0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Божествени тела
« Отговор #760 -: Май 10, 2008, 23:12:58 pm »
И все си ходя гладна и дебела. :lol:

Сия, тва и за мен важи с пълна сила. То и аз се отпуснах по празниците, ама....
Сега съм кг които бях като забременях. Обаче от тук почва трудното.... Имам минимум 15 кг да сваля, ама пусти Дюкан хич не ме кефи :P
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: Божествени тела
« Отговор #761 -: Май 11, 2008, 11:03:21 am »
EI HORA AKO V KRAI NA SMETKA PAK SE 4USTVATE DOBRE I V KILOGRAMITE NQMA SMISAL SPORED MEN OT DIETI :balk_103: :balk_602: :cool: :aerobik:AKO NE TOVA POSLEDNOTO SAS SIGORNOST POMAGA.


Пимпа, да ти кажа аз направо си се чувствам зле в кожата си и няма начин да свикна с килограмите!!!! И повечето са така.... Затова и се заемаме с диети. Що се отнася до  :aerobik: , от както станах на 12 постоянно тренирам нещо - аеробика, фитнес, джогинг, плуване, танци или ски. Според сезона и ситуацията. Сега съм се заяла с едни 10 кг, но дори двучасови тренировки в залата, след което плуване, мин. 4 пъти седмично не помага!!!! В такива случаи се преминава НЕ към диети, а към правилен режим на хранене! Аз съм си избрала сега Дюканския. ЗА 7 дена - 3 кг и то пред цикъл! Екстра е :))))
А естествно за добри и красиви резултати спортът е задължителен :)
 :cross: :aerobik: :shtangi: :presi:
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: Божествени тела
« Отговор #762 -: Май 11, 2008, 14:29:23 pm »
Така де, ама Дюкан не ми се струва да е много здравословен режим, напротив-много е натоварващ. Тй и затова не се препоръчва да се прави повече от веднъж годишно. Още повече че при него първите 2-3месеца не се консумират плодове!
Затова майката му е хранене от всичко в умерени количества и повече спорт. Хем хубваи, хем здрави :D.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #763 -: Май 11, 2008, 14:56:10 pm »
Затова майката му е хранене от всичко в умерени количества и повече спорт.

 :good_post:

Подкрепям напълно. Бях фен на Дюкан,но нещо все повече ми се вижда недостатъчно здравословен.
Обмислям минаване на режим ВМ-НВД - много подходящ за спортуващи,а организма не се лишава от въглехидрати и мазнини,както в първите фази на Дюкан. С този режим се смъква бавно,но здравословно.
Другия вариант е да си продължа здравословното хранене,което(когато го спазвах) включваше горе-долу следното: плодове,зеленчуци,месо,яйца,кисело и прясно мляко,сирене,мед вместо захар и най-различни добавки като пшенични и овесени трици,сусам,пшеничен зародиш и т.н.     
« Последна редакция: Май 11, 2008, 15:00:30 pm от Counterfeit »


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #764 -: Май 17, 2008, 12:49:06 pm »
Де сте всички,бре :lol:

Аз да се похваля - токущо приключих с едночасова много интензивна тренировка - 20-25мин. интервално бягане :cross:,после се прибрах вкъщи - малко упражнения за корем,дупе,ръце; и завърших с още една кратка порция кардио - няколко серии скачане на въже,редувани с латино танци :ywoohoo: Запотих се хубавичко,доволна съм! :D

Отивам сега в банята,че следобед съм на сватба и трябва вече да се приготвям :balk_96:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #765 -: Май 17, 2008, 12:54:45 pm »
Ми аз си почивам малко от диети  :wink:,че се преуморих  :lol:.По-нататък - пак.

А ти много хубава сериика си си направила. :balk_46:
Приятен празник следобед!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #766 -: Май 17, 2008, 12:55:52 pm »
 Вярно, че всички се изпокриха! Counterfeit, направо ни засрами с постоянството си!
 П.П. Приятно изкарване довечера!

Държа си аз килцата, ама трябва да стягам, пък само се ослушвам...
*
Re: Божествени тела
« Отговор #767 -: Май 17, 2008, 13:48:51 pm »
Elliq,Жеки -
 :bighug:

А бе то да ви кажа и аз не съм чак толкоз сериозна - пак му поотпуснах края напоследък откъм хапване(този пусти хлебец не мога да го откажа и туйто! :oops:) ,но гледам поне двигателен режим някакъв да поддържам...ми тъй де,кат съм почнала веднъж,поне да се потя сравнително редовно!... :D
« Последна редакция: Май 17, 2008, 13:51:56 pm от Counterfeit »


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: Божествени тела
« Отговор #768 -: Май 17, 2008, 22:35:04 pm »
Мдааа, аз също гледам да наблягам на двигателната активност, но сега съм в процес на стимулация за инсеминация. някои знае ли нещо по въпроса за коремните преси в такъв момент?
А иначе съм супер доволна засега от резултатите на моя режим! За 9, 10 дена свалих 7 кг и ги поддържам без проблем. И сега започва баааавния период на сваляне на последните 4 кг от моя план! Но в момента дори и да не свалям, важно е да задържа постигнатото, при наличието на хормонална стимулация!
Хайде разказвайте как е при вас :) И ви желая успехи в борбата с килограмите! :))))
*
Re: Божествени тела
« Отговор #769 -: Май 18, 2008, 16:53:51 pm »
Мацки, дайте идеи за сваляне на кг от талията. Как всички на дупето трупат, а пък аз си имам цял спасителен пояс?!  :x 

Re: Божествени тела
« Отговор #770 -: Май 18, 2008, 23:00:12 pm »
Аз бях като бойлер-почти без талия :lol: С дюканстването стопих доста сланинки и то основно от талията и корема - преместих коланите с три дупчици :lol:


*
Re: Божествени тела
« Отговор #771 -: Май 18, 2008, 23:03:18 pm »
blue_sky, според мен кардио тренировки ще помогнат най-много.
Аз също искам само на отделни места да постопя мазнинки,и една от зоните е точно "спасителния пояс" (ама как точно си го нарекла! :lol:) около талията и корема,и съм убедена,че кардиото е най-ефикасното средство за горене на натрупаните там мазнини. Е,разбира се съчетано със здравословно хранене! :D
Успех ти желая!


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #772 -: Май 18, 2008, 23:06:31 pm »
 За тънка талия  :veloergo: :balk_185: и  :presi:
Re: Божествени тела
« Отговор #773 -: Май 18, 2008, 23:43:49 pm »
Ооох, предпочитам да дюканствам цял живот пред кардиофитнеса :oops: :oops: :oops:
Откъде тая енергия, бе хораааа :oops: :oops: :oops:


*
Re: Божествени тела
« Отговор #774 -: Май 19, 2008, 21:21:34 pm »
Жеки, забравила си иконката за коремните преси.  :wink:

Момичета, много ви благодаря. Замислям се и за фитнес и за диета. За Дюкан не знам, но диетата на Жекова ми се стори приемлива. След два месеца съм на сватба, искам да сваля към 7 кг дотогава.

*
Re: Божествени тела
« Отговор #775 -: Май 19, 2008, 21:28:51 pm »
Жеки, забравила си иконката за коремните преси.  :wink:
Е , как бе, това какво е  :presi:   :lol: :lol: :lol:

След два месеца съм на сватба, искам да сваля към 7 кг дотогава.
Аз за два месеца свалих 9 кг. Ако имаш въпроси- насреща съм  :D
*
Re: Божествени тела
« Отговор #776 -: Май 19, 2008, 23:24:15 pm »
Да, права си за иконката.

Ще ти пиша на лични, че да не спамим тук.  :wink:

Re: Божествени тела
« Отговор #777 -: Май 21, 2008, 00:35:09 am »
Момичета, аз от днес започвам да пия преднизолон и май ще се простя  с новопридобитото си божествено тяло :(
Ама дано си заслужава дебелеенето :wink:


*
Re: Божествени тела
« Отговор #778 -: Май 22, 2008, 21:27:11 pm »
Аз вече четвърти ден пия Мервелон.Ще е за един месец.Мисля,че това е тъй наречения "блокаж" който до сега не ми е правен преди АРТ...Дали ще кача много?!!!!Дано не,точно преди моретооооо...гадост
*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
Re: Божествени тела
« Отговор #779 -: Май 23, 2008, 01:40:00 am »
Аз вече четвърти ден пия Мервелон.Ще е за един месец.Мисля,че това е тъй наречения "блокаж" който до сега не ми е правен преди АРТ...Дали ще кача много?!!!!Дано не,точно преди моретооооо...гадост
Марвелона не е за блокаж според мен, а за прочистване на яйчниците.Аз го пих също, от него не се пълнее/поне аз не напълнях/, на мен даже ми спадна апетита и ми беше гадно на стомаха

We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last