0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #680 -: Януари 17, 2008, 15:31:44 pm »
eagle стискам палци това да е ТВОЯ месец!  :D
lubaboiko желая ти късмет и да ни зарадваш в най скоро време!!!
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #681 -: Януари 17, 2008, 15:41:02 pm »
Здравейте момичета:-)
Днес сутринта бях на преглед при д-р Персенска. Вдясно 3 фоликула: един 12 мм и 2 по 10 мм на 7-ми ден след 5 дневен прием на клостил.Маточната лигавица е 6 мм L. В неделя пак.И вторник-сряда....2-ро инсе...надявам се успешно!!!Стискайте палцииии както за мен така и за всички чакащи:-)
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #682 -: Януари 17, 2008, 15:50:08 pm »
Здравейте момичета:-)
Днес сутринта бях на преглед при д-р Персенска. Вдясно 3 фоликула: един 12 мм и 2 по 10 мм на 7-ми ден след 5 дневен прием на клостил.Маточната лигавица е 6 мм L. В неделя пак.И вторник-сряда....2-ро инсе...надявам се успешно!!!Стискайте палцииии както за мен така и за всички чакащи:-)
Стискам  :D
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #683 -: Януари 17, 2008, 15:52:58 pm »
Стискайте палцииии както за мен така и за всички чакащи:-)
Стискам с всичка сила! Късмет!
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #684 -: Януари 17, 2008, 16:24:32 pm »
Здравейте момичета:-)
Днес сутринта бях на преглед при д-р Персенска. Вдясно 3 фоликула: един 12 мм и 2 по 10 мм на 7-ми ден след 5 дневен прием на клостил.Маточната лигавица е 6 мм L. В неделя пак.И вторник-сряда....2-ро инсе...надявам се успешно!!!Стискайте палцииии както за мен така и за всички чакащи:-)
Стискаме
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #685 -: Януари 17, 2008, 16:36:52 pm »
Здравейте момичета:-)
Днес сутринта бях на преглед при д-р Персенска. Вдясно 3 фоликула: един 12 мм и 2 по 10 мм на 7-ми ден след 5 дневен прием на клостил.Маточната лигавица е 6 мм L. В неделя пак.И вторник-сряда....2-ро инсе...надявам се успешно!!!Стискайте палцииии както за мен така и за всички чакащи:-)
И аз съм при Персенска.Интересува ме от кой ден започна да пиеш клостила?
Успех и имаш и моите :crossfingers:
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #686 -: Януари 17, 2008, 17:13:55 pm »
Клостила го започнах на 3 ден до 7 ден- общо 5 дни. Може значи да се засечем в клиниката;-)Щом сме при една и съща докторка:-)
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #687 -: Януари 17, 2008, 17:43:58 pm »
Dragica , силно стискам  :crossfingers: и успех!!! Някой няма ли да се похвали с   :bfp:  днес? Искам всеки ден да виждам поне по един положителен резултат   :wink:  Задължително!!!   :lol:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #688 -: Януари 17, 2008, 18:10:13 pm »

Пепка, и твоето търпение ще бъде възнаградено.  :cuddle:

vessska     :balk_21:     :thankyousign:

eagle, Dragica  :crossfingers:   :crossfingers:   :crossfingers:   :crossfingers:   :goodluck:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #689 -: Януари 17, 2008, 18:35:15 pm »
Клостила го започнах на 3 ден до 7 ден- общо 5 дни. Може значи да се засечем в клиниката;-)Щом сме при една и съща докторка:-)
А при мен на 5 ден до 9 ден.Да може би ще се засечем,но едва ли ще се познаем :D
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #690 -: Януари 17, 2008, 19:27:09 pm »
dgina , по принцип е така,но ако дадем отличителни белези;-)))))Ти на какъв етап си с процедурите? В смисъл колко инсета си правила при д-р Персенска?
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #691 -: Януари 17, 2008, 19:33:54 pm »
mpia едно тихичко честито и от мен. пожелавам ти леки  :cloud9: и едно зрдаво, сладко бебче :babbycarrage:. стискаме ти палци за утре :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: и пиши какво е стснало.

*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #692 -: Януари 17, 2008, 20:40:22 pm »
Днес трябва да ми дойде... Много се притеснявам и въобще не искам да ми идва...Около мен е пълно с бременни,малко тежко ми се отразява,но със сигурност не си внушавам за симптомите... Много благодаря за бързата реакция...:)
Спокойно, lubaboiko , дано веднага ни прескочиш в този форум.

 :crossfingers: и  :bighug:
 
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #693 -: Януари 17, 2008, 21:28:18 pm »
При мен положението е като вчера - няма я лелката още  :), но болките ми се увеличават, корема ми направо ще се пръсне,не се сещам друг път да ми е бил толкова подут.И противно на всякаква логика - днес се чувствам супер спокойна, незнам защо. 8O.Затова не си купих и тест,мисля да направя в събота, ако има защо де.Да ви попитам нещо:днес забравих сутринта да си измеря БТ  :balk_132:и преди малко ми беше 37.5 ,горе-долу колко десети е нормално да се покачи през деня?lubaboiko, dianka:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #694 -: Януари 17, 2008, 21:45:17 pm »
Мисля, че около 0,2-0,3 десети, което ,ако е вярно, значи че все пак си над 37.0 С, а това е много добре!! стискам ти палци!!! аз тест няма да правя, ще си чакам...
Но ти да пишеш като го направиш :)
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #695 -: Януари 17, 2008, 22:29:28 pm »
Толкова: мах до 0.5
Силви: стискай още, не давай на лелката да излезе  :D
Така е: трябва да си спокойна, а ние ти стискаме палци да ни зарадваш.
 
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #696 -: Януари 17, 2008, 23:04:27 pm »
мен лелката още не ме е навестила, ама ще дойде- даже и тест няма да си правя,защото няма смисъл, днес БТ ми е 36,6 :( и този месец никаква не я свършихе
на всички видели  :bfp: едно голямо честито и  :cloud9: , а на всички чакащи желая успех  :bighug:
07.10.2009
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #697 -: Януари 18, 2008, 01:54:00 am »
Здравейте, нова съм тук и се извинявам ако не е тук мястото.
Искам да посетя гинеколог  относно бебеправенето... та бихте ли ми препоръчали някой  :oops: Благодаря ви предварително.

 
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #698 -: Януари 18, 2008, 07:40:23 am »
Здравейте, нова съм тук и се извинявам ако не е тук мястото.
Искам да посетя гинеколог  относно бебеправенето... та бихте ли ми препоръчали някой  :oops: Благодаря ви предварително.

А от кой град си Вени.И от кога бебеправите а не става?
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #699 -: Януари 18, 2008, 08:00:36 am »
Е, дотук беше моята евентуална бременност.Снощи към 12h ми дойде :balk_146:.Не успяхме и този месец.Е, аз си я очаквах, просто толкова добре си познавам тялото.Незнам, всички казвате, че ПМС много приличат на симптомите при бременност, но аз все си мисля че трябва да има нещичко по-различно, просто да го усетая Както да е.Момичета,всички които Не чакате М, много, много ще ви стискам палци :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:, победете я най-накрая тая отвратителна лелка.
Дайте ми съвет,трябва да пусна хормони на 3-ти ден, кой ден да броя за първи,щото ако смятам от днес, се пада в неделя , а едва ли има лаборатория, работеща тогава. Някъде бях чела май, че могат да се пуснат от 2- ри до 4-ти ден.Или по-добре да звънна на док.
Хубав ден желая на всички!