0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Божествени тела
« Отговор #380 -: Февруари 25, 2008, 19:36:47 pm »
Мими, понеже не можах да се оправя, ги качих в сайта с гоблените. Чукни долу на ЦЪК и потърси дюкан.

до момичетата, които спазват дюкан
Днес седя и си мисля, понеже ми е голям проблем пустата му мръвка, не можем ли да направим нещо като обмен на рецепти по дюкански.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #381 -: Февруари 26, 2008, 08:35:58 am »
Мари, честити ти 5 кг. Браво на теб!  :P
*
Re: Божествени тела
« Отговор #382 -: Февруари 26, 2008, 10:30:52 am »
Мацки преди МЦ не се теглете, защото аз лично се подувам и задържам течности и се оказах малко понадебеляла, но прочетох Дюкан и той казва че след това килцата ще са пак същите като пред МЦ. Дано да е прав, проблема е че умирам за слдко в този период направо не се издържа :(
*
Re: Божествени тела
« Отговор #383 -: Февруари 26, 2008, 10:40:52 am »
 Преди М ,задължително се подувам с 1 кг.Това е нормално.Надинчи,набивай плодове!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #384 -: Февруари 26, 2008, 13:30:33 pm »
аз свалих 5кг и запецнах.повече не става.минавам на Дюкан  и Ви моля за разяснение.Мери четах в ЦЪК ама нищо не ми става ясно.Кажи ти как се храниш.и Жекова моля за помощ като главния диетолог тук. :lol:
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Божествени тела
« Отговор #385 -: Февруари 26, 2008, 15:15:15 pm »
Здравейте,
Да ви се похваля свалих 6  кг. :cheerleader:, остават ми само още 8  :lol:.
Искренно се надявам да издържа , защото вече започва да ми става леко гладничко и само сладки неща са ми в главата, но за сега успявам даже си тествам и психиката  :P - например в събота бяхме на рожден ден ,хората около мен си пииват и хапват с блаженство , аз ръфам маруля и пия вода - ужас.Сега остава само да не се изкуша и на рожденият си ден и ще съм доволна от себе си.  :)

Пожелавам на всички да постигнат с лекота желаните резултати
*
Re: Божествени тела
« Отговор #386 -: Февруари 26, 2008, 15:24:38 pm »
сподели ако обичаш на каква диета си.и аз имам горе долу да свалям твоите кг.но както споделих по горе, свалих 5 и спрях.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Божествени тела
« Отговор #387 -: Февруари 26, 2008, 15:33:43 pm »
Преди време я пуснах тук и като отделна темичка ,но ако искаш дай ми e-mail  и ще ти я пратя, за да не търсиш сега .
Повярвай наистина е ефикасна и ако успееш да я направиш ще свалиш желаните килограми
*
Re: Божествени тела
« Отговор #388 -: Февруари 26, 2008, 15:42:36 pm »
Ния, виж ся или действаш с Жекова или с мен. :lol: :lol:
Шегата на старана, но наистина има много ограничения с дюкан. Няма плодове, няма ядки, няма нито капка мазнина, абе много работи няма. Затова първо реши кой начин на хранене ще избереш дали дюкан или на Жекова.
Аз преди дюкан, бях 1 месец на режима на Жеки. Само салати, без хляб, без тестено, без сокове и газирано, по леки храни.
Айде реши кое предпочиташ и тогава шъ нищим к`во шъ са яде. :lol:
И това, че си зациклила с килата да не те смущава, просто в момента си в застой, но продължаваш да топиш мазнинка.

п.п. ти от къде чете за диетата, дюкана де.
« Последна редакция: Февруари 26, 2008, 15:45:06 pm от Mary »
*
Re: Божествени тела
« Отговор #389 -: Февруари 26, 2008, 16:29:58 pm »
чета в мамата за Дюкан и твойто ЦЪК.аз до тези 5кг не съм яла хляб,тестени изделия,сладка,газирано вобще...ям салати със зехтин,печени картофи,меса на скарата,мюсли с мляко.ти сега по Дюкан ли си и какво ядеш.
днес чета и тук  http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=dietes&Number=1948012642&page=0&view=collapsed&sb=5
« Последна редакция: Февруари 26, 2008, 16:32:02 pm от nia72 »
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Божествени тела
« Отговор #390 -: Февруари 26, 2008, 17:00:19 pm »
Аз бях 1 месец на режима на който си ти сега, от предната седмица съм на дюкан, минах 5 дни протеини, днес ми изтича 5-я ден протеини+зеленчуци и от утре съм пак на протеини.
Значи първите 5 дни ако ти кажа к`во съм яла, направо аз се чудя как издържах - бутче и половина, 10-на наденички от онези малките, 5-6 телешки кифтаци, 3 кренвирша и 1 коф. кис. мляко. Умрях си от глад, накрая предпочетох да не ям.
Всичките меса ги печех само на грил-тигана. Това го отчитам като голяма грешка. Осъзнавам, че например пилешките бутчета - едно и също, но ако се приготви по различни начини, ще се възприеме различно.
Втората ваза на П+З ми беше малко по-лесно. Друго си е като вкарам и зеленчуците.
За утре съм изкарала една тарелка бутчета, та ще се поровя малко за идеи за приготвяне.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #391 -: Февруари 26, 2008, 17:13:16 pm »
  Нийче,моят режим е на първа страница,първия пост.Отпусни се 1-2 дни си хапни,за да събудиш метаболизма/затова са ти в застой килцата/,но не прекалявай и не яж късно вечер.И пий много вода!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #392 -: Февруари 26, 2008, 17:15:38 pm »
леле не мога да издържа на толкова месо.....няма да се разберем с Дюкан.
Мери, ти защо мина на него, а не продължи на Жекова диетата.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Божествени тела
« Отговор #393 -: Февруари 26, 2008, 17:18:04 pm »
Много я хвалят Дюканската,ама и аз не мога да понеса толкова месо!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #394 -: Февруари 26, 2008, 17:51:17 pm »
сега се сетих, че преди няколко дни бях на лекар на ендокр. за моите щитовидни проблеми и споделих с нея диетата и кг. които трябва да смъкна. според нея 1200 калории на ден са позволени, БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ под каква форма.просто сядаш и изчисляваш какво ядеш и стигнеш ли тази цифра спираш.я да видя вие какво мислите по въпроса. :lol:
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Божествени тела
« Отговор #395 -: Февруари 26, 2008, 18:35:25 pm »
 Нийче, сега намерих един калкулатор.Оказа се , че аз поемам максимум 1200 калории на ден.
 Това, с което не съм съгласна е, че няма значение формата,под която ги приемаме.Важно е да се яде 3 пъти на ден и да се избягват вредните храни.
 Не забравяй,че целулит имат дори слабите жени,а той се появява най -вече от сладкото и газираните напитки.

Ето калкулатора:  http://www.zdravoslovno.com/Calculators.html
*
Re: Божествени тела
« Отговор #396 -: Февруари 26, 2008, 18:49:32 pm »
леле не мога да издържа на толкова месо.....няма да се разберем с Дюкан.
Мери, ти защо мина на него, а не продължи на Жекова диетата.


Защото Жековата диета се припокрива почти с 3-та фаза на дюкан. А ми се щеше нещо по-различно, и като начин на хранене. Надявам се самата промяна в хранителния ми режим да доведе до някакви положителни последици. Пуста както и ти каза, месото ми е голям проблем, а на всичкото отгоре яйца не обичам, едното мляко ми остана само, ма 5 дни на мляко кара ли се.
А и нещо друго много важно, аз избрах също така дюкан, защото килата които заложих са 20, а няма друга диета или хранителен режим, без йо-йо ефект. А тук третата фаза ще бъде с продължителност 5-6 месеца, през който период организма ми евентуално ще запамети новите килограми. не знам дали ме разбра, щот и аз не мога да обяснявам, но аз го разбирам така:
Значи ако отслабна 15 кг. от дюкан, 3-та фаза ще бъде по 10 дни за всеки килограм, това значи 150 дни. А за 150 дни се надявам организма ми да ги приеме като свой, а не като обикновено да се мъчи да наваксва.
Още нещо което ме накара да направя нещо е, че до сега все отлагах защото ме беше страх да не объркам пустите хормани, нали последните години, забременявам всяка год., та все си трайкам и кротувам, а килцата се качват от купищата лекарства и стимулациите. А тази год. реших, че е крайно време за промяна, просто да седя на едно място вече не мога, трябва да действам, да се опитам по някакъв начин да променя нещата, пък ако рекъл Господ.............и той да помогне.
« Последна редакция: Февруари 26, 2008, 18:51:16 pm от Mary »
*
Re: Божествени тела
« Отговор #397 -: Февруари 26, 2008, 18:54:04 pm »
да разбрах Мери.въпреки всичко прати ми на лични една схема да погледна.
 Жекова, тези 1200 са сега както се храниш или преди??
Мери, ти залагаш 20.ми те и моите са толкова бе.ама аз 15 да успея,пак съм доволна.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Божествени тела
« Отговор #398 -: Февруари 26, 2008, 18:56:54 pm »
сподели ако обичаш на каква диета си.и аз имам горе долу да свалям твоите кг.но както споделих по горе, свалих 5 и спрях.

Ти пък къде се буташ при нас отслабващите, то тъкмо 5 кила ти трябат да се счупиш! :oops:
*
Re: Божествени тела
« Отговор #399 -: Февруари 26, 2008, 18:57:33 pm »
Схема на кое бе, душата, че откакто съм на диета и мозъка работи по-бавно.


Ти пък къде се буташ при нас отслабващите, то тъкмо 5 кила ти трябат да се счупиш! :oops:
а ти къде се буташ, че не мой се сета, аз ако имам твоите кила, хич нема да се разправям с диети.