0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
minesota, и аз бях със силна хрема на моето инсе, но докторът каза, че не е проблем.

*
Момичета, желая ви много късмет и само успешни инсеменации! Дано напълните темата с хубави новини!  :crossfingers: :bfp: :goodluck:

*

    minesota

  • ***
  • 239
  • Всичко е възможно!!!
Здравейте момичета, да ви се похваля от днес започнах клостила , а от настинката няма и следа :)
Чайовете ин хапчетата за гърло помогнаха и сега си пия хапченцата за инсето.
 :bighug:
*
Браво на теб! :balk_47:
Сега стискаме палци за хубави фоликули.

*
Минесота,радвам се,че ти е минала настинката и започваш да се подготвяш за процедурата.Желая ти успех и много хубави фоликулчета! :crossfingers:
А аз да се оплача,преди обяд нямам т-ра ,след обяд 37-37,2 Писна ми вече от това така наречено ОРЗ.Вече цяла седмица се влача и се страхувам,че ще попречи на планираното инсе след две седмици. :(
*
Какво е това ОРЗ? Да не е остро респираторно заболяване? Някога знаех няколко диагнози, като сами си пишехме мед. бележки в училище.  :D

*
Да точно това означава.Докторите го пишат винаги като се разболееш,било настинка или грип. :(
*
dgina, ще ти мине, не се притеснявай! Ти какви мерки взимаш?
Ние си пишехме ОВИ - остра вирусна инфекция.  :lol:

*
Пия оспамокс,но не ме боли нищо,само вечер вдигам 37-37,2 и чувствам гърлото си сякаш е подуто но без болка 8OТака съм вече от седмица. :(
*
А докога трябва да го пиеш този Оспамокс?

*
Вече го свършвам,имам още две таблетки.Но тази температура 8Oпостоянно ми е отпаднало,понякога ми става лошо и се съмнявам да не е пневмония :(Но пък апетита ми е супер в сравнение с друг път,когато съм била болна 8O
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Момичета,здравейте. Днес ми е 10 ден от М и бях пак при д-р Персенкска. От трите фоликула,които се видяха оня ден сега е останал само един 18 мм. Утре ме иска рано да изследваме страдиола. а защо след като го изследвах наред с  LH i FSH?
*
dgina, щом си почти приключила с този антибиотик, а той не дава желания ефект, може би трябва да се консултираш с лекаря, който ти го е изписал. Но при положение, че ще почвате след две седмици, имаш време да се оправиш.
Dragica, стискам палци всичко да е наред.

*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Днес рано сутринта пуснах естрадиол и после в 15 ч трябва да звъня на д-р Персенска та да каже кога да идвам за Прегнила. Та ...утре или в др.ден ми е инсето.
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Та ...утре или в др.ден ми е инсето.
Много късмет мила, Dragica!  :D :crossfingers:
Дано процедурата мине успешно и след 15-ина дни да се похвалиш с  :bfp1:

dgina, ти оздравявай бързо, не се давай на гадния грип, повече чайчета, мед, лимони, витаминчета :)

То и аз май се опитвам да се разболея :( Чакам с нетърпение М. да ходя вече на преглед и да почваме подготовката за инсе-то, дано само не ми скрои поредния номер и ми дойде скоро (днес ми е 27-ми ден от цикъла), но ще видим....всичко очаквам от моя "върховно редовен" цикъл...  :x
*
Dragica,успех миличка,силно стискам палци процедурата да мине успешно и да се похвалиш с положителен тест накрая.
Elma,благодаря ти за хубавите думи,ще последвам съветите ти. :DНа мен ми дойде с два дни по-рано и дано не ми обърка сметките,че и аз се готвя за инсе. :(
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Мерси. Успех на всички и само положителни тестове да се виждат.И радост в очите
*

    minesota

  • ***
  • 239
  • Всичко е възможно!!!
Здравейте момичета! Драгица чакам само хубави новини от теб ;)
и да пишеш после!

Аз съм на преглед в петък да видим как върви със стимулацията и колко фоликулчета имам :)

Стискайте палци ! :bighug:
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Момичета, я да обобщим, до този момент за кой трябва да  :crossfingers: силно, на кой  вече е минало инсе-то, на кой предстои скоро :D
stanley_78, Viktoria, minesota, Dragica, Dgina, blue_sky :) Дали някой не пропуснах :oops:?  Една :grouphug: и поотделно за всяка от вас  :bighug: и  :balk_21:, и  :crossfingers:, и по-скоро  :bfp1:

А за нас, чакащите за началото на процедурата, повече надежда и горе главите, този път ЩЕ стане, да си дадем по едно рамо :)
« Последна редакция: Януари 21, 2008, 15:34:35 pm от elma »
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Днес в 18,30 отивам да ми бият Прегнила и в сряда сутринта даваме материала. По обяд в сряда-инсето ми;-)Дано 2-ия ми опит е успешен. както и на всички други:-) :bori_003: :bori_010: :bori_015: :bori_016: :bori_009: :bori_013: :bori_006: