0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #920 -: Януари 22, 2008, 22:36:48 pm »
clevergirl_75, стискам палци да си имаш най-прекрасният подарък за рождения ден. :balk_21:

rouzi-anna, lubaboiko,andreaviano , няма страшно скоро започва "гонитбата"  :D
Драгика  :crossfingers:
meli_81, DOMI12, чакаме от вас  :bfp:
И на останалите пожелавам късмет и да не идва гадната лелка у вас.
Аз приключих със сълзите за този месец, днес бях на док и започвам стимулация и после инсе. До тогава кротко ще си чета тук и ще ви подкрепям мислено и от сърце, пък дано да имам повод да честитя на някоя от вас  :lol:
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #921 -: Януари 22, 2008, 23:42:16 pm »
Да благодаря ама и аз в момента не работя и никога не ставам по едно и също време.И почти винаги забравям.Все пак ви благодаря момичета
Аз също не ставам всеки ден по едно и също време и за това съм си сложила аларма на телефона. И така меря всеки ден по едно и също време и ако съм втора смяна на работа или почивка просто меря и после се обръщам и си заспивам пак.
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #922 -: Януари 23, 2008, 07:19:31 am »
Хайде момичета, дойде деня:-)
Сега отиваме да даваме материал и по обяд някъде ще ми е инсето:-) Стискате палци-знам аз знам;-)))
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #923 -: Януари 23, 2008, 07:28:27 am »
Хайде момичета, дойде деня:-)
Сега отиваме да даваме материал и по обяд някъде ще ми е инсето:-) Стискате палци-знам аз знам;-)))

Аз се чуда защо си толкоз ранобудна днес а то каква била причината. Ще стискаме,как няма да стискаме.Ще ги счупим от стискане. Айде като се върнеш, полежи пък после пиши как е минало.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #924 -: Януари 23, 2008, 07:40:22 am »
ДОбро утро момичета:)
Да знаете вие ме заразявате: направих си кафе и седнах пред компа още със ставането. А трябва да ходя на работа:)
Dragicaуспешна процедура, стискам ти и на караката:)
stanislavavalerieva хайде малко дисциплина де:) Я виж Nataly*, много правилно. Аз меря в 6:00 дори в събота и неделя.
biserche, благодаря ти за пожеланията ама май няма да се сбъднат :( Нещо ми поотминаха гърдите, имам си ПМС, днес ми е 12 ден от ЛФ така, че утре като нищо ще ме навести или вдругиден най-късно. Май ще се ходи по изследвания по дяволите :( Както и да е: ти не спирай да се надяваш, щом е тръгнало при теб ще стане, имаш всичките ми палци:)
Пуканка, добро утро и на теб. Все така пълна с енергия:)
Айде да се оправям за работа, лек ден момичета и до довечера (ако нямам време днес да ви посетя през деня).
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #925 -: Януари 23, 2008, 08:36:46 am »
 :balk_145: :balk_145: :balk_145:
отпадам момичета  :balk_146:
сутринта като минах през тоалетната и се разревах като малко дете.
яд ме е на себе си де-какво ли се бяха навила така и със всички така наречени
"симптоми" - глупости!
естествено,както винаги-точна като швейцарски часовник , кога ли не е било така ,поне да ми беше дошло утре,за да съм щастлива и днес  :balk_145:
моля ви,тези които останахте за тази седмица,не издавайте фронта, все някой трябва да ни отсрами,че много се изложихме нашата групичка  :balk_144:
Драгица,много много късмет ти желая,дано мине добре. пиши после.
айде до после,аз отивам до аптеката да се надрусам с аулин , докато не ми дойде не смеех,ама сега поне няма да ме боли - физически де  :roll:
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #926 -: Януари 23, 2008, 08:40:50 am »
Добро утро момичета
Sisilia миличка съжалявам :hug2: Не унивай, винаги има следващ път. Времето е пред нас- ще успеем.
Dragika късмет днес и да пишеш как е минало
На всички чакащи да не дочакат и дано някой вече се похвали :bfp: :crossfingers: Има още време до края на седмицата
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #927 -: Януари 23, 2008, 08:44:36 am »
:balk_145: :balk_145: :balk_145:
отпадам момичета  :balk_146:
сутринта като минах през тоалетната и се разревах като малко дете.
яд ме е на себе си де-какво ли се бяха навила така и със всички така наречени
"симптоми" - глупости!
естествено,както винаги-точна като швейцарски часовник , кога ли не е било така ,поне да ми беше дошло утре,за да съм щастлива и днес  :balk_145:
моля ви,тези които останахте за тази седмица,не издавайте фронта, все някой трябва да ни отсрами,че много се изложихме нашата групичка  :balk_144:
Драгица,много много късмет ти желая,дано мине добре. пиши после.
айде до после,аз отивам до аптеката да се надрусам с аулин , докато не ми дойде не смеех,ама сега поне няма да ме боли - физически де  :roll:

Абе Sisilia, ние с теб май сме близначки. И аз снощи ревах на моя. Но днес съм по-добре. Нали знаеш, че утре ще имаш нови сили. Сигурна съм, че скоро ще се похвалиш с  :bfp: Вие откога опитвате? Разбрах, че сме на едни годинки.
Хайде, мила, не се натъжавай. Поплачи и ще ти олекне :balk_9: И другия месец никакви измислени симптоми, само истински :balk_21:
]
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #928 -: Януари 23, 2008, 08:49:10 am »
И сега да се похваля: ЩЕ СТАВАМ ЛЕЛЯ. Братчето вчера ми съобщи, че чакат бебе.  mf_bounce8
И аз като му одарих един рев. Хем от радост, хем от мъка, че на мен ми дойде. А моя се прибира и се чуди. И се скарахме. Кажете ми момичета, вашите мъже как приемат всичкото това чакане и разочароване всеки месец. Моя каза, че това е божа работа и мъжете не го изживяват толкова тежко??? После се сдобрихме, ние сме си така. Натъжа се, скараме се и след 1 час се обичаме повече от всичко.
]
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #929 -: Януари 23, 2008, 08:58:51 am »
:balk_145: :balk_145: :balk_145:
отпадам момичета  :balk_146:
сутринта като минах през тоалетната и се разревах като малко дете.
яд ме е на себе си де-какво ли се бяха навила така и със всички така наречени
"симптоми" - глупости!
естествено,както винаги-точна като швейцарски часовник , кога ли не е било така ,поне да ми беше дошло утре,за да съм щастлива и днес  :balk_145:
моля ви,тези които останахте за тази седмица,не издавайте фронта, все някой трябва да ни отсрами,че много се изложихме нашата групичка  :balk_144:
Драгица,много много късмет ти желая,дано мине добре. пиши после.
айде до после,аз отивам до аптеката да се надрусам с аулин , докато не ми дойде не смеех,ама сега поне няма да ме боли - физически де  :roll:

Абе Sisilia, ние с теб май сме близначки. И аз снощи ревах на моя. Но днес съм по-добре. Нали знаеш, че утре ще имаш нови сили. Сигурна съм, че скоро ще се похвалиш с  :bfp: Вие откога опитвате? Разбрах, че сме на едни годинки.
Хайде, мила, не се натъжавай. Поплачи и ще ти олекне :balk_9: И другия месец никакви измислени симптоми, само истински :balk_21:
знам че ще е по-добре утре,благодаря ти все пак.
да и аз съм на 25 и опитваме от октомври мин.година ама ме оперираха ноември,после 2 месеца се пазихме и сега реално е първия месец, в който пробваме сериозно - преди това заради кистата е нямало как да забременея така или иначе  :cry:
знаех, че едва ли ще стане от първия път, но толкова силно се надявах...
не ме обвинявайте, знам че е тъпо да се разстройвам от първия път, но точно защото е първи път разочарованието е голямо и ме боли.... сигурно ще свикна да го приемам по-нормално след време,дано не ми се налага де  :cloud:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #930 -: Януари 23, 2008, 09:04:52 am »
Dragica Късмет миличка, и да ни пишеш как е минало. Ние до тогава всички ще стискаме палци и ще се молим да стане чудото!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #931 -: Януари 23, 2008, 09:06:34 am »
..Кате, meli_81, sisilia и всички които НЕчакат стискам палци
eagle,мерси мила :bighug:!но ние тези дни гоним яйцето :wink:,пък ще съм в очакване да НЕ ми дойде в началото на февруари :wink:!
Да ви питам нещо,има ли някакво значение кога си меря БТ щото все ми се случва да е вечер. stork-boy
:lol: естествено,че има!момичетата вече са ти казали!БТ е много чуствителна и се покачва при движение,а нас ни интересува най-ниската..затова се мери само сутрин след сън преди ставане :D!бях чувала за по-късно мерене-някаолко часа(на мен също ми се случва след нощна смяна),ама чак пък вечерта да се мери,непредполагах че има такива идеи :D
Andreaivano,честито :D!дано скоро-да кажеш и че ставаш и мама :crossfingers:!и моят мъж ми се кара като ме види да плача,та понякога и ние се сдърпваме :lol:!не че не ме разбира,но казва,че го е много яд като ме види да се тормозя за това :?..и неговата реакция(първосигнална) е да ми се скара,после ме гушва и утешава :D!спокойно андреа не сте само вие така.. :wink:
Sisilia,съжалявам много миличка :(!то кой остана за тая седмица?аз помня само веска..айде весе :crossfingers: :crossfingers: и на всички които тръпнат тези дни-ДА НЕ ИМ ИДВА!! :crossfingers: :crossfingers:
clevergirl_75 ,то 12 дни ЛФ ама знае ли се,може да си танат 14-15 и така да има  :bfp:..има време,не се настройвай негативно отсега :wink:
Dragica  :crossfingers: :crossfingers: палци от вчера още!дано е хубав материала и стане работата :wink:,а с нетърпение чакам да разкажеш кое как е минало,щото другия месец и аз май- ще съм на инсе :D
« Последна редакция: Януари 23, 2008, 12:34:52 pm от katia13 »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #932 -: Януари 23, 2008, 09:08:29 am »
Здравейте момичета, аз съм нова тук във форумите. Вече трети месец опитваме със моето момче, но не става ли не става :( Вчера си правих тест, разбира се отрицателен :x голям рев ревах, сега чакам да ми дойде. Понеже съм с нередовен цикъл от 28 до 40 дни ми е трудно да си определя точния момент, въпреки че опитвам с тестове, сега и температурата си меря. Вече три месеца се надявам да е станало и все не става :( Иначе на Andreaivano мога да кажа, че моя много ме подкрепя и само ми повтаря да не се сдухвам, и че това било божа работа. Вчера ми се ядоса, че се разплаках и ми каза, че когато било писаноо, тогава щяло да се случи и да не съм си го слагала на сърце   8O. Явно мъжете са такива, какво да ги правиш :D
Пожелавам успех на всички момичета и дано всички да видят заветните две чертички.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #933 -: Януари 23, 2008, 09:19:34 am »
Здравейте момичета, аз съм нова тук във форумите. Вече трети месец опитваме със моето момче, но не става ли не става :( Вчера си правих тест, разбира се отрицателен :x голям рев ревах, сега чакам да ми дойде. Понеже съм с нередовен цикъл от 28 до 40 дни ми е трудно да си определя точния момент, въпреки че опитвам с тестове, сега и температурата си меря. Вече три месеца се надявам да е станало и все не става :( Иначе на Andreaivano мога да кажа, че моя много ме подкрепя и само ми повтаря да не се сдухвам, и че това било божа работа. Вчера ми се ядоса, че се разплаках и ми каза, че когато било писаноо, тогава щяло да се случи и да не съм си го слагала на сърце   8O. Явно мъжете са такива, какво да ги правиш :D
Пожелавам успех на всички момичета и дано всички да видят заветните две чертички.
Същите думи използва и моя. Ама много набожни тези мъже. Аз му казах, че неможе да ме разбере, защото той не знае кога ще ми дойде и с трепет да очаква да го подмине. Олииии мъже такива.
]
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #934 -: Януари 23, 2008, 09:20:38 am »
Кажете ми момичета, вашите мъже как приемат всичкото това чакане и разочароване всеки месец. Моя каза, че това е божа работа и мъжете не го изживяват толкова тежко??? После се сдобрихме, ние сме си така. Натъжа се, скараме се и след 1 час се обичаме повече от всичко.

и моя е така :(
казва ми че когато станело тогава.
бях писала и преди де,даже като сметне че съм в ову и почва да ме наблюдава изкъсо- дали има някаква промяна в желанието ми за секс(има естествено  :wink:) да не би да го използвам за разплод егати!  :?
иначе ме подкрепя и иска дете,но е против всичките му сметки с мерене на БТ,тестове за ову и т.н.
щяло да стане,ама хич не бърза  :(
а аз пък-напротив! като искам нещо го искам веднага,ако може. :lol:
та тези разногласия са ставали повод за караници,ама всичко минава де.
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #935 -: Януари 23, 2008, 09:27:30 am »
gandalf :welcome: и дано не се задържиш дълго тук.
Андреа май всички сме в твоето положение - и ние се караме, когато аз реша, че искам нещата да станат сега и веднага, а той ме успокоява, че трябва време и че е божа работа. Мъжете са такива, не че не искат деца, те просто нямат онази потребност, която ние изпитваме като жени. Просто знам едно, че като се ядосваме и нервираме повече вредим на нас самите, защото знам, че психическото равновесие и спокойствието са също важен пъзел от мозайката и тяхното присъствие намалява шансовете ни за успех. Горе главата, повече усмивки и любов, не секс. :wink: :cuddle: :balk_21:
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #936 -: Януари 23, 2008, 09:32:48 am »
Добро утро , милички  :D Успешен ден на всички,повече добри новини и много положителни емоции  :goodluck:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #937 -: Януари 23, 2008, 09:36:58 am »
Sisilia, и аз съм така като искам нещо, го искам на момента :D и може би там е проблема с голямото разочарование, че не идва веднага тъй желаното бебе :)Просто много ме е яд, че не става от първия път, защото се наслушах на истории как при мои познати ставало от раз 8O.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #938 -: Януари 23, 2008, 10:18:35 am »
Добър ден и от мен, днес няма ли някои да се разпише с  :bfp:че тази седмица сме много унили, хаиде един късмет да има някои  :D Че като геледам и аз другата дедмица ще чакам ама да видим какво е стане. Целувки и лек ден :D
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #939 -: Януари 23, 2008, 10:25:05 am »
Хайде милички пак да се разпиша;-)
Довлякох се в офиса преди час. дадохме материала с мъжо и в 13 ч -инсе. Та така...да се надяваме че материала е добър и....после ще чакаме заедно:-) Поздрави