0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Утре съм на преглед при д-р Владимиров и живот и здраве започвам 4 то инсе при него /иначе ми е 6 то.... леле мале колко много станаха :( /
Стискайте палци :)
*
Тити, стискам ти палци. И на теб и на всички момичета. :grouphug:
Утре следобяд ще докладвам резултата от кръвния тест. Радвам се, че ви има.  :)

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Успех момичета!!!!!! :crossfingers:  :crossfingers:  :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Успех момичета. И аз вероятно съм за февруари :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Здравейте момичета. Вчера се класирах след доста чакане при инжекцийката с Прегнил.Не съм знаела,че трябва сама да си ги купя та след чакането ходих до аптеката(добре,че работеше) да си купя 2 по 5000 Прегнил. Боцнаха дупето- хич не боля.И сега чакам утрешния ден;-)
Късмет и успех на всички
Късмет Dragica!
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*
Dragica  :goodluck:
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Благодаря ви много момичета;-)Дано всички ни споходи чудото най-скоро :bori_003: :bori_010: :bori_011: :bori_012: :bori_015: :bori_016:
*

    minesota

  • ***
  • 239
  • Всичко е възможно!!!
Re: Успех на всички с инсеминации през януари
« Отговор #108 -: Януари 22, 2008, 11:26:13 am »
Момичета ще полудея мен пак ме започна хремата и гърлото , само дето сега и кашлица се появи....................
Уфф ще откача имам още ден докато приключа клостила.....
Пак съм на чайове!
В петък ми е прегледа и много взех да се притеснявам, голям късмет имам нямам думи.
« Последна редакция: Януари 22, 2008, 11:35:26 am от minesota »
*
Драгица,късмет и успех ти желая за утрешната процедура! :D
Минесота,всичко ще е наред,стискам палци! :crossfingers:
Тити,този път ще е последен,сигурна съм! :wink:
Успех на всички момичета!
*
момичета, ето ме и мен
на 10 ден след стимулация с клостилбегит (2х1 , 5 до 9 ден)
имам 3 фоликула: 1,03 ; 1,05; 1,02 см
лигавицата на матката е 5 мм

Аз защо се притеснявам че много слабо нещо? Кажете вие, които имате повече опит със стимулации?
В четвъртък пак съм на преглед.

Една колежка се похвали, бременна е. Аз много я харесвам, радвам се за нея.
Но за себе си пак ми става мъчно.
*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Успех, момичета! Дано този път всички да видим двете чертички, да износим безпроблемно едно или повече здрави бебчета и да им се радваме след девет месеца. Аз утре съм на преглед и най-вероятно третото ми инсе ще бъде в четвъртък или петък. Много съм разколебана след двата неуспеха. Надявам се този път чудото да стане. Стискам палци!
Мина ми прегледа :) нямам кистичка като след миналото инсе, и започавма с клостила от 4 до 8 ден този път.... странно ...до сега все съм пила от 5-9 ден,амам док си знае работата.  Обещали сме си да стане, така че няма къде да ходи.
Успех на всички ни :)
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Gea, много късмет за процедурата.Стискам всички палци:-) И на всички други чакащи успешни инсета;-)
*
Момичета, съжалявам, че ще трябва да ви разочаровам, но единственото ми инсе завърши неуспешно. Премествам се в темата за ин витро-то. Като ми дойде цикълът, почвам с противозачатъчните и блокажа (ще бъда по дълъг протокол). Все пак вие имате повече шансове, защото аз правих инсето с много лоша спермограма.

Обещавам, че редовно ще чета темичката и ще се радвам на успехите ви. Много ви обичам и ви стискам палци.  yahoo_17

*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Здравейте момичета;-) По обяд ще ми е инсето:-) Знамче стискате палци:-) За което съм ви безкрайно благодарна:-))) Важна е подкрепата. Сега излитаме да дава мъжо материал. После ще пиша
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
blue_sky, много съжалявам :(, не се отчайвай, мила :bighug:, бяхте длъжни да пробвате, сигурна съм, че икси-то ще има успех, стискам палци :)
Dragica,  yahoo_17 :crossfingers:, ще те очакваме с нетърпение да споделиш как е минало :)
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Dragika :crossfingers: и да пишеш
blue_sky :hug2: съжалявам, че е било неуспешно инсето. Предполагам как се чувстваш, но ти желая успех при ин-витро. Вярвам, че ще се получи.
Gea не се отчайвай, хубавите неща стават бавно. Успех при третото инсе yahoo_17
Тити :crossfingers: :crossfingers:
И аз почнах подготовка за инсето другия месец. Малко ми е притеснено, защото разочарованието повече боли от процедурите.
Този месец правим фоликулометрия и за сега всичко е наред. Почнах да пия биоактив селен+цинк и омега-3 заради завишен брой НК клекти. Също така 10 дена преди инсето ще правя 30 ампули интравенозен гамаглобалин.
Дано да се получат неща, много се притеснявам, защото ми е за първи път и не съм наясно как съвсем протича процедурата, въпреки че лекарят ми обясни подробно. Вероятно ще е без стимулация, а при нормален цикъл.
Прегръдки на всички и стискам палци до пролетта всички да сме цъфнали и вързали.
Dragica, с теб сме, пожелавам нещата да минат успешно  :00001754:   Аз отпаднах от класацията този месец - като се запъна този ми ти фоликул на 15 мм. и това си е, но съм на линия през февруари. Така че давай да ни отсрамиш и да ни повлечеш крак!
Elma, много мерси, успех на тези, които са този месец!
Minesota, вземи Тайлоухот 1-2 дни, и краката в гореща вода и сол, лимони с мед и чай, а за кашлицата хомеопатичен сироп на Бойрон.
*
Dragica, Gea, Eagle:crossfingers: :crossfingers:, момичета!

Blue_sky, не се отчайвай и продължи напред с вяра! Длъжни сме да опитаме всичко.

Aida, 3 фоликула не са никак зле, според мен. Пожелавам ти късмета да се радваш скоро на 2 хубави ембриончета!

Минесота, не се притеснявай толкова за хремата и гърлото. Аз и при двата опита икси бях болна и сега седмица преди старта на първото ни инсе мъжът ми отново се разболява, което сигурно ще се пренесе и на мен.
Вземи си болнични или отпуск, лежи си по цял ден, почивай и пий повече чай с лимон (1 цял лимон изцеждай в чаша чай). И се опитай да успокоиш сърчицето си. Ако ще стане бебе, то ще стане въпреки хремата.

Стискам палци всички да се преместим скоро в друга по-бебешка тема :)!