0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #620 -: Януари 16, 2008, 13:58:35 pm »
Да се впиша и аз при чакащите ++този месец :)Трябва /дано да не ми/дойде на 22-ри.Момичета силно стискам палци за всички вас,бъдете сигурни в успеха,бъдете оптимисти,само така ще се преборим за мечтите си :D
mpia-успокой се,може още да не се вижда на УЗ,направи си кръвен и мисли позитивно.
Дано всичко бъде наред! :crossfingers: :bighug:

и аз съм за 22-ри!!!

 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #621 -: Януари 16, 2008, 14:00:55 pm »
mpia , аз съм само с една тръба , която се оказа непроходима , а три месеца след това един  :sperm2: си беше намерил пролука  :lol: и чудото стана.Надявам се и при теб да е така :goodluck:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #622 -: Януари 16, 2008, 14:10:03 pm »
Миме,много се радвам,дано всичко е наред .Да рано е още за да се види и ти го знаеш даже по добре от нас.Божичко ,как се радвам за теб. :bighug:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #623 -: Януари 16, 2008, 14:11:57 pm »
mpia , аз съм само с една тръба , която се оказа непроходима , а три месеца след това един  :sperm2: си беше намерил пролука  :lol: и чудото стана.Надявам се и при теб да е така :goodluck:

Иде ми да копи и паст много разкази с добър край по тази тема,за да се успокои mpia , ама пак ще оспамя темата.  :wink:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #624 -: Януари 16, 2008, 14:12:36 pm »
mpia , аз съм само с една тръба , която се оказа непроходима , а три месеца след това един  :sperm2: си беше намерил пролука  :lol: и чудото стана.Надявам се и при теб да е така :goodluck:

Иде ми да копи и паст много разкази с добър край по тази тема,за да се успокои mpia , ама пак ще оспамя темата.  :wink:
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #625 -: Януари 16, 2008, 14:24:01 pm »
Миме, страхотно много се радвам за теб! Тихичко честито за сега, а пък по-нататък ще изкрещя направо! Браво, браво! Добре тръгва месеца, че и годината!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #626 -: Януари 16, 2008, 14:27:08 pm »
mpia,

честито, дано всичко е наред!!!!

 :crossfingers: :crossfingers:

еднанаистина страхотна новина
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #627 -: Януари 16, 2008, 14:27:47 pm »
Mpia, много се радвам за теб :bighug:
Знаех си, че все някоя от групичката ще успее :lol: Просто нямаше начин толкова труд и то по празници да отиде на вятъра :P
:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: Дано всичко да е ок и да си гушнеш чудото след :cloud9:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #628 -: Януари 16, 2008, 14:54:44 pm »
Mpia, честито. Ще видиш, че всичко е наред. Не се притеснявай (зная, че е глупаво и неможе да не се притесняваш), но ми се иска да ти вдъхна кураж.:hug2: :hug2: :hug2:
]
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #629 -: Януари 16, 2008, 15:06:27 pm »
mpia, много, ама мнооого се радвам за теб и ти стискам палци всичко да е ок :cheerleader: :crossfingers: :crossfingers:

Аз отпадам тоз месец, вчера лелката ме навести цели три дни по- рано  :evil: Дойде ей тъй изведнъж, никакви болки. Два- три дни преди това бях супер нервна и ми се хапваше сладко. Пфуууу, бях си казала, че този път няма да ми докривее, ама съм се лъгала  :balk_144:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #630 -: Януари 16, 2008, 15:21:30 pm »
Ееееееее, най-накрая една хубава новина! Честито, мила mpia! Вярвай, че всичко ще е наред и след  :cloud9: ще гушнеш своето ангелче! Ти заслужаваш това щастие, както всички момичета тук  :grouphug:
Пепка, и твоето търпение ще бъде възнаградено.  :cuddle:
Успех на всички все още нечакаши тоя месец  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Don't worry, be hippy
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #631 -: Януари 16, 2008, 15:41:24 pm »
Честито и от мен  :D чакаме още хубави новини
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #632 -: Януари 16, 2008, 15:41:41 pm »
mpia това е новогодишно чудо! :crossfingers:
<a
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #633 -: Януари 16, 2008, 15:49:47 pm »
Момичета, и аз отпадам за този месец!Макар,че съм с една тръбичка- 99% вероятно запушена-не спирам да се надявам на чудо.
Благодарение на форума разбрах за "ТАЙНАТА".Снощи го гледах и то точно навреме,тъкмо ми дойде М и ми идваха разни мислички пак из главата,и хоп...попадам на заглавието.Невероятно е,че ми въздейства толкова много.Гледайте го непременно!
 На всички чакащи   :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:  На всички вече видели  :bfp:  ЧЕСТИТО и   :cloud9:  а на тези от моята група,чакащи следващата О   :00001754:  и  :balk_602:
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #634 -: Януари 16, 2008, 15:52:53 pm »
mpia като прочетох написаното от момичетата, мисля, че наистина някое малко  :sperm2: може да се е промушило и о чудо.. Толкова силно ти го пожелавам  yahoo_17 yahoo_17 и дано това е твоя божи дар :bighug: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #635 -: Януари 16, 2008, 17:53:28 pm »
О, mpia,като прочетох какво си написала и се разплаках от радост!! моля се наистина тестовете да са верни, моля се всичко да е наред, защото мисля, че си прекрасен човек и го заслужаваш!!! тихо ти честитя тук, моля те пиши ни как се чувстваш!!! дано Бог е с теб!!!  :bighug:
на всички момичета, които чакат - не мислите ли,че годината започва наистина с чудеса? дано има за всички!!!
« Последна редакция: Януари 16, 2008, 17:55:00 pm от dianka »
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #636 -: Януари 16, 2008, 18:08:20 pm »
Аз съм отгрупата ову-31 и не знам какво става с мен.
Вчера и днес правя тестове и са  :bfp: но не мога да се зарадвам а се побърквам.
Днес ме гледаха на ехограф-нищо няма в матката.
Да доуточня, че съм с двустранно непроходими тръби и вероятноста за извънматочна бременност ми е голяма.
В петък съм при Д-р Даскалов.
А на всичкото отгоре съм и грипава :(
честито mpia,не се притеснявай всичко ще е наред ще видиш  :D!само бъди спокойна,че напрежението не е хубаво сега при теб!!
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #637 -: Януари 16, 2008, 18:14:36 pm »
Аз съм отгрупата ову-31 и не знам какво става с мен.
Вчера и днес правя тестове и са  :bfp: но не мога да се зарадвам а се побърквам.
Днес ме гледаха на ехограф-нищо няма в матката.
Да доуточня, че съм с двустранно непроходими тръби и вероятноста за извънматочна бременност ми е голяма.
В петък съм при Д-р Даскалов.
А на всичкото отгоре съм и грипава :(
Mpia , стискам палци всичко да е наред. Направи си кръвен тест. И при мен в началото нищо не се виждаше в матката , оказа се късна овулация ...  :D От Мели знам , че когато единиците на кръвния тест станат над 1000 , плодния сак със сигурност трябва да се види в матката. :goodluck:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #638 -: Януари 16, 2008, 19:19:53 pm »
ейййй,много сте изписали  :D едва успях да изчета всичко!
не съм писала от няколко дни,нещо много зле се чувствах-гадене, пмс , всякакви екстри  :(
много много се надявам да са дългоочакваните симптоми,но се страхувам че е просто някаква гадна настинка.иначе съм 22 ден от последния цикъл, БТ варира между 37.3-37.5,а телесната ми си е ниска- 36.8 
та тея симптоми възможно ли е да се появят толкова бързо,ако се е получило зачеване- на 19-20 ден? цикъла ми е 29 дни,но ако е станало нещо,е на 12-ти ден?
извинете за объркания пост,видяла съм се в чудо,не смея и лекарства да пия,за ядене почти не може да става въпрос.  :(
какво да правя? дайте съвет,моляяя!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #639 -: Януари 16, 2008, 19:56:55 pm »
не,не ,сайта не беше българси и ти показваше картинка как изглежда бебето от момента на зачеването до сега-пък ако ще и преди час да сте го направили


http://www.whattoexpect.com/pregnancy/week-by-week/week-9.aspx

http://www.ivanbelchev.com/myembryo/bg/embryo.htm

http://www.i-am-pregnant.com/pregnancy/calendar/week/1