0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Божествени тела
« Отговор #460 -: Март 07, 2008, 16:38:32 pm »
  Махнах лентичката аз,но продължавам със здравословно хранене и ще надзъртам тук  :wink:
 Малко ме е срам да си призная, но не съм се качвала отдавна на велоергометъра. :oops:Единствените движения, които упражнявам върху него май са бърсане на прах, ама ще се взема в ръце, че дупето заслабна, но трябва да го стегна. :D
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Божествени тела
« Отговор #461 -: Март 08, 2008, 14:42:33 pm »
Аз да се похваля, че започнах :lol: Много ви благодаря за изчерпателните отговори. Май е време да се представя в целия си "блясък" - аз съм 173см висока и 71 кг, което не е за хвалене хич. Да, висока съм, но пък ханша така ми се е окръглил, че вече нито една дреха не ми става. Освен това и на корем бая съм качила и чак банелите на сутиена ми обиват на третия пояс :lol: Адски ми е некомфортно. Така че 10 килца си имам за сваляне. Е, ако не са 10, то поне 8 трябва да сваля защото това е теглото, с което съм била най-продължително време и си мисля, че под него ще ми е трудно да падна. Та така. От сегашното ми състояние само бюста ме радва :lol: но съм готова да го жертвам за предишната си обиколка на ханша примерно. :D Повече няма да пиша, че ще си търся лентичка :P

*
Re: Божествени тела
« Отговор #462 -: Март 08, 2008, 14:43:35 pm »
Жеки, браво за лентичката.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #463 -: Март 09, 2008, 22:36:39 pm »
Момичета,никъде не намерих инфо може  ли да се отслабва по време на бременност и как? Помагайте ако знаете нещо,че качих 15 кила за месец и половина и от тая скорост се чуствам адски зле.Не мога да кача вече и един етаж стълби. :oops:
*
Re: Божествени тела
« Отговор #464 -: Март 09, 2008, 22:41:12 pm »
 Не те съветвам да пазиш диети по време на бременност.Просто се храни здравословно и разумно.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Божествени тела
« Отговор #465 -: Март 09, 2008, 22:47:31 pm »
по време на бременност не се пазят диети!лично аз по време на ин-витро качих 5 кг за няма  един месец,а сега продължавам..... :oops:
Ядеш разнообразна храна,качествена ,но няма нужда ядеш за двама,въпреки че ако имаш моя апетит едва ще се удържиш :lol:поне аз нещо не мога :oops:

има СИ ВРЕМЕ ЗА ВСИЧКО...после ще му мисля.......
*
Re: Божествени тела
« Отговор #466 -: Март 09, 2008, 23:00:04 pm »
Пуканке, никакви диети! После като спреш да кърмиш, че му мислиш ( точно като мен сега :wink:)!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #467 -: Март 09, 2008, 23:49:32 pm »
Добре де.Ако почна да ям само плодове и зеленчуци,това стрес ли ще е за организма?Или ако се разхождам и движа повече и отслабна от това,предполагам няма да е опасно.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #468 -: Март 10, 2008, 08:24:40 am »
Добре де.Ако почна да ям само плодове и зеленчуци,това стрес ли ще е за организма?Или ако се разхождам и движа повече и отслабна от това,предполагам няма да е опасно.

 Не е момента сега Пуки. Трябва разнообразна храна. Просто се опитай да не преяждаш! Ще имаш време след това да слабееш! :D
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Божествени тела
« Отговор #469 -: Март 10, 2008, 09:18:34 am »
Пуки, моето мнение по твоя въпрос е, че по времем на диетуване се отделят токсини от организма, а засега още нямаш изградена плацента.. Така че недей да рискуваш според мен.. Движи се, но умерено. Не се претоварвай. Хапвай като ограничиш захарта и тестените изделия. Пък в крайна сметка сега ти е паднало да пълнееш без да ти се вглеждат :wink:

*
Re: Божествени тела
« Отговор #470 -: Март 10, 2008, 09:23:41 am »
Добре де.Ако почна да ям само плодове и зеленчуци,това стрес ли ще е за организма?Или ако се разхождам и движа повече и отслабна от това,предполагам няма да е опасно.

Да не се повтарям с момичетата - те вече са ти казали,че не е сега момента за диети. Можеш единствено спред мен да намалиш хляба и сладкото(ако можеш почти без хляб още по-добре), и да си ядеш на воля всичко останало - месо,мляко,яйца,сирене,плодове ,зеленчуци и др.
Така хем ще ти е разнообразна храната,хем няма да се тъпчеш с хляб,който за мен си остава един от главните виновници за дебелеенето,а и не виждам кое му е толкова полезното,че да не може да се пропусне.

ПП. Докато си напиша моя пост и гледам Злати токущо вече е дала подобен съвет - ограничаване на тестяно и сладко :wink:

Иначе и аз почвам Дюканец от днес,но ще видя каква схема ще си измисля,че това,което искам да смъкна е съвсем малко,може би ще карам 2/3 или ще видя.
« Последна редакция: Март 10, 2008, 09:25:51 am от Counterfeit »


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Божествени тела
« Отговор #471 -: Март 10, 2008, 09:35:36 am »
по време на бременност ....
Препоръчително е да консумирате пълнозърнести видове хляб, ориз и макаронени изделия пред рафинираните. Пълнозърнестите продукти са важен източник на витамини и минерали, например на витамин А, Е, В6, селен, цинк, мед и желязо. :D
*
Re: Божествени тела
« Отговор #472 -: Март 10, 2008, 09:43:56 am »
Таман се зарадвах,че има начини като спра хляба, и Ади сега ме разколеба.Ще почна май да се пазя от мазно и сладко, пък дано има резултат от това.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Божествени тела
« Отговор #473 -: Март 10, 2008, 10:12:56 am »
Таман се зарадвах,че има начини като спра хляба, и Ади сега ме разколеба.Ще почна май да се пазя от мазно и сладко, пък дано има резултат от това.
простоя избягвай бяло брашно....например баници,пици......
хапвай си пълнозърнест хляб,черен хляб....мюслита.... :D
*
Re: Божествени тела
« Отговор #474 -: Март 10, 2008, 17:11:29 pm »
Пуканка не мисля че в този момент е удачно да мислиш за диети и лишения. Ако трябва да избягваш някои храни винаги го съгласувай с лекаря си. Не мисля че е разумно сама да преценяваш какво да спреш да ядеш или от какво да се пазиш преди да го уточните с лекар.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #475 -: Март 10, 2008, 22:21:34 pm »
вклщчвам се и аз в темата.До преди година смея да твърдя,нямах никакви проблеми с килцата и особено целулита.Обаче стана нещо СТРААААШНО с това бебеправене,

Преди време правих тази диета на Дюкан ли беше,ама аз и виках "културистичната"
Най гадното са ми закуските.Я дайте идея ,какво мога да закусвам ,освен яйца...дрънци нали...друго "нема"
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Божествени тела
« Отговор #476 -: Март 10, 2008, 22:24:11 pm »
напротив, хляба не трябва да се спира, трябва да е пълнозърнест и в умерени количества
Пуки, вярвай, ако трябва да качваш си качваш колкото и малко да ядеш, дето се вика- от въздуха
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Божествени тела
« Отговор #477 -: Март 10, 2008, 22:52:22 pm »
Момичета,никъде не намерих инфо може  ли да се отслабва по време на бременност и как? Помагайте ако знаете нещо,че качих 15 кила за месец и половина и от тая скорост се чуствам адски зле.Не мога да кача вече и един етаж стълби. :oops:

Абе чудя ти се, ама ти си знаеш  :? като ти четох дневника и т.н. - да се опиташ да се храниш здравословно, умерено, ако не е противопоказано да се движиш - разходки, разбирам...ама чак диети за отслабване, не си играй с огъня и съдбата. Ако чак пък е наложително - под лекарски контрол и със специалисти, а не диети разни.
Поздрави и ти стискам палци!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #478 -: Март 10, 2008, 23:03:40 pm »
Пуки ,на моя позната в седмия месец,док я беше подложила три дни на диета,кисело мляко,че беше качила много.Пок би трябвало да те консултира и за това...питай го...не чж сладко,ако много го обичаш хапвай сушени плодове.Знаеш че ходенето е добре,освен ако не е изрично забранено,ходи пеш винаги ,когато можеш...
*
Re: Божествени тела
« Отговор #479 -: Март 10, 2008, 23:34:17 pm »
От съветите ви разбирам,че не мога и не бива да се ограничавам.Ще изтърпя.Ще засиля разходките без да се уморявам обаче.Може би движението ще ме пооправи малко.Дори да не отслабна,ще се радвам ако се почуствам по-жизнена,макар и дебела.
Верно че съм в шок от тия 15 кила за месец,но като си помисля,след 4-5 години борба за бебче,не бива да рискувам с нищо. Намерих един сайт с хранене за бременни.Просто ще гледам да има баланс,за да не кача още,че като четох в Бг мама как качвали по 25 кила 8O 8O 8Oми аз ще стана 110 значи. :oops:
« Последна редакция: Март 10, 2008, 23:52:06 pm от Pukanka »