0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #100 -: Януари 18, 2008, 11:18:34 am »
Наха, прекрасна среща ти предстои! Пожелавам ти леко раждане и здрава, мъничка принцеска, чийто образ да не можеш да забравиш никога!
« Последна редакция: Януари 18, 2008, 11:23:55 am от *vera »
*
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #101 -: Януари 18, 2008, 11:18:58 am »
Нахита, усмихни се и смело тръгни към най-незабравимото...
Стискам палци да е леко, безболезнено и красиво.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #102 -: Януари 18, 2008, 11:27:58 am »
Нахи,аз пък с 2 см си ходих две седмици :) и постъпих с 4 см без никакви признаци за предстоящо раждане.
За протокола:аз родих един ден преди 39 г.с. :wink:.
Успех,мила!
*
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #103 -: Януари 18, 2008, 12:06:29 pm »
Наха пожелавам ти леко и безпроблемно раждане
на твоето съкровище!!!Сигурна съм,че преживяването
е незабравимо!!!Успех и късмет!!!
*
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #104 -: Януари 18, 2008, 12:11:19 pm »
Pippi,много ти благодаря за отговора!. Предположих, че може и да не си информирана за избора на анестезиолог, но пък може в болницата да се подочува нещо.
Оххх...mishanta така ме наплаши  :? и без това за мен това е е една от най-страшните теми  :( Няма ли начин да се разбере кой е бил "некадърния" анестезиолог. Например в сайта на Токуда ги има всичките хубостници анестезиолози:
http://www.tokudabolnica.bg/show_page.aspx?key=departments&dId=13&dKey=Team
Предполагам, че може да го разпознаеш и да го обявиш на всеослушание, че именно някакъв млад ми бяха препоръчали, да не се окаже, че е точно въпросният с 3-та опита  :?
naha Стискам палци, всичко да мине успешно и после с кеф да ни разказаваш за престоя си в Токуда и за чудната среща с бебонката. Като нищо до 2-3 дена и на теб може да ти пуснем страничка с честитки!  :wink:
*
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #105 -: Януари 18, 2008, 12:14:06 pm »
[b]Наха[/b], стиснати палци и от мен всичко да мине бързо и успешно и да гушнеш своето съкровище!


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #106 -: Януари 18, 2008, 12:19:19 pm »
Нахита, ти в Токуда ли реши?
Аничка, аз говорих с д-р Диков за избор на анестезиолог. Името му обаче не е в посочените в сайта. :? За мен това също е много важно.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #107 -: Януари 18, 2008, 12:40:34 pm »
За мен една от основните причини да не искам секцио е упойката,поставя ли са ми такава по-друг повод и....не искам да си спомням
Роби-10.07.1994г.
Александър-30.07.2008г.
*
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #108 -: Януари 18, 2008, 12:57:23 pm »
White ,
на сайта не фигурира този, който НЕ трябва да избираме или този, който е препоръчан?
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #109 -: Януари 18, 2008, 12:58:12 pm »
Дано не съм закъсняла да пожелая на Наха леко раждане, незабравима среща с малката, красива принцеса и бързо възстановяване.

Ние вчера бяхме при новия доктор Сигридов (дано не му бъркам името)и сме сууупер доволни. Много е внимателен, загрижен и вдъхва голямо доверие.Гледа бебетата много детайлно като на ФМ и ФЕ.  И ние вървим много добре, около 1кг и нещо сме. Момченцето ни е понаваксало разликата с мацката.  :lol:

Верче, ако все още не си успяла да се свържеш с клиниката за час, имай впредвид че имат график за записване на часове на сайта. Аз случайно го видях. Ето го:
График за записване на часове и консултации
11-01-2008

Записването става на телефон 02/965 57 40
понеделник - събота:  от 10.00 ч. до 11.30 ч. и от 13.30 ч. до 15.00 ч.
*
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #110 -: Януари 18, 2008, 13:10:54 pm »
White ,
на сайта не фигурира този, който НЕ трябва да избираме или този, който е препоръчан?
Не фигурира този, с който д-р Диков работи и ми препоръча. За съжаление знам само малкото му име - Влади. Най-добре си говори с избрания от теб лекар за раждане.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #111 -: Януари 18, 2008, 13:48:13 pm »
Наха, стискаме ти палци! Предстои ти една дългоочаквана среща!

