0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Божествени тела
« Отговор #540 -: Март 17, 2008, 13:01:45 pm »
И аз да се запиша тук - от днес и аз "дюканствам". Затрудни ме намирането на режимна храна в района на офиса, затова май от утре ще си нося обяда в кутия от къщи.
     
*
Re: Божествени тела
« Отговор #541 -: Март 17, 2008, 19:58:19 pm »
Дани -  :welcome_1: в отбора на Дюканките. :D

Аз нещо се поотпуснах тия дни откъм хлебец пак :oops: ,но от другата седмица ще диетувам - като върла "лунатичка",вярвам в твърдението,че диетите са по-ефикасни по време на "намаляваща" луна - а тя ще е отново такава след пълнолунието(21 Март).
В този ред на мисли този път обещавам няма да забравя да ви напомня за следващата лунна фаза отново като наближи петък :wink:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #542 -: Март 17, 2008, 20:15:45 pm »
Хей Лиско, липсва6е ми тези дни. Успех с диетата, виждам 4е от първия ден има успех. Пожелавам ти все така леко да минава всеки ден.
Аз да ви кажа си правя от ве4ерта не6то за закуска и после не6то за хапване на работа и сега се 4увствам добре, свалих бързо 3 кг и два дни не съм се мерила за да ми е по-сладко после при следва6тото мерене:-) имам о6те два дни на П и после по4вам ПЗ.
Успех на вси4ки
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Божествени тела
« Отговор #543 -: Март 17, 2008, 20:47:00 pm »
Благодаря ти Неши:)Стопли ми душата:)
Тези дни само четях и не ми се пишеше, не ми идваха думички:)

Много се надявам да си смъкна всички написани в лентичката килограми през следващите 2,5 месеца и да изненадам съпруга си:))))))))))Е, със сигурност ще изненадам и самата себе си но...6те видим в края:)
Преди малко си направих желирано кисело и прясно мляко и сега имам десертчета за следващите дни:)Да ви кажа честно засега не ми е никак трудно с този режим на хранене.Наистина, само втори ден ми е но не изпитвам глад и ми е вкусно даже и с триците:)))))))))))
Неши, колко дни ти е ударния режим?
*
Re: Божествени тела
« Отговор #544 -: Март 17, 2008, 21:28:19 pm »
Лиско мисля да направя седем, пък 6те видим, мисля 4е няма смисъл пове4е от 7-8 поне при мен. после смятам да карам 5/5 :D 6те си покаже.
Моята половинка ме подкрепя, даже в4ера ми каза "не ме мисли, аз все 6те намеяр какво да ям, направи си ти каквото трябва и иска6" :wink:много мило ми стана, ама явно му става ло6о всеки път като кажа 4е няма какво да облека ве4е :D
ПП забравих да спомена 4е хи4 не съм гладна и се 4увствам добре...и лека :D
*
Re: Божествени тела
« Отговор #545 -: Март 17, 2008, 21:42:04 pm »
оффф,тази вечер изненадващо останах без ядене .Да ви споделя какво си направих набързо,Не е за "рецептите",по-скоро да ви питам дали съм се справила с безвъглехидратите.Та сложих си в чинийка около 150 гр извара,нарязах втрху нея филенсе,от онова със съдържание на мазнини <3%, малго годчица и буквално три кръгчета от пресен лук.Това го столих в микровълновата и си го хапнах...Прекалила ли съм....
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Божествени тела
« Отговор #546 -: Март 17, 2008, 22:02:24 pm »
аз току що опитах желираното кисело мляко по рецептата на Джам и искам да ви кажа, че щях да изям и купичката.Няма такава вкусотия:)
Ето, копирах рецептата за да не тарсите много ако решите да опитате:)

3. желирано "плодово" кисело мляко

една кофичка обезмаслено кисело мляко се разбива добре и се разбърква с половин пакетче разтворима напитка "Степ" или "Кенди" (те са с подсладител" с аромат по вкус (аз предпочитам ягодата и малината - стават най-добре). разтваряте 1 пакетче желатин "д-р Йоткер" по указанията от пакетчето, смесвате с млякото и оставяте в хладилник за 2-3 часа.






*
Re: Божествени тела
« Отговор #547 -: Март 17, 2008, 22:14:13 pm »
Благодаря ти Лиско, радвам се 4е ти е слако. Наистина тук има въл6ебници в кулинарията:-)
Спокойна но6т ви пожелавам и сладки съни6та, до утре
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Божествени тела
« Отговор #548 -: Март 17, 2008, 23:00:05 pm »
Минус едно кило съм, може и две да са, но днес не съм се мерила  :ywoohoo: :ywoohoo: :ywoohoo:

Браво на Нина и Дюкан :)

Обаче немога да си помръдна лентичката  :oops: , по-късно ще пробвам.

 
*
Re: Божествени тела
« Отговор #549 -: Март 18, 2008, 08:38:10 am »
Добро утрооо, аз днес съм минус 4етирииииииииииии :D много съм горда 4е успявам да си спазвам режима. утре минавам на ПЗ, 4акам с нетърпение малко салатка.
Успе6ен ден ви пожелавам
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Божествени тела
« Отговор #550 -: Март 18, 2008, 09:10:24 am »

Добро утро и от мен:)Вече закусила мога спокойно да се похваля и аз:)Днес съм минус 2:)))Много съм доволна, ама много:)))))))))

Успе6ен ден на вси4ки:)
*
Re: Божествени тела
« Отговор #551 -: Март 18, 2008, 10:30:36 am »
Охоо,гледам само сериозни хора тук!Браво за унищожените килца!
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Божествени тела
« Отговор #552 -: Март 18, 2008, 11:27:42 am »
Обаче май всичкото женщчина у България е на диета - в по-близки магазини, доста обиколих - всичко е изкупено, извари, Ескуизи, подсладители.....малиииииииии, а трици - никъде няма  :x
Много фина нация ще станеме това лято  :lol:
*
Re: Божествени тела
« Отговор #553 -: Март 18, 2008, 11:35:03 am »
Обаче май всичкото женщчина у България е на диета ..

Хех, чак свекърва ми се запали по Дюкан. Обаче незнам как ще я прави като без сладичко не може. Аз не съм се теглила днес. Реших да се притегля утре, след два протеинови дни, и дано да съм мръднала малко.
     
*
Re: Божествени тела
« Отговор #554 -: Март 18, 2008, 14:16:31 pm »
Малко светски клюки за стимул :

http://www.slava.bg/news/2145.html?page=2

и по-специално тази част:

Вероятно Аня, която се слави с отлична фигура, е насочила Ивана към една забележителна книга. Така гласовитата дама светкавично придоби нова фигура след години на отчайващи опити да извае тялото си да се раздели с излишните килограми. Просто е следвала съветите за железен хранителен режим и е постигнала резултати, добавя нейната консултантка.
“Зелената книга” крие тайната на певицата за бързо и ефективно отслабване. Тя е хит в цялата страна, а и на Стария континент.
Става въпрос за бестселъра Как да отслабнем завинаги над-р Пиер Дюкан. Силата на неговата теория, доказана от Ивана в практиката, е в това, че не кара хората да гладуват, за да си стопят теглото.
Какво може да се хапва? Телешко филе, риба, мляко, яйца, салати, може да си пие както минерална вода, така и диетична кока-кола. Десертите са два – единият е Плаващ остров – типичен за Ривиерата и представлява разбити на пяна белтъци в сладък сос (с подсладител). Другият е кисело мляко с кока-кола лайт.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #555 -: Март 18, 2008, 14:49:19 pm »
Брех, сега моят мъж ще спре да я харесва Ивана. Точно защото била дунда му харесвала  :D.
     
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Божествени тела
« Отговор #556 -: Март 18, 2008, 15:01:50 pm »
Aбе аз ви казвам - масово отслабване :)

Може да сте писали тук, но непрочетох, може да съм пропуснала, но сестра ми ми се обади и надавайки боен вик ми съобщи, че се е сдобила със заветните трици от една аптека. Така че и в аптеките може да има. От въпросната аптека, сестра ми е изкупила всичките трици  :lol: :lol: :lol:, е три кутии де. Луда работа, ей! 
*
Re: Божествени тела
« Отговор #557 -: Март 18, 2008, 15:38:47 pm »
Aз срам не срам ще си призня нещо  :oops:
В събота се изтеглих и тежах .. :oops: :oops: :oops: 67 кг..ох, казах си! :oops:
Тази сутрин съм вече 65 и се надявам до две седмици да съм си 60.
Нарочно  не си сложих лентичка да не се излагам.Но 2 смъкнати кила са си 2 кила!
Смело напред! :lol:
*
Re: Божествени тела
« Отговор #558 -: Март 18, 2008, 15:48:40 pm »
 Браво Мимке!Видя ли, че не падна тавана като си призна  :jump12: Айде, продължавай все така!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #559 -: Март 18, 2008, 16:03:40 pm »
Ами искам не искам ще продължавам, че при 170см височина нещо.... :oops: