0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Божествени тела
« Отговор #640 -: Април 02, 2008, 11:42:21 am »
Златулка , и аз прочетох тук, че Герма не става, ама сутринта поради липса на друго, излапах няколко лъжици...е, 1/3 от кофичката  :oops:, ако трябва да съм честна! Одеве си взех от Кауфланд Култура 01%, надявам се, че за него нямам проблем. Сега ще се опитам да си намеря овесени трици, че да си забъркам малко от тях с киселото мляко преди пилешкото огущение за обяд! Аз да попитам нещо! Тъй като за довечера съм планирала яйца по панагюрски, ако на моята порция сложа чесън на прах става ли?! И още нещо - може ли по време на режима да пия и Талия, че тя доста ми помага за ходенето до WC, друг ефект май не съм намерила до сега!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #641 -: Април 02, 2008, 14:22:05 pm »
Аз направих ударна фаза 5 дни. Обаче съм издънка  :oops:. Сега ям всичко, без тесто и сладко. Купувах кисело мляко Верея 0,1% и Култура 0,1%. И пиех слабителен чай, че един запек се появи. Соф, няма проблеми с подправките. Само със солта по-внимателно.
     
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Божествени тела
« Отговор #642 -: Април 02, 2008, 14:35:47 pm »
Абе сега кое мляко не ставало? Гермата ли е 0.1, ама с 3,5 растителни? Щото току що погледнах Културата и при него е същото положението. Според мен стават и двете млека, само маслеността предполагам на самото мляко е важно да е по-ниска, растителните може би не са от толкова голямо значение. Нямам Верея нискомаслено, но ще погледна като купя, нищо чудно и там да е така.
Аз си ям Култура и Верея, Герма съм яла малко.

Изрових от кошчето една празна кутия Верея - там не пише да има растителни мазнини, хич.

Ама според мен няма проблем и другите две млека.
« Последна редакция: Април 02, 2008, 14:41:44 pm от Nina »
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Божествени тела
« Отговор #643 -: Април 02, 2008, 16:57:18 pm »
Няма проблем за нито едно от млеката, излишно е такова обстойно вглеждане. Или има растителни мазнини, или има нишесте добавено. А това дали го пише на опаковката или не, хич не е гаранция :wink:
Четох кореспонденция с Верея, твърдят, че няма растителни мазнини в тяхното.
Аз ям Култура и Верея, понякога Пършевица 0,5. Нямах проблем със заслабването :P


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
Re: Божествени тела
« Отговор #644 -: Април 02, 2008, 20:31:19 pm »
Да ви кажа какво кремче се забърках: Няколко яйця, прясно мляко, извара, подсрадител и ванилия. Пекох го докато се стегне добре. После го поръсих с канела.
 ОТВРАТ, НЕ СЕ ЯДЕ :jump12:


*
Re: Божествени тела
« Отговор #645 -: Април 04, 2008, 09:48:52 am »
След почти цяла седмица на едни килограми най-после кантара падна с половинка.Но аз се усетих, че утре си чакам цикъла и може затова да съм имала застой.
Фактите до момента-свалени 5.5 кг, остават 4.5 кг.
Лентичката ми отчита на цяло кило, така че ще чакам да падне и другата половинка! :wink:
*
Re: Божествени тела
« Отговор #646 -: Април 04, 2008, 10:54:28 am »
Амчи, смени си лентичката де!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #647 -: Април 04, 2008, 11:09:35 am »
Амчи, смени си лентичката де!

Амчи тая само намерих бе, дай друг сайт... :oops:
Ама да отчита и половинките...
*
Re: Божествени тела
« Отговор #648 -: Април 04, 2008, 11:11:48 am »
Ей ся ще ти издиря.
Тук я пускам, щото съм на служебния скайп.Мойта не можах да я намеря, ама и Марито бях пратила в тоя сайт, може да го е запаметила.

http://www.myjane.ru/lines/

Сега ще те диря от служ.скайп, да не ме отсвириш.
« Последна редакция: Април 04, 2008, 11:16:53 am от Жекова »
*
Re: Божествени тела
« Отговор #649 -: Април 04, 2008, 11:27:31 am »
Малиии, какво черпене ще пада на ДРЗ-то самооооо..Мери имам да черпя..или май тя мене  :oops:, ама както и да е, сега и тебе имам да черпя... :lol:
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Божествени тела
« Отговор #650 -: Април 04, 2008, 11:29:21 am »
Вчера гледах книгата на Дюкан с рецептите. 12 лв струва и определено ми се искаше да я взема, че имаше много интересни рецепти за десерти, ама вече си бях изхарчила парите. Ако някой я вземе, нека попрепише някоя рецептичка, моля :D


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: Божествени тела
« Отговор #651 -: Април 04, 2008, 11:33:53 am »
 Ми аз ще си я взема, ама тук я няма.Ако не мога да я намеря и в Ямбол, ще си я поръчам от "Хеликон".И аз се интересувам от рецепти, щото така само да махам голи мръвки не ми харесва.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Божествени тела
« Отговор #652 -: Април 04, 2008, 19:22:28 pm »
здравейте, аз малко нямах нет
да се отчета вече с минус 2 килограма  :P
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Божествени тела
« Отговор #653 -: Април 04, 2008, 19:23:52 pm »
Айц, адаш, браво!!!!
Като станат 4-5 и как ти идва хъса самооооо... :oops: :oops: :oops:
*
Re: Божествени тела
« Отговор #654 -: Април 04, 2008, 21:59:04 pm »
Мини, ти пък къде се нареди и ти да отслабваш, че и две кила си свалила. Да не си се съблякла просто бееее? :P :lol:
Аааамаха, идват тук разни манекенки да подтискат крайно нуждаещите се от божествени тела. :lol:
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Божествени тела
« Отговор #655 -: Април 04, 2008, 22:06:02 pm »
здравейте, аз малко нямах нет
да се отчета вече с минус 2 килограма  :P


Eeee, виде ли? Ама и ти как се беше нацупила  :lol:

Имам аз тука една приятелка, кахъри големи има, не слабее имтова си е. Викам какво ядеш бе, дай да видим що така? Тя яла протеини, пилешко....крилца от kfc и МикиДи, ама от Дюкан била взела принципа - без ограничения  :lol: Еееееее и баба така знае! Ама нъц да заслабне.

Ама между другото и моето бабе се запали по диетата. Оня ден като си правех вечерята - филенца, пържолки, яйчица, извара, салатка и тя като гледа софрата и вика:
"Ооо и я сакам да съм на такваа диета. Оно я глей що е яденье, они сакат да услабнат, е нема"  :lol:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Божествени тела
« Отговор #656 -: Април 04, 2008, 22:10:42 pm »
бе стига бе
имам си аз за сваляне  :?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Божествени тела
« Отговор #657 -: Април 04, 2008, 22:29:21 pm »
Имам аз тука една приятелка, кахъри големи има, не слабее имтова си е. Викам какво ядеш бе, дай да видим що така? Тя яла протеини, пилешко....крилца от kfc и МикиДи, ама от Дюкан била взела принципа - без ограничения  :lol: Еееееее и баба така знае! Ама нъц да заслабне.
:jump12:
Re: Божествени тела
« Отговор #658 -: Април 04, 2008, 22:50:57 pm »
Момичета, и аз забоксувах на -3кг. Пети ден протеини. Да ги продължа ли или да включвам зеленкото?


*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Божествени тела
« Отговор #659 -: Април 04, 2008, 22:51:37 pm »
Вчера гледах книгата на Дюкан с рецептите. 12 лв струва и определено ми се искаше да я взема, че имаше много интересни рецепти за десерти, ама вече си бях изхарчила парите. Ако някой я вземе, нека попрепише някоя рецептичка, моля :D

Дадох две-три рецепти, сестра ми си купи книгата. Като сготвиш тия - още  :wink:

Кажи и некакви предпочитания, десерти, кво мясо, сосове :)


И друг ако има спец желания, ше питам Дюкан и ако се предлага, ще публикувам.