0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Божествени тела
« Отговор #400 -: Февруари 26, 2008, 19:00:55 pm »
 Аз съм на диета към 45 дни.Първите 30 дни съм приемала към 1000 калории,сега от 2 седм.на вечеря ям някаква лека манджа/прим. пиле с ориз с малко зехтин,без червени меса/,значи ги докарвам 1200 калории.Бавничко пъпля надолу,но пък се надявам да е трайно.
 Ако погледнеш по-долу в какулатора,има графа за изчисление на необходимите персонално за теб калории за 1 ден.Така ще можеш да разбереш от колко се нуждае организма ти и от колко да се лишиш.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #401 -: Февруари 26, 2008, 19:03:47 pm »
Ми не мой са сетиш, щото си на диета и мозъка ти работи по-бавно-сама каза! :P
*
Re: Божествени тела
« Отговор #402 -: Февруари 26, 2008, 19:04:48 pm »
Жеки, добре де, ти казваш че приемаш нужните калории без значение от каква храна, да но нали месо с ориз е една от най-забранените комбинации.
А и аз иначе едавам се оправям, а с изчисляване на калории хептен, не е за мен броенето.

Алоууууууууууу, а бой де.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #403 -: Февруари 26, 2008, 19:10:40 pm »
Днес за първи път ги изчислявах, и то защото Ния ме провокира.Да,вярно е ,че месо и ориз не е най-диетичната храна,но аз от 2 седм.съм на по-лек режим/съвсем малко/,а ти не четеш внимателно  :D
*
Re: Божествени тела
« Отговор #404 -: Февруари 26, 2008, 19:56:03 pm »
Ми то ако тоя калкулатор е верен-все се движа м/у 700 и 800.Аз за тва умирам от глад и все ми се спи!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #405 -: Февруари 26, 2008, 19:57:30 pm »
Ми глад си е това!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #406 -: Февруари 27, 2008, 00:26:13 am »
 Мимка, кво пиеш да те почерпя относно комплимента за счупването...няма се счупя,защото не изглеждам така както ме видя на работа като дойде.
 Мери,исках да чета някъде кво ядеш бе душа.сигурно и аз исфирясах знам ли?
 Жекова утре ще изчислявам на трезва глава,сега ми се спи. :lol:
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Божествени тела
« Отговор #407 -: Февруари 27, 2008, 13:10:53 pm »
nia72, изпратих ти e-mail надявам се ,че си го получила
*
Re: Божествени тела
« Отговор #408 -: Февруари 27, 2008, 13:46:29 pm »
Ани, още не съм започнала да ям нещо приятно, е добре че последните 5 дни ми бяха позволени и зеленчуците, та малко се поокопитих. От днес вече съм решила да си приготвям месото по някакъв начин, който да е вкусен и всеки път да е различен.
Днес например ядох 1 телешко кюфте и 2 варени яйца, като яйцата нарязани поръсени с ъс сминдух и др. подправки, лека диетична майонеза, съвсем мъцинко горчица и оцет, ама повечко оцет, че аз обожавам киселото. Имам размразени две бутчета, но още не съм си харесала рецепта.
Аз на предната страница попитах, ако има повече момичета които са на дюкан, можем да направим една темичка с рецепти по дюкански.
Ти решили последно към кое ще се насочиш?
*
Re: Божествени тела
« Отговор #409 -: Февруари 27, 2008, 13:52:13 pm »
Оф,Мари,като те чета какво ядеш,предпочитам цял ден да преживям зеленчуци...
*
Re: Божествени тела
« Отговор #410 -: Февруари 27, 2008, 13:58:15 pm »
А питаш ли ме мен, дето в нормално състояние, демек при не диета, най-много 2-3 пъти в месеца ям нещо мръвчесто. Аз да ти кажа така се самолинчувам.
Сега си купих и олекотено нискомаслено сирене, поръчах си такова мляко и овесени трици. Да ти кажа млякото ми идва като балсам.
« Последна редакция: Февруари 27, 2008, 13:59:50 pm от Mary »
*
Re: Божествени тела
« Отговор #411 -: Февруари 27, 2008, 15:16:09 pm »
незнам и аз към какво да се насочвам вече.някъде греша, защото спрях с 5кг и повече не мърдам.мисля 1-2 дена да похапна и тогава да почвам каквото и да е.явно няма никой Дюканец, никой не се включва.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Божествени тела
« Отговор #412 -: Февруари 27, 2008, 15:17:57 pm »
има бе, Надинчито е с дюкан, Ултра е свалила за месец 10кг.
*

    stanley_78

  • ***
  • 408
  • Твоите деца не са твои деца, те са рожба на копнеж
Re: Божествени тела
« Отговор #413 -: Февруари 27, 2008, 16:06:31 pm »
Абе зор си е работата. От 17 дни съм на тая диета и кила не смъквам. Всичките ми дрехи станаха големички обаче ми се искаше и на кантарчето да се отрази, обаче не, ей така за психологическия стимул дет се вика.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #414 -: Февруари 27, 2008, 17:40:25 pm »
Килата понякога не са толкова важни при Дюкан защото масата благодарение на протеините става мускул а мускулите тежат. Но наистина се топиш, аз виждам по дрехте си, свалила съм 4кг за три седмици но влизам в дрехи които не съм носила от години. Самочувствието е направо невероятно.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #415 -: Февруари 27, 2008, 19:53:17 pm »
Абе зор си е работата. От 17 дни съм на тая диета и кила не смъквам. Всичките ми дрехи станаха големички обаче ми се искаше и на кантарчето да се отрази, обаче не, ей така за психологическия стимул дет се вика.
Аз продължавам да се чудя какво толкова се тормозите с тия кантари - нали дрехите ти станали големи - значи си отслабнала,това е важното! Надинчи ти е обяснила защо е така - всеизвестно е за тоя режим и бях споменавала по-нагоре в темата,че Дюкана смъква повече в сантиметри,отколкото килограми.  Стига сте се взирали в кантара - дрешките нали оширотяват все повече - ей тва е важното! :wink:
Успех на всички диетуващи!


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #416 -: Февруари 27, 2008, 20:25:38 pm »
Аааа,и за мен килограмите са си важни!
И май лунуването доста добре ми се отрази :D
*
Re: Божествени тела
« Отговор #417 -: Февруари 27, 2008, 21:13:50 pm »
момичета, айде да споделите менюто си, искате ли да отворим нова тема
*
Re: Божествени тела
« Отговор #418 -: Февруари 27, 2008, 22:35:36 pm »
ОК!Искам сега мнение за бевъглехидратната диета.Ако искате ще копна тук какво имам за нея..абе направо ще копна, пък вие казвайте какво мислите:

 БЕЗВЪГЛЕХИДРАТНА ДИЕТА

Ако имате възможност, започнете диетата в ден на пълнолуние или новолуние, като преди това е полезно да направите два разтоварващи дни само на чай с мед и лимон. Ако не издържате, добавете един вид плод – най-добре – ябълки. Добре е да ходите много пеша или да правите най-прости физически упражнения, особено след първите 26 дни (2 дни чай+24 дни диета).
ДЕЙСТВИЕ:
С пълното изключване на въглехидратите, организмът започва да топи мазнините. Първите шест дни губите 3-5 кг, а всеки следващ ден около 400 г до 1 кг. За 24 дни, колкото е продължителността на диетата, можете да загубите между 10 и 20 кг. При всеки човек действието е различно!
ВНИМАНИЕ:
Ако само един ден изядете едно малко парче хляб, чаша мляко или каквато и да е дреболия, съдържаща въглехидрати, ще стопирате топенето на мазнините. Искате или не се налага да започнтете диетата отново.
РАЗРЕШЕНИ ХРАНИ:
Всички видове месо – говеждо, телешко, пилешко, свинско, агнешко, гъска, патица, всички видове дреболии, дивеч. Всички начини на приготвяне на храната са разрешени, без да панирате. Може да се ядат пръжки, сушено месо, колбаси(без кремвирши или такива, съдържащи соя), всички видови риба, рибни консерви, цялото разнообразие на салатите, пресни или печени чушки, домати, краставица, прясна или кисела зелка, цвекло, салата от морски дарове, салата от кромид лук, репички, маруля, лапад и спанак – каквото ви хрумне и пазарът позволява през сезона. Салатите могат да се подправят с олио, оцет, сол и пипер, но без сосове.  Може да се яде лютеница без захар. Яйца е разрешено да си хапвате, сготвени по всички начини и с всички зеленчуци. Можете да пиете минерална вода, кафе и всички видове чай без захар. Половин литър вино се разрешава след шестия ден.
ЗАБРАНЕНИ ХРАНИ:
Хляб, картофи, брашно, ориз, боб, леща, грах, соя, соеви кубчета, галета, панирано месо, тестени произведения. Да няма запръжки в нито едно ядене. Забранени за консумация са всички видове млечни произведения – мляко, масло, сметана, айрян, кремове, маргарин, сладкиши, захар, сладолед,  шоколад, солети и различни видове царевични пръчици. Забравете за сирене и кашкавал. Никакви плодове!
ВАЖНО!
Можете да направите диетата два пъти по 26 дни, след което да си дадете почивка от 2 месеца, в които се храните разделно.
Да се пият витамини – С, Е, калций, магнезий или мултивитамини.
Противно на всички очаквания от хора, отричащи месото, ще се освободите от главоболието, умората, проблемите с кръвното налягане и тежестта в сърдечната област. Успехът е сигурен, но приемете следния съвет. КОГАТО ЗАПОЧНЕТЕ ДА ПРИЛАГАТЕ НОВИТЕ НАЧИНИ НА ХРАНЕНЕ, ПРЕСТАНЕТЕ ДА МИСЛИТЕ, ЧЕ СТЕ ПЪЛНИ И ТРЯБВА ДА ОТСЛАБВАТЕ. ПРОСТО СЕ ХРАНЕТЕ ЗА УДОВОЛСТВИЕ И ЖИВЕЙТЕ ЖИВОТА СИ СПОКОЙНО!!!







*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Божествени тела
« Отговор #419 -: Февруари 27, 2008, 23:00:59 pm »
Идва пролет, идва и великденския пост! До сега не съм постила, но този път ще го направя! А за намича на хранене, който предлага Мимка - да, страхотен е! С думи прости това си е пилешка пържола със зелена, или каквато и да е свежа салата без хляб! Смъкват се кг, повярвайте! Аз не съм много за пример, защото имам само едни 3 излишни кг, които винаги си въртя надолу-нагоре, но знам, че спра ли хляба дори за месец, ефекта е -3кг!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!