0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #140 -: Януари 19, 2008, 21:13:23 pm »
Наха, стискам палци всичко да мине без проблеми!!!

 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #141 -: Януари 19, 2008, 21:16:34 pm »
Приемате ли нови попълнения в темата! :)

колкото повече,толкова по-добре  :P
честито!

бижу,на мен в началото постоянно ми се спеше.даже май само това правех :wink:
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #142 -: Януари 19, 2008, 22:11:00 pm »
Мацки, ако Нахата роди, много бързо ще разберем, споко :wink:

mpia, добре дошла! Доколкото си спомням ти беше
с двустранно запушени тръби. Това е голяма новина, браво!
Много ме обнадеждаваш :D
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #143 -: Януари 19, 2008, 22:56:19 pm »
mpia, чудесно е, че те виждам в тази темичка, но аз защо си мисля, че знам, че си бременна, може би в АРТ си писала :D. Дано да е лека бременността ти и с каквото можем ще ти помагаме.
Bijou, много готино си описала първата среща с бебчетото ти, върна ме точно 10 месеца назад, когато аз за първи път видях как тупкаха сърчицата на мишленцата, а те сега спинкат сладко в другата стая, ей, много хубаво е...как искам всички тук да изпитат това объркано и неописуемо чувство, моля се затова. И как минава времето.....наслаждавайте се и ако може по-малко страхове да имате. Относно спането и гаденето, тепърва ще се засилват, макар, че някои нямат такива симптоми. Аз също спях по цял ден, не можех да се понасям, но затова пък нощем будувах и хапвах :lol:.
Ани4ка, накрая го има този момент с неспането също, спокойно, но пък ти е едно такова спокойно будуването, нали? А и предполагам ставаш да пишкаш честичко :lol:?!
Размечтах се, много ви се радвам.

Тази нощ сънувах, че съм в Италия и отивам на преглед при д-р Сигридов :lol:. След това, че една баба със сини очи ми гледа на кафе, и ми каза, че имам две деца, а аз я попитах, ще имам ли трето дете и тя много сигурно отговори: "Да, след две години!!" 8O 8O :D

 
« Последна редакция: Януари 19, 2008, 23:06:22 pm от kassi »


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #144 -: Януари 19, 2008, 23:23:19 pm »
Приемате ли нови попълнения в темата! :)
4естито и от мен mpia много се радвам за теб желая ти безпроблемна бременност и на финала здраво бебе!!!!!!!!!!  :bighug:
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #145 -: Януари 19, 2008, 23:29:07 pm »
Едвам се сдържам да не кажа, че "Зачатие" си има още едно бебе :lol:, но майката сигурно сама ще си каже скоро, за да не се обиди. Но не е naha, спокойноооо, от нея новината друг ще съобщи :wink:.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #146 -: Януари 19, 2008, 23:34:43 pm »
Ехаааааа!Която и да е мамата, да и е живо и здраво!Чакам с нетърпение да науча коя е!
Както прочетох първото изречение веднага подскочих-Надя я е сколасала! :lol:

Айде, сега и за нея ще чакам!
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #147 -: Януари 19, 2008, 23:45:31 pm »
Е Касси тва пък хич не е честно. Пуснеш мухата и си замълчиш. Амаха, ми по-добре само си мълчи бе  :croc:

П.С. Да не е Уайт бе?
« Последна редакция: Януари 19, 2008, 23:51:11 pm от Mari_Pz »
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #148 -: Януари 19, 2008, 23:54:16 pm »
Не е Мира. Утре ще потърся въпросната мама на скайпа, дано ми отговори, че още се възстановява. Ами, какво да направя, като се развълнувах, и ви чувствам близки, как да не споделя радостта си с вас. Ей, не ми се сърдете :(.

Сега се сетих за друга може би вече мама. Да знаете нещо за marbi? Гледам лентичката и, и вече трябва да е родила?  :D
« Последна редакция: Януари 19, 2008, 23:57:56 pm от kassi »


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #149 -: Януари 19, 2008, 23:59:56 pm »
mpia, честита точица(или две :wink:)!
Ако Нахита още е 2в1 и пожелажам всичко да мине като по вода и ще чакаме включване!
Честито на новата мама на Зачатие, и дано скоро разберем коя е!
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #150 -: Януари 20, 2008, 00:00:26 am »
Бе Касси, никой не се сърди бе, просто искаме и ние да знаем хубавите новини :wink:
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #151 -: Януари 20, 2008, 00:09:53 am »
Да де, ама нека тя да сподели. Ей, не трябваше да го пиша това нещо. Ама пък е хубава новина все пак. :D


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #152 -: Януари 20, 2008, 00:12:18 am »
Еееееееееееееееееееее :balk_87: стига вече :lol:
*

    dekiki

  • ***
  • 421
  • Симона 20.02.2008
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #153 -: Януари 20, 2008, 10:46:36 am »
Mpia,честито миличка и лека бременностс прекрасен край!
А пък и то са се заредили бая нови мами,така че,големи радости ни чакат! :dance2: :sucky:
*
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #154 -: Януари 20, 2008, 11:05:10 am »
Ани4ка, накрая го има този момент с неспането също, спокойно, но пък ти е едно такова спокойно будуването, нали? А и предполагам ставаш да пишкаш честичко :lol:?!
Размечтах се, много ви се радвам.

Тази нощ сънувах, че съм в Италия и отивам на преглед при д-р Сигридов :lol:. След това, че една баба със сини очи ми гледа на кафе, и ми каза, че имам две деца, а аз я попитах, ще имам ли трето дете и тя много сигурно отговори: "Да, след две години!!" 8O 8O :D

Всичко опира до това дали съм пила течности вечерта или не. Така или иначе, гледам на нощните събуждания с посещението до WC като на подготовка за ставанията заради бебонката  :)

Относно съня ти - дай Боже да има пророчески характер, но тогава да не се чудиш, ако към теб започнат да валят заявки за нощни гадания  :wink:
*
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #155 -: Януари 20, 2008, 11:21:53 am »
Честито на новите бременелки  :D Да се гледате и да се радвате на безценните моменти!!!
Леко раждане на всички на финала!
Гледам за Токуда си говорите - ами да кажа и аз!
Раждах при д-р Диков, анестезиолог д-р Желязко Василев (нормално раждане с епидурална) - не доволна, ВЪЗХИТЕНА останах!!!
Добри впечатления от д-р Димитров - изглежда внимателен и тактичен млад доктор, от д-р Лазарова също - тя е малко по-рязка, но пък ми допадна с чувството си за хумор и в същото време с проявите си на внимание!
На акушерките на запомних имената, но има няколко страхотни жени - обгрижват, говорят, питат и споделят!
За неонатология - д-р Масларска е злато - нежна, внимателна, прекрасна жена - обяснява, пояснява, показва!
За мен най-добрия момент бяха визитациите-консултации с неонатолозите, акушерка, майка и бебе - всичко се показва и обяснява относно първите грижи за бебчетата - питайте всичко, което се сетите - за къпане, пъпче, масажи, кърмене...
За личните вещи - дори и да си отнесете повече неща - лошо няма - място наистина има - а пък и не е фатално нещо да забравите! На мен ношниците (техните) ми бяха много удобни - аз не си носех такава - просто не притежавам такъв аксесоар и не счетох за нужно да си купувам специално  :)
Общо взето аз останах изключително доволна от цялото ми преживяване там и колкото и да пиша - не е достатъчно да опиша впечатленията ми! Наясно съм, че има и изключения - но аз съм щастлива, че попаднах там!
Гуш на всички  :D
*
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #156 -: Януари 20, 2008, 11:39:49 am »
Bora82 ,
благодаря за разказа. Ехххх, момичета как ни обнадеждавате само с вашите приятни емоции!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #157 -: Януари 20, 2008, 13:29:06 pm »
Момичета, последно чух Наха в петък привечер!
Беше добре и все още у дома!
Не искам да я безпокоя и чакам тя да се обади!
Родилите знаят какво е да ти звънят последните дни!
Хем на теб ти напрегнато, хем всеки очаква!

 :flower:Честото mpia!
Пожелавам ти леки и безпроблемни  :cloud9: а после  :babyflips: като   :sunshine:!

Подкрепям казаното от Бора!
След всичко което се случи с мен и Митака съм щастлива че попаднах именно в Токуда!
И д-р  :lovedock:Масларска е една от основните причини за това!
Сами ще се убедите в това какъв човек и лекар е!

« Последна редакция: Януари 20, 2008, 13:32:54 pm от mishanta »
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #158 -: Януари 20, 2008, 23:59:24 pm »
Mpia, честито и лека бременост,
а на финала здраво бебенце!!!
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #159 -: Януари 21, 2008, 00:30:56 am »
Мпиа,
браво! Много се зарадвах, :balk_46: като те видях в тази тема! :balk_9:
Желая ти най-здравото бебе :babyflips: на финала!!! :lol:

Бъдете добри и не губете кураж! :)