0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Божествени тела
« Отговор #800 -: Юни 23, 2008, 19:28:42 pm »
(menche), моята диета я има на стр.1 на темата .
Препоръчвам ти и кардио упражнения във фитнеса - велоергометър, пътека, крос тренажор.На ниска степен, по- голяма продължителност като време.
Re: Божествени тела
« Отговор #801 -: Юни 23, 2008, 19:33:26 pm »
благодаря ти много Жекова,ще я прегледам и да се надявам да смъкна някое килце
*
Re: Божествени тела
« Отговор #802 -: Юни 24, 2008, 01:11:38 am »
Ох, и аз съм с една фигура... Като амфора, но то елегантно звучи, а сега като съм качила 2-3 килца отгоре си е баш като на круша... То е едно, д, д, едни бедра, бедра, като се зареят..., пък бюст... с лупа да го търсиш  :balk_153: Честно казано, ако бях по-богатичка сигурно щях да си метна някой силикон, а бедърцата на липосукция... Ама, засега ще се пробваме на това  :balk_185:  :lol:
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #803 -: Юни 24, 2008, 09:31:58 am »
П.П. Това кафе го хвалят много, така че и аз чакам отзиви. :D
 


Засега мога само да кажа,че кожата ми става изключително мека и гладка след масажа с кафе - но е прекалено рано да дам отчет за евентуален ефект върху целулита.

Пък ква кочина става в банята с тва кафе, не е истина просто. 8O  Сега си предвиждам двойно повече време като влизам в банята,че да мога после да измия добре всеки сантиметър от банята,оплескан с кафе :lol:

Бе кво ли не правим жените от пуста суета....мани бегай направо!   :D


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #804 -: Юни 24, 2008, 09:57:42 am »
Ейй, чак мен заинтересовахте с това кафе!И аз чакам резултати! :wink:
Ама само масаж ли си правиш или стоиш така с кафето по дупето?
Re: Божествени тела
« Отговор #805 -: Юни 24, 2008, 12:58:15 pm »
не мога да намеря началната статия за кафето,смесвате ли го с нещо,та се мажете,колко време трябва да стоите с него или да масажирате
*
Re: Божествени тела
« Отговор #806 -: Юни 24, 2008, 13:09:24 pm »
 Ето, (menche)Counterfeit го е споделила на предната страница.

От няколко дена започнах и масажи с утайка от кафе(докато си вземам душ след тренировката),нали се води ефикасен антицелулитен масаж - та масажирам главно дупето и горната задна част на бедрата,където целулитецът от последната зима нещо процъфтява... :oops:

 Сега всички чакаме отзиви  :D  Май и ние ще се плескаме. :lol:
*
Re: Божествени тела
« Отговор #807 -: Юни 24, 2008, 16:54:25 pm »
Убу де!Това ясно! :D Ама само чиста утайка от кафе ли е това?Тя не е ли суха?В смисъл-вие на кое викате утайка, че аз нали кафе не пия, ама ще обера мама :lol:
 :oops: :oops: :oops:
*
Re: Божествени тела
« Отговор #808 -: Юни 24, 2008, 20:36:04 pm »
 Предполагам, утайката от еспресо машина. Ако е изсъхнала,  може да й сипеш малко водичка.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #809 -: Юни 24, 2008, 20:38:09 pm »
О, мисля да използвам кафето от цедката след еспресо. То е по-сухичко и като пясък. Та нали мъж ми работи за мен, на ден пие поне 5 кафета, ще имам и на съседката да дам... и да не се боря дълго с почистването на банята... Абе, трепе ми той само опашатковците с това кафе... да видим дали тази кафемашина може за добро да поработи... :lol:
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #810 -: Юни 24, 2008, 21:00:40 pm »
Хи хи хи,как само съм ви запалила по кафето :lol: Докато се върна от работа голяма дискусия сте заформили. :lol:

Та на въпроса - утайката я вземам от филтъра/цедката на кафе машината ни - след като е направено кафето. Ако не съм пускала машината,то тогава вземам утайката,останала в джезвето,където съм си направила сутрешното кафе. :wink:

По другия въпрос - не стоя с кафето по себе си,а се масажирам с него докато си вземам душ - вземам утайка и масажирам/разтривам проблемните зони - или с ръце директно или с ръкавица за баня - 2-3мин.,обикновено нямам време за повече.

Като се има предвид,че доста антицелулитни продукти/кремове съдържат кофеин,явно има защо...Масажирането обаче е също важно,разбира се(т.е. не само да стоиш намазан :lol: )

За да не пускам сега тука линкове към други форуми,напишете "масаж с утайка от кафе" в Гугъл и ще намерите доста дискусии/мнения по темата :D
 
« Последна редакция: Юни 24, 2008, 21:02:34 pm от Counterfeit »


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #811 -: Юни 24, 2008, 21:05:33 pm »
 Хи-хи, пък аз ще ви кажа какъв препарат за почистване на баня да ползвате. :lol: :lol: :lol:
« Последна редакция: Юни 24, 2008, 21:10:33 pm от Жекова »
*
Re: Божествени тела
« Отговор #812 -: Юни 24, 2008, 22:03:45 pm »
Хи-хи, пък аз ще ви кажа какъв препарат за почистване на баня да ползвате. :lol: :lol: :lol:

 :lol:
Да,определено има нужда след ползване на кафяната утайка.. :lol:

Хайде на всички вас - приятно спортуване/диетуване,аз от утре се изнасям малко на планина,където също ще гледам да потичвам ако ми остане време от софри и купонясване  :drunk: :party:


И като се върна в неделя само да съм заварила темичката ни пак отишла в трета глуха...Ще се наказваме,ей! :lol: :lol: :lol:
« Последна редакция: Юни 24, 2008, 22:06:39 pm от Counterfeit »


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #813 -: Юни 25, 2008, 08:55:45 am »
Някоя от вас да се е интересувала,дали може да се пие Л–карнитин в дните на пункцията и след това.А мазането с антицелулитни кремове...все мисля да питам док,обаче нали знаете ,като влезнеш в кабинета забравяш всичко,освен,как са фоликулите...а лигавицата...и т.н

Жекииии,какво стана с теб,бре.Идва ли в София? Защо не се обади?
Извинявайте,че тук се обръщам към Жеките,ама знам ,че е редовен посетител на темата :?
*
Re: Божествени тела
« Отговор #814 -: Юни 25, 2008, 10:22:05 am »
 Ей, Дидонче, ся що ме караш да вадя чука !?  :bonk:
Това,че си лепнала 1-2 кила на миниатюрното си  :cul2: не е болка за умиране.Сега трябва да се съсредоточиш върху нещо много по-важно, нали? Още повече, че след това така или иначе ще пълнееш 9 месеца. Какъв е смисъла да се тормозиш , а?!
 Така, че:
В момента си в процедура. Няма да слагаш нищо в устата/добавки, лекарства/ или да се мазонтиш с каквото и да е, ако не ти е изписано от лекаря, който ти води стимулацията.
 Мисли си фоликулите и лигавицата, слушай док, пък фигурата аз лично ще ти помагам да я оправиш, но...след 9 месеца!  :balk_21:

 За останалото- на скайп  :balk_83: 

П.П. Не съм идвала в София от ноември.
« Последна редакция: Юни 25, 2008, 10:23:51 am от Жекова »
Re: Божествени тела
« Отговор #815 -: Юни 25, 2008, 11:47:50 am »
От една седмица и аз се масажирам с кафето от филтъра на кафемашината в банята...а после отделям и сума време за почистване. Мисля, че за видими резултати е рано, но като цяло непосредствено след процедурата кожата ми е много гладка.
На леля съкровището - 3 години и 8 месеца
*
Re: Божествени тела
« Отговор #816 -: Юни 25, 2008, 21:41:50 pm »
Ей, Дидонче, ся що ме караш да вадя чука !?  :bonk:
Това,че си лепнала 1-2 кила на миниатюрното си  :cul2: не е болка за умиране.Сега трябва да се съсредоточиш върху нещо много по-важно, нали? Още повече, че след това така или иначе ще пълнееш 9 месеца. Какъв е смисъла да се тормозиш , а?!
 Така, че:
В момента си в процедура. Няма да слагаш нищо в устата/добавки, лекарства/ или да се мазонтиш с каквото и да е, ако не ти е изписано от лекаря, който ти води стимулацията.
 Мисли си фоликулите и лигавицата, слушай док, пък фигурата аз лично ще ти помагам да я оправиш, но...след 9 месеца!  :balk_21:

 :good_post:    Напълно подкрепям!
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #817 -: Юни 26, 2008, 10:43:51 am »
От една седмица и аз се масажирам с кафето от филтъра на кафемашината в банята...а после отделям и сума време за почистване. Мисля, че за видими резултати е рано, но като цяло непосредствено след процедурата кожата ми е много гладка.
Защото това е един вид и ексфолиращ масаж- почистваш мъртвите клетки на кожата, и тя става гладка.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #818 -: Юни 26, 2008, 11:16:21 am »
 :oops: :oops: :oops:


имам една клиента,която хич не искаше да пази диета,обаче после реши само за три дни да е на протеини,после станаха две седмици и сега толкова е свалила,че направо се вманиачи...Обаче не си признава,че спазва Дюкан...хахаха...и не била свалила много...а тя направо се е стопила
Re: Божествени тела
« Отговор #819 -: Юни 26, 2008, 13:30:52 pm »
момичета вчера пробвах с кафето,така ми се загря кръвчицата,все едно съм тичала от тук да България и обратно :cross:,но пък искам да питам колко време е добре да спазвам тази процедура,или да спра когато запуша банята от кафето :ask: