0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    minesota

  • ***
  • 239
  • Всичко е възможно!!!
Благодаря ви момичета, мисля да си взема хомеопатичния сироп ,който ми казахте, че тази кашлица е ужас вече. За съжаление отпуска не мога да си взема, че имаме мн работа в момента и едвам успявам да се измъкна за прегледите и процедурите, но този петък , събота и неделя съм си в къщи така че дано мине !
Успех на всички на които им предстоят процедури тези дни , а днес стискаме палци на Драгица  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Стискам палци...то си е ясно :)
 Минесота - а ти взимай по бързо сиропа за да си ок много скоро
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Момичета, нищо не стана днес. Нямаше никаква инсеминация. Материала на мъжа се оказа супер отчайваш. Влошена морфология. С нормална морфология са 9 %. Концентр. след обраб. 2,6 млн/мл., брой подвижни сперматозоиди 0.59 млн, Удължена, аморфна, валуолизирала глава, откъсната глава.Пречупена шийка.Къса опашка, двойна опашка+ самоопашка.Множествени дефекти. Крайното закл. е Олигоастенотератозооспермия.
Как ще разтълкувате тези резултати? 
*

    minesota

  • ***
  • 239
  • Всичко е възможно!!!
Драгица съжалявам да го чуя, толкова се надявах всичко да мине днес и да се хвалиш..
Доки не ти ли разясни нещо по-тези въпроси?
Не ти ли каза какво ще правите?
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Каза. Единствения шанс остава ин витро или смяна на мъжа.В петък трябва да си взема документите за ЗК за ин витро от клиниката
*
Dragica,
Недей така...нашата диагноза е същата и в неделя уж ще правим инсе.
Как така шанс с инвитро, колко инсеминации имате?
Я чакай да прочета аз по мненията ти за да не те питам: установихте ли причината за тези резултати и т.н и кой е този доктор :(

Горе главата,днес е лош ден, утре трябва да е по-добър!
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Dragica , не се предавай толкова лесно, защо не обмислите вариант за лечение, подобрение, отново опит с инсе и чак след това инветро?
съжелявам, знам как се чувстваш, но утрото е по-мъдро от вечерта и се надявам да намерите верния път към успеха.вярвай и ще стане. успех.
Момичета, късмет на всички и повече положителни тестове да се срещат в темата.
никога не отстъпвай на принципите си!
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Хей Joli75  къде се загуби? Май ще ходим сега при Кацаров тия дни пък да видим какво ще каже.Поздрави от мен
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Не съм се загубила, а ще се затрия от работа......... :?
Това решение с Кацаров вече е друга работа. Убедена съм, че ще има изход и ще успеете скоро.Кураж и вярвай! Мечтите се сбъдват неочаквано!
никога не отстъпвай на принципите си!
Dragica, мисля, че това е правилното решение - направете спермограма и на друго място.  Сега мъжът ти има нужда от подкрепа. Ако трябва ще мине на хранителен или др.режим с добавки, билки и пр.и показателите ще се оправят!  :balk_602:
*
Момичета, благодаря ви много! Страхотни сте. Аз съм добре и чакам хем с нетърпение, хем с малко страх да почваме ИКСИ-то.
Dragica, много съжалявам за провалената инсеминация, но прочетох, че сте се насочили към д-р Кацаров, което е вече е една голяма крачка напред. Стискам ви палци!  :hug2:

*

    stanley_78

  • ***
  • 408
  • Твоите деца не са твои деца, те са рожба на копнеж
Момичета, незнам още със сигурност дали инсето е успешно или не, защото днес ми е деня на "неочакваната" менструация. Преди малко имах леко зацапване, но не и кръв, лошото е че от 4 дни всички признаци дори и за цикъл изчезнаха. Вече си обясних защо ме боляха гърдите и ядях странни неща, от влиянието на прегнила. Въпросът ми е може ли веднага следващия месец да пробвам пак или има някаква пречка ? :oops: Изчаква ли се малко?
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
stanley_78 това че има зацапване,нищо неозначава,докато няма М има надежда! :D
По въпроса ти,ако всичко е наред(това лекар шще прецени след преглед)  спокойно можеш  следващия месец да пробваш пак.Искренно се надявам и ти желая ,да да не ти се налага :D!Успех! :D
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Добро утро момичета:-) В какъв филм се метнах не е истина.Цяла нощ не съм спала.
stanley_78- дано не ти дойде гадния М. На всички ви пожелавам успех. Поздрави
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Dragica,опитай да се успокоиш!в момента си разстроена ,нека да мине малко време и продължавате с борбата!Има много двойки с вашия проблем,и много от тях вече си чакат своите ангелчета,дори някои вече ги гушкат.
Тук няма място за отчаяние.стягаш се и продължаваш да се бориш!!!!
Ще видиш ,че нещата ще си дойдат на място! :D
Ти си при д-р Персенска и тя един прекрасен човек и лекар,и заедно ще се справите с този проблем. :D
ако случайно не си чела дневника на Мини,прочети го...... :)
Успех! :D
*
Чета и не вярвам на очите си 8OДрагица,много съжалявам мила :(толкова бях сигурна,че ще бъде всичко наред....Но ти не се отчайвай,както са ти писали момичетата трябва да опиташ отново.Ние сме със 4% морфология и 15% подвижност,но не се отказваме и ще правим инсе пък квото ще да става,инвитрото чак накрая.Горе главата и се успокой!
Минесота,що не си забъркаш за кашлицата една бабешка кашичка/на мен ми помага/:краве масло,мед и какао-равни части/по 1ч.л./и една щипка сода.Обърква се хубаво и се изяжда.Прави се по веднъж на ден.Ако не ти помогне,няма да ти навреди :)
Стенли 78,дано всичко е наред и чакаме само хубави новини!
*

    minesota

  • ***
  • 239
  • Всичко е възможно!!!
Джина благодаря ти за рецептата и нея ще пробвам ;)
Просто няма отърване от тая кашлица.........
Утре съм на преглед момичетаааа мн се притеснявам дали имам фоликулчета и кога ще е инсето..................
Утре ще докладвам....!
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Оффф,записах час на мъжа за понеделник 13,30 ч при д-р Кацаров.Да видим кво ще каже по въпроса,но все си мисля,че с тези лоши показатели....или нищо няма да помогне или ще отнеме доста време...а времето както всички знаем си лети ли лети.
*
Здравейте,ние също сме с мъжки фактор.На нас резултатите от спермограмата бяха сравнително добри и ставаха за инсета като пробвахме подобряване на материала с пиене на мака,трибестан,билки и т.н.,е ефект нямаше никакъв.В крайна сметка след две инсета решихме инвитро въпреки,че доктора беше убеден,че при всяко инсе ще се получи желаното забременяване.
Много неща има писани за д-р Кацаров и ефекта от операции на мъже може преди това да попрочетете.На нас не ни се е налагало да прибягваме до неговите услуги,но ние нямахме и такава диагноза при моят мъж проблема явно си е от възрстта,пушенето и начина на живот.
Успех на всички.
« Последна редакция: Януари 24, 2008, 13:16:26 pm от asi73 »
*
Ех, Dragica, знаеш, че ако нищо не помогне (в което силно се съмнявам), има и ИКСИ. Не се отчайвай предварително! Чакаме да ни разкажеш как е минал прегледът при д-р Кацаров. Горе главата, момиче!  :bighug: