0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #980 -: Януари 23, 2008, 22:29:08 pm »
Пуканка: ще стискаме, разбира се, и  на ръцете, и на краката, и ако има още някъде и там, разбира се :-) Само всичко да е ОК.
Цитат на: krasiko

link=topic=23219.msg337712#msg337712 date=1201100236
Момичета , включвам се и аз в групичката чакащи ову тези дни  :lol: Дано го уловим това яйце вече   :00001754:

И аз тези дни ще ти правя компания да гоним заедно  :egg:
 Ще си стискаме палци взаимно. Днес теста ми за овулация беше - , но има и други дни. Имаме още време, не трябва да се отчайваме.
 
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #981 -: Януари 23, 2008, 23:23:10 pm »

Pukanka, Meggy и Stanislava, успех и на трите! И аз ще ви стискам палцци. :grouphug:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #982 -: Януари 24, 2008, 06:44:05 am »
Да ви кажа редовното "Добро утро!" :wink: Желая ви днес късмет с овулации, яйчица, секс, тестове и симптоми за бременност.На всички  :bighug:и :crossfingers: за успешен ден.
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #983 -: Януари 24, 2008, 08:31:10 am »
Добро утро мацки:-)
Днес ще записвам час при д-р Кацаров на мъжо ( те всички мъже са като малки деца мн.се дразня, нищо сами не могат да направят). Пък да видим и той как ще се произнесе. Аз съвсем се отчаях от живота.  Хайде поне на вас да ви излезе късмета;-) Стискам палци на всички
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #984 -: Януари 24, 2008, 08:40:47 am »
Добро утро и от мен  :)
знаете ли момичета,днес си мислех колко се радвам че този форум го има.
лично на мен ми е много по-леко,когато усещам подкрепата и обичта ,
която прозира от всеки изписан ред във форума.предполагам , че не съм единствена  :)
искам просто да ви кажа , че ви обичам много (нищо че не се познаваме), и искрено
се надявам и съпреживявам заедно със всички вас!
едно от момичетата във форума ми беше казало , че тази тема е само за двойки
с проблеми при забременяване. еми аз незнам дали ще имам проблеми(след един неуспешен опит не мога да преценя), но тук откривам такава подкрепа и лично успокоение , че не искам да ви оставям  :balk_146:
а и какво значи проблеми със забременяването?
за всеки има шанс , болестите се лекуват , чудеса се случват , доказват го + резултати на момичетата точно от тази тема.
поправете ме ако греша , моля ви!
 :bighug: на всички и стиснати палци на всички гонещи яйца , нечакащи лелки , очакващи процедури и т.н. приятен и усмихнат ден от мен.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #985 -: Януари 24, 2008, 08:42:04 am »
Добро утро на всички ви.
Много успех на всеки каквото "дебне"  :D

Добро утро мацки:-)
Днес ще записвам час при д-р Кацаров на мъжо ( те всички мъже са като малки деца мн.се дразня, нищо сами не могат да направят). Пък да видим и той как ще се произнесе. Аз съвсем се отчаях от живота.  Хайде поне на вас да ви излезе късмета;-) Стискам палци на всички


Така са мъжете, все ние трябва да им вършим работата, що се отнася за подобни неща!



 
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #986 -: Януари 24, 2008, 08:55:37 am »
Добро утро момичета! Желая ви ден, пълен с емоции и +++ резултати.
Драгика съжалявам мила - но знай, че няма непоправими неща и сега твоят мъж се нуждае от твоята подкрепа така, както и ние жените с проблеми от мъжете си. А те, мъжете, са по-чувствителни от нас, въпреки че не си го признават. Аз също имам приятелка, чийто мъж беше с много лоша спермограма и без операция нямаше шанс тя да забременее, но по Коледа стават чудеса - точно преди операцията на мъжа й, тя забременя. Пожелавам ти това чудо :hug2:
Иначе аз днес си мерих БТ 37.0 - така че ни чака работа с моя мъж :wink:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #987 -: Януари 24, 2008, 09:02:18 am »
Добро утро и от мен. :D На последък нямм време да влизам и едва смогвам да прочета какво сте писали :D :D

 :welcome_1: Добре дошли на всички нови момичета, и дано не се задържате дълго в тази тема  :wink:


Пуки и аз ти стискам палци от сега.  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Dragica съжалявам. потърси инфо и пиши как вървят нещата  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: стискам палци  :sperm: да се оправят бързо и още следващия месец силни и здави да  :00001754: Успех.


Olimpia имам питане. Виждам че правиш диета, каква е тя и аз трябва да сваля някое друго килце :scale:. Пиши ми на лични. Благодаря ти предварително.


И един въпрос към всички: Някой може ли да ми каже защо БТ ми играе така. Графиката ми е отлючена. Помогнете нищо не разбирам :help1:. Днес ще си купя и тестове но все пак.


И аз се влючвам към групичката чакащи О тези дни. Ууспех в  :00001754:

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #988 -: Януари 24, 2008, 09:46:32 am »
добро утро и от мен  :D!
а така,вече станахме повече дето ще ловуваме :lol: ,я сега да ги предброя-jael,krasiko,stanislavavalerieva,meggy,biby21 и аз разбира се-до тук сме 5  :D ехееее,все няколко трябва да го хванат   :egg: :wink:,а защо не и всички :crossfingers:!много моля ако съм пропуснала някой веднага да ме поправи  :wink:
eagle,и ти ли си в О. тези дни?че немога нещо да се ориентирам :oops:
dianka това да се чува,една стъпка по-близо си до  :bfp1: ,дано още първия месец с мерене (отново) на БТ да се похвалиш :D
dragica ама моят мъж е съвсем като твоя в това отношение :lol:..даже милото и сметките не ще да си плаща,дава ми парите и вика"не ме занимавай,моля те..плати ги ти" :lol:;това да се реди пък по опашки 8Oневъзможно :lol:,ако се наложи нещо да ходи до КАТ или до общината(лично,да нeмога да го заместя :lol:),целия свят ще разбере..има да мърмори с дни... :lol:!и добре че съм аз да го подсещам за всичко,ако случайно забравя ми вика-"ми,ти що не ме подсети?" 8O :lol: :lol: ама,толкова си го обичам - ТОЧНО ТАКЪВ :oops:
« Последна редакция: Януари 24, 2008, 10:22:16 am от katia13 »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #989 -: Януари 24, 2008, 10:14:26 am »
Иначе аз днес си мерих БТ 37.0 - така че ни чака работа с моя мъж :wink:
Как така БТ ти е 37.00 и ви "чака работа"? Кой ден от цикъла ти е? Струва ми се доста висока за ову?
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #990 -: Януари 24, 2008, 10:16:13 am »
И един въпрос към всички: Някой може ли да ми каже защо БТ ми играе така. Графиката ми е отлючена. Помогнете нищо не разбирам :help1:. Днес ще си купя и тестове но все пак.
Според мен си настинала. Взимай мерки преди О., за да не се налага после. Защото като стане бебето, не е добре да пиеш лекарства.
Успех и късмет на всички!
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #991 -: Януари 24, 2008, 10:17:43 am »
И един въпрос към всички: Някой може ли да ми каже защо БТ ми играе така. Графиката ми е отлючена. Помогнете нищо не разбирам :help1:. Днес ще си купя и тестове но все пак
По едно и също време ли мериш БТ? И имаш ли достатъчно часове сън? Това може да са част от вариантите.
Дано Денис да погледне и тази темичка, тя по-голям специалист в тези неща.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #992 -: Януари 24, 2008, 10:40:03 am »
Добро утро, момичета. вчера видях , че fatalwoman е пуснала тема в "Усложнения при бременност" и доста се притесних. Искам да ви помоля всички да й стискаме палци нещата да се оправят!!!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #993 -: Януари 24, 2008, 10:40:53 am »
Добро утро, момичета!
Хайде успешен лов на всички и много ++++++++ да завалят. Аз ще се включа скоро в гонидбата. Т тази сутрин падна на 36.6 така че до другя цикъл. Успех и ще се ослушвам за добри новини.
Dragica, въобще не се отчайвай. Не се е случило нищо непоправимо. Потърсете помощ от специалисти. Вярвам че всичко ще е наред и скоро ще се похвалиш и ти с +
:bighug: на всички!
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #994 -: Януари 24, 2008, 11:07:24 am »
 :oops:Ами би трябвало да съм в ову- тази седмица следим фоликулите, днес ми е 14 ден. Аз да си призная много ми е мътна тая работа с овуто - поправете ме, ако нещо греша или БТ е много висока -  :cloud: :help1:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #995 -: Януари 24, 2008, 11:40:02 am »
И един въпрос към всички: Някой може ли да ми каже защо БТ ми играе така. Графиката ми е отлючена. Помогнете нищо не разбирам :help1:. Днес ще си купя и тестове но все пак
По едно и също време ли мериш БТ? И имаш ли достатъчно часове сън? Това може да са част от вариантите.
Дано Денис да погледне и тази темичка, тя по-голям специалист в тези неща.


Благодаря ви за бързата реакция :)
Меря я по едно и също време. Сутрин ставам в 6:45 това ми е часът. Но не се и чувствам настинала.  :( 8O


Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #996 -: Януари 24, 2008, 11:43:42 am »
:oops:Ами би трябвало да съм в ову- тази седмица следим фоликулите, днес ми е 14 ден. Аз да си призная много ми е мътна тая работа с овуто - поправете ме, ако нещо греша или БТ е много висока -  :cloud: :help1:
Здравей мила, както Натали е писала, и аз мисля че БТ 37,0 е висока за да се каже че си в овулация доколкото аз знам, мисля че и другите момичета  ще пишат по въпроса.


*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #997 -: Януари 24, 2008, 11:48:35 am »
Биби, видях че си пила и парлодел, заради главоболието. Парлодела смъква температурата. Не винаги настинката се изразява със запушен нос и гърло. Понякога главоболието и вътрешно неразположение също са от настинка.
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #998 -: Януари 24, 2008, 13:19:53 pm »
Мацки, аз отпадам за този месец, ще чакам следващия влак...

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #999 -: Януари 24, 2008, 13:42:03 pm »
Мацки, аз отпадам за този месец, ще чакам следващия влак...

 :balk_21: миличка , другия месец пак сме заедно.