0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #880 -: Януари 22, 2008, 07:19:34 am »
Добрутро на всички. :lol: Днес да сте много усмихнати и никакви лелки да не пускате у вас.

magita ,ти вземи мерки и отиди на лекар.Не може да не те пуснат за малко от работа щом е за лекар.Човешко е все пак.Закъснението не е никак малко вече и трябва да се види защо е.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #881 -: Януари 22, 2008, 08:35:33 am »
добро утро  :)
слънчев и усмихнат ден на всички!
за мен все още е такъв,лелката здраво натиска на вратата,ама аз съм подпряла отвътре и въобще нямам намерение да я пускам  :D
от три дни коремчето ме скъсва от болка,но си трая,дано е за хубаво.

Магита,не отлагай лекаря!
6 дни закъснение си е странно откъдето и да го погледнеш
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: всичко да е наред и дано се окаже това,което искаш  :)
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #882 -: Януари 22, 2008, 08:53:53 am »
добро утро  :)
слънчев и усмихнат ден на всички!
за мен все още е такъв,лелката здраво натиска на вратата,ама аз съм подпряла отвътре и въобще нямам намерение да я пускам  :D
от три дни коремчето ме скъсва от болка,но си трая,дано е за хубаво.

Магита,не отлагай лекаря!
6 дни закъснение си е странно откъдето и да го погледнеш
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: всичко да е наред и дано се окаже това,което искаш  :)

Sisilia, няма да се даваме. мен гърдите и корема от 2 дни вече не ме болят. Да видим защо: ще ми дойде или ще ме подмине. Стискам палци и за двете ни.
Лек ден на всички :goodluck: :bighug:
]
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #883 -: Януари 22, 2008, 08:56:22 am »
добро утро и от мен :D!
sisilia,само така  :wink: никакво пускане..!то вече да му омръзне на човек от неканени гости :lol:
magita и аз съм на мнение да предприемеш нещо-или иди на лекар,или поне пусни кръвния(може да разпиташ дали има работещи лаборатории в събота и неделя-от кой град си?) :crossfingers:
пуканка ти докъде я докара с твойте процедури?
Andreaivano,а дано те подмине и се окаже :bfp:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #884 -: Януари 22, 2008, 08:59:05 am »
Добро утро момичета:)
Лек и усмихнат ден, никакви лелки не се допускат днес на сцената:)

Пуки, права си мила, ама щото бях сама вкъщи снощи и т.н. Днес е по-добре:)
Засега никакви ПМС, но гърдите не ме болят толкова, колкото вчера, затова пък са доста уголемени:)
То ако ще ми идва, поне да е наистина на 25, 26, че да ми е нормална ЛФ:)
Офффф, чакането ме убива, не мога дори да работя:(
Айде лек ден на всички и стискам палци:)
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #885 -: Януари 22, 2008, 09:05:34 am »
Sisilia, няма да се даваме. мен гърдите и корема от 2 дни вече не ме болят. Да видим защо: ще ми дойде или ще ме подмине. Стискам палци и за двете ни.
Лек ден на всички :goodluck: :bighug:

Andreaivano, а ти защо не мериш БТ? Извинявам се за любопитството, ама все пак Бт е показател:)
Питам те защото и мен днес нещо ми поотминаха гърдите само са поуголемени и ме понаболяват, но не толкова жестоко колкото вчера, не можех да лежа по корем. А ПМС имах вчера, днес ги нямам никакви.

Sisilia, стискам ти палци:)
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #886 -: Януари 22, 2008, 09:08:20 am »
Добро утро и от мен! От половин час ви чета и едвам смогвам :lol: :lol:
Кате миличка, хайде скоро и ти да се похвалиш - радвам се, че хидротубацията е успешна. Аз също в края на ноември правих цветна снимка и ми казаха, че шансовете са големи след нея да се забременее. При мен за сега нищо, но не губя надежда.
Днес съм отново на фоликулометрия и сериозно съм се надъхала този месец да стане по естествен път, иначе се подготвям за инсето другия месец.
Пуканка няма къде да вървиш, ще те пуснем като забременееш.
На всички момичета късмет и хайде коя е тази седмица с двете чертички.
Mpia чакам да пишеш как си и в темичката Първи симптоми.
Целувам ви и ви прегръщам силно. Стискайте палци фоликулчетата днес да са ок, че ми трябват :wink:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #887 -: Януари 22, 2008, 09:17:36 am »
Добро утро и от мен! От половин час ви чета и едвам смогвам :lol: :lol:
Кате миличка, хайде скоро и ти да се похвалиш - радвам се, че хидротубацията е успешна. Аз също в края на ноември правих цветна снимка и ми казаха, че шансовете са големи след нея да се забременее. При мен за сега нищо, но не губя надежда.
Днес съм отново на фоликулометрия и сериозно съм се надъхала този месец да стане по естествен път, иначе се подготвям за инсето другия месец.
Пуканка няма къде да вървиш, ще те пуснем като забременееш.
На всички момичета късмет и хайде коя е тази седмица с двете чертички.
Mpia чакам да пишеш как си и в темичката Първи симптоми.
Целувам ви и ви прегръщам силно. Стискайте палци фоликулчетата днес да са ок, че ми трябват :wink:
:crossfingers: много ясно  :D;и на мен постоянно ми казват,че били големи шансовете след хидротибацията за забременяване,пъй ще видим...я виж mpia и тя забременя след цветната снимка :wink:!ако ли не и аз ще правя инсе-живот и здраве ако зависи от мен още другия месец,ама ще видя док какво ще каже..
clevergirl_75 ,доколкото помня andreaivano правят опити за бебе от скоро(поправете ме ако бъркам :oops:) и няма смисъл когато се касае за няколко месеца да се обременяваш с мерене на БТ
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #888 -: Януари 22, 2008, 09:57:58 am »
Сисилия,Андрея :crossfingers: :bfp:
eagle,дано си отгледала хубави фоликулчета :D yahoo_17
Аз си чакам лелката след 3-4 дни а сега имам зацапване ,боли ме корема и сигурно до довечера ще дойде неканената гостенка с пълна сила.А защо така подрани?
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #889 -: Януари 22, 2008, 10:20:34 am »
...clevergirl_75 ,доколкото помня andreaivano правят опити за бебе от скоро(поправете ме ако бъркам :oops:) и няма смисъл когато се касае за няколко месеца да се обременяваш с мерене на БТ
Кате, сигурно си права, и ние оптваме от 3-4 месеца, ама ми се искаше да видя колко ми е ЛФ, имам ли О и т.н и затова меря БТ. За да мога да изключа подобни проблеми в случай, че ми се наложи да ходя на лекар. Искам да съм подготвена за да не губя време ако се наложи да го посетя, защото скоро ставам на 33:(
А колкото до andreaivano, имах предвид да си провери БТ сега, а не да мери редовно.

rouzi-anna, дано те подмине лелката...стискам палци:)
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #890 -: Януари 22, 2008, 10:21:55 am »
И аз днес съм при док :nurse_1:  Дойде ми 6 дни по-рано ,продължи ми 1 ден   :ask: Да видим що за чудо е това  :lol:  Успех на всички чакащи и нечакащи :balk_104:   :bighug:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #891 -: Януари 22, 2008, 10:27:37 am »
clevergirl_75, katia13, така е. Ние правим опити от... 4 месеца. Не меря БТ, защото ставма доста рано и все бързам за работа. А Ову определям с тестове. Аз съм на 25, ама на 10.02 ще стана на 26. Голямо момиче :lol:. Така,че съм решила до към април, май да пробваме по старомодния начин...  :lol:
]
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #892 -: Януари 22, 2008, 10:37:50 am »
clevergirl_75, katia13, така е. Ние правим опити от... 4 месеца. Не меря БТ, защото ставма доста рано и все бързам за работа. А Ову определям с тестове. Аз съм на 25, ама на 10.02 ще стана на 26. Голямо момиче :lol:. Така,че съм решила до към април, май да пробваме по старомодния начин...  :lol:
правилно :D,даже аз бих ти казала,да изчакаш да мине и лятото(почивки,топло време.. :wink:) и ако дотогава не е станало да почваш..,НО ТИ СИ ЗНАЕШ НАЙ-ДОБРЕ и ще си решиш! :goodluck: и дано не се наложи да мериш БТ :D
rouzi-ana,а защо не си отбелязала в графиката ти зацапването?днес ли е било?добре ти е ЛФ според мен,аз я броя с днес 13 дни..това си е ок..след 3-4 дни ако не ти е дошло даже и тестове може да направиш,че и по-рано..на 15 ден след О. т.е. вдруги ден,ако съм сметнала правилно :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #893 -: Януари 22, 2008, 10:39:40 am »
Добро утро и от мен.
Вие сте страхотни сладури, които преживяват с всяка една неините радости и тревоги. И така реших и аз да споделя с вас и да чуя мнението ви.
Последният ми цикъл доиде с 10 дена по-рано, а от една седмица ми се гади и постоянно ме боли глава,раздразнителна съм и всичко и всеки ме дразни.До идването на лелката има още 11 дни и незнам дали да се надявам за бебче или не.
Моля ви споделете вашето мниние - ще съм ви благодарна от сърце.

Хубав ден
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #894 -: Януари 22, 2008, 10:44:03 am »
clevergirl_75, katia13, така е. Ние правим опити от... 4 месеца. Не меря БТ, защото ставма доста рано и все бързам за работа. А Ову определям с тестове. Аз съм на 25, ама на 10.02 ще стана на 26. Голямо момиче :lol:. Така,че съм решила до към април, май да пробваме по старомодния начин...  :lol:
Имаш време:) Млада си още, дано не се наложи да мериш БТ както казва Катето:)
Айде стискаме палци:)
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #895 -: Януари 22, 2008, 10:46:49 am »
Добро утро и от мен.
Вие сте страхотни сладури, които преживяват с всяка една неините радости и тревоги. И така реших и аз да споделя с вас и да чуя мнението ви.
Последният ми цикъл доиде с 10 дена по-рано, а от една седмица ми се гади и постоянно ме боли глава,раздразнителна съм и всичко и всеки ме дразни.До идването на лелката има още 11 дни и незнам дали да се надявам за бебче или не.
Моля ви споделете вашето мниние - ще съм ви благодарна от сърце.

Хубав ден
:welcome_1: и дано това гадене да е от  preggo ,възможно е,но ние няма как да изкажем каквото и да е предположение..кога ти е дошъл последния МЦ?засякла ли си по някакъв начин ову-то?за да е ясно кой ден от МЦ си в момента и колко дни след О. :wink:!
иначе гаденето може да е симптом на ову(при някои момичета се появява) или пък грип някакъв..,НО аз стискам силно палци да е това което искаш :D
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #896 -: Януари 22, 2008, 10:52:40 am »
Благодаря ти за бързият отговор  :).Не не съм засичала и там ми е грешката  :oops:.Благодаря за пожеланията, в четвъртък съм на лекар и ще разбера какъв е резултата.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #897 -: Януари 22, 2008, 11:07:54 am »

Аз си чакам лелката след 3-4 дни а сега имам зацапване ,боли ме корема и сигурно до довечера ще дойде неканената гостенка с пълна сила.А защо така подрани?

Рози , спокойно мила , още не е подранила!Много се надявам зацапването да е от имплантиране! :lol: Стискам палци на теб и всички момичета! :crossfingers: И да знаете , че ви наблюдавам изкъсо! :bighug:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #898 -: Януари 22, 2008, 11:08:19 am »
Добър ден и от мен,днес пожелавам мнооого ++++ тестчета ,а на момичетата със зацапването мога да пожелая още днес да си установят началото на най-хубавия период в живота... Стискам палци на всички и лек ден..  :D
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #899 -: Януари 22, 2008, 11:11:25 am »
Здравейте момичета. Вчера се класирах след доста чакане при инжекцийката с Прегнил.Не съм знаела,че трябва сама да си ги купя та след чакането ходих до аптеката(добре,че работеше) да си купя 2 по 5000 Прегнил. Боцнаха дупето- хич не боля.И сега чакам утрешния ден;-)
Късмет и успех на всички