0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #820 -: Януари 21, 2008, 00:16:22 am »
Благодаря ви за топлото приветствие! И аз се надявам да не се задържа дълго тук, пожелавам и на всички вас скоро да зарадвате мъжете си с най-хубавата новина! Знам, че по-принцип след само 3 м. опити не трябва да се притеснявам, но на мен септември, малко преди сватбата, ми направиха конизация и абразио и от тогава съм се побъркала на тема бебе :(. Изчетох тонове информация и се моля всеки месец да стане. Дай Боже!
 
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #821 -: Януари 21, 2008, 00:59:40 am »
Благодаря ви за топлото приветствие! И аз се надявам да не се задържа дълго тук, пожелавам и на всички вас скоро да зарадвате мъжете си с най-хубавата новина! Знам, че по-принцип след само 3 м. опити не трябва да се притеснявам, но на мен септември, малко преди сватбата, ми направиха конизация и абразио и от тогава съм се побъркала на тема бебе :(. Изчетох тонове информация и се моля всеки месец да стане. Дай Боже!
Добре дошла и дано не стоиш много време тук.Знам ,4е е тежко да преживяваш такива неща,но вси4ки тук сме така.Моят съвет е недей се психира мила,така най-трудно се полу4ава ,отпусни се и се наслаждавай на хубавите моменти с любимия.Сигурна сам ,4е и при теб скоро ще се полу4и.

P.S.Много сладка булка си :)

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #822 -: Януари 21, 2008, 03:35:53 am »
Благодаря ти за милите думи. Явно само тук мога да срещна разбиране. Малкото ми приятелки тук все още не се интересуват от такива теми за съжаление. А съпругът ми-май мисли, че вече съм изперкала :lol:  :flower:
« Последна редакция: Януари 21, 2008, 03:39:44 am от i.trifonova »
 
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #823 -: Януари 21, 2008, 07:40:56 am »
Момичета, успешна седмица и да не ви идва на чакащите в нея. :lol:
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #824 -: Януари 21, 2008, 08:26:57 am »
Успешна седмица милички и повече добри новини :D
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #825 -: Януари 21, 2008, 08:32:59 am »
Успешна и много ПОЛОЖИТЕЛНА седмица момичета!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #826 -: Януари 21, 2008, 09:04:27 am »
Бисирче  :happy_birthday_1: на патирица :oops:. вчера не съм влизала и не успях да те позравя. Пожелавам ти много здаве, много секс, много любов и един  :bfp: за рождения ти ден. Бъди щастлива :balk_16: :balk_16:


mpia още веднъж честито и от мен. пожелавам ти леки :cloud9:, които да завършат с най прикрасното и здраво бебче. И да повлечеш и нас в другата темицка :oops:


i.trifonova  :welcome_1: и дано не се задържаш дълго в тази тема.

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #827 -: Януари 21, 2008, 09:11:22 am »
здравейте и успешна седмица на всички нечакащи  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
аз не чакам на 23-ти
siska_rs, biserche, baby_s,magitaуспех и на вас,гледам че и вие сте тази седмица  :D
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #828 -: Януари 21, 2008, 09:19:52 am »
Хайде момичета тази седмица е слънчева и усмихната и повечко  :bfp: :crossfingers: да има. Късмет на нечакащите
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #829 -: Януари 21, 2008, 09:40:27 am »
Здравейте момичета:-)
Вчера 10 ден от М,бях пак при д-р Персенска.1 фол.18 мм и маточна лицавица 7 мм. Днес сутринта каза да пусна Естрадиола и в зависимост от неговата стойност ще каже кога да ми бие Прегнила и утре или вдруги ден е 2-то ми инсе стимулирано с клостил. Стискайте палци този път да стане чудото:-) както и аз стискам за всички вас :goodluck: :bighug:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #830 -: Януари 21, 2008, 09:58:42 am »
лелеее,момичета половин час ви чета :lol:!от толкова писане темичката май скоро пак ще има "продължение" , че вече са 40 страници и кусур :lol: :lol:!
аз два дни бях нощни смени пак и в неделя не си бях вкъщи..та нямаше как да вляза дори за 10 минутки..
затова пък сега ви изчетох :wink:: честит рожден ден бисерче,желая ти това ,което си си пожелала да ти се сбъдне :wink:
l.trifonova,добре дошла,дано по-бързо се преместиш в другия форум :wink:
стискам палци на всички момичета които са в очакване тези дни-ДА НЕ ИМ ДОЙДЕ ЛЕЛКАТА :D
а пък на останалите дето ще гоним  :egg: -ДАНО НАЙ-НАКРАЯ ГО ХВАНЕМ :lol:
п.п. да ви се похваля,в петък ми правиха хидротубация и док. каза,че всичко е наред,та щом са проходими тръбичките :wink: сега вече по-уверено ще действаме с моя мъж  ;иначе все си мислех,че аз съм виновна ,за да нестава бебока и сигурно са запушени..за щастие не са! :D
Dragica  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #831 -: Януари 21, 2008, 11:01:27 am »
Кати 4удесна новина дай Боже в най скоро време да се похвалиш
Dragica :goodluck:
Късмет на вси4ки не4акащи sisilia,siska_rs, biserche, baby_s,magita :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :babydust: :babydust: :babydust:

*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #832 -: Януари 21, 2008, 11:25:19 am »
Бисерче: ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на патерица. Само положителни новини да имаш и много радост вкъщи да те споходи.

l.trifonova: Добре дошла и по-бързо в по-добрата тема, а  и ние след теб!

На всички останали: много хубава седмица, само ++++++ тестове
 
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #833 -: Януари 21, 2008, 11:34:48 am »
l.trifonova Добре дошла и в най-скоро време да ни напуснеш с +++ резултат
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #834 -: Януари 21, 2008, 12:15:25 pm »
здравейте и успешна седмица на всички нечакащи  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
аз не чакам на 23-ти
siska_rs, biserche, baby_s,magitaуспех и на вас,гледам че и вие сте тази седмица  :D

Sisilia, и аз не чакам на 23-24. Така, че ще си нечакаме заедно. Въпреки, че аз вчера не издържах (добре признах си) и си направих тест  :bfn: Ама това е защото от 1 седмица ме боли ниско долу, а досега ме е боляло само докато съм неразположена. Ама и аз какво се оправдавам.  :bighug:
]
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #835 -: Януари 21, 2008, 12:23:36 pm »
здравейте и успешна седмица на всички нечакащи  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
аз не чакам на 23-ти
siska_rs, biserche, baby_s,magitaуспех и на вас,гледам че и вие сте тази седмица  :D

Sisilia, и аз не чакам на 23-24. Така, че ще си нечакаме заедно. Въпреки, че аз вчера не издържах (добре признах си) и си направих тест  :bfn: Ама това е защото от 1 седмица ме боли ниско долу, а досега ме е боляло само докато съм неразположена. Ама и аз какво се оправдавам.  :bighug:

 :D :D  :D
абе ти да не си ми някоя тайна близначка?  :ask:
и аз бях вчера с теста и моя е  :bfn:
ама споко,май ни е рано и на двете още за тестове,така че да не се отчайваме!
и аз имам пмс от 3 дни а досега ме е боляло обикновенно само в деня в който ми идва
и най-много и на следващия  :dontknow: а пък и бт си стои 37.2
стискам ти палци и да пишеш ако има нещо ново  :bighug:
« Последна редакция: Януари 21, 2008, 12:39:49 pm от sisilia »
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #836 -: Януари 21, 2008, 14:15:38 pm »
Sisilia, айде и двете този месец да се похвалим с  :bfp: и ако си от Пловдив заедно ще ходим по парковете наесен :crossfingers:
]
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #837 -: Януари 21, 2008, 14:36:51 pm »
i.trifonowa :welcome:
Андрея.Сисилия,раничко ви е затест,айде след някой ден да последвате Мимето :bfp:
Бисерче,честит рожден ден и от мен на патерици.Пожелавам ти най-очакваният подарък -+++тестче.
Кати,сега смело към целта :crossfingers:
Успех на всички които не чакат гадната М.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #838 -: Януари 21, 2008, 15:10:22 pm »
Здравейте и много+++ тестове тази седмица,пък и следващата..При мен лелката още я няма (вече 3-ти ден)А гадните тестове са отрицателни,,Възможно ли е това ,да съм бременна а тестовете да не показват още ?!Днес си направих и кръвен,но чак след 2 часа ще разбера резултата..Стискам палци за себе си и за всички останали които чакат...
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #839 -: Януари 21, 2008, 15:21:44 pm »
Момичета,преди малко звънях на д-р Персенска. Резултата от естрадиола ми бил перфектен и сега следва в 18,30 да ида за Прегнил и в сряда сутринта ...инсе. Добре ли е според вас? Стискайте палци.