0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Божествени тела
« Отговор #780 -: Май 27, 2008, 08:47:12 am »
Добро утро ,момичета!
Виждам,че сте доста навътре в тази материя и затова се обръщам към вас за помощ.
След като за около 1-2 месеца свалих 11 кг., вече повече от месец съм в застой ни нагоре ,ни надолу. :(. Моля Ви дайте ми съвет да продължа с друга диета (например тази на Дюкан)или да си продължавам начина на хранене както до сега?Незнам какво да правя, а имам още килца за сваляне и трябва да успея за морето да вляза във форма.
Благодаря ви предварително.
Хубав и готин ден от мен.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #781 -: Май 27, 2008, 09:29:30 am »
 Дай си почивка няколко дни от диетата, но без да прекаляваш и без да похапваш вечер. Така ще посъбудиш метаболизма си. И после пак.
 Нормален е този застой.
 Ако искаш, можеш да споделиш режима си на хранене с нас. :)
*
Re: Божествени тела
« Отговор #782 -: Май 27, 2008, 09:40:33 am »
Благодаря ти ,Жекова от сърце за съвета.Ще пробвам и ще видим дали ще се получи, че няма много време до морето само накакви си 1-2 месеца  :wink:.

Моято диета е простичка и лесна - не ям хляб,сладко, не пия газирано само вода и то много вода.Общо взето всеки ден ям определени неща за обед и вечеря - например на обяд изяждам 1 домат,брокули и едно твърдо сварено яйце, а за вечеря салата (зеле и моркови или маруля) и печено пилешко или телешко месо.
Между другото мисля,че в началото на тази страхотна темичка бях я описала какво и колко се хапва.

Още веднъж благодаря ти Жекова,че ми възвърна надеждата за достигане на желаното тегло.

*
Re: Божествени тела
« Отговор #783 -: Май 27, 2008, 10:04:20 am »
 Правилен ти е режимът/ според мен де/. Това, че съм забравила, че си го описвала, си го обяснявам с моята прословута разсеяност  :wink:
*
Re: Божествени тела
« Отговор #784 -: Май 28, 2008, 20:17:43 pm »
хммммм,добре зцвучи това.Аз отказах хляба .Сладкото обаче не мога.БИрата също.Гледам да не прекалявам естествено, ама в тази жега не мога само вода. :?
*
Re: Божествени тела
« Отговор #785 -: Май 28, 2008, 22:22:27 pm »
Момичета,аз някак без да искам да е толкова скоро,но минах май-май на трети режим от Дюкан.
Искам да кажа,че си позволявам от време на време филийка Бонус или някое идруго картофче.Обаче сладките тестени неща са табу .Наложи ми се така,понеже започнах да пия Марвелон и много ми се гади от тях...А от три дни ме нъчи диария.Мислите ли ,че е от хапчетата или има някакъв вирус... :oops:
*
Re: Божествени тела
« Отговор #786 -: Май 28, 2008, 22:24:46 pm »
Момичета,аз някак без да искам да е толкова скоро,но минах май-май на трети режим от Дюкан.
Искам да кажа,че си позволявам от време на време филийка Бонус или някое идруго картофче.Обаче сладките тестени неща са табу .Наложи ми се така,понеже започнах да пия Марвелон и много ми се гади от тях...А от три дни ме нъчи диария.Мислите ли ,че е от хапчетата или има някакъв вирус... :oops:
Най-вероятно е от хапчетата!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #787 -: Юни 10, 2008, 16:15:55 pm »
 Хоп, повдигам любимата темичка!
 Да се похваля , де  :lol: Днес, след 2 годишно прекъсване/ операции, процедури/, реших да си подновя "спортната дейност" :balk_185: :balk_186: :shtangi: :veloergo:./че  :cul2: доста го е притеглило гравитацията :lol:/ За сега/ 10 дни/ ще ходя всеки ден във фитнеса, после започвам 4 дни в седмицата.
Re: Божествени тела
« Отговор #788 -: Юни 10, 2008, 16:40:15 pm »
Да живее въжето!!!От мъничка съм му почитателка-с малко усилие постигаш невероятен резултат :) Аз в момента си подготвям лятното дупе,голяма почитателка съм на минито.Също така с моето момче ходим да тичаме редовно,като той повече гледа отколкото тича.
За тази диета на Дюкан искам да ви кажа само че я опитах и аз не знам защо-нямам кой знае каква нужда,на края на втората седмица си направих един голям казан леща и картофени кюфтенца :) На всичко друго бих издържала,но не и да ям месо толкова често.Не обичам месо!
Желая успех на всички тръгнали по трудния път към божественото тяло :)
Вие сте истински герои!
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*
Re: Божествени тела
« Отговор #789 -: Юни 10, 2008, 19:47:41 pm »
Жекич,браво на теб - радвам се да го чуя! :hug2:
Аз си продължавам с ежедневните спринтове/кросове,днеска сутринта специално нямах много време да излизам да тичам ,та само вкъщи поскачах на въже малко така няколко бързи серийки - колкото да се изпотя,и беж на работа :lol:

Роси,въжето и аз съм му фенка :balk_103:

Доста ефикасно кардио,а и приятно(поне за мен).Да не говорим,че е единствения фитнес "уред",заемащ толкова малко място в къщата ти :D
« Последна редакция: Юни 10, 2008, 19:54:31 pm от Counterfeit »


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
Re: Божествени тела
« Отговор #790 -: Юни 11, 2008, 15:39:45 pm »
Малко извън темата искам да споделя с всички shoping маниаци,че в ETERE има сезонно намаление!Който е фен да напада :D
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*
Re: Божествени тела
« Отговор #791 -: Юни 11, 2008, 18:59:34 pm »
Малко извън темата искам да споделя с всички shoping маниаци,че в ETERE има сезонно намаление!Който е фен да напада :D
И аз малко off  :D. От кога това? Вчера бях в старозагорското - нямаше намаление.
     
Re: Божествени тела
« Отговор #792 -: Юни 12, 2008, 08:37:07 am »
Намалението е до края на юни и е за пролетните колекции.Аз много си падам по такива намаленийца и ги следя редовно :D Малко повече трябва да рови човек,ама си струва :balk_103:
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*
Re: Божествени тела
« Отговор #793 -: Юни 22, 2008, 12:48:23 pm »
Алоооу,Божествените Тела...Пак се изпокрихте всички! :D
 Добре,че с Жекова повдигаме темичката ни от време на време,че съвсем ше изпадне както е тръгнало :lol:

Аз съм много доволна от себе си напоследък - сутрешното тичане вече се превърна в наркотик за мен - не мога без тези 30-40мин. сутрин!!
7 дни в седмицата,всеки ден излизам да потичам(най-често редувам интервали спринтове,интервали бързо ходене - получава се страшно интензивна тренировка!)
 :cross: :cross: :cross: :cross: :cross: :cross: :cross: :cross:

От няколко дена започнах и масажи с утайка от кафе(докато си вземам душ след тренировката),нали се води ефикасен антицелулитен масаж - та масажирам главно дупето и горната задна част на бедрата,където целулитецът от последната зима нещо процъфтява... :oops:
Но с подходящо хранене,вода,спорт и масажи ще му видя сметката аз!
« Последна редакция: Юни 22, 2008, 12:51:51 pm от Counterfeit »


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #794 -: Юни 22, 2008, 13:50:28 pm »
Да се включа към групичката. От 2 седмици посещавам фитнеса, кумих му се от 1 април... :oops: 3 пъти седмично, до толкова ми позволяват финансите, по 1 час. Но като че ли дава резултат - ще видим по нататък за нещо по-значително. Малко съм се постегнала, ама малко... Иначе реших гравно заради раздвижването, че гърбът ме боли постоянно от заседявато...

Ух, това с бягането, наркотика и свободата е върхът, Counterfeit! В 11 клас го практикувах - преди цял век време - сутрин и вечер по 10 обиколчици на стадиона, но много ме болят костите на краката от бягането, и се отказах... Пробвах се миналото лято, ама при втората и се обаждат пустите...

Та сега въртя здраво велоеъргометъра, кростренажора и стептренажора. Малко по натакък смятам да включа някой и друг уред за ръцете и вътрешната страна на бедрата, от силовите, но първо да ги разуча, че инструкторът във фитнеса малко го нема...

И Counterfeit, казвай, ако има ефект от масажите с кафето, че и на мен ми се ще да видя сметка на моя целулит, дето е окупирал бедърцата ми  :lol:
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #795 -: Юни 23, 2008, 11:12:02 am »
 Така...аз от утре започвам да ходя сутринта на фитнес. Само така ще стане моята работа /следобедният фитнес се провали с гръм и трясък... на домакински уреди / :lol: :lol: :lol:. Казах на шефа хич да не ме търси в офиса преди 10.30ч.

Counterfeit, това с бягането и при мен е така, само че на пътеката.

ognyana, три пъти седмично е много добре! Ако не пропускаш тренировки, до 2 месеца ще имаш чудесен резултат!

 П.П. Това кафе го хвалят много, така че и аз чакам отзиви. :D

 Аз пък си взех антицелулитен гел на "Билка",понеже четох добри отзиви за него/ ама май забравям да се мажа  :oops:
*
Re: Божествени тела
« Отговор #796 -: Юни 23, 2008, 17:50:07 pm »
ognyana, три пъти седмично е много добре! Ако не пропускаш тренировки, до 2 месеца ще имаш чудесен резултат!
А, дано!  :veloergo:
Само да не загубя ентусиазъм... Малко ми е скучничко във фитнеса, няма никой познат... :( Но лесно не се предавам. Още не мога да ги фиксирам като дни, но със сигурност са 3 пъти седмично - де, скръндзата със скръндза ще изпусне път за който е платила! :wink:

Момичета ползвала съм 2 марки продукти против целулит на Swiss Formula и Elancyl... Нямах постигнат ефект, може би малко с първия и нищо, дори ми се струва, че се позакръглих с втория, но имах друго оплакване - обаждаха ми се разширените вени. Има ли ли сте подобен проблем? Не, че ще си купивам антицелулитен продукт, по-скоро ще пробвам с кафето, поне ако не друго готин масаж ще се получи :)
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #797 -: Юни 23, 2008, 18:09:58 pm »
Елансил съм ползвала- 2 опаковки. Много пари, никакъв ефект. Доволна съм от антицелулитния на Рок, ама вече не ми се дават толкова пари за продукти с несигурен ефект. За това си купих Билка. И да не действа, поне няма да ме боли джоба  :D

 Това за разширените вени май го бях чела някъде. Като ми остане време , ще се разровя.
« Последна редакция: Юни 23, 2008, 18:11:32 pm от Жекова »
*
Re: Божествени тела
« Отговор #798 -: Юни 23, 2008, 18:41:44 pm »
Аз малко съм се поотпуснала  :oops:,но скоро пак почвам.За сега само лунувам(от мин.седмица  :oops:).
Но за антицелулитните кремове-много съм доболна от Дав.С една опаковка смъквам около 1-1,5 см от бедро с ежедневно мазане след контрастен душ.С втората опаковка,обаче,нищо не свалям.Само поддържам.Тази година още не съм почнала с мазането.
Re: Божествени тела
« Отговор #799 -: Юни 23, 2008, 19:21:52 pm »
моля ви даите ми съвет как да отслабна в ханша,висока съм 1,66-тегло69,какви ли не диети съм пробвала не става,бедрата ми също са дебели а пък нагоре викат че съм нормална за височината ми