0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Божествени тела
« Отговор #600 -: Март 27, 2008, 22:07:49 pm »
 :( От три седмици на Дюкан ,днес много ми се дояде типоео хлебче и си хапнах малко повечко от коричката на едно...Срам ме е ,ама се успокоявам,уж днес ми е бил "свободния ден"

 Не мога да кажа дали съм отслабнала.Кантара ми е много смотан и всеки ден показва различно.На мерки нещо не мърдам,а уж ми се струва,че малко съм отслабнала...Аз всичко на всичко имам три килца за сваляне и може пък да е по-трудно...Юе продължавам диетата
*
Re: Божествени тела
« Отговор #601 -: Март 28, 2008, 08:42:58 am »
Здравейте,
как е самачувствиета днес  :wink:, има ли гладни хора - дръж се народе 8).
Аз наистина свалям бе хора и съм на върха на щастието.И да ви кажа с всеки свален килограм самачувствието ми се възвръща.
Даже вчера се ханахме със слънцето на бас , че ако сваля останалите килца в рамките на 1-2 месеца ще ме заведе на концерта на White Snake  :balk_69:

Успех на всички и хубав ден.
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Божествени тела
« Отговор #602 -: Март 28, 2008, 16:51:15 pm »
Умно процедираш, а аз първо ги свалих и сега тепърва го врънкам за White Snake  :D


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: Божествени тела
« Отговор #603 -: Март 28, 2008, 20:08:21 pm »
От днес си имам туист степер.Започвам с аеробните тренировко.Дано това да ми помогне да отслабна.Днес си проверявах мерките- нищо ново.

Ще изчакан още един два дни и пак ще проверя,може още да бе съм се нормализирала от цикъла
*
Re: Божествени тела
« Отговор #604 -: Март 28, 2008, 21:08:19 pm »
Я пусни снимка на това съоръжение, че и аз умувам за такова нещо.И после да кажеш има ли полза от него.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #605 -: Март 29, 2008, 08:35:44 am »
Абе степера си е голяма работа :).Аз имам съвсем обикновен и всяка сутрин преди работа стъпвам по двайсетина минути,а събота и неделя по 1 час.И в комбинация с L-карнитина правят чудеса  :wink:.
Моя има само един недостатък-като се ползва повече от 15 мин,почва да скърца  :lol:

Дидон,ще видиш как ще се променят нещата със степера  :D.Особено твоя е по-комплексен.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #606 -: Март 29, 2008, 17:59:58 pm »
ха, и моя започва да скърца още на втората минута.Мъжлето каза,че това е защото не е нивелиран,ама и няма как да се нивелира...Ооообаче след 15тата спира ;)

Ми, Жеки,то си е малък степер,обаче крачетата се движат не само нагоре и надолу,а леко се осукват и в страни.А отпред с две карабинерчета са закачени ластици с дръжки да правош и гимнастика с ръцете.Така повошаваш сърдечната дейност,освен че работиш и за другите мускули.
ето това е моя степер:http://www.sportbul.com/products/fitness/home/stepers/99-steper

а сайта даже е на магазина от който го купих
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Божествени тела
« Отговор #607 -: Март 30, 2008, 21:48:32 pm »
Аз да се изфукам, че вече съм минус 4кг. :jump12:

*
Re: Божествени тела
« Отговор #608 -: Март 31, 2008, 10:44:58 am »
Браво Златулка  :balk_46:!Давай все така  :P

Дидон,моя степер изглежда по същия начин,но се движи само нагоре-надолу и съм много доволна,а твоя е по-хубав.Трябва да има добър ефект.Успех!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #609 -: Март 31, 2008, 10:48:16 am »
Елия,поздравления за свалените килца!10 кг си е внушителна цифра!Браво!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #610 -: Март 31, 2008, 10:56:08 am »
Благодаря ти Жекова,все пак следвам твоя пример  :D!
Обаче мин.път като ме похвали и след два дни качих 1 килце  :oops:.Дано този път да не стане така  :lol:
*
Re: Божествени тела
« Отговор #611 -: Март 31, 2008, 11:08:21 am »
Аз събота и неделя понаруших диетката  :oops: :oops: :oops:
Сега с нови силички...
*
Re: Божествени тела
« Отговор #612 -: Март 31, 2008, 11:13:53 am »
Мимка,то и при мен така се получи преди две седмици,ама то като си набрала инерция и бързо се наваксва  :wink:
*
Re: Божествени тела
« Отговор #613 -: Март 31, 2008, 11:27:56 am »
Аз събота и неделя понаруших диетката  :oops: :oops: :oops:
Сега с нови силички...
Хммм...то и аз събота и неделя си облажвам душицата, ама гледам да слагам спирачки, че с моя зловещ апетит...Ама поне спазвам правилото след 20ч.да не ям нищо.
Re: Божествени тела
« Отговор #614 -: Март 31, 2008, 19:23:05 pm »
Охх момичета и аз започвам. Запалихте ме ей :D Днес ми е първия Дюкански ден. Днес хапнах едно варено яйце, малко пуешко филе, кисело мляко с трици и половин печена риба. Дано устискам....  А конфитюр за диабетици може ли да се яде :oops:


Re: Божествени тела
« Отговор #615 -: Април 01, 2008, 09:03:54 am »
Снощи ми идеше да вия :( но днес се чувствам по-добре :wink: ПРОДЪЛЖАВАМ!


*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Божествени тела
« Отговор #616 -: Април 01, 2008, 10:05:50 am »
Дани, ядеш прекалено малко. Идеята в режима на Дюкан е, че се яде на корем от позволените неща. Не трябва да изпитваш глад, иначе няма да се получи. Аз отслабнах 13 кг с обилно похапване.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
Re: Божествени тела
« Отговор #617 -: Април 01, 2008, 10:22:12 am »
 :( Наистина ли не трябва да се изпитва глад? Снощи вечерта направо ми баха омекнали краката от глад, а като гледах остатъка от рибата ми се гадеше  :( А едно изостанало парче баница от онзи ден само ми се навираше в устата, ама му устисках :lol: Ще се опитам да ям повече от разрешените неща днес :wink:
(Свикнала съм да ям когато и каквото ми се дояде, без да съм гладна и без да се ограничавам в количествата - СВИНСКА РАБОТА :x)


*
Re: Божествени тела
« Отговор #618 -: Април 01, 2008, 10:36:41 am »
 Дани, хапвай както Ултра ти е казала, за да не се налага да похапваш/изкушаваш/ в късните часове, което не не никак полезно за нито една диета.
Re: Божествени тела
« Отговор #619 -: Април 01, 2008, 21:09:09 pm »
Жекова, Ултра, вие сте ми за пример ! И днес изкарах :party:  а не вярвах че ще изтърпя. То не било толкова трудно даже и за моите слаби ангели :wink:  Да ви питам, това сирене Ескуиз(така ли се казваше???) дали има обезмаслен вариант? Намерих едно с 22% масленост, ама май никак не е подходящо(шъ го ручат домашните)?