Промениха ми лекарството и от тази сутрин започнах да си пия антибиотика. Естествено листовката беше изядена буква по буква.
Хм, по-нагоре срещнах нещо за болките в корема. Мен започна да ме боли точно когато влезнах в 14-та седмица. До тогава не знаех що е то болка, освен в 5-та седмица. На истина ли до 16-та седмица ще са тези болки? За първи път чувам, а не съм и чела за това.

*
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #112 -: Януари 18, 2008, 14:10:36 pm »
Мен преди 10тина дни ме боля корема цял ден, чак се изплаших. На другия ден нищо ми нямаше, само имах чувството че корема ми се е вдигнал нагоре. Док каза че това е от придвижването на матката нагоре. Оттогава усещам рядко само леко придърпване, но не и болка. Дано не те боли много, Аблой, и да се наслаждаваш на лека бременност.
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #113 -: Януари 18, 2008, 14:21:21 pm »
iliana_k , в новите часове за записване - същата работа или непрекъснато свободно или заето  :? След тричасови опити днес, успях да се свържа.
 
*

    dekiki

  • ***
  • 421
  • Симона 20.02.2008
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #114 -: Януари 18, 2008, 14:32:33 pm »
Нахи,леко и безпроблемно раждане миличка!
Пожелавам ти най-незабравимата среща с малката принцеска!
*
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #115 -: Януари 18, 2008, 14:56:15 pm »
[ Най-добре си говори с избрания от теб лекар за раждане.
Така и мисля да направя, но чак до по-другата седмица, когато ми е предродилната консултация, трае ли се!  :lol: А и никога не е зле човек да има малко предварително инфо!
Аз ще съм при Лазарова, но ми е интересно дали и при Диков графикът е толкова запълнен, та чак от декември има насрочени дати за края на фверуари. Имаш ли представа?
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #116 -: Януари 18, 2008, 15:05:15 pm »
Мацки, а д-р Персенка на кой етаж преглежда? Горе, в кабинета на док или на третия етаж? Аз имам час за 13.02. при нея или при д-р Сигридов, не запомних :oops: при кой от двамата :lol:.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #117 -: Януари 18, 2008, 15:07:46 pm »
Момичета такъв кураж ми давате само не е истина.  :youwoman: :grouphug2:
Просълзихте ме от умиление, благодаря ви за пожеланията  :heartbeat:. Обачеее нашето мъниче не тръгва още  8), харесва й в на мама корема. Най-вероятно и аз ще се разхождам няколко дена с лекото разкритие. :wink:

ani4ka аз няма да раждам в Токуда. Ще си раждам в нашата болница в Гоце Делчев. Така реших за добро или лошо в крайна сметка и тук се раждат деца, дано не ни потрябват по-специални грижи и апаратура yahoo_17 :crossfingers:.

За хемоглобина исках да кажа, че моя по някакъв начин се е беше покачил самичък  8O. В смисъл беше мисля някъде 109, а на последното ми изследване беше 119. Мен много ме очуди това, като се има на впредвид, че не приемам нищо, но и не попитах гина защото тоя е нещо страшно ако го заразпитваш каквото и да било :lol:.
*
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #118 -: Януари 18, 2008, 15:16:06 pm »
Аз ще съм при Лазарова, но ми е интересно дали и при Диков графикът е толкова запълнен, та чак от декември има насрочени дати за края на фверуари. Имаш ли представа?

Според мен дори е по-зле. :D

Каси, Пресенска и Сигридов преглеждат на 3-тия етаж, но първо трябва да се обадиш на Силвето горе. :wink:


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Темата на бременните-17 част
« Отговор #119 -: Януари 18, 2008, 15:19:01 pm »
Аз ще съм при Лазарова, но ми е интересно дали и при Диков графикът е толкова запълнен, та чак от декември има насрочени дати за края на фверуари. Имаш ли представа?

Според мен дори е по-зле. :D

Каси, Пресенска и Сигридов преглеждат на 3-тия етаж, но първо трябва да се обадиш на Силвето горе. :wink:

Защо пък на Силвето. Аз си имам час :lol:.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!