0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #560 -: Януари 15, 2008, 13:26:08 pm »
Трябваше да ми дойде на 14.01, но на 13.01 и на 14.01 имах зацапване, но болките са ми все едно всеки момент ще ми дойде по обилно. Вчера правих теста с отрицателен резултат :balk_144: а днес преди половин час имах пак това зацапване колкото петънце.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #561 -: Януари 15, 2008, 13:30:09 pm »
Titali_ Миналия месец и аз имах такова зацапване. Трябваше да ми дойде на 25.12, но тогава се появи кафяво зацапване. Имах болки в кръста и корема все едно ще Ми дойде. На втория ден си направих тест и беше отрицателен, на 28.12 си ми дойде М и беше малко по дълга. Все още се чудя какво беше това, досега не ми се е получавало. Не искам да те разочаровам. Дано при теб е бременност. :goodluck:
]
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #562 -: Януари 15, 2008, 14:46:56 pm »
Титали ,дано зацапването си има хубава причина :crossfingers: :bfp:
На всички момичета които ги е посетила лелката ,не губете кураж за следващия тираж :crossfingers:
Пуканка :bighug:хайде мила,съвземи се и не се отчАйвай.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #563 -: Януари 15, 2008, 15:03:43 pm »
Знам че ще ми мине. Отдавна не ме беше удряло ПМСто така гадно. :xДефакто трябваше да ми дойде днес или утре, но заради лекарствата които вземам ще е около Събота лелката. Дано и ПМСто не ме държи до тогава.Мъжа ми усети и предвидливо се измъкна от къщи :lol:В голям конфликт сме от две седмици,спим отделно даже и в такава ситуация сега знае че могат да ми избият нервите за тези две седмици в които съм си мълчала.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #564 -: Януари 15, 2008, 15:31:46 pm »
здравейте момичета :D!два дни не съм писала и естествено сега немога да насмогна да изчета всичко :lol:
аз искам да помоля за малко помощ-нека всички които са правили сонохистерография(доколкото разбрах другото и име е хидротубация-дано не греша :oops:),да ми пишат на лични всичко което се сетят!!ще съм ви безкрайно благодарна,че тия дни направо се сбърках от информация 8O
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #565 -: Януари 15, 2008, 16:13:26 pm »
Причината поради която аз искам дете неможе да се опише с думи. Това е чувство. Просто усетих, че искам да родя, искам да създам живот, защото срещнах мъжа с който да изживея остатъка от живота си. И искам, всъщност ние искаме, да предадем цялата любов и знания на едно малко същество. Да поемем отговорността за него и то да бъде преди всичко останало. Може би е много романтично, но е така. Незнам дали е егоистично или не. Но ние така го чувстваме.


 :balk_103: :balk_103: :balk_103: :balk_103: :balk_103:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #566 -: Януари 15, 2008, 16:19:33 pm »
Охо Бръмби. :bighug:Кажи какво става при теб, получи ли новото място? Поуспокой   ли се вече...:bighug:
]
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #567 -: Януари 15, 2008, 16:26:43 pm »
При мене всеки ден поне по 10 пъти ми дава проблеми със форума. Не мога да вляза по около 5-10 минути и после става.  А иначе мене май ме хвана вече ПМС. Криво ми е, реве ми се, заяжда ми се и най-гадното е че одеве се хвърлих в едни тежки размисли на тема : Защо искам бебе? Струват ли си мъките?
И знаете ли, седнах и си написах отговорите,които ме разтроиха още повече защото ми се сториха много егоистични.което пък ме хвърли в размисъл защо съм такава егоистка и такива разни.
Отговорите на Защо искам бебе бяха:
1.Защото ми е скучно
2.Защото домашните любимци не ми запълват времето достатъчно
3.Защото не работя и дните ми са безмислени
4.Защото се чуствам осакатена и непълноценна като жена
5.Защото няма кой да ме погребе ако умра
6.Защото няма с кой да си говоря
7.Защото мъжа ми ще намери друга ако не му родя дете
8.Защото до момента не съм намерила причина за съществуването си
9.Защото не мога да обичам нищо, освен нероденото си дете и само то може да стопли леденото ми сърце
10.Защото само любовта между дете и майка е вечна и се прощават всички грешки, докато между мъж и жена не е така
11.Защото ако нямам дете,нямам нищо.И чак днес го осъзнах

Гадно,нали? Срам не срам, споделих ви.Дните ми са толкова тъпи и най-вече безмислени. :(
Розичке.Казах че тези мисли са за днес.
Имат някаква причина идваща от подсъзнанието ми и свързана с проблеми които имам в момента.И малко семейни проблеми ,което си личи почти от всеки написан ред.

Пуканке, а един ден като родиш и ти се доиграе на компютъра или ти се догледа сериал... и вече не ти е скучно какво ще правиш с детето? А ако се окаже, че гледането на бебе не ти е интересно?
Препоръчвам ти ако купувате мебели да запазиш един по-голям кашон. И когато ти доскучае с бебето да можеш да го пратиш на майка ти да го гледа.
А защо не си вземеш куче? Не е ли същото?
П.П. За погребението не се притеснявай!
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #568 -: Януари 15, 2008, 16:42:49 pm »
 :lol:[/b]Добре дошла в темата.И ти ли си от чакащите този месец?
« Последна редакция: Януари 15, 2008, 16:49:33 pm от Pukanka »
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #569 -: Януари 15, 2008, 17:27:11 pm »
Tamara, незная каква е твоята история, но съм забелязала, че си доста остра към момичетата тук. Предполагам, че си имаш причина. Но това няма значение, защото си една от нас и  :bighug: Но трябва да знаеш, че всяка от нас има също история и също може да е сърдита на света.
]
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #570 -: Януари 15, 2008, 18:01:52 pm »
Горе главата момичета  :)Идва и следващия месец когато се надявам да не ви доиде лошата лелка М :D-борбата продалжава докато не победите вие :D
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #571 -: Януари 15, 2008, 19:14:58 pm »
Искам да попитам нещо, не знам дали е точно за този форум, за което предварително се извинявам, ако нещо не съм олучила.До сега не бях обръщала внимание на симптомите си по време на предполагаемата овулация, казвам предполагаема, защото не съм си правила тест.Обаче вече три дни подред имам болки в гърдите, както преди М., а днес болката вече отслабва, като вчера беше най-силна.Възможно ли е това да е от овулацията?
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #572 -: Януари 15, 2008, 19:21:46 pm »
Искам да попитам нещо, не знам дали е точно за този форум, за което предварително се извинявам, ако нещо не съм олучила.До сега не бях обръщала внимание на симптомите си по време на предполагаемата овулация, казвам предполагаема, защото не съм си правила тест.Обаче вече три дни подред имам болки в гърдите, както преди М., а днес болката вече отслабва, като вчера беше най-силна.Възможно ли е това да