0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #600 -: Януари 16, 2008, 08:51:35 am »



 :bighug:  Благодаря ти.

Някоя от вас случайно да си има работа със съпруг ОВЕН???
[/quote]

Аз си имам ОВЕН вкъщи. Ама е много послушен, е не е послушен, ама се научих когато е крив да се скатая в някой ъгъл, чета си книжка и той след 1 час е вече ангелче. Всеки си има странности и аз не съм лесна, Водолейче :cheerleader:
]
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #601 -: Януари 16, 2008, 08:52:32 am »
Мина ми вече.Тази вечер  съм много добре.Нали знаете, всеки има едни такива моменти в които се обвинява, наранява и хвърчат черни мисли. На вас ли да го разправям? :lol:Просто явно съм по-открита и искренна и споделям повече от необходимото.Всеки трябва да си има някакви тайни, защото когато станат достояние, не винаги изма разбиране.Но слава богу от вас го получих и затова съм добре днес.И вече имам други мисли за бебетата.Дори искам две наведнъж. :lol:
[/quote]
ПУКАНКА :bighug: :balk_21:Радвам се,че си по-добре, та сега вече по същество  :00001754: ylinfant
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #602 -: Януари 16, 2008, 09:02:18 am »
Охо Бръмби. :bighug:Кажи какво става при теб, получи ли новото място? Поуспокой   ли се вече...:bighug:

Още не, чакам, но има раздвижване и надежда да стане скоро, ще се похваля, но засега само чакам, уф, преди се занимавах с работа да не мисла дали ще ми дойде или не, сега пък, гледам да се съсредоточа върху бебчо, да не мисля за работа....


луда работа, ама ...



Стискам ти палци и да не забравиш да се похвалиш :bighug:
Сега отивам да работя, айде до после...
]
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #603 -: Януари 16, 2008, 09:51:13 am »
Пуки, не отстъпвай на мъжа, но не бъди и прекалено крайна, разбирайте се с думи, не губете диалога, вие сте семейство, с общи цели, мечти, живот.

Извинявам се за отклонението, но тази открита грубост и неразбиране на моментното състояние на една от нас ме подтикна да се разпиша, надявам се, аз лично не съм била груба.

Не не, не се притеснявай, не си била груба. А и тези съвети са много ценни. Нали не се отнасят само до Пуки. Бъди твърда и мека. Прави компромиси без да отстъпваш. Превърнете дома си в боксов ринг и не губете диалога... и ако след това все още сте семейство и имате общи цели, мечти и живот... то определено Пуки, ти нямаш вина за това. Ще си направила всичко по силите си, за да разбиеш това семейство.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #604 -: Януари 16, 2008, 10:03:39 am »
brumbarche за съжаление аз отпадам този месец. Дойде ми и то с гръм и трясък. Отново с много силни болки :balk_145: и пак не ми се живее. Всеки път се учудвам как съм оцеляла до сутринта :balk_160:... :balk_145: :balk_145:

*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #605 -: Януари 16, 2008, 10:11:16 am »
Мисля , че темата е "В очакване на +++ резултат " , а не "Емоционални проблеми".Ако греша ме поправете,но когато започнах да чета наистина помислих ,че съм объркала темата.   Не се натъжавай biby21 , следващият месец е нашият :bighug:
« Последна редакция: Януари 16, 2008, 10:15:13 am от krasiko »
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #606 -: Януари 16, 2008, 11:33:03 am »
Момичета, Красико е права - тук стана вече доста лично и емоционално! И какво от това като Пуки е била яхнала метлата за няколко дни! И какво от това, че го е споделила тук! Нали сме от един отбор?! Е, тя сама ще си оправи проблемите, и какво прочетохме - вече е минало! Подозирам, че доста от нас са с ПМС! С нападки няма да изкараме Пуки или коя да е от нас от депресионно състояние!
Сега по темата - кой чака за следващата седмица?
« Последна редакция: Януари 16, 2008, 14:14:15 pm от baby_s »

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #607 -: Януари 16, 2008, 11:34:51 am »
Отпадам и аз, зацапването е било наистина предводител на МЦ :balk_144: :balk_146:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #608 -: Януари 16, 2008, 11:42:17 am »
Момичета не се вкисваите заради лошата лелка М. идва и новия месец на очакване и дано да е на повече  :bfp: :D
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #609 -: Януари 16, 2008, 11:56:17 am »
Магита се спотайва нещо и не ми отговаря два пъти на въпроса.Момичета, мисля че тя има  :bfp1: и не казва от суеверия. :lol:В същото време и не отрича, а мълчанието нали било съгласие. Магитка, няма да те мъча вече да казваш, но ти стискам палци и ти желая всичко най-добро.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #610 -: Януари 16, 2008, 13:17:58 pm »
Мисля , че темата е "В очакване на +++ резултат " , а не "Емоционални проблеми".Ако греша ме поправете,но когато започнах да чета наистина помислих ,че съм объркала темата.   Не се натъжавай biby21 , следващият месец е нашият :bighug:
благодаря ти krasiko. в момента съм се надрусала с лекарства и си мисля за секс  :D

*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #611 -: Януари 16, 2008, 13:24:23 pm »
Аз съм отгрупата ову-31 и не знам какво става с мен.
Вчера и днес правя тестове и са  :bfp: но не мога да се зарадвам а се побърквам.
Днес ме гледаха на ехограф-нищо няма в матката.
Да доуточня, че съм с двустранно непроходими тръби и вероятноста за извънматочна бременност ми е голяма.
В петък съм при Д-р Даскалов.
А на всичкото отгоре съм и грипава :(
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #612 -: Януари 16, 2008, 13:35:04 pm »
Да се впиша и аз при чакащите ++този месец :)Трябва /дано да не ми/дойде на 22-ри.Момичета силно стискам палци за всички вас,бъдете сигурни в успеха,бъдете оптимисти,само така ще се преборим за мечтите си :D
mpia-успокой се,може още да не се вижда на УЗ,направи си кръвен и мисли позитивно.
Дано всичко бъде наред! :crossfingers: :bighug:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #613 -: Януари 16, 2008, 13:36:13 pm »
Аз съм отгрупата ову-31 и не знам какво става с мен.
Вчера и днес правя тестове и са  :bfp: но не мога да се зарадвам а се побърквам.
Днес ме гледаха на ехограф-нищо няма в матката.
Да доуточня, че съм с двустранно непроходими тръби и вероятноста за извънматочна бременност ми е голяма.
В петък съм при Д-р Даскалов.
А на всичкото отгоре съм и грипава :(

О божичко mpia. :bighug:така се зарадвах като прочетох това, че все едно аз съм видяла  :bfp: .Даже май ми се разтупа сърцето в повечко. Толкова много чудеса са станали в този форум,че много искам да е станало и с тебе. Знаеш че е рано още да се види на УЗ, даже и в Петък,защо бързаш.Кръвен ще пускаш ли? По принцип трябваше да ти дойде тези дни,нали?  
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #614 -: Януари 16, 2008, 13:39:40 pm »
Ако Д-р Даскалов каже ще пусна в петък.
И двата теста са с 2 ярки черти.
На 17.12 ми беше последната менструация.
Днес ми е 30-ти ден.
Менструацията ми е редовна-на 27-28 дни.
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #615 -: Януари 16, 2008, 13:42:57 pm »
mpia, стискам палци!  :D
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #616 -: Януари 16, 2008, 13:47:42 pm »
Ако Д-р Даскалов каже ще пусна в петък.
И двата теста са с 2 ярки черти.
На 17.12 ми беше последната менструация.
Днес ми е 30-ти ден.
Менструацията ми е редовна-на 27-28 дни.

Имаш ли симптоми, разказвай. :balk_102:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #617 -: Януари 16, 2008, 13:48:28 pm »
Никакви! :(
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #618 -: Януари 16, 2008, 13:52:03 pm »
Не не, не се притеснявай, не си била груба. А и тези съвети са много ценни. Нали не се отнасят само до Пуки. Бъди твърда и мека. Прави компромиси без да отстъпваш. Превърнете дома си в боксов ринг и не губете диалога... и ако след това все още сте семейство и имате общи цели, мечти и живот... то определено Пуки, ти нямаш вина за това. Ще си направила всичко по силите си, за да разбиеш това семейство.
[/quote]

E, твоит съвети са по-ценни от моите, очевидно е, сигурно имаш опит  :wink:


*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #619 -: Януари 16, 2008, 13:55:20 pm »
brumbarche за съжаление аз отпадам този месец. Дойде ми и то с гръм и трясък. Отново с много силни болки :balk_145: и пак не ми се живее. Всеки път се учудвам как съм оцеляла до сутринта :balk_160:... :balk_145: :balk_145:

Биби, мила, не плачи, не се отчайвай, не се предавай.

Трудно е, тежко е, но ние сме тук, с теб и ти стискаме палци!!!

 :bighug: