0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Божествени тела
« Отговор #560 -: Март 18, 2008, 16:16:05 pm »
Споко бе Мимка. Аз в петък тежах 65кг. В събота и неделя бях при свекърва ми и там задължително ям баници или месеници. В понеделник стартирах дюканската диета с тегло 66кг. И моите килограми са за 1,70м височина. Заложила съм в лентичката мечтаните 59кг, но и 60-61 да стигна ще съм доволна.
     
*
Re: Божествени тела
« Отговор #561 -: Март 18, 2008, 16:18:19 pm »
Е, значи едно тегло гоним! :wink:
Аз не съм на някаква специална диета, просто ям много малко.Но гледам да си намирам занимание, за да не ми се яде.
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Божествени тела
« Отговор #562 -: Март 18, 2008, 16:21:38 pm »
Нина, сестра ти да не е купила козметични овесени трици? В аптеките обикновено тях предлагат, а те не стават за ядене, щото се пенели като ги сложиш в мляко :lol:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Божествени тела
« Отговор #563 -: Март 18, 2008, 17:34:05 pm »
Нина, сестра ти да не е купила козметични овесени трици? В аптеките обикновено тях предлагат, а те не стават за ядене, щото се пенели като ги сложиш в мляко :lol:


 8O

А, де!

Знаеш ли го вица за оня със сапуна  :lol: - пенило се, не пенило се - ше го ям, пари съм давала!

Оф, ше видим кви са, ако са коземтични само заради пененето ли не стават или по-принцип?

Мале, Ултра пиша и се смея, лаптопа се друса чак..... Ей,  :lol: :lol: :lol:
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Божествени тела
« Отговор #564 -: Март 18, 2008, 17:40:37 pm »
Ей, сърце юнашко не трае...
Звъннах на сестрата - прочете отзад - пише, най-популярната им употреба е накиснати в мляко, сок..... :lol: Хух, олекна ми.

Значи, има ги все пак в аптеките, но забележката на Ултра е важна - да се внимава, че има и козметични трици и ако не се уточни, може да ви продадат тях, вместо бленуваните дюкански трици!
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Божествени тела
« Отговор #565 -: Март 18, 2008, 19:43:11 pm »
Ей, мацкиии, само като си представих как се разпенват триците в устата ми и не можах да спра да се смея.. :lol: :lol: :lol: Ама то без майтапи не може..
Аз най-сетне на 11-ти ден от Дюканския режим свалих второ кило :D Не знам защо при мен така бавно става, но аз съм мнооого упорита. Ще чакам. На сватба съм в началото на май и дотогава трябва да съм перфектна :wink: Продължавам. :D

*
Re: Божествени тела
« Отговор #566 -: Март 18, 2008, 19:46:48 pm »
Zlatulka, мери обиколките, не килата! :lol:
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Божествени тела
« Отговор #567 -: Март 18, 2008, 19:49:29 pm »
Абе уж и тях меря, но по-напред в темата май писах, че не ми е много точно меренето (с ролетка :lol: :lol: ) Та и на това не мога да кажа със сигурност какъв е резултата, но поне по дрехите малко започнах да забелязвам че са ми по-свободни..

*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Божествени тела
« Отговор #568 -: Март 18, 2008, 20:00:48 pm »
Златулка, аз за два дни свалих два - това поне показва кантара. Ако утре съм минус три, вече ще се учудя...може кантара да бърка  :? Но например аз имам да свалям повече килца и сигурно затова по-бързо смъквам, ходя много тези дни на разходка, а и въпреки, че може да се храни човек стабилно, аз все пак ограничавам и количествата и съвсем стриктно спазвам съставките.
Сестра ми примерно е доста по-слаба от мен и сваля по-малко, явно и от това зависи - колко имаш излишни.
Но както е казал Мечо Пух - колкото повече, толкова повече  :wink:

Успех!
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Божествени тела
« Отговор #569 -: Март 18, 2008, 20:07:48 pm »
С Мечо Пух съм била винаги съгласна :lol: Ами аз винаги съм си била (поне допреди 3-4 години) 63кг. Е, малко съм мърдала, но като че ли това ми е било "най-устойчивото" тегло. Сега, обаче, съм 71 :oops: Поне от там започнах да Дюканствам. И аз гледам да не се тъпча пък макар и с позволените неща, но все пак става някакси бавно.. :( Е, както казах, не се отказвам лесно, така че и при мен ще стане :D

*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Божествени тела
« Отговор #570 -: Март 18, 2008, 23:27:47 pm »
Е, Златулка, ама виж ти колко малко имаш да сваляш, затова по-бавно става, а аз имам доста повече. Дори и да не сваля всичко обаче, ще съм доволна, когато се почувствам в кондиция и добре, сега определено ми е тежко.
Няма да се отказваш!  :D
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Божествени тела
« Отговор #571 -: Март 19, 2008, 15:27:38 pm »
Злати, що не се мериш с някакво въженце или конец, който после да налагаш върху метъра - така по-малко разминаване ще има :wink:
Нина, за пененето четох в една друга тема - там мацката купила трици от аптеката, сложила си ги сутринта в млякото и то почнало да прави балончета и да се наддига :lol: Та се интересуваше момичето и нашите трици ли така правят :P


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Божествени тела
« Отговор #572 -: Март 19, 2008, 17:22:01 pm »
Нина, за пененето четох в една друга тема - там мацката купила трици от аптеката, сложила си ги сутринта в млякото и то почнало да прави балончета и да се наддига :lol: Та се интересуваше момичето и нашите трици ли така правят :P

Представям си го аз това   :lol: затова се смях вчера сама тука пред компа с глас.

Триците от аптеката са си баш такива, дето трябва и са на Furtunate или нещо такова пишеше.
Сега отивам да правя тутманик :)



*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Божествени тела
« Отговор #573 -: Март 19, 2008, 19:53:35 pm »
Ultra, права си за въженцето, но тя моята рулетка е половин сантиметър широка, така че не дава особена грешка :) Обаче аз си мисля, че не се меря на едно и също място всели път.. :oops: Но като цяло, чувствам, че имам напредък. Продължавам. Аз не бързам. Когато стане - тогава. :D

*
Re: Божествени тела
« Отговор #574 -: Март 20, 2008, 11:42:47 am »
Мерих се- 64.5!Имаме напредък!За 5 дни 2.5 кг, но онзи ден вечерта нали бях на РД та си хапнах порядъчно от всичко, особено картофите! :oops:
Целта ми вече започва да е 58, а не 61... :lol:
*
Re: Божествени тела
« Отговор #575 -: Март 20, 2008, 14:02:11 pm »
Ееееееее не наситно беееееееее. :lol: :lol:
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Божествени тела
« Отговор #576 -: Март 20, 2008, 14:13:05 pm »
Ами тя Нина го е написала по-горе: "колкото повече, толкова повече" :wink:
нима на всички не ни се иска да отслабнем "повече"?! но е факт, че не на всички ни се получава май  :lol:

*
Re: Божествени тела
« Отговор #577 -: Март 20, 2008, 14:47:11 pm »
Да си призная, аз лично се затруднявам с режима на Дюкан. Четвърти протеинов ден ми е и вече не ми се поглежда месо, мляко и яйца. Но ще ги направя 5 дните. Мисля си, след това, освен зеленчуци да започна да включвам и плодове. Също така ще продължавам да ям трици. Накрая каквото стане. И много интересно, от два дни не спирам да мисля за храни, които по принцип не ям с особена охота.
     
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Божествени тела
« Отговор #578 -: Март 20, 2008, 14:52:38 pm »
Да си призная, аз лично се затруднявам с режима на Дюкан. Четвърти протеинов ден ми е и вече не ми се поглежда месо, мляко и яйца. Но ще ги направя 5 дните. Мисля си, след това, освен зеленчуци да започна да включвам и плодове. Също така ще продължавам да ям трици. Накрая каквото стане. И много интересно, от два дни не спирам да мисля за храни, които по принцип не ям с особена охота.

A ти продуктите по отделно ли ги ядеш? Примерно- варено яйце, само чиста шунка, извара, мляко?
Така наистина би омръзнало! Аз започнах да си готвя неща, от рецептите, които са дали момичетата. Дори някои малко промених и си направих тази сутрин сандвичи за закуска с филийки от овесен хляб /тутманика го направих в голяма тава и стана тънък като филия хляб/.
Пробвай и така да си готвиш, има десерти, крем карамел, пиле задушено със сос, ако не както си решила и както ти е по-приятно или лесно :)
Успех! 
*
Re: Божествени тела
« Отговор #579 -: Март 20, 2008, 15:04:57 pm »
На вечеря ям позволените храни самостоятелно. Иначе за обяд си приготвям нещо и си нося на работа. Нямам много време за готвене. Абе ще се напъна още малко. Ей сега ще изляза в почивка, ще пийна една кола-лайт и пак ще се нахъсам  :lol:.