0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
AIDA,  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:!
biserche, успех и на теб след седмица!
*

    stanley_78

  • ***
  • 408
  • Твоите деца не са твои деца, те са рожба на копнеж
Абе Стенли нещо се потопи.Аааааааа дано е за хубаво :lol:
:D Благодаря ти много, Мари, както и на всички момичета. Не стана този път. Много ми беше объркано, но няма да се впускам, защото постинга ще стане за "емоционални проблеми". От една страна ми се искаше да започна веднага втора инсеминация, от друга се чувствах емоционално изтощена и ... природата си знае работата, изработила съм си големичка киста, та се налага да почина поне този месец. Много ще се моля за всички останали! Успех, момичета и благодаря, още веднъж за подкрепата.
*
stanley78, не бъди тъжна! Стискам палци другият път да е успешен.
AIDA, ще си мисля за теб утре.
бисерче, успех с фоликулчетата!

*

    stanley_78

  • ***
  • 408
  • Твоите деца не са твои деца, те са рожба на копнеж
blue_sky, дано пък ИКСИ-то да ти е успешно! Благодаря за пожеланието, не съм тъжна, реалистка съм, опитваме се да "излъжем" природата, а това е трудно. :wink:
Абе Стенли нещо се потопи.Аааааааа дано е за хубаво :lol:
:D Благодаря ти много, Мари, както и на всички момичета. Не стана този път. Много ми беше объркано, но няма да се впускам, защото постинга ще стане за "емоционални проблеми". От една страна ми се искаше да започна веднага втора инсеминация, от друга се чувствах емоционално изтощена и ... природата си знае работата, изработила съм си големичка киста, та се налага да почина поне този месец. Много ще се моля за всички останали! Успех, момичета и благодаря, още веднъж за подкрепата.
Ся, слушай ме внимателно, няма да повтарям! Като те гледам вървиш по моите стъпки. Значи с ИНСЕ-то през октомври, направих киста. Прескочих само ноември и декемврийското ИНСЕ беше успешно. Така че не искам никакви унили физиономии, ами сега малко почивка и след 1 месец с нови сили напред. СИгурна съм, че ще стане. :bighug:
*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
stanley_78, съжалявам за резултата. Горещо стискам палци  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: следващият път да е успешен. Само не унивай! Горе главата! Почини си добре  :balk_177:, защото като дойде бебето, почивка няма!  :babyflips: Успех и на всички останали момичета! :bighug: :bighug: :bighug:
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Момичета в 13,30 ч днес  е прегледа на моя при д-р Кацаров. Дано каже нещо обнадеждаващо. Ще пиша после.Поздрави
*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Dragica, стискам палците на ръцете и на краката. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:! Пиши какво е станало. дано новините да са добри! :bighug: :bighug: :bighug:
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Здравейте мили мацки:-)
Върнах се от срещата с този мил д-р Кацаров. Наистина много симпатичен доктор ми се видя. Сега пък разширрена вена има моя- варикоцеле,но нв в напреднала фаза и според него нямало на този етап нужда от операция. Даде 3 м да пие лекарства Спимен, Ел карнитин и витамин Ц и така ще чакаме сега. А   утре трябва да изследва и бактерии в спермата.:-) А дано тук да е ключа към бараката че....ще полудея:-))))))))
*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Dragica, доколкото разбирам, положението днес не изглежда толкова отчайващо, колкоте беше миналия четвъртък. Продължавам да стискам палци :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: за добра развръзка. Най-искено ти пожелавам съвсем скоро да откриете "ключа към бараката" :D. Надявам се, че си се поуспокила. Горе главата и само напред! :bighug: :bighug: :bighug:
*

    minesota

  • ***
  • 239
  • Всичко е възможно!!!
Здравейте момичета,
днес ми биха прегнил и утре съм на инсеминация :)
Стискайте палци , ще пиша как е минало!
*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Стискаме! Успех утре! пиши как е минало. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Успех момичета! :crossfingers: Аз все още чакам да ми дойде МЦ за да започнем с инсето. Вече с 10 дни ми закъснява ,а теста е отрицателен .Аз по принцип съм с нередовен цикъл и ПКЯ и се чудя дали да не пия дуфастон за предизвикването му. Но дали няма да попречи нещо на стимулацията ? :balk_160:
Здравейте момичета,
днес ми биха прегнил и утре съм на инсеминация :)
Стискайте палци , ще пиша как е минало!
 
Много късмет ,дано вси4ко мине добре и да ни зарадваш с добър резултат. :babyflips: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
« Последна редакция: Януари 28, 2008, 22:39:52 pm от polibo »

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
*
Здравейте момичета,
днес ми биха прегнил и утре съм на инсеминация :)
Стискайте палци , ще пиша как е минало!
Разбира се,че ти стискам палци за утре.Дано всичко мине добре,само бъди спокойна и уверена. :D :bighug: :crossfingers:
*

    minesota

  • ***
  • 239
  • Всичко е възможно!!!
Re: Успех на всички с инсеминации през януари
« Отговор #175 -: Януари 28, 2008, 22:10:44 pm »
Ей а какво стана с Аида, тя нещо не писа как е минало днес !
Мила стискам ти палци и пиши......

П.П. Благодаря ви за стиснатите палци !

« Последна редакция: Януари 28, 2008, 22:18:22 pm от minesota »
*
stanley78, благодаря ти за пожеланията! Присъединявам се към Mary_Pz. Ще стане следващия път.  :bighug:
Dragica, видя ли, че не е толкова зле положението?!  :wink:
minesota,  :goodluck: за утре.
« Последна редакция: Януари 28, 2008, 23:29:16 pm от blue_sky »

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
stanley_78 :bighug:

това е само една загубена битка,по-важното е кой ще спечели войната!А ти ще я спечелиш!!! :D
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Ехеее, здравейте на всички мацки в процедури, минали, настоящи и предстоящи :D
stanley_78, Blue_sky,  съжалявам много, че тоя път не сполучихте, горе главите, момичета :D :bighug:

Dragica, ще стискам палци да има подобрение при мъжа ти от лечението :)

Aida, biserche, minesota, :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:, много късмет и дано скоро да имате повод да почерпите :wink: :)

Аз все още чакам да ми дойде МЦ за да започнем с инсето. Вече с 10 дни ми закъснява ,а теста е отрицателен .Аз по принцип съм с нередовен цикъл и ПКЯ и се чудя дали да не пия дуфастон за предизвикването му. Но дали няма да попречи нещо на стимулацията ? :balk_160:
Мацка и аз съм като теб, направо вече ми писна от това чакане..., нито М, нито бременност, нищо...ама много голямо нищо... даже и аз се питах дали да не си самоназнача дуфастон, ама се отказах. И без това така съм си ошашкала организма с тия лекарства нон стоп...опитвам се да бъда търпелива...само дето като гледам как се развиват нещата при мен...май ще остарее темата и ще подхванем следваща докато дойде моя ред.... :(
*
Ето ме момичета  :D
Мина моето инсе вчера. Фоликулите се бяха спукали. Според доктора няколко часа преди инсето...но аз си мисля че се спукаха още в събота вечерта. То ще се разбере.
След обработката имахме 11 млн. сперматозоиди, хиперподвижни 90% !
Не губя надежда, стискам палци силно за всички вас!

Вчера посрещнах мъжа ми с една възглавница под блузата, все едно съм бременна. Черен хумор малко, но трябва да разчупим малко тревогите.

Дано успеем  :grouphug: