0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Божествени тела
« Отговор #680 -: Април 06, 2008, 16:58:21 pm »
  Ще ми обясните ли фазите в диетата на Дюкан?  И кои фази са протеинови , кои протеинзеленчукови? Къде е калкулатора?
 Извинете ме но четох това , което сте писали , но не разбрах... Явно това е написано в първата книга " Как да отслабнем завинаги".
« Последна редакция: Април 06, 2008, 17:28:13 pm от fatalwoman »
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: Божествени тела
« Отговор #681 -: Април 06, 2008, 17:56:19 pm »
  Ще ми обясните ли фазите в диетата на Дюкан?  И кои фази са протеинови , кои протеинзеленчукови? Къде е калкулатора?
 Извинете ме но четох това , което сте писали , но не разбрах... Явно това е написано в първата книга " Как да отслабнем завинаги".
Погледни тук:http://dukanskirecepti.wordpress.com/
Re: Божествени тела
« Отговор #682 -: Април 06, 2008, 18:31:16 pm »
  Ще ми обясните ли фазите в диетата на Дюкан?  И кои фази са протеинови , кои протеинзеленчукови? Къде е калкулатора?
 Извинете ме но четох това , което сте писали , но не разбрах... Явно това е написано в първата книга " Как да отслабнем завинаги".
Погледни тук:http://dukanskirecepti.wordpress.com/
Мерси много . И аз започвам диетата. :hungry:
*
Re: Божествени тела
« Отговор #683 -: Април 06, 2008, 21:26:24 pm »
 Ехоо, Дюканските последователки! Може ли да ме светнете как да сваля 3 кила.Колко време трябва да съм на ударния, и колко на смесения/оф, така ли беше?/.Тоя калкулатор нещо го обърках, щото ме изкара, че трябва да съм 55 кила, пък аз съм 53-54.
 Смятам след Великден да дебелея  preggo , ама искам началните ми килца да са малко  :D
*
Re: Божествени тела
« Отговор #684 -: Април 07, 2008, 10:46:21 am »
Ехееее,Жеки...я да вземеш да понадебелеееееш,особено в областта на коремчето...
Четох ,че ако има за сваляне по-малко от 10 кг или ако жената е слаба в горната част,а пълнее в областта на ханша и бедрата и страда от целулит, редува 1/1 един ден протеини един ден протеини изеленчуци.предполага се сваляне на 1кг...обаче за колко беше...????!!!!!!

Аз правя да речем задължително ден или два само протеини,После ако много ми се е дояло зеленчук,на вечеря добавям салатка/през деня ми е трудно/

Мисля си обаче, че ако не искаш да си съвсем на диета ,а да свалиш,може да се придържаш към принципа два дни чисти протеини,после смесено хранене,като не ядеш хляб,сладко и не прекаляваш с въглехидратите
*
Re: Божествени тела
« Отговор #685 -: Април 07, 2008, 13:01:34 pm »
Жекова, аз свалих 2 кг. за 2 дни само на протеини. Бях решила да направя 3-4 дни, защото исках само 2 кг. да сваля, но ми се провали диетата, обаче резултата беше на лице.
Така че пробвай с 3-4 протеинови дни, ако не си ги свалила, направи и 3-4 протеини със зеленчуци. :)
*
Re: Божествени тела
« Отговор #686 -: Април 07, 2008, 13:54:11 pm »
ако жената е слаба в горната част,а пълнее в областта на ханша и бедрата и страда от целулит, редува 1/1 един ден протеини един ден протеини изеленчуци.

айде и аз към отслабващите. може ли по запознатите с този прословут Дюкан, да ми разшифровате цитата горе или да ме препратите къде да чета.

Стефи, ти пък де ги видя тез 2 излишни кг тисе чудя  :ask:
*
Re: Божествени тела
« Отговор #687 -: Април 07, 2008, 15:59:54 pm »
Цвети, така е не ми личат, и няма никаква видима разлика 'щот съм дълга и за тия си килограми, но като съм свикнала да съм кльощава и сега като не можех да си закопчея панаталоните ми беше кофти, та затова :wink:
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Божествени тела
« Отговор #688 -: Април 07, 2008, 19:03:58 pm »
Цвете, виж линка, който е пуснала мечето. Аз от там се осведомих. Аз и за теб се чудя къде ще отслабваш, но ти си знаеш най-добре :)

*
Re: Божествени тела
« Отговор #689 -: Април 07, 2008, 21:30:04 pm »
Дюкана тоя път нещо не ми се отрази добре - то аз изкарах само 5-6 дена де,ама почти не видях промяна в мерките - може би има значение и факта,че в петък ми дойде цикъла и все още не мога да преценя реално нещата(нали покрай цикъл се поиздуваме леко).Но много ме запече Дюкана беее,въпреки употребата на овесени трици. :constipated:  :?

Та нещо много взех да се замислям за ВМ-НВД режим - по-разнообразен ми се вижда някакси.

Но като цяло смятам да се върна към това,което спазвах до скоро - не точно диета,а просто здравословно хранене(плодове,зеленчуци,месо,сирене,мляко и пр.),без хляб и сладко (или в много малки количества),съчетано със спорт. При мен забелязвам повече спорта(кардио) + здравословно хранене дава резултати - отколкото която и да било диета.

Днес например закусих това,което си закусвах преди да почна Дюкан - половин плодова Активия примесена  с по 1 с.л. от следните продукти: пшенични трици,пшеничен зародиш,овесени трици,сусам и мюсли колкото реша(да,голяма бърканица става,знам :lol:) - иииии проблема с  :constipated: беше решен мигновено!! :lol:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #690 -: Април 07, 2008, 22:53:52 pm »
Цвете, виж линка, който е пуснала мечето. Аз от там се осведомих. Аз и за теб се чудя къде ще отслабваш, но ти си знаеш най-добре :)

Мерси, Златинка, то малко по-нагоре било, ама кой да види...
Аз създавам впечетление за хайде не слаб, а по-скоро човек с нормална фигура, но истината е, че имам неприятна проблемна зона - бедрата. По-едри са за моето тяло и винаги е било така - ако ми се залепи някой друг кг отгоре, баш там отива. А иначе в горната си част тялото ми е по-скоро слабо. И като кг не съм много. И затова желанието ми е не толкова да стана еди колко си кг, а ако мога само от там да махна. Поинтересувах се за конкретен спорт и упражнения и дано от този месец да се организирам и да ги почна, но ми се искаше да проверя за някакъв хранителен режим, подходящ за моя случай.
Re: Божествени тела
« Отговор #691 -: Април 08, 2008, 08:45:47 am »
Добро утро момичета! Днес ми е 9-ти дюкански ден. Т.е. пет дни протеини и четвърти на протеини и зеленчуци. Резултата е  -5кг. Чувствам се добре. Мнооого ми харесва резултата, но взех малко се притеснявам :? Нормално ли е толкова бързо да се сваля? Аз малко се вманиачих :oops: Да не взема нещо да се повредя :lol:


*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Божествени тела
« Отговор #692 -: Април 08, 2008, 10:02:01 am »
Дани, аз 5 кг свалих за цял месец  :D Но като си помислиш само, че в книгата самият Дюкан казва, че през ударния режим може да се свалят до 5 кг, излиза, че не отслабваш прекалено бързо. Може би си задържала повече вода и сега си се отървала от нея просто. Споко и продължавай в същия дух. :D

Re: Божествени тела
« Отговор #693 -: Април 08, 2008, 10:36:24 am »
Мерси :balk_21:


*
Re: Божествени тела
« Отговор #694 -: Април 08, 2008, 14:38:10 pm »
Дани,радвай се на 5те свалени кг и не го мисли много :D!Верно,че е малко бързичко,но после малко ще се позабави темпото и така  :P.
Re: Божествени тела
« Отговор #695 -: Април 08, 2008, 23:46:00 pm »
 Наистина мнооого им се радвам :D  И ме е страх да не се издъня :( Милото ми каза снощи: " -Много си добре така... а беше заприличала на унгарски кон" :x :x :x  След този коментар такъв бяс ме хвана, че и една година ще издържа на диета :x
Близо беше до истината коментара му, ама никак не ми хареса :oops:
« Последна редакция: Април 08, 2008, 23:48:06 pm от Danny S »


*
Re: Божествени тела
« Отговор #696 -: Април 13, 2008, 10:22:48 am »
Бреййй,съвсем ни изпадна темичката :D Пролетната умора ще да е налегнала всички :D

Аз да се похваля вчера сутринта си направих първия крос - нали най-накрая се постопли,а аз само тва чаках да тръгна да тичам :cross:

Иначе откъм диетуване - в момента не съм на никаква диета,просто гледам да не ям хляб. :wink:

Сега отивам пак да потичам,голям кеф е в момента по алеите на комплекса(Дружба) - т.е. няма туристи още...Но пък има строителни работници на всеки ъгъл,което като се замисля си е по-зле - туристите не ти подсвиркват като минаваш,докато вторите...знаете как е :D


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Божествени тела
« Отговор #697 -: Април 13, 2008, 10:25:13 am »
Да попитам старшите тук, имам за сваляне 10-11 килограма, от които за 12-13 дни съм минус 4, направих 5 дни ударен, след това 7 ПЗ, сега съм в 3 дена П, според вас добре ли е да карам на това съотношение 7/3?
« Последна редакция: Април 13, 2008, 10:43:59 am от mini »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Божествени тела
« Отговор #698 -: Април 13, 2008, 10:32:38 am »
 Аз пък подпуквам г-н Жеков на Дюкан, че както се  е окръглил е тамън 2 пъти колкото мен.Още не съм се наканила да купя книгите, де, ама в понеделник това ще ми е първата работа!
 Аз си направих устата пред мъжо да сваля още 2-3 кг., но веднага ми беше наложено вето на такива идеи, щото съм щяла да се озъбя.

 Мини, поздравления за 4 -те килца!С Дюкан още не съм се запознала, съответно съвети не мога да давам.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #699 -: Април 13, 2008, 12:09:01 pm »
Мини, на мен съотношение 7/3 ми звучи много добре - даже за това съотношение съм чела в нета,че е едно от основните и най-често практикувани варианти(друг основен вариант е 1:1 - примерно 5 дни ПЗ, 5 дни П и така :wink:)

Все пак не претендирам да съм кой знае какъв спец,така че ако се включи някой, дето си е взел книгата,ще е още по-добре. 8)


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!