0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Скъпи момичета! За мен през последните месеци дните се смесиха с нощите, а нощите с дни. Но знам, че всички сте като мен и заедно продължаваме, защото съвсем близо е нашето сбъднато щастие. Знам, не повече от сигурна съм, че този път ще успеем. Пожелавам на всички само положителни тестове и много, ама много, здрави и много ревящи бебета!  :bfp::bori_007: :bori_002:
*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Браво, че някой се престраши да започне темата. Искрено се надявам, че ние, неспящите, съвсем скоро ще прегърнем своите бебчета. Успех на всички момичета!
*
Успешни процедури с много  :bfp: в новата тема!
*
ЧНГ!!! и само успешни процедури за всички  :goodluck:
*

    stanley_78

  • ***
  • 408
  • Твоите деца не са твои деца, те са рожба на копнеж
Успех на всички сладурки и техните сладури в продцедури! :D
Този път и аз се включвам в групичката. Уж следях внимателно предходната темичка, но явно съм изпуснала. Нормално ли е рязка смяна на температурата /имам впредвид редуване на втрисане и потене/? Това започнах да го усещам 2-3 дни след началото на приема на клостилбегита пък гледам и с меногона си продължава.

За много години да сме живи и здреави и ние и семействата ни :)
Успех на всички в процедури :)
*

    minesota

  • ***
  • 239
  • Всичко е възможно!!!
Ч.Н.Г !!! Дано процедурите през януари да са успешни за всички нас !!!
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Честита Нова 2008-ма!  :) Дано бъде една наистина успешна година за всички в "Зачатие"! :) Дано по-скоро започнат да ни заливат вълни от много хубави новини от процедурите!!! :) Късмет на всички!
*
Здравейте, момичета! Честита Нова година на всички, с пожелания да е богата на положителни тестове и бебета!  :)

На мен ми предстои първа инсеминация, досега бях в групичката за икси с 2 неуспешни опита. Тази Коледа изтеглих ШАНС от баницата - нова възможност след неуспех, а също и бебе в розова пижамка ми се падна. Някак си съм изпълнена с оптимизъм, че тези коледни късмети ще ми се случат наистина! Пожелавам ви го и на вас!

А иначе в понеделник ще ходя на снимка за повторна проверка на проходимостта на тръбите и след това ще определяме с доки какво ще следва и кога.

Успех на всички!  :crossfingers: :crossfingers:
*

    stanley_78

  • ***
  • 408
  • Твоите деца не са твои деца, те са рожба на копнеж
Момичета, 10-ти ден от цикъла ми е. Разболявам се обаче, докога и какво мога да пия без да попреча на стимулацията и след това на продцедурата?
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
ЧНГ на всички момичета тук:-) Нека тази 2008 г ни донесе сбъдване на най-желаната мечта :bori_007: :bori_004: Да сте живи и здрави....пък всичко ще се нареди:-) Успех на всички. И аз този месец продължавам с инсе
Миличка съжалявам че точно сега се разболяваш... пий нещо хомеопатично / лошото е че не помня какво беше /... на мен така ми казаха миналата година когато бях в процедура и бях болна.
Успех на всички с процедурите и пожелание за положителни тестове!
Стенли,с едната ми инсеминация се разболях, доктора не ми разреши да пия нищо,посъветва ме да пия чаичета и вода до 2-3л.
(пиенето на мн.вода е вид детоксикация на организма)и ме съветваше:много сън,но не е зле да му се обадиш и да го питаш,при теб може нещата да стоят по друг начин.Ще чакаме скоро да се похвалиш.
Много КЪСМЕТ на всички!
Успех на всички в Първата група за 2008г.! yahoo_17
Аз, живот и здраве, в края на февруари пак се включвам в играта.   :D
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
yahoo_17Късмет, момичета!

Много успешни инсета тази година!



Да се напълни темата с позитивни новини!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    eloiz

  • ***
  • 167
  • Чакам те бебчо...
Аз също започвам,най вероятно февруари.
Успех момичета!
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Успех на всички и хайде на есен с бебе и песен :goodluck: :crossfingers: yahoo_17
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
ЧНГ!!! и само успешни процедури за всички  !!!! :D yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Ч.Н.Г. и от мен! Аз също се включвам в групичката за февруари. Дано тази година бъде успешна за всички!
Желая ви много успешни процедури и  :bfp: :crossfingers: