0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #580 -: Януари 15, 2008, 21:26:18 pm »
Някоя от вас случайно да си има работа със съпруг ОВЕН???

Аз, ако искаш да ти го дам за малко и после ще заобичаш твоя. Както вече казах - той дори и със свекърва ми се оправя.
Ако се опитваш с инат да надвиеш овен, значи определено не си везни!
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #581 -: Януари 15, 2008, 21:31:08 pm »
Някоя от вас случайно да си има работа със съпруг ОВЕН???

Аз, ако искаш да ти го дам за малко и после ще заобичаш твоя. Както вече казах - той дори и със свекърва ми се оправя.
Ако се опитваш с инат да надвиеш овен, значи определено не си везни!

Телец. :lol:  А ти?
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #582 -: Януари 15, 2008, 21:33:43 pm »
здравейте момичета
на мен днес трябваше да ми дойде,но все още не е,корема леко ме понабплява, така че лелката сигурно ще ме навести тези дни до края на седмицата за съжаление  :balk_144:
« Последна редакция: Януари 15, 2008, 21:41:49 pm от magita »
07.10.2009
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #583 -: Януари 15, 2008, 21:35:51 pm »
Е везни де - не се опитвам да се инатя. Той като си науми нещо, значи ще стане. Може да попита, но пак ще си направи каквото си знае.
Като малък той: мамо, може ли да взема това?
      майка му: не
           той: добре ще го взема
И до сега е така. Решава как трябва да стават нещата и няма друг начин.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #584 -: Януари 15, 2008, 21:36:50 pm »
Пуки, и аз да се намеся:) Разбирам те напълно, чувстваш се в безизходица и не знаеш накъде ще тръгне всичко, защото ти самата нищо не можеш да направиш в момента. Води те единствено желанието за дете, а то не идва.
Защо не опиташ да намериш нещо, което би ти запълвало времето. ТО не че е лесно, знам защото и аз имах такъв период.
Но едно нещо трябва да ти е ясно: Детето не идва на този свят за да бъде задължено на родителите си после. Майката трябва да е готова и горчиви думи да чуе от детето си и да ги понесе. Това е факт! Не го забравяй.
Колкото до мъжа ти. Ако той те обича ще се бори заедно с теб и заедно ще постигнете целта. Разбира се може и така да се случи, че той да реши да има дете с друга. Трябва да го приемеш и да продължиш напред! Знам, звучи тъпо но е така. С дете не можеш и не трябва да се опиваш да задържиш мъж!
Вярвай в себе си и в мъжа ти, грижи се за семейството си, за вас двамата...другото ще дойде, защото го желаеш силно. Забрави черните мисли, или както вече го стори, просто ги излей тук, тук те разбираме:)
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #585 -: Януари 15, 2008, 21:40:34 pm »
уфффф...ама че съм патка...прекъснах за малко, че имах нещо да върша и вие сте изписали сума ти неща.....
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #586 -: Януари 15, 2008, 21:52:17 pm »
Силвичке, Магита и аз още чакам...
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #587 -: Януари 15, 2008, 21:58:18 pm »
Пуки, и аз да се намеся:) Разбирам те напълно, чувстваш се в безизходица и не знаеш накъде ще тръгне всичко, защото ти самата нищо не можеш да направиш в момента. Води те единствено желанието за дете, а то не идва.
Защо не опиташ да намериш нещо, което би ти запълвало времето. ТО не че е лесно, знам защото и аз имах такъв период.
Но едно нещо трябва да ти е ясно: Детето не идва на този свят за да бъде задължено на родителите си после. Майката трябва да е готова и горчиви думи да чуе от детето си и да ги понесе. Това е факт! Не го забравяй.
Колкото до мъжа ти. Ако той те обича ще се бори заедно с теб и заедно ще постигнете целта. Разбира се може и така да се случи, че той да реши да има дете с друга. Трябва да го приемеш и да продължиш напред! Знам, звучи тъпо но е така. С дете не можеш и не трябва да се опиваш да задържиш мъж!
Вярвай в себе си и в мъжа ти, грижи се за семейството си, за вас двамата...другото ще дойде, защото го желаеш силно. Забрави черните мисли, или както вече го стори, просто ги излей тук, тук те разбираме:)

Мина ми вече.Тази вечер  съм много добре.Нали знаете, всеки има едни такива моменти в които се обвинява, наранява и хвърчат черни мисли. На вас ли да го разправям? :lol:Просто явно съм по-открита и искренна и споделям повече от необходимото.Всеки трябва да си има някакви тайни, защото когато станат достояние, не винаги изма разбиране.Но слава богу от вас го получих и затова съм добре днес.И вече имам други мисли за бебетата.Дори искам две наведнъж. :lol:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #588 -: Януари 15, 2008, 22:10:39 pm »
Пуканка,радвам се ,че си излязла от състоянието си,което те караше да се чувстваш непълноценна.
Дианка,Маги,Силвичка :crossfingers:пу-пу дано ви подмине лелката .
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #589 -: Януари 15, 2008, 22:34:16 pm »
абе искам да ви попитам нещо малко не е по темата,но преди време бях попаднала на един сайт,където си пишеш датата на последната М и то ти изкарва как ти изглежда бебето в момента,на колко седмици е колко ти остава до раждането.Та въпосчето ми е някоя от вас попадала ли е на такъв сайт?там бече много интересно,ама сега не се сещам кой е  :bonk:  :ask:
07.10.2009
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #590 -: Януари 15, 2008, 22:39:30 pm »
И аз съм попадала на този сайт ,но не си спомням името му.Надявам се не криеш от нас положителен тест от днес. :wink:
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #591 -: Януари 15, 2008, 22:49:14 pm »
Tamara, незная каква е твоята история, но съм забелязала, че си доста остра към момичетата тук. Предполагам, че си имаш причина. Но това няма значение, защото си една от нас и  :bighug: Но трябва да знаеш, че всяка от нас има също история и също може да е сърдита на света.

напълно съм съгласна с теб!!!!!!!!!!

Пуканка, не съжалявай, че си споделила, наистина понякога човек стига до момент, в който е отчаян, ядосан или ... просто се замисля над това какво всъщност иска и още по-важно - защо го иска.

Постъпката ти донякъде е смела, макар да знаеш, че доста жени тук може и да ти се нахвърлят и си била искрена, така си се чувствала в момента, споделила си го.

Нека не се нахвърляме и то грубо една спрямо друга, има и други начини да кажем на някого, че бърка, че не е прав!!!

Тук всички тръпнат всеки месец, молят се, очакват, а после ... разочарование.

Преди време, когато за идеята бебе не исках и да чувам, имах гости - една позната с малката и сладка дъщеричка ... като видях кака я гледа това 4-5 месечно бебче и и се усмихва ... казвайки с малки сладки очички: "мамо, от целият свят аз познавам само теб"... и как за здрасти подаваше малкото си, сладко и набръчкано краче .... усетих нещо, което може би момичетата тук са усещали много пъти.

Аз смятам, че в тежък психологически и емоционален момент, ядосана на своя мъж, Пуки е почувствала слабост и е започнала да мисли, че всъщност не иска детето заради самото дете, а заради егоизъм, заради мъжа си и т.н. ... нормално в такива моменти, когато си убиден и несигуренв човека до теб, макар да умираш за бебчо, започваш да се самозалъгваш, че всъщност не искаш, че истинската причина е еди каква си или пък, че всъщност го искаш, за да угодиш на него и т.н. ... това са емоционални състояния, които човек може да изпита не само по отношение на семейството и децата, но също работа и др.

Това обаче не е повод да се нахвърляме върху него, да гонападаме и да бъдем груби.

Всеки има моменти на слабост, а и всъщност, дори да е така, дали ще "прати детето в кашон до своята майка" да го гледа, си е лична работа на Пуки.

Майка й, жива и здрава, ще го погледа за ден-два.

При всичкини ще настъпи момент, в който ще искаме да оставим детенце на бабите, да го погледат ден - два, за да съберем ние малко сили, защото грижата за дете, не е лека работа и ние всички го знаем.

Пуки, не отстъпвай на мъжа, но не бъди и прекалено крайна, разбирайте се с думи, не губете диалога, вие сте семейство, с общи цели, мечти, живот.

Извинявам се за отклонението, но тази открита грубост и неразбиране на моментното състояние на една от нас ме подтикна да се разпиша, надявам се, аз лично не съм била груба.

Поздрави, момичета!!!!

Стискам ви палци, тук съм, чета, просто се въздържам от писане, защото нямам какво да добавя, даже не чакам да НЕ ми дойде.
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #592 -: Януари 15, 2008, 22:50:55 pm »
?
И аз съм попадала на този сайт ,но не си спомням името му.Надявам се не криеш от нас положителен тест от днес. :wink:

не разбира се,то и без това на мен ми е доста нередовна М и си идва когато си поиска,за това не съм и правила и тест май ми е доста раничко ,пък и бях правила преди 2-3 дмни и естествено беше ---  :
« Последна редакция: Януари 15, 2008, 22:58:56 pm от magita »
07.10.2009
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #593 -: Януари 15, 2008, 22:52:33 pm »
хеи здравеите и от мен това можеш да го намериш тук DOCTORGEO ,ЕМИ ДА ВИ СЕ ОПЛАЧА И АЗ ,вкъщи също сме малко на нож ,чак вчера след като ми доиде М.доиде време и да чуя думите да поспрем малко да си починем че се уморихме всеки месец гониш ,чакаш и така .Но на тези които не чакат успех момичета
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #594 -: Януари 15, 2008, 22:55:52 pm »
Охо Бръмби. :bighug:Кажи какво става при теб, получи ли новото място? Поуспокой   ли се вече...:bighug:

Още не, чакам, но има раздвижване и надежда да стане скоро, ще се похваля, но засега само чакам, уф, преди се занимавах с работа да не мисла дали ще ми дойде или не, сега пък, гледам да се съсредоточа върху бебчо, да не мисля за работа....


луда работа, ама ...

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #595 -: Януари 15, 2008, 23:03:28 pm »
magita саита се казва DOCTORGEO бързах да напиша това което мисля и за това забравих да напиша какво е .ПУКАНКА на тебе ще ти кажа нещо ,всеки се чувства така както си иска и никои не може да ти го забрани,Много пъти и аз се чувствам така като теб .Като прочетох това ,което си написала все едно съм го писала аз .Много целувки
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #596 -: Януари 15, 2008, 23:09:26 pm »
Дианка,Маги,Силвичка и ти Биби, надявам се да ни зарадвате с +++++

Пак четох 4 страници,мнооооого пишете ...
Пуканка, аз все пак си мисля, че всеки по своему разбира живота и причините, за да го живее, в този смисъл те разбирам и не мисля, че разсъждаваш егоистично. Мисля, все пак, че нашите хормони непрекъснато ни "играят шеги" и това е една от причините да се чувстваме един път "на върха", а друг път "на дъното". Черни мисли ни спохождат, но не трябва да им се даваме. Пиша го това, но и аз днес съм  :balk_146: и се чувствам ужасно, предполагам това значи, че ще ми дойде МЦ.
Колкото до децата - те са "Дар от Бога" и всяка жена мечтае да стане майка, дори без да си отговаря на въпроса защо? То ни е биологически предопределено, за щастие, на това се надявам и за себе си и за вас  :balk_56:

Между другото - мисля, че подробностите за бременеенето, за които говорите са в бг-мамма
Лека нош момичета, спете спокойно, сънувайте само хубави сънища,  :balk_21:
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #597 -: Януари 15, 2008, 23:17:32 pm »
не,не ,сайта не беше българси и ти показваше картинка как изглежда бебето от момента на зачеването до сега-пък ако ще и преди час да сте го направили
07.10.2009
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #598 -: Януари 15, 2008, 23:46:40 pm »
не,не ,сайта не беше българси и ти показваше картинка как изглежда бебето от момента на зачеването до сега-пък ако ще и преди час да сте го направили

Кажи дееееее.Бременна ли си?  :D
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #599 -: Януари 16, 2008, 08:44:27 am »
Аз пък с козирог.Абе, все рогати :lol: :lol: :lol:
абе момичета :lol:спрете се с това писане...направо няма наваксване човек да ви прочете,пък камо ли да следи всички новости и да отговаря.. :lol: :lol: :lol:
и моя е козирог  :lol: :lol: :lol: -ама ми е добър(е когато не се инати нещо :wink:,тогава горката везничка отстъпва естествено :lol:)
 :bighug:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!