0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: цветна снимка
« Отговор #240 -: Март 07, 2011, 12:02:38 pm »
Да, две плаки!
Телефона на лични! :)
Успех!
Re: цветна снимка
« Отговор #241 -: Март 07, 2011, 13:46:37 pm »
ЦС в клиника Малинов - 120лв. без упойка, изобщо не боли.
*
Re: цветна снимка
« Отговор #242 -: Март 07, 2011, 14:10:59 pm »
ЦС в клиника Малинов - 120лв. без упойка, изобщо не боли.

Това е малко относително - дали изобщо не боли и дали боли  :wink:
С упойка, мисля че е 220 лв.
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: цветна снимка
« Отговор #243 -: Март 07, 2011, 14:15:25 pm »
ЦС в клиника Малинов - 120лв. без упойка, изобщо не боли.
Ами да, но не знам как ще се вредя за снимка там. Иначе мисля да си взема 1-2 свещички за всеки случай, но категорично няма да правя упойка (а обезболяващи не съм пила досега). Засега съм повече любопитна, отколкото уплашена от болката.
Re: цветна снимка
« Отговор #244 -: Март 07, 2011, 21:07:54 pm »
за втори път правя ЦС в Малинов, първата ми беше през 2007г., тогава мислех, че не боли, но сегашната изобщо не я усетих дори. Явно имам тренинг в АРТ процедурите вече :D......не знам дали е от значение, но съм с проходими тръби.
Re: цветна снимка
« Отговор #245 -: Март 07, 2011, 23:52:10 pm »
за втори път правя ЦС в Малинов, първата ми беше през 2007г., тогава мислех, че не боли, но сегашната изобщо не я усетих дори. Явно имам тренинг в АРТ процедурите вече :D......не знам дали е от значение, но съм с проходими тръби.

Според мен има значение дали са проходими тръбите. Аз като правих също не усетих абсолютно никаква болка и Персенска каза, че тръбите ми пропускат като водопади и не съм усетила нищо, защото са проходими. Даже се смееше и каза няма ли някой да напише по форумите, че ЦС не е толкова страшно нещо  :D Аз така се бях наплашила, очаквах някакви зверски болки. Може би всеки има различен праг на болка, ЦС изобщо не ме боля, но за сметка на това биопсиите бяха нещо ужасно, на последната даже припаднах и Стаменов се отказа да ми прави повече :D 
Re: цветна снимка
« Отговор #246 -: Март 08, 2011, 19:24:38 pm »
хммм, и мойте се оказаха проходими, но ме боля ЗВЕРСКИ 8O
*
Re: цветна снимка
« Отговор #247 -: Март 08, 2011, 19:27:08 pm »
Като чета темата, започвам да се радвам, че моята ЦС ще бъде с упойка. Никак не търпя на болка.  :?
*
Re: цветна снимка
« Отговор #248 -: Март 08, 2011, 19:34:10 pm »
Аз съм правила две ЦС едната в Тина Киркова и ме болеше многооо, втората правих в Малинов и от там ми дадоха свещички, които да слагам от предишния ден...не усетих нищо! Според мен по-добрия вариант е обезболяващи свещички отколкото упойка!
*
Re: цветна снимка
« Отговор #249 -: Март 08, 2011, 19:39:20 pm »
DariD, само с упойка я правят. Може да е по-добре за такива бъзли като мен, да не опорочим резултата с някой спазъм /това не знам дали е възможно, аз си го тълкувам по този начин.
*
Re: цветна снимка
« Отговор #250 -: Март 08, 2011, 19:44:11 pm »
Не знам, но ми звучи като събиране на пари в тази клиника! Извинявай дано не те обидя!
Re: цветна снимка
« Отговор #251 -: Март 08, 2011, 20:50:11 pm »
Болката при ЦС е индивидуална , както всяка от нас е различна само по себе си !Това , че някой не го е боляло , а друг е бил ужасен от болката е напълно нормално , така че изборът дали да е С или БЕЗ упойка е личен избор и не мисля , че някой има право да смята , че желанието за използване на упойка е превземка , лиготия или както и по друг начин да бъде наречено !
Относно използването в дадена клиника на упойка за ЦС , може би се прави , за да се избегне риск от спазъм и за да е сигурен резултата ... Лекари много , мнения също !

Успех Serendipity , дано резултатът е отличен! :crossfingers:
*
Re: цветна снимка
« Отговор #252 -: Март 08, 2011, 21:18:23 pm »
Благодаря ви, момичета, за пожеланията, и че се включихте в темата! :bighug:
*
Re: цветна снимка
« Отговор #253 -: Март 09, 2011, 09:09:42 am »
Според мен има значение дали са проходими тръбите. ...
И аз така си мислих :) защото изобщо не ме боля и първоначално ми разчетоха ЦС като - проходими тръби. В последствие обаче се оказа, че резултата ми съвсем не е така перфектен. Предполагам, че е до нагласа.
Serendipity, пожелавам ти много добър резултат!




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
Re: цветна снимка
« Отговор #254 -: Март 09, 2011, 10:23:34 am »
DariD, само с упойка я правят. Може да е по-добре за такива бъзли като мен, да не опорочим резултата с някой спазъм /това не знам дали е възможно, аз си го тълкувам по този начин.

Това, че в Малинов я правят само с упойка не е вярно. При записване на час за ЦС те питат как предпочиташ и не мисля, че умишлено събират пари по този начин.
И да, смятам, че пълната упойка при ЦС е превземка и ненужно обременяване на организма, ако още от ЦС се панираш и искаш упойки просто не виждам как ще продължиш напред.
« Последна редакция: Март 09, 2011, 10:27:02 am от КЪДИ »
*
Re: цветна снимка
« Отговор #255 -: Март 09, 2011, 10:29:20 am »
КЪДИ, аз ще правя в Пловдив ЦС. :) Като чета темите, някои ги е страх повече от упойката, ако им е за първи път. И не мисля, че се прави с цел "събиране на пари", всеки може да си реши къде да я прави или не.
*
Re: цветна снимка
« Отговор #256 -: Март 09, 2011, 10:38:39 am »
DariD, само с упойка я правят. Може да е по-добре за такива бъзли като мен, да не опорочим резултата с някой спазъм /това не знам дали е възможно, аз си го тълкувам по този начин.

Това, че в Малинов я правят само с упойка не е вярно. При записване на час за ЦС те питат как предпочиташ и не мисля, че умишлено събират пари по този начин.
И да, смятам, че пълната упойка при ЦС е превземка и ненужно обременяване на организма, ако още от ЦС се панираш и искаш упойки просто не виждам как ще продължиш напред.
Къди, не си прочела внимателно постовете!
Re: цветна снимка
« Отговор #257 -: Март 09, 2011, 10:40:22 am »
Здравейте момичета,

На мене също ми предстои да правя цветна снимка и незнам къде да отида. Д-р Даскалов ме праща.
Моля дайте ми съвет.

Благодаря ви! :oops:
*
Re: цветна снимка
« Отговор #258 -: Март 09, 2011, 10:44:23 am »
Д-р Даскалов не те ли насочи къде да я направиш?
Re: цветна снимка
« Отговор #259 -: Март 09, 2011, 10:46:58 am »
Ами каза където на мене ми е удобно, тай като не съм от Пловдив. Каза че мога да я направя и в Медикус Алфа. ( не ме задължи човека)