но все пак си е тренировка и организмът ми явно се скапва - днес цял ден ме боли глава...
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #912 -: Ноември 07, 2008, 09:12:54 am »
Въпрос към по-вещите.
Аз свалям много лесно.Примерно април за 2 седмици свалих 8 кг, като след това за почти 7 месеца качих само 3 от тях, а Бандата знае как се храня с банички и боза сутрин, да не говорим плодовите млека на Активия ежедневно...  :oops: :oops: :oops:
Сега от 1ви съм пак на диета, от 62 паднах на 58.Обаче този път диетата ми е ябълки и чай със захарин или мед, както дойде.За пръв път обаче ми се случва да ми пресъхва устата постоянно.Това на какво се дължи?Предния път карах Японската Диета и нямах такова пресъхване.Сега хем жуля чай нон стоп, хем минерална вода и пак постоянно имам сухота в устата... :? Дали е от факта, че през 20 минути бягам да пишам и се обезводнявам или пък си правя някоя бела? :?
*
Re: Божествени тела
« Отговор #913 -: Ноември 07, 2008, 09:22:55 am »
Не мога да ти отговоря защо ти пресъхва устата.Но...
Знаеш, че съм против такива драстични диети. Смени я.
Да, вярно, че се сваля много бързо първите дни. Но в момента , в който я спреш, ще си върнеш килцата.
Да не говорим, че след такава диета трябва специално захранване, не можеш веднага да се метнеш на баничките.
Мен ако питаш, ти от диета нямаш нужда.
Аз също имам твоя проблем- слаб торс, широк ханш. Това с диети не се оправя. Приемаш го.
Освен това, има още един неприятен момент.Ако си свалиш ханша до мерките, които желаеш, ще ти се отрази най-вече на лицето. Няма да изглежда толкова свежо.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #914 -: Ноември 07, 2008, 09:54:11 am »
Жеки, аз нали това казвам горе-че пролетта свалих рязко 8 кила за 14 дни и не ги качих после.В смисъл качих само 3 и то за 7 месеца ядене като хората.Може би годините оказват влияние, незнам, майка ми все ми казва, че преди да навърши 30 е сваляла адски бързо, след като е навършила 30 и мъъка.Сигурно и аз ще съм така, та гледам да се възползвам още 2 години и нещо  :lol: :lol: :lol:
А за лицето-тъй като в пасорта ми пише-Отличителни Белези-КРАСИВА, още не се кахъря за там  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Притеснява ме това пресъхване.
Последните месеци често ми се получава един сладникав вкус в устата, основно когато се разтревожа, ядосам..Наплашиха ме за вид диабет, но кръвната ми захар е винаги в норма.Сега това пресъхване..Ще го разнищя аз!Инспектор Дю Дю в акция!

Иначе за ханша-да бе, мноУ гадно така.Тази сутрин се гледам в банята-ребрата ми стърчат.Гледам си задника и си викам-малии, 4 кила ли, те 10 няма да стигнат!Поне да беше равномерно...А аз гъз и бутове...... :?Като амфора направо...Та затова се подлагам на тези диети...
Re: Божествени тела
« Отговор #915 -: Ноември 07, 2008, 12:50:32 pm »
Мими, защо не пробваш и с фитнес упражнения. Да ти се развие и горната част на тялото. Ти пак си отслабни в ханша, но с упражнения развий малко рамената(това и на бюста ще се отрази ).Така поне е вероятно да се стопи несъразмерността, от която не си доволна.
А Жекова е права за лицето. На моя паспорт нямам отличителни белези "красива", но и аз като отслабна рязко и драстично и лицето ми доста си погрознява и изглеждам изпита и зла.И иначе съм сладка и добричка.  :P
Re: Божествени тела
« Отговор #916 -: Ноември 07, 2008, 12:55:51 pm »
Хайде, аз да попитам тези, които имат повече опит от мен...
Налага ми се да си променя режима на тренировките, от три пъти седмично сутрин на два пъти седмично в събота и неделя... Така ще може ли да се поддържа форма. Тъкмо съм свалила някой и друг сантиментър от бедрата - а това е моята най-проблемна зона?
Огняна, и аз мисля че два дена последователно на фитнес си е доста голямо натоварване. И някак си неравномерно - пет дена покой, после два дена интензивни тренировки. А преди като ходих на тренировки беше немислимо два дена подред да ходя, просто нямах сили. Най добре се чуствах като е през два дена, през ден можех само ако вече имах някакъв тренинг.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #917 -: Ноември 07, 2008, 14:38:45 pm »
На моя паспорт нямам отличителни белези "красива",

Хихи, аз се бъзиках бе  :oops:.Иначе аз съм си зла по принцип, пък че било почнало да ми личи...голям праз    :lol: :lol: :lol:
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Божествени тела
« Отговор #918 -: Ноември 07, 2008, 15:36:16 pm »
Mиме, не подценявай това пресъхване на устата. Пробвай с друг режим на хранене, но режим, не диета. Като те гледам на снимката...ква диета бе душа. Ти в огледалото гледаш ли се? То хубавина, та хубавина. Зарежи диетите, ще си развалиш хубавото тяло.
Re: Божествени тела
« Отговор #919 -: Ноември 07, 2008, 15:36:24 pm »
А, Мимка нямах това предвид, а това че за жалост рязкото отслабване наистина загрозява лицето. Е, поне при мен е така.
И наистина от това,което се вижда от снимкита не виждам за какво са ти притрябвали диети. И така си доста хубава, наслаждавай се на хубостта си, защо ще си мъчиш тялото и волята с диети.
« Последна редакция: Ноември 07, 2008, 15:38:22 pm от Stelliana »