0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Vega test
« -: Януари 06, 2008, 10:40:23 am »
Някой правил ли си е такъв тест?
Изследва кои храни се усвояват по-добре от организма.
www.vegatest-bg.com
*
Re: Vega test
« Отговор #1 -: Януари 06, 2008, 10:52:32 am »
За пръв път чувам за този тест и съм скептично настроена.
*
Re: Vega test
« Отговор #2 -: Януари 06, 2008, 18:52:38 pm »
Преди няколко години още се говореше в Пловдив за този вид тест. Сега с изненада прочетох, че се практикува едва от септември 2007 година. Дано се включат момичета от Провдив и Мели, че да разберем повече за това от извора.

*
Re: Vega test
« Отговор #3 -: Януари 06, 2008, 18:58:42 pm »
Ми този тест не се прави само в Пловдив.
Аз знам и за Варна и София(и то на няколко места),а може и някъде другаде да се прави.

Re: Vega test
« Отговор #4 -: Януари 06, 2008, 21:08:15 pm »
мисля, че не е лошо ако човек има възможност да си позволи подобно нещо. Тестове за поносимост към рани с цел отслабване или по-добра спортна форма се правят отдавна по света. Мисля, че ако си решиа да се подложиш на нещо такова потърси инфо сред професионалните спортисти- фитнес инструктури, треньори и т.н. или диетолози.
*
Re: Vega test
« Отговор #5 -: Януари 14, 2008, 21:35:51 pm »
И такааа...направих теста,резултатите са налице.От днес започнах да се храня според тези резултати да видим какво ще стане.Увериха ме,че още след 10 дни ще има видим ефект.Ще докладвам  :P
*
Re: Vega test
« Отговор #6 -: Януари 14, 2008, 22:19:05 pm »
Еlliq, разкажи нещо повече за този тест. Къде го направи, какво включва, колко струва и всичко, за което се сетиш...И дано имаш резултат!

*
Re: Vega test
« Отговор #7 -: Януари 14, 2008, 23:00:53 pm »
днес попаднах на това и мислех да звънна в Прима лаб и да питам за цената.
http://isu.123bg.com/nutrontest/start.html
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Vega test
« Отговор #8 -: Януари 15, 2008, 13:25:21 pm »
На практика теста,който аз съм правила и този от линка на Ния са едни и същи.Но кръвният се прави само в Холандия и е много скъпо-около 1300-1700 лв.Кръвният е малко по точен но се препокриват 97 %.

Душка,правих теста на мястото от линка,който съм дала в пъвия си пост,в Пловдив. Той(сайта) е доста подребен има и снимки,изброени са храните,които се тестват.
Теста струва 80 лв и включва освен самия тест и съставяне на диета и консултация.Цената в другите градове,за които има инфо в нета е същата.
Безболезнено е,усеща се само натиск.В едната си ръка държиш една метална пръчица,като при почистване на лице,а на палеца на другата ръка те натискат по определена точка с един метален накрайник,подобен на химикал.
Хубавото е,че храните,които излезнат непозволени,може да се тестват в комбинация с позволени,но аз не бях подготвена и не се сетих за кой знае какви комбинации.
*
Re: Vega test
« Отговор #9 -: Януари 17, 2008, 17:56:56 pm »
А някой знае ли във Варна къде се прави този тест?
*
Re: Vega test
« Отговор #10 -: Януари 17, 2008, 18:57:36 pm »
 Виж тук http://vegatest.net/
Потърси оше в google.
Re: Vega test
« Отговор #11 -: Март 17, 2008, 16:49:17 pm »
моя приятелка си го направи, но без никакъв резултат на нея, за жалост. Тя милата е доста пълна и така се бори с килограмите, каквото излезе си го прави. Тя ми разказа, че било голяма глупост и няма смисъл да си давам парите, но аз мисля да го направя. Все ще разбера от какво пълнея, въпреки че аз нямам особен проблем с кг. Варирам с около 3 кг, но бързо ги свалям. Спорт му е майката, ей сега като стане топличко пак съм на стадиона.
най-красивото и истинско чувство на света е да бъдеш обичана и да обичаш истиснски
http://www.myvideowish.com/videogallery_watch_view.php?id=1776