0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Божествени тела
« Отговор #520 -: Март 13, 2008, 09:36:50 am »
Ами, доколкото може да се разчита на рулетката ми :oops:
талия-3,5см
ханш (не точно ханш ами обиколка през бричовете)-4 см
бедро-1,5см
Май така бяха, доколкото си спомням от снощи :oops: Имам ги записани на лист вкъщи. Абе в общи линии се усеща разхлабване на дрехите.

*
Re: Божествени тела
« Отговор #521 -: Март 13, 2008, 10:05:29 am »
Мисля,че  зеленчуците са важни.Включи ги.Все пак здравите и нови клетки в организма са най-важни,а зеленчуците участват именно там.Необходими са ти след 12часа.Това го знам от сигурен източник.Преди години правих пълен глад,зада се преборя с една гадна киста,заради която искаха да ми махнат всичко.Та тогава доста неща понаучих и по диетолози съм ходила/имам предвид лечени, а не естетични.../
Така ,че включвай доматки иморковки.С доматките малко по-ограничено,че са по-мазнички,така да се каже ,обаче морковки можеш да хрупаш колкото си искаш
*
Re: Божествени тела
« Отговор #522 -: Март 13, 2008, 10:44:30 am »
Привет. И аз да се похваля, май Дюкан 6те действа и при мен. Днес ми е втори ден и от в4ера съм минус едно кило :balk_602: и се 4увствам добре. хи4 не съм гладна. дано да постигна заветната цел -11 кг.
Приятен ден на вси4ки и успех
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Божествени тела
« Отговор #523 -: Март 13, 2008, 11:02:24 am »
Злати, включвай зеленчуците!
Аз след 5-ия ден не свалях, въпреки, че направих 7 протеинови.
Направи си една голяма хубава салатка или си сготви пиле със зеленчуци :D

Важно! Дори в смесените дни (ПЗ), протеините трябва да присъстват на всяко ядене, дори е препоръчително да са повече в количествено отношение от зеленчуците. Не се лъжете да ядете само постна манджа или салата. Прибавете поне едно кисело мляко, някоя пържолка или яйчице.

За Байкова - това ми беше първата диета. Свалих с нея 9 килограма (минах през всички етапи), върнах 3 (ама щото бях после на почивка в Турция на all inclusive и попрекалих). Когато се опитах да я повторя свалих 1, върнах 2. За мен това е скучна и прекалено задължаваща диета, която е пълна с ограничения. Ако я спазвате, трябва да сте много стриктни, защото действа само първия път, не само по мои наблюдения.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Божествени тела
« Отговор #524 -: Март 13, 2008, 11:36:41 am »
Тя самата Байкова доколкото имам спомен е казвала, че дадена дието може да се прилага с ефект - само един път. Повторното пазене почти никога не дава резултата и диетата малко или много трябва да се промени.
Кафе според Дюкан може ли да се пие?

"Битката на Титаните" /1 част/ - "Нина VS Килограмите"

След ожесточени сражения, Килограмите надделяха, въоръжавайки се с пържени филии с яйца /n на брой/, мармалад и кисело млеко.
Днес затише, на Шипка всичко е спокойно.
Утре ще атакувам, ще заредя бомби /яйца/ и некои други съвременни оръжия.
Мисля да пробвам и някои от химическите и биологически, които са публикувани под формата на рецепти на Дюкан /виден пълководец и воевода/.

Успех на всички момичета!   
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Божествени тела
« Отговор #525 -: Март 13, 2008, 11:40:51 am »
Кафе си пий спокойно. Аз го пия сладко и си мислех, че ще ми е проблем с подсладителя, но има един много сполучлив - Суитли Ултра :lol:
Имам го и течен и на хапченца за в чантата.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Божествени тела
« Отговор #526 -: Март 13, 2008, 11:57:20 am »
Мерси за отговорите, милички :D
Дидон, морковките не са ли с прекалено висок гликемичен индекс? (сладки демек) :D

*
Re: Божествени тела
« Отговор #527 -: Март 13, 2008, 19:52:50 pm »
Дидон, морковките не са ли с прекалено висок гликемичен индекс? (сладки демек) :D

И аз така знам - че са. Злати,браво за свалените сантиметри - виждаш ли,че и рулетката/сантиметъра действа добре на самочувствието :wink:  :D
Аз също съм изключително доволна - след само 3 дни на Дюканец съм свалила от талията 3см,от ханш/брич - 2см,и 1см от бедро.
Айде отивам да си правя доматките на салата и да ги хапна с пилешко филенце. :eat:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #528 -: Март 13, 2008, 19:54:55 pm »
И аз съм свалила 3 сантиметра, ама не като вас за няколко дни, а за седмица. И те са от талията, друго не съм мерила.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #529 -: Март 13, 2008, 19:59:07 pm »
И аз съм свалила 3 сантиметра, ама не като вас за няколко дни, а за седмица. И те са от талията, друго не съм мерила.
Мери,ми то една седмица си е пак няколко дни :lol:
Браво на теб - и вземи измери и другите обиколки - сигурна съм,че покрай тия 7 кг, които си свалила,са заминали и доста сантиметри! :balk_602:

ПП.бре кво прайш ти бе,по инерция тръгнах да пиша 6 кг в горното изречение,после обаче гледам лентичката ти - 7 8O  Бравос! :balk_47:
« Последна редакция: Март 13, 2008, 20:02:01 pm от Counterfeit »


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #530 -: Март 13, 2008, 20:01:41 pm »
Ми сигурно, ма не ми се чекнеше. А и вашите сантиметри са от 2-3-4 дни, а моите са от 6-7-8 дни, то си е двойно.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #531 -: Март 13, 2008, 20:53:59 pm »
Аз да си призная без бой - токущо прегреших с половин чашка червено вино :oops: (знам,че алкохола е изключен при диета).
Но не можах да се стърпя - нашите имат годишнина от сватбата днес - цели 32 години,и понеже не мога да съм с тях в момента,та реших поне от разстояние да вдигна наздравица за тяхно здраве :D
 :wine:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #532 -: Март 13, 2008, 20:57:04 pm »
Да са ти живи и здрави. Позволено ти е прегрешението. :lol:
*
Re: Божествени тела
« Отговор #533 -: Март 13, 2008, 21:04:11 pm »
Да са ти живи и здрави. Позволено ти е прегрешението. :lol:
Мери, :balk_21:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #534 -: Март 13, 2008, 21:41:02 pm »
Отслабването и стремежа за хубаво тяло при мен винаги включва и спорт/ двигателна активност / .Е при този случай захари са необходими...

 Идруго,слагайте маслинки в салатите,ако не ги овкусявате, зада не започне да ви се лющи кожата.

 Аз съм за слаби и здрави...Уверявам ви ,че в пиленцата,които и аз толкова обичам,дето са тъпкани с хормонки,няма много полезнинки.Тези,които си имат кокошчици са за завиждане :lol:
*
Re: Божествени тела
« Отговор #535 -: Март 14, 2008, 18:51:43 pm »
Здравейте момичета,
присъединявам се и аз към групата на отслабващите! Лентичка си сложих още миналата седмица,но все не мога да се наканя.Та така почвам от утре и аз с Дюкан, пък да видим докъде ще я докарам!
Поздравления за вече отслабналите, за търпението и упоритостта!
Успех на все още диетуващите!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #536 -: Март 15, 2008, 09:44:49 am »
Добро утро моми4ета. О4арована съм от диетата, за три свалих три кг, което не е малко.
Успех на вси4ки, които спазват диета. Поздравления за тези, които са успяли да свалят толкова колкото са искали.
Аз днес продължавам с пълна мощност, имам о6те три дни ударна фаза.
Желая ви слън4ев и хубав ден
*
Re: Божествени тела
« Отговор #537 -: Март 15, 2008, 10:45:36 am »
Добро утро и от мен.За протокола аз вече не дюканствам,ама по-нататък пак.

Сега мисля обаче да включа вече спорта сериозно отново - преди иксито бях в много добра форма и се занимавах поне 3 пъти седмично :aerobik: :cross: :presi:, но един месец нищо не правих и съм се отпуснала.

Последните дни вече нямах търпение да се постопли,че да почна да тичам навън - като гледам днес какво е хубаво навън,май ще ме огрее за един хубав крос :cross: :cross: :cross:

Нооо първо ме очаква друга гимнастика вкъщи :hangclothes: :dishes:
« Последна редакция: Март 15, 2008, 10:47:43 am от Counterfeit »


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #538 -: Март 16, 2008, 21:11:25 pm »
Момичета,искам да ви питам,вие пишете ли си някъде кой ден ви е от етапа?!
А менюто предварително ли си го приготвяте.

Аз още не мога да споделя впечатления.Правя някаква своя разновидност на Дюкан.Имам предвид,че съм изключила изцяло сладкото,тестеното и въглехидратите изобщо,освен овесените ядки.Да,три дни ям само чист протеин и чак на четвъртия си позволявам овесените ядки с кисело мляко.И другото,което все още не спазвам са триците,които разбрах от вас ,че са много важни,но не съм си ги набавила.Смятам,обаче ,че може би ще има резултат.аз ще свалям три килограмаили по-скоро ще чистя целулит...
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Божествени тела
« Отговор #539 -: Март 17, 2008, 12:15:01 pm »
Аз да се похваля, вчера най после започнах диетата си:)И днес бях с килограм по лека:))))и толкова съм доволна:)

Дидон, аз не си пиша кой ден ми е. От днес менюто си го приготвям предварително и сутринта се разготвих (силно казано):)Направих си някои от споделените рецепти  в "дюкански рецепти" и си облизах пръстите:)))А и така ми е по-лесно понеже ако огладнея имам нещо приготвено и не се налага да хапна нещо набързо и да ми е бзвкусно.

Благодаря на Джам,Ултра,Боровинка и на всички останали които споделят рецептите си:)
Днес за закуска хапнах от кексчето в микровълнова на Джам а после си направих и тутманик, но от него 6те хапна утре, 4е да не надвиша порцията трици:)))))

Сега ще опитам отново да променя графиката си така, че да ми показва, че слабея:)и отивам да си купя желатин за да си направя сладкиш, че без сладко немога, а и то ми ли4и:)))))))))
« Последна редакция: Март 17, 2008, 12:23:43 pm от Lisko »