0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #160 -: Януари 21, 2008, 10:15:57 am »
Милена, пусна ли някъде снимки на тризнаците??? :D

Айде бе, няма ли новини? :lol:
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #161 -: Януари 21, 2008, 11:05:53 am »
    Здравейте и от мен, добре дошли на новите попълнениия и успех на всички, които са на финала.
     Аз в петък бях на лекар, видяхме малкото бобче, което е пораснало.Вече е 4,5см от главата до дупето, видях нослето (с малко въображение)  :D, даже мърдаше с ръчичка. Дано всичко е наред, защото в събота ми се обади доц.Конова с резултатите от контролните изследвания и НК-клетките от 19% са скочили на 39,15%  8O АФА са влезли в норма, ама тия гадни НК-клетки  :(

            Лек ден от мен и много усмивки за всички

Не се знае какво губиш, когато печелиш и какво печелиш, когато губиш!!!
Когато минаваш по въжено мостче над планинска река, не мисли за водата-мисли за брега...!
*
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #162 -: Януари 21, 2008, 12:27:57 pm »
Току що говорих с Наха, не е родила още, спокойно!Ще я поизмъчи тая сладка госпожичка май! :lol:
*
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #163 -: Януари 21, 2008, 13:03:46 pm »
4естито на новите попълнея и лека и безпроблемна бременност и здрави беб4ета
Entre ce que je pense, ce que je veux dire, ce que je dis, ce que tu veux entendre , ce que tu crois entendre et ce que tu entends, il y a au moins 6 bonnes raisons de ne pas se comprendre....

Je suis  sous le choc et endeuillé des faits dramatiques qui se sont déroulés dans la crèche "Fabeltjesland" à Termonde.SINCERES CONDOLEANCES AUX FAMILLES DES VICTIMES ....
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #164 -: Януари 21, 2008, 13:12:43 pm »
Честито и от мен на новите бременелки! Лека и безпроблемна бременност!

Да попитам майките раждали в Токуда ако има някоя, която да е била във ВИП стая дали трябва предварително да заявиш, че искаш ВИП? 
*
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #165 -: Януари 21, 2008, 13:31:06 pm »
Аз влизам да опровергая слуховете, че съм родила. :D Засега няма изгледи. Надявам се поне още две седмици да съм 2в1.
Много благодаря за напътствията за Токуда. Новината за безжичен нет много ме радва. :D Помпа ще си взема на всяка цена.
Добре дошли на новите попълнения. Имаше нужда от свежа сила в темичката.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #166 -: Януари 21, 2008, 14:06:58 pm »
White,
не се давай толкова рано, че по теб се водя ;) Стискам ти палци бебко да се появи в най-подходящото за двама ви време  :)
*
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #167 -: Януари 21, 2008, 14:12:39 pm »
Милена, пусна ли някъде снимки на тризнаците??? :D

Айде бе, няма ли новини? :lol:

Ма тя не чака ли две момиченца?
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #168 -: Януари 21, 2008, 14:30:38 pm »
Честито на новите попълнения и от мен!  :welcome_1:
Лека и спокойна бременност ви желая на всички и здрави бебчета накрая. :bori_007: :bori_004: :bori_005: :bori_002: :bori_011: :bori_012: :bori_015: :bori_016: :bori_008:

Мира, дръж се! Рано ни е още! Нали сме с еднакъв термин... и може да имаме астрални близнаци /както беше писала/.
Е, аз ще раждам с планово секцио, може и да те изпреваря.

Ти как се чувстваш? Аз честно казано умирам от притеснения. Едно око постоянно ми играе, което още повече ме влудява. И това е от около седмица. Преди това си бях супер спокойна и с такова удоволствие се приготвях за бебка /пазарувах, перях, гладех.../.

Другия понеделник съм на последен преглед в Плевен при д-р Емин и ще определим точната дата за секциото. Мисля да тръгвам със сака. 8O Нали ще съм вече в 38 г.с., а предварително сме говорили за 38-39.

Искам да питам момичетата, които са раждали със секцио - в коя седмица ви беше операцията??? Спряла съм се на обща анестезия. Искам и малко мнения за упойките.

При всичките ми притеснения от последните дни, днес тук попаднах и на една темичка от Октомври, в която прочетох не особено ласкави отзиви за моя доктор...
И това вече ме довърши. :(

*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #169 -: Януари 21, 2008, 15:09:35 pm »
Ма тя не чака ли две момиченца?

Дааааа, точно така. :D


Но аз питам за тризнаците от Русе, при които щеше да ходи оня ден. :wink:
А относно новините - само ни държат в напрежение.

*
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #170 -: Януари 21, 2008, 15:22:16 pm »
Да попитам майките раждали в Токуда ако има някоя, която да е била във ВИП стая дали трябва предварително да заявиш, че искаш ВИП? 

ако ще раждаш нормално, няма как да заявиш предварително, защото не се знае за кога :) ако има свободна в момента, ще те настанят. ако си с планово секцио, предполагам можеш да си заявиш.

сетих се още нещо, което е добре да си носите в болницата - много вода. мен като ме мъчиха цяла нощ контракциите и не ми даваха да пия вода, на следващия ден бях умряла от жажда. носех си шише от 1.5 л., но не ми стигна за 1 ден, та ми го допълваха от чешмата, докато мъжът ми ми донесе нова. може и някакви сокчета ако обичате.

*
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #171 -: Януари 21, 2008, 15:40:26 pm »
Искам да питам момичетата, които са раждали със секцио - в коя седмица ви беше операцията??? Спряла съм се на обща анестезия. Искам и малко мнения за упойките.

Не знам защо си решила да си с пълна упойка, аз лично ще искам да съм с епидурална / спинална. Имала съм операция с пълна и преживяването не беше никак приятно - визирам излизането от упойка. Не мога да си представя, че в това състояние бих могла да се грижа за бебчо, а и другият недостатък е, че няма да може да си го видиш същия ден.
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #172 -: Януари 21, 2008, 16:35:57 pm »
Аничка, доктора ми препоръча пълна... като го питах последния път.
*

    janeta

  • ***
  • 272
  • Вече мама на двама сладури-моята сбъдната мечта
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #173 -: Януари 21, 2008, 17:23:06 pm »
Момичета здравейте отново!
Завръщам се след почти цял месец отсъствие. Преди няколко дни ни изписаха с бебчо от болницата. Там постояхме 2 седмици. Родих в Плевен-във Втора клинична база. Не съм избирала предварително екип. Екипа на който този път попаднах беше невероятен(както и при първото ми раждане). Бебето се роди преждевременно 1 месец по-рано. Искам да изкажа възхищението и благодарността си към екипа в родилна зала(д-р Маркова и акушерките Теменужка Попова и Петкова) и на лекарите и акушерките от Интензивния сектор на Неонатологията. Малкия беше качен в интензивния сектор. Екипа там е невероятен, от всякъде са професионалисти.

pgzenga желая ти леко и безпроблемно раждане. И понеже си решила да раждаш във Втора клинична, ако искаш да ме питаш нещо за там ми пиши на лични.
Валентин е на 7г.
Теодор е на 1г. и 2м.
*

    dekiki

  • ***
  • 421
  • Симона 20.02.2008
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #174 -: Януари 21, 2008, 18:25:52 pm »
Janeta,много се радвам,че вече сте си в къщи с малкото слънчице и дано всичко да е ок от тук нататък!Прегръщам ви силно!
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #175 -: Януари 21, 2008, 18:59:19 pm »
janeta, добре дошла!!!

Ето я едната мама, другата е Роксана.
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #176 -: Януари 21, 2008, 20:36:31 pm »
Добре дошла, Жанета!
От тук нататък да сте все добре!
Дано и моите девойчици не избързат много.
Честито и на Роксана, ако е вярна информацията! :wink:

На вниманието на Еганева, Мери и който се интересуваше:
В Близнашката тема пуснах снимки на три куклички от Русе.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    janeta

  • ***
  • 272
  • Вече мама на двама сладури-моята сбъдната мечта
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #177 -: Януари 21, 2008, 21:30:09 pm »
dekiki, eganeva, Милена б благодаря ви за топлото посрещане. желая ви колкото се може по-близо до термина да родите. Защото е много страшно да започне ранно раждане и на ултразвука да ти кажат, че бебето е много малко. Моят Теодор е добре-сега яде, спи и няма как да не расте.
Информацията за Роксана е вярна защото аз съм източника. На 15.01 се чухме с нея и също и онази вечер. Те с нейната беббка са добре-вече са изписани и чакам всеки момент и тя да се вкпючи във форума. Знам само, че има леки затруднения с кърмата но се надявам да се оправи. Тук във форума ще си помагаме със съвети за гледане на малчовците. Целувки на всички.
Валентин е на 7г.
Теодор е на 1г. и 2м.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #178 -: Януари 21, 2008, 21:34:52 pm »
Моята информация обаче не е за Роксана.  :D
Ей, да не ми се карате пак, само исках да уточня :lol:.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #179 -: Януари 21, 2008, 22:17:01 pm »
Моята информация обаче не е за Роксана.  :D
Ей, да не ми се карате пак, само исках да уточня :lol:.
:jump12: