0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #860 -: Януари 21, 2008, 20:14:52 pm »
Лелеееееееее ,ако ставаше от сълзи и желание ,до сега да съм ги нароила за всички детски градини в страната... Но казах си стига... Все някой ден ще се случи на всички ,а и както казах преди малко ,тази година ще е ...  :wink:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #861 -: Януари 21, 2008, 20:18:25 pm »
Точно така Кате!Чувала съм,че след подобни манипулации шанса е мнооого по-голям!Е ха дано! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: Този месец поработете малко повече с мъжлето и Нечакай много гости! :wink:[color]

и на мен така ми казаха :wink:,а дано!!
До тук с моята предполагаема бременност... Не мога да ви опиша как се чувствам...  :balk_144:
:bighug: ,няма да се предваме,яяяя  :x;бисерче го е написала много хубаво!!! :D
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #862 -: Януари 21, 2008, 20:23:02 pm »
Момичета не ме отчайвайте така, моля ви :(
Аз си чакам ама като ви чета и ми става едно тъпо, имам усещането, че и мен няма да ме подмине лелката :(
А така ми се иска това да ми е подаръка за рожденния ден. На всичкото отгоре съм сама тази седмица вкъщи и само за глупости си мисля.
rouzi-anna благодаря ти за пожеланието.
Не пиша често но пък често ви чета и мислено стискам палци за всяка от вас.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #863 -: Януари 21, 2008, 21:52:08 pm »
Здравейте, момичета :balk_64:.Не пиша, щото нищо няма за писане,лелката днес си замина, но ви чета постоянно и съм мислено с вас.lubaboiko, съжалявам миличка  :bighug:,нека другия месец е твоя! :welcome3: i.trifonova, но се махай бързо от тази тема  :D.На всички които тия дни са в очакване на най-страхотната новина  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:.
Междудругото днес си взех резултатите от хормоналните - всичко е наред, поне според мен, в петък док. ще каже по-точно, ще ми измери и фоликулчетата тогава.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #864 -: Януари 21, 2008, 21:55:36 pm »
Аз другия месец ще мога ли да пиша тука? Предвид че няма да чакам много естествен цикъл?Пък тука ми е по-готина темата и вие от темите за инвитрото. :wink:
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #865 -: Януари 21, 2008, 21:56:58 pm »
ох момичета още не ми е дошло и тази БТ още си седи ниска 36,7,вече почвам да се притеснявам дали ми няма нещо.до сега не бях обръщала такова внимание като ми закъсняваше,ама сега...дали има някаква поне минимална бъзможност да се е случило чудото, а БТ да ми е ниска? май няма ,нали?  :balk_144:
07.10.2009
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #866 -: Януари 21, 2008, 21:59:27 pm »
ох момичета още не ми е дошло и тази БТ още си седи ниска 36,7,вече почвам да се притеснявам дали ми няма нещо.до сега не бях обръщала такова внимание като ми закъсняваше,ама сега...дали има някаква поне минимална бъзможност да се е случило чудото, а БТ да ми е ниска? май няма ,нали?  :balk_144:

При бременноста няма правила.Винаги има много изключения. колко ти закъснява до днес?
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #867 -: Януари 21, 2008, 22:08:30 pm »
ами това ми е шести ден, имах ПМС за няколко дни миналата седмица,ама вече и тях ги няма...,абе сигурна ще ми дойде тази седмица
07.10.2009
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #868 -: Януари 21, 2008, 22:11:54 pm »
Малко не те разбирам.Правила си уринен тест преди закъснението още, а сега защо не правиш след 6 дневно закъснение?
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #869 -: Януари 21, 2008, 22:14:06 pm »
Аз другия месец ще мога ли да пиша тука? Предвид че няма да чакам много естествен цикъл?Пък тука ми е по-готина темата и вие от темите за инвитрото. :wink:
Ами ние не те и пускаме да си ходиш. Само ще се мернеш във форума за "дългоочакваната бременност" да се запишеш и при нас ще си стоиш да ни даваш кураж. :wink:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #870 -: Януари 21, 2008, 22:16:45 pm »
Ох момичета стига отчаяние моля ви - горе главите. Знам че е трудно ама моля ви като чета и аз почвам да се отчаивам и чак ми се доплаква. Хайде този и другия месец да е щастлив за всички ни . Аз имам време докато почна с нетърпението , чакам лелката около 30 , ама няма да и се разсардя ако не доиде и сам  preggo. Желая го на всики най-искрено.Хаиде че стано много съ :oops:лзливо
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #871 -: Януари 21, 2008, 22:20:42 pm »
Малко не те разбирам.Правила си уринен тест преди закъснението още, а сега защо не правиш след 6 дневно закъснение?

правих тест в недела,беше  :bfn:
07.10.2009
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #872 -: Януари 21, 2008, 22:29:39 pm »
Ох момичета стига отчаяние моля ви - горе главите. Знам че е трудно ама моля ви като чета и аз почвам да се отчаивам и чак ми се доплаква. Хайде този и другия месец да е щастлив за всички ни . Аз имам време докато почна с нетърпението , чакам лелката около 30 , ама няма да и се разсардя ако не доиде и сам  preggo. Желая го на всики най-искрено.Хаиде че стано много съ :oops:лзливо

Роди, малко ще те разочаровам и доразстроя.Трябва да свикнеш с това.Този  сайт и форум е пълен със сълзи за съжаление и сме се събрали да си плачем заедно :(.Има повече сълзи отколкото усмивки. Както може би ще видиш всички теми във форума са разтройващи и по имената си- Стерилитет, Хормонални проблеми, Осиновяване, Усложнения при бременност, Неизяснени причини за стерилитет, Емоционални проблеми. Има само две по-весели теми-На кафе и халба бира и Дългоочакваната бременност.

Сега ти ме натъжаваш например защото си тъжна, но аз ще те подкрепя а не упреквам че натъжаваш и мене.  :wink: Всяка от нас иска по-весело място като в БГ мама например, където да пишем за маймунджулъците на бебетата си, нооо засега това е положението.

Сега сигурно ще те разплача вече с това което написах. Не искам да ти е толкова гадно и надявам се да мине бързо това твое състояние. :bighug: С тебе сме.Горе главата.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #873 -: Януари 21, 2008, 22:31:46 pm »
Малко не те разбирам.Правила си уринен тест преди закъснението още, а сега защо не правиш след 6 дневно закъснение?

правих тест в недела,беше  :bfn:

А на лекар защо не отидеш? Ако бях на твое място щях да направя кръвен.Има хиляди случаи когато уринните показват чак на втора седмица  закъснение.Друг път имала ли си закъснение?Аз имах два такива случая миналата година и ми бяха за първи път.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #874 -: Януари 21, 2008, 22:34:47 pm »
clevergirl_75  и тебе ще те смъмря. Кво е това настроение бе.Днес всички ли ви хвана лудото.Тая година е на всички нас. :lol:Забравихте ли че е годината на плъха и населението на земята трябва да се удвои. :P
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #875 -: Януари 21, 2008, 22:55:03 pm »
Малко не те разбирам.Правила си уринен тест преди закъснението още, а сега защо не правиш след 6 дневно закъснение?

правих тест в недела,беше  :bfn:

А на лекар защо не отидеш? Ако бях на твое място щях да направя кръвен.Има хиляди случаи когато уринните показват чак на втора седмица  закъснение.Друг път имала ли си закъснение?Аз имах два такива случая миналата година и ми бяха за първи път.

ами работното ми време съвпада с това на болниците и лабораториите и мога да отида само събота или неделя, а не знма кой рабори тогава.
 преди М редовно ми закъсняваше,после се регулира за около 2 години и сега от октомври пак започнаха тези закъснения,абе и аз не знам като ходех по доктори преди ми казваха,че ми няма нищо и ми даваха да пия Дуфастон и докато го пиех всичко беше ок,а после си продължаваше по старо му,абе странна работа...редовно имах кисти и май за това ми даваха дуфастона, вече не си спомням беше отдавна
07.10.2009
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #876 -: Януари 21, 2008, 23:09:51 pm »
Малко не те разбирам.Правила си уринен тест преди закъснението още, а сега защо не правиш след 6 дневно закъснение?

правих тест в недела,беше  :bfn:

А на лекар защо не отидеш? Ако бях на твое място щях да направя кръвен.Има хиляди случаи когато уринните показват чак на втора седмица  закъснение.Друг път имала ли си закъснение?Аз имах два такива случая миналата година и ми бяха за първи път.

ами работното ми време съвпада с това на болниците и лабораториите и мога да отида само събота или неделя, а не знма кой рабори тогава.
 преди М редовно ми закъсняваше,после се регулира за около 2 години и сега от октомври пак започнаха тези закъснения,абе и аз не знам като ходех по доктори преди ми казваха,че ми няма нищо и ми даваха да пия Дуфастон и докато го пиех всичко беше ок,а после си продължаваше по старо му,абе странна работа...редовно имах кисти и май за това ми даваха дуфастона, вече не си спомням беше отдавна

Явно си задържала фоликули. Знаеш ли, коремните преси решават проблема колкото и Дуфастона.
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #877 -: Януари 21, 2008, 23:43:26 pm »
ХОРМОНИ 
   
        Показател Мерна ед. В реф. граници  Извън реф. граници Референтни граници
HCG+b mIU/ml             <0.100                                       0 - 3

                                     
                                     :bighug:
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #878 -: Януари 21, 2008, 23:56:06 pm »
Аз другия месец ще мога ли да пиша тука? Предвид че няма да чакам много естествен цикъл?Пък тука ми е по-готина темата и вие от темите за инвитрото. :wink:
  Мисля,че темичката е за всички които чакат +++!Ти нали също ще чакаш,какво  като е ин витро! То и аз принципно не мога да забременея по естествен път,но какво ми пречи да си се надявам и да си чакам ЧУДОТО с вас! :wink:
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #879 -: Януари 22, 2008, 00:48:59 am »
Здравейте момичета и аз така ,като ми е гадно препочитам де не разстройвам другите мина ми вече и тия дни  започвам да гоня :egg:.Малко ми гадно,че тука са толкова забарзани акушерките,че след днешния разговор с нея направо бях пред нервна криза,много им е трудно да обясняват внимателно.Затова отново се засилвам и смело напред.Желая на всички ви този месец  :eggsperm:Бисерче честит рожден ден на патерици