0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Божествени тела
« Отговор #660 -: Април 04, 2008, 22:52:59 pm »
Момичета, и аз забоксувах на -3кг. Пети ден протеини. Да ги продължа ли или да включвам зеленкото?

Включвай зеленко бе, ти няма да сваляш много. Аз правих 7 дена, ама съм си поставила малко идеална цел - 17 кг.  :)
Фани се за зелено утре  :lol:
*
Re: Божествени тела
« Отговор #661 -: Април 04, 2008, 23:11:25 pm »
Вчера гледах книгата на Дюкан с рецептите. 12 лв струва и определено ми се искаше да я взема, че имаше много интересни рецепти за десерти, ама вече си бях изхарчила парите. Ако някой я вземе, нека попрепише някоя рецептичка, моля :D
http://picasaweb.google.com/skorpi77/nKQJqC
Аз имам част от книгата и съответно част от рецептите, дано ти свършат работа.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #662 -: Април 04, 2008, 23:15:18 pm »


Тази ли имаш,Мари?
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Божествени тела
« Отговор #663 -: Април 04, 2008, 23:16:45 pm »


Тази ли имаш,Мари?


Хъм, моята изглежда малко по-различно  :?
*
Re: Божествени тела
« Отговор #664 -: Април 04, 2008, 23:17:50 pm »


Така ли изглежда?Горната е нова.Мисля да ги поръчвам и двете.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #665 -: Април 04, 2008, 23:35:58 pm »
значи моите копия са от втората книга, от тези които е показала Жеки
аз нямам книгата, дадоха ми само част от нея, снимани на ксерокс
*
Re: Божествени тела
« Отговор #666 -: Април 05, 2008, 09:06:57 am »
Стига само за диети сте говорили,ааа!Спорта,дори и малко да е натоварването трябва да си е неизменен приятел  :P.
Аз от две седмици само лежа и пак съм свалила 1 килце,но съм много отпусната.Друго си беше със степера.
Но пък си взех една нещо(незнам как се казва за около 10 лв)Прилича на рога  :lol: и се стиска м/у бедрата.Абе може да си го стискаш както си искаш.
Отначало си мислех,че е голям боклук,но докато си лежа и си стискам(как звучи само).
Така че го препоръчвам на по мързеливите или тези които нямат време за спорт.Докато си гледаш телевизийка си работиш.Бедра,корем,ръце,гърди...доста голямо е натоварването,но се иска постоянство :balk_602:.Но си е само поддържаща терапия :D.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #667 -: Април 05, 2008, 11:16:18 am »
Elliq,на туй нещо не му ли се викаше тай-мастър (thigh master)? Поне на мен това ми идва на ума,така както го описваш че се стиска между бедрата... :D Успех с него! :wink:
Аз пък чакам следващата седмица за да започна да тичам - първо обаче искам да изчакам да ми минат първите дни на цикъла(днес 2-ри ден),а от друга страна прогнозите са за много топло време другата седмица - идеааално за бягане!! :cross: :cross: :cross:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #668 -: Април 05, 2008, 12:01:14 pm »
 :lol:Mоже и така да се казва.Ама аз не разчитам на него.Просто 2 седмици ми се наложи да лежа,щото ме болеше главата и за това го ползвах него  :D.
Успех с  :cross:
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Божествени тела
« Отговор #669 -: Април 05, 2008, 13:02:38 pm »
Жекова, аз сега видях, че другата е предимно с рецепти, аз имам по-обеснителната и там също има рецепти.

Да ви кажа нещо от опит - когато сте на диета, по-добре не споделяйте с околните, особено колеги. Преди години, когато отслабнах много и пазех диети, в момента, в който кажа, че съм на диета и имам чувството, че започват да ме дебнат умишлено, подпитват, колежките ми освен, че увеличаваха количетсвото на закупените солети, пасти, бисквити вафли, ставаха изведнъж невъобразимо любезни и ме канеха да опитам....

Сега е същото НО!!!, като кажа за диетата и особено като извадя подсладителя, понеже аз не мога без кафе, ейййй за 4 дена буквално и наистина 8 различни човека ми казаха, че от подсладител се хваща рак, аман от хората!!! Не че това ме плаши или потиска, или вярвам, мен не ме е страх, се от нещо ще се мре, ама как пък един не каза браво, доста си отслабнала, продължавай, ама се хванаха за единия подсладител, който ще ползвам 2 месеца за диетата. Днеска и леля ми  :x Казах й че от такива дето постоянно ме нервират ще хвана рак, а не от подлсадител. Ние цял живот ядеме боклуци, дишаме боклуци, пием боклуци, сега подсладителя. Ейййййй тоя народ е ужасен  :x Много се изнервих. Иначе 20 мин. след нравоучението за подсладителя и рака го забравят тоя факт и започват да ме питат за информация за диетата. От денска и да забележи някой, че съм отслабнала, ще кажа, че просто така, от въздуха, да видим кво ще измислят. 

Ей такива глупости рано-рано  :x
*
Re: Божествени тела
« Отговор #670 -: Април 05, 2008, 17:43:40 pm »
 А тия ,дето най-много грачат срещу аспартама в подсладителя, набиват яко чипс, който е  много по-вреден и задръства артериите. :lol: :lol: :lol:Казвам го от собствен опит. Хич да не ти пука.
 По отношение на яденето в офиса-аз съм такъв катил, че като кажа, че съм на диета, почти нищо не ме дразни.И добре, че е така, защото ако ви кажа какви боклуци набиват колегите/снаксове,кроасани и всякакви тестени и сладки неща/...
 Общият извод е , че те ти завиждат,  понеже нямат твоята воля и самоуважение.Дребни душички. 
« Последна редакция: Април 05, 2008, 17:48:07 pm от Жекова »
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Божествени тела
« Отговор #671 -: Април 05, 2008, 17:46:04 pm »
Нина, не се нервирай на таквиз хорица. :D В общия случай го правят от тайна завист (особено като забележат видим резултат). Все пак за да се спазва диета е нужна воля, а не всеки я има и е готов да се откаже от солетите и пастите. :D За щастие около мен са предимно мъже, които по-скоро не се вълнуват от диетата ми, а малкото на брой колежки (една от които ме "запали" по Дюкан) ми се радват на резултатите. :D

Re: Божествени тела
« Отговор #672 -: Април 05, 2008, 20:00:35 pm »
  :witch:  Аз пък да се оплача от домашните - каквото и да купя за себе си сега веднага бива изяждано, ако аз не го изям овреме :(.  Щото е нещо ново :(   Преди само мляко "на баба" 4,5% искаха , на другото се мръщеха, а сега не мога да отърва постничката си верея :D   Днеска пак имаше: "-Яаа, гъбки! Как ще ни ги сготвиш?".   Онази вечер за домашните купих пържена риба, а за себе си печена. Познайте какво стана... :( И на всичкото отгоре след като ми е изял млякото със степче, милия ми казва колко химия имало вътре :x :x :x
:croc:


*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Божествени тела
« Отговор #673 -: Април 05, 2008, 22:11:57 pm »
Дани, ние в началото също бяхме така, но понеже сме в къща и сме много хора си живеем всеки на етаж, ама ползваме обща кухня, храним се всички заедно. И дефакто хладилника на сестра ми на втория етаж съхранява само на кучето манджата и ние се преселихме в него :) Сега понеже и трите с майка ми сме на диетата пазаруваме и директно в "нашия" хладилник :)

Аз съм много доволна, че и мама се включи. Тя е голям кулинар и вкусно готви, иначе ние със сестра ми го карахме само на филета и сухи неща, яйца, писна ми, ще почна да кудкудякам. Правя с кеф всякакви сандвичи, тутманика, кремчета и десертчета, салати, ама манджа, тц.
Днеска ни прави на Дюкан от рибата във фолио и "божествения" сос, лелееееееее :) да е жива и здрава. Стана много добре. Ползвахем ХЕК риба, филе, без кости, не е хич скъпо!
« Последна редакция: Април 05, 2008, 22:22:57 pm от Nina »
Re: Божествени тела
« Отговор #674 -: Април 05, 2008, 22:18:35 pm »
Ей сега ще я потърся рецептата :hungry:


*
Re: Божествени тела
« Отговор #675 -: Април 06, 2008, 08:53:21 am »
ООО,Златулка,честито ти преполовяване на лентичката  :wink:!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #676 -: Април 06, 2008, 11:19:53 am »
Добро утро! Да се похваля с -6кг. Да ви кажа 4естно не вярвах 4е толкова бързо 6те се стопят пустите му паласки ама ей го на. имам о6те по4ти толкова. А и о6те не6то..не бях много стриктна, но се придържах към правилата об6то взето. Малко си похапвах от гумените ме4ета /по 4-5/, за6тото са любими вкъ6ти.  :oops:
Желая успех на вси4ки и поздравления за тези които са стигнали заветната си цел
*
Re: Божествени тела
« Отговор #677 -: Април 06, 2008, 12:09:22 pm »
Ne6i,не си само ти с прегрешения - аз от 1 седмица съм на Дюкан,ама сутрешното си кафе продължавам да подслаждам с една лъжичка мед  :oops:
 


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
Re: Божествени тела
« Отговор #678 -: Април 06, 2008, 15:08:44 pm »
Вчера гледах книгата на Дюкан с рецептите. 12 лв струва и определено ми се искаше да я взема, че имаше много интересни рецепти за десерти, ама вече си бях изхарчила парите. Ако някой я вземе, нека попрепише някоя рецептичка, моля :D
Поръчах си книгата с рецептите по нета и трябва да пристигне до сряда. С удоволствие бих ви диктувала някои рецепти. :wink:Чудех се между първата книга или тази да си поръчам , но предпочетох с рецептите , че да действам по същество. В първата разбрах , че имало и обяснения , ама за тях се надявам вие да ми помагнете!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #679 -: Април 06, 2008, 15:53:20 pm »
Цитат
Да се похваля с -6кг.
  :balk_46: