0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Божествени тела
« Отговор #620 -: Април 01, 2008, 21:29:16 pm »
днес една клиента ми донесе книга та на Дюкан.Мисля да я попрелистя,нищо че добих предлстава от интернет...

Мажете,мислите ли/понеже разсъждавам...нали даваме храна за мускулите чрез протеините/ е ли е възможно,защото въртя степера редовни и играя тае бо , да имам първоначален ефект на подуване...Имам чуствотот че съм станала по-яка, дебела ,а съм на диета трета седмица...

Тази клиента ,която ми даде книгата,каза,че не се учудва,че не свалям...защото по нейните думи нямало какво...
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Божествени тела
« Отговор #621 -: Април 01, 2008, 22:01:42 pm »
Дани, Ескуиза има и нискомаслен вариант. Аз лично не съм го пробвала, но момичетата са го споменавали тук. А ти не се отказвай. При мен например резултатите дойдоха малко по-бавно от очакваното. Даже се бях поразочаровала ама нали съм инат.. :D И после пак тръгнах надолу. А що се отнася до глада, яж повечко и пий много вода. А ако вечер огладнееш, хапни малко мляко. :D

Да се оплача от кисело мляко Герма 0,1% Тъкмо се зарадвах, че е вкусничко и случайно погледнах съдържанието на мазнини. Ето какво пише: съдържание на 100г продукт: мл. мазнини- 0,1г.; Рас. мазнини- 3,5 г. 8O Егати наглеците. Как може така да лъжат хората :x Имайте го предвид и не си купувайте такова мляко. Направо съм възмутена. А на опаковката с огромни букви пише 0,1%  8O

Re: Божествени тела
« Отговор #622 -: Април 01, 2008, 22:07:47 pm »
Няма да се отказвам :D Сега варя един бобец и така вкусно миришееее :D Но аз съм си направила една чаша обезмаслено мляко с малко степче в него и се залъгвам успешно :D


*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Божествени тела
« Отговор #623 -: Април 01, 2008, 22:25:19 pm »
Жекова, Ултра, вие сте ми за пример ! И днес изкарах :party:  а не вярвах че ще изтърпя. То не било толкова трудно даже и за моите слаби ангели :wink:  Да ви питам, това сирене Ескуиз(така ли се казваше???) дали има обезмаслен вариант? Намерих едно с 22% масленост, ама май никак не е подходящо(шъ го ручат домашните)?

Точно писах една рецепта с него в Дюканския. За Ескузата де. Нискомаслената е 0,2% и се предлага като Ескуза Фитнес.
Ноооооо цяла България е на диета и всичко се изчерпва много бързо. От Хит взех оня ден аз последните 2 кутийки  :P Аз ям и един Котич чийз на Ескуза, много е вкусно, Ултра каза, че може /а и аз го ям и свалям/, аз я питах, тя е спец  :lol: Това се води пак като извара или прясно сирене по-точно, нискомаслено е, за салати е много добро. Предлага се в кутийки като кофички от кисло мляко, но 250 гр. мисля е.Не е като кутийките на стандартната Ескуиза.

Аз съм 6 килца минус  :ywoohoo:
Махнала съм си временно лентичката, затова да докладвам - не се отказвай Дани!
« Последна редакция: Април 01, 2008, 22:29:14 pm от Nina »
*
Re: Божествени тела
« Отговор #624 -: Април 01, 2008, 22:30:16 pm »
Аз съм 6 килца минус  :ywoohoo:
 
Браво!  :balk_46: Успех докрай!

Дидон,ако тренираш интензивно, трупаш мускулна маса. Тя тежи повече,нормално е.
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Божествени тела
« Отговор #625 -: Април 01, 2008, 22:33:28 pm »
Нина, поздравления за резултата. :D Аз никъде в кварталните магазини не намирам Ескуиза, а пък толкова обичам сиренце. Вече много ми липсва  :(

*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Божествени тела
« Отговор #626 -: Април 01, 2008, 22:38:36 pm »
Нина, поздравления за резултата. :D Аз никъде в кварталните магазини не намирам Ескуиза, а пък толкова обичам сиренце. Вече много ми липсва  :(

Мерси :) Аз съм инат голям /ако някой още не е забелязал/, но заслугата е на съветите на Дюкан, които спазвам много стриктно, а и физически се натоварвам доста напоследък.
ВОДАТА е много важна!!!

Търси го в Хит, има ги в Метро, специално това, което е Котич, то се доближава повече на вкус до обикновеното сирене, докато Фитнеса Ескуза е някак като кремата  :?
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Божествени тела
« Отговор #627 -: Април 01, 2008, 22:44:04 pm »
Нина, мерси за информацията :D

*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: Божествени тела
« Отговор #628 -: Април 01, 2008, 22:54:18 pm »
Само да вметна, че Дюкан съветва да не се тренира първата и втората фаза.
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Божествени тела
« Отговор #629 -: Април 01, 2008, 22:55:50 pm »
Може ли и аз да се включа!? Имам мъка с едни 6 кг., които ми се опъват и не мога и не мога да сваля! Днес в нета се зарибих по Дюкан, но още не мога да реша този удърен етап за колко дни да го правя. Може ли някой компетентен да ми даде съвет!? Принципно не съм от месояднитеаля, но... ще се прежаля в името на гадните 6 кг. И друго да питам - пише, че закуската е задължителна! Бе, хора, аз тръгвам в 8 за работа, а преди това докато сръбна кафето и цигарката, време за приготвяне на закуска не ми остава. Та мисълта ми е, какво мога да закусвам, което не изисква приготовления? Помагайте, че така или иначе ми е слаб ангела, но този път съм решила да съм съвестна! а, и за колка време се прави тази диета на Дюкан?

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Божествени тела
« Отговор #630 -: Април 01, 2008, 22:57:14 pm »
под 10 кг 3 дни е ок
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Божествени тела
« Отговор #631 -: Април 01, 2008, 23:01:34 pm »
Благодаря ти за бързия отговор! Хм, от утре захващам. Сутринта ще гледам да прекарам няколко лъжици кисело мляко - взех си Герма 0.1% (става, нали), ама късно прочетох тук, че било пълна измама.

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #632 -: Април 01, 2008, 23:04:15 pm »
Има едно на "Верея" 0,1%.На мен ми харесва.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Божествени тела
« Отговор #633 -: Април 01, 2008, 23:04:55 pm »
аз за два дни нищо не съм свалила пък  :?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Божествени тела
« Отговор #634 -: Април 01, 2008, 23:07:36 pm »
Само да вметна, че Дюкан съветва да не се тренира първата и втората фаза.

Ще прочета, макар, че аз не тренирам, но деликатно искам да кажа, че ми се налага да се натоварвам физически. Толкова са ми досадни на мен всякакви упражнения, че и с пушка не може никой да ме застави да правя :) Виж волейболче, футболче, тенис на маса, танци, особено народни - екстра се справям и ми харесва, както и всякакъв вид състезателни игри, на открито и закрито.
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Божествени тела
« Отговор #635 -: Април 01, 2008, 23:13:14 pm »
sof, можеш да закусваш кислео мляко с трици и подлсадител малко, ако обичаш сладко. От това по-бърза закуска - здраве му кажи. Свари си яйца и ги хапни с извара за закуска.

mini как се цупи  :lol: Чакай де, утре ще видиш, сутринта рано на кантара.
Редновно ли ядеш, ВОДА!!! /иначе задържаш течности/, кво папаш, да не правиш прегрешения? Сестра ми като пропусна да пие вода и задържа, льока ли - сваля.
  :bighug:

Хихи, колко сте ми симпатични, новаците  :P
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Божествени тела
« Отговор #636 -: Април 01, 2008, 23:27:49 pm »
ооо, старшинка
аз пия поне по 2 литра вода на ден по принцип, през лятото по 5  :P
днес съм яла 180 гр пуешко филе на Браво, риба една кутийка и гювече дробчета с лук и малко лимонов сок
« Последна редакция: Април 01, 2008, 23:29:57 pm от mini »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Божествени тела
« Отговор #637 -: Април 02, 2008, 06:17:46 am »
Хайде и аз да се включа към тази темичка. Имам да свалям 10 кг от доста време и всяка започната диета се проваля. Май ми са много слаби ангелите. Сега сам решила да опитам South Beach Diet. В САЩ доста е нашумяла. Някоя от вас да има някакви отзиви за нея?

[/url]
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Божествени тела
« Отговор #638 -: Април 02, 2008, 08:48:28 am »
sof, можеш да закусваш кислео мляко с трици и подлсадител малко, ако обичаш сладко. От това по-бърза закуска - здраве му кажи. Свари си яйца и ги хапни с извара за закуска. ....
Благодаря за варианта! Принципно не съм любител на сладкото - проблемни са ми всички видове тестени изделия, ама ще се преборя де! Днес успях да Прекарам няколко лъжици кисело мляко преди кафето, взех си и едно млекце за работа, пък на обяд ще отскоча до магазина за една пилешка пължолка...която изобщо не ми е ясно как ще изям без салата, ама... това са три дни, ще издържа без зелентии! Видях, че сте пускали и рецепти, страхотни сте! Довечера ще изпробвам някоя, че ефирния в къщи ще ме линчува! И без това заваллията е само 60 кг, него го захранвам!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Божествени тела
« Отговор #639 -: Април 02, 2008, 11:09:35 am »
соф, Герма 0,1 - не става Оказва се, че има повече мазнини от нормалкно кисело мляко. Пробвай с някое друго. Вариант за закуска е да си приготвиш от вечерта дюканска палачинка и сутринта само да я хапнеш. :D
мини, не се отчайвай. Аз за 5 дни ударна фаза едвам свалих 2 кг. А освен това ми се струва, че хапваш малко. важно е да ядеш колкото и когато ти се прияде. Успехът ще дойде сам, споко. :wink: