0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Божествени тела
« Отговор #580 -: Март 20, 2008, 21:32:34 pm »
когато ептем няма нищо за ядене си купувам киселомляко от 0,1 или 0,5. и съм готова.Ям го с малка лужичка и се натъпквам сериозно...Но най-хубаво ми е когато на третия ден мога да закуся от извареото десертче.Моето,както разбрахте не е съвсем диетично,защото си слагам овесено мюсли и пшеничен зародиш,/още не съм намерила трици / но пък последните са толкова полезни...
*
Re: Божествени тела
« Отговор #581 -: Март 20, 2008, 22:20:12 pm »
Добре де,що такъв зор виждате да намерите овесени трици не мога да разбера - аз първо в Пикадили влязох и веднага ги намерих - на диетичния щанд,откъдето преди си бях купувала пшенични трици,пшеничен зародиш и сусам (които между другото са три също много полезни добавки към храната,макар и не дюкански :wink: )


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #582 -: Март 21, 2008, 08:32:36 am »
Днес вече съм минус 3 килограма  8O. Три пъти се качвах на кантара, да не би случайно да съм объркала нещо. Мислех, че в протеинофата фаза ще си остана само с двата свалени килограма. Може би и Метфогаммата, която пия, помага. Но имам проблем - запек  :oops:. Та затова съм решила днес да пийна един слабителен чай. Не съм сигурна дали ще е по режим, но.. Овесени трици в Стара Загора има. Но в диетичните магазини. Ако някой има проблем с намирането - казвайте, ще пращам.
     
*
Re: Божествени тела
« Отговор #583 -: Март 21, 2008, 10:20:19 am »
Оле, момичета като ви гледам /чета/ как слабеете много се отчайвам!Аз за 9 дни съм свалила само 2 кг!!!Спазвам режим 2/7!НЕЩО ЯВНО НЕ ПРАВЯ КАКТО ТРЯБВА.Тези трици зад ли са?Доста гадни ми се струват,а и явно трябва наистина да се хапва яко,явно.Честно казано аз не мога да се организирам да ям повече от 2 пъти на ден.Дали заради това не свалям повече?
*
Re: Божествени тела
« Отговор #584 -: Март 21, 2008, 10:27:50 am »
Мдаааа,на зародиша пише колко витамини съдържа и то от групата Б.Струва ми се мнооого полезно,Аз във смесените дни задължително ги включвам.

Не съм си сложила лентичка,защото не се меря.Струва ми се ,че на килограми не съм свалила много,аз боря три килца,а пък и съм точно преди цикъл...обаче ми се струва,че крачетата отзад започват да се поизглаждат,което всъщност е СУПЕР
*
Re: Божествени тела
« Отговор #585 -: Март 21, 2008, 10:34:49 am »
Аз пък от вчера реших да си използвам колелото по предназначение, а не като интериорно решение  :jump12:
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Божествени тела
« Отговор #586 -: Март 21, 2008, 10:51:30 am »
Жекова, поздравления за колелото. То вече времето ще се постопля, така че тъкмо ще е подходящо. Ти си нашата гордост. Я кажи сега на какъв режим си? Как мислиш да задържиш свалените килограми?
Рита, не се притеснявай, че сваляш по малко. Днес ми е 14-ти ден и аз засега съм свалила само две килца. По-важно е да не се отказваме, нали?  :wink:

*
Re: Божествени тела
« Отговор #587 -: Март 21, 2008, 10:59:24 am »
Жекова, поздравления за колелото. То вече времето ще се постопля, така че тъкмо ще е подходящо. Ти си нашата гордост. Я кажи сега на какъв режим си? Как мислиш да задържиш свалените килограми?
Хи-хи,карам си колелото в къщи аз  :veloergo:.С него смятам да си поддържам килцата-5 дни в седмицата по минимум 1/2 час.
 Относно храната- ям три пъти на ден, избягвам свинско, почти не ползвам мазнини в храната, разумни количества сладко/2 пъти в седмицата най-много/ и никакво хранене след 20ч.
 От години съм враг на всякакви консерви/дори мамините/.Гледам да приготвям манджите от пресни продукти.
« Последна редакция: Март 21, 2008, 11:03:04 am от Жекова »
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Божествени тела
« Отговор #588 -: Март 21, 2008, 11:03:33 am »
Жекова, ти си нашата гордост. :D :balk_47: Отде да се сетя, че колелото е домашно  :D :oops:

*
Re: Божествени тела
« Отговор #589 -: Март 21, 2008, 11:06:05 am »
Аз съм виновна, че не уточних  :balk_21:  Желая успех на всички!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #590 -: Март 21, 2008, 13:21:46 pm »
ААААААААА никакво отчаяние.Събота и неделя си давам почивка,защото съм на кръщене и от понеделник .....наново с песен пък да видим тоя път.
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Божествени тела
« Отговор #591 -: Март 21, 2008, 19:02:29 pm »
Аз реших общо да са ми 7 дни ударен режим, понеже имам да свалям повече и утре ми е последният ден на протеини. Надявам се в други ден сутринта като се премеря да съм - 4 кг. Не е невъзможно, при положение, че до днес съм - 3. После включвам и зеленчуците и да си призная ми харесва така. Ако човек не го домързи, може да си прави много хубави неща и диетата си е направо рахатлийска. Обаче въпреки всичко акъла ми е все у "гала вечерите"  :lol: От сега още съм се наточила и знам менюто  :eat: 
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Божествени тела
« Отговор #592 -: Март 21, 2008, 19:58:08 pm »
И на мен днес ми е 6 ден от ударния режим и за последните 4 дни свалих само 400гр.:)
Утре 6те ми е последния и после запо4вам П+З.
Засега не се отчайвам и отказвам и предполагам има застой защото съм и в цикъл.

И аз като Жекова ще започна да използвам крос тренажора си по предназна4ение а не като закачалка или сушилник:)
*
Re: Божествени тела
« Отговор #593 -: Март 21, 2008, 22:34:56 pm »
Малко късно,но за тези,които са вечеряли преди 20.30 и имат желание за лунуване 24 часа,ето следващата фаза(най-ефикасната според повечето източници):

Пълнолуние – 21.03.2008 г. – 20:41

И отново малко инфо,че новаците-лунатички да не се ровят назад из темата дето съм писала :lol:


Според учените Луната влияе не само върху приливите и отливите, но и върху различни процеси в човешкото тяло. И това е така поради факта, че голяма част от организма ни е съставен от вода. Затова много диетолози препоръчват регулация на теглото, според фазите на Луната.

Диетата трябва да се започне в момента, в който Луната навлезе в една от четирите си фази и да завърши след едно денонощие, но половин час по-късно. В този период трябва да се пият само прясно изцедени сокове от плодове и зеленчуци, чай с мед, минерална вода. Поемането на повече течности оказва многостранно и благотворно влияние върху тонуса, самочувствието и здравето ни: стимулира бъбречната дейност, изчиства организма и укрепва имунната система. Наред с това най-много до месец, може да се свалят от 1 до 3 килограма, без никакъв риск за здравето.

Няма да има ефект от лунната диета, както добре знаете и от всяка друга, ако веднага след като минат 24-те часа и половина се натъпчете с калории. Най-добре е да се спазват класическите съвети – нетлъсти меса, повече зеленчуци и плодове. Да се предпочитат задушени, варени и печени храни, пред пържени.



Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #594 -: Март 22, 2008, 08:21:28 am »
Здравейте,
Скоро не съм се разписвала тук,но това е от срам  :oops:.Миналата събота и неделя бяхме в един спа-хотел и освен че се възползвах от фитнеса,салната и парната баня,се разписах подобаващо и на швецката маса  :oops:.Та се върнах с 1 кг повече  :(.Но поне си хапнах неща,които с месеци не бях яла :D.
Вече съм си свалила половината и днес с лунуването се надявам да наваксам  :D.

Обаче имам едно питане към Counterfeit-в началото на темата,когато публикува дните и часовете за цялата година си писала Пълнолуние – 21.03.2008 г. – 18:41 .За мен има значение,защото си спазвам стриктно часовете и за да знам кога довечера ще мога да си хапна салатка  :D.И ако наистина е 20:41 ще трябва да пропусна хапването-много е късно  :(.

Икам да похваля момичетата,които сравнително от скоро отслабват.Браво момичета,много добре напредвате! :P
*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Re: Божествени тела
« Отговор #595 -: Март 22, 2008, 09:12:22 am »
Здравейте момичета, и аз естественно трябва да свалям кила, няма начин.За една година станах 61 килограма, като никога преди това не съм била толкова много, максимум съм качвала до 54. Обаче какво ми стана, от ядене и лакомия станах 61, на моите 160 см, можете да си представите за какво става въпрос.От края на януари тръгнах на тай бо(3 пъти в седмицата), като през останалите дни си правя упражнения в къщи и започнах да спазвам диета. Ям кисело мляко, сушени плодове, ядки, пресни плодове и зеленчуци.Салатаки , най много обичам зелена салата  сриба тон. От време на време ям и риба.В месеца вднъж си ползволявам шоколад, не мога без него.Беше ми омръзнало  с киселото мляко и бъдещата свекърва ме светна за диетата на дюкан, обаче , не бях яла месо от много отдавна, пробвах, 5 дни на месо, обаче все бях гладна, и ми беше неприятно да го ям, и затова , пак съм си на старите неща. Добре ми е така. За сега съм свалила 7 килограма, обаче не мърдам по надолу.Незнам вече писнало ми е да си броя калориите и прочие.


*
Re: Божествени тела
« Отговор #596 -: Март 22, 2008, 11:49:04 am »
Elliq,добре,че си забелязала наистина,щото аз не бях...Сега като ми каза,се поразрових и установих,че ги има и двата варианта в нета,и да ти кажа и аз вече не знам кой е по-точния :ask:

Гледах в бгмама,според тях е 20.39, според този сайт също е толкова...http://www.astrohoroscope.info/moon.htm

Не знам какво да ти кажа,ако можеш изчакай до 20.40 за всеки случай,но пък ако наистина не искаш да ядеш толкова късно си хапни по-рано,какво пък. Аз също отсега се точа на една голяма купа домати със сирене,която съм си замислила за довечера :eat:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #597 -: Март 22, 2008, 11:56:53 am »
Мисля да хапна една зелена салатка към 19ч и да става каквото ще  :D!
Цял ден ще я мисля тая салата :oops:
А и като се замисля,едва ли е важен толкова точния час.Може би е важно да се спази 24 часовото разтоварване и после нещо лекичко.И така  :P
*
Re: Божествени тела
« Отговор #598 -: Март 22, 2008, 12:00:35 pm »
Да,така си е - нали си си спазила 24 часа,сега един час по-рано или по-късно няма значение. Аз също почнах късничко снощи - че бяхме на заведение след работа с колежки,та някъде от 21 -21.15 нататък спрях с яденето и винцето :lol: :lol: :lol:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #599 -: Март 25, 2008, 11:36:01 am »
Втори ден съм на Японското чудо.Ами пазих се, пазих да не пазя такива диети, ама толкова години не съм я пазила-файда нямаше, така че отказвам вече да съобразявам живота си с -не прави това, пречи на бебеправенето и прочее!
Не съм гладна! :P