0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Момичета, 10-ти ден от цикъла ми е. Разболявам се обаче, докога и какво мога да пия без да попреча на стимулацията и след това на продцедурата?

Можеш да си купиш Осцилококцинум. Хомеопатично е и може да се пие дори по време на бременност.
А също така наблегни на чай с мед и мноооого лимони.
Бързо оздравяване и успех!

Много късмет и вяра на всички момичета и само  :bfp:
 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*

    stanley_78

  • ***
  • 408
  • Твоите деца не са твои деца, те са рожба на копнеж
Благодаря много за съветите и пожеланията. Пия много чай, буркан мед, пчелно млечице, клей, много вит. С. Питах и доктора парацетамолът ми е разрешен. Нямам температура или отпадналост само гърлото ме боли и носът ми се запушва. Мисля, че ще ги преборя.
*
Нямам температура или отпадналост само гърлото ме боли и носът ми се запушва. Мисля, че ще ги преборя.
Ще ги пребориш,я!Стискам палци!
*

    stanley_78

  • ***
  • 408
  • Твоите деца не са твои деца, те са рожба на копнеж
Горе-долу се справих. Каквото и да пиеш една седмица е цялата работа. Каквото и да опитах /включих и сауна даже/. И оттук нантатък ако ще става, ще става... На стимулацията не ми попречи, фоликулчетата са много хубавки, дано и резултат да има.
*
Здравейте момичета! :D И аз се включвам в групичката за февруари.Предстои ми в началото на месеца стимулирано инсе-стискайте палци да ми е първо и последно :)
Stanley_78  :crossfingers: и скоро да се похвалиш.
Успех на всички момичета!
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Успех на всички момичета с инсеминация :goodluck: :crossfingers: Аз ще правя януари фоликометрия и след това подготовки за инсе.
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Аз в петък имам час при д-р Персенска и ще видим какво ще става.Успех на всички
*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
При мен днес е първи ден от цикъла и начало на новата битка. Дано този път да е успешна. От все сърце желая успех на всички момичета в процедурите. Дано 2008-ма да е годината на нашите бебчета.
*
 :crossfingers:эа  :bfp:на всички
*
Геа,  :crossfingers: :crossfingers:!

Аз вече съм си направила сметката горе-долу и мисля в края на януари да започвам.
Успех на всички!
*
Аз съвсем плахо да се запиша тук с първата ми инсеминация на естествен цикъл днес. Шансовете не са големи, защото сме с мъжки фактор и всъщност сме за ИКСИ, но по настояване на половинката се решихме с доктора на инсеминация и то без стимулация. Все пак лекарят беше умерен оптимист и каза, че след обработката са постигнали доста добра подвижност и че има по-голям шанс отколкото ако се опитваме сами. ИКСИ-то сме го насрочили за март, но преди това е тестът ми за бременност на 22 януари. Стискайте ми палци!
 

но преди това е тестът ми за бременност на 22 януари. Стискайте ми палци!
 
Късмет и по-оптимистично-ще стане..пожелавам го на теб и всички момичета ,които искат да достигнат своята мечта :bighug: :balk_21: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*
 Здравейте и от мен, стискам палци на всички !! На мен ми предстои снимка на тръбите в края на този месец и през февруари /надявам се/ ми предстои първата инсеминация. Много се притеснявам :( И ние сме с мъжки фактор- диагноза тератозооспермия и едва 4 % нормални сперматозоиди.
*

    stanley_78

  • ***
  • 408
  • Твоите деца не са твои деца, те са рожба на копнеж
Искам да попитам момичетата, минали по този път, но възможно ли е от медикаментите за стимулациа (при мен бяха клостилбегит, меногон и прегнил накрая)да се предизвикат някакви симптоми? Примерно болезнените гърди, питам само информативно оше нищо не си мисля много е рано.
*
stanley_78, мисля, че от хормоните е нормално да те болят гърдите.
Четох, че при нестимулираните инсеминации с нашето количество спермотозоиди успеваемостта е към 4 %. Нямам големи надежди, но пък никога не се знае - може точно аз да съм от тези 4 %. Ще чакам търпеливо и няма да се взирам в тялото си.
И аз ви стискам палци и ви благодаря, че ви има. Дано всички успеем - по един или друг начин.  :hug2:


*
Stanley_78, болезнени гърди имах само при успешната си инсеменация!  :lol: Желая ти успех!  :crossfingers: :bfp:
На всички момичета, които чакат резултат - стискам палци за положителен! :crossfingers: :bfp:
На тези, на които предстои инсеменация - успех!  :goodluck: :crossfingers: :bfp:
Дано темата се напълни само с положителни тестчета, хубави новини и много бебенца!
Момичета, не се отказвайте от инсеменациите, въпреки, че са с малък процент вероятност на забременяване! Те са обаче един по-щадящ, по-евтин и по-лесен начин за постигане на мечтата ни. Желая ви успех!

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Stanley_78, болезнени гърди могат да са в следствие на стимулация!При мен поне така беше!!!От цялото си сърце ти желая ,да се получат нещата и да се похвалиш с най-прекрасния резултат!!!!! :D
Нетърси признаци,в начало нищо неможеш да разбереш......признаци на ПМС и на бременност са едни и същи!

На всички момече желая много положителни резултати!!!!
*

    stanley_78

  • ***
  • 408
  • Твоите деца не са твои деца, те са рожба на копнеж
Честно казано и аз все повече си мисля, че е от стимулацията. Ако ще има признаци трябва да е поне в края на другата седмица, така че дотогава си мълча и си нося болезнените гърди /може би малко Прогестрогел ще свърши работа/.  :lol:
*
и аз до вчера си мислех че ще започвам стимулация за 6-то инсе, но като отидох на преглед решихме да пристъпваме към инвитро. Утре почвам противозачатъчни , на 22 пак на преглед и февруари ще е процедурата.
сега отивам да се разпиша и в другата тема
успех на всички и ще следя и вашите резултати
Стенли, може от стимулацията гърдите да те болят и да са напрегнати, щото като те гледам и ти бетер мен си с тея меногони :wink:
Обаче дано да си като мен, моите не спряха доста дълго време да ме болят. Дано да е за хубаво!
Стискам палци на всички момичета!
УСПЕХ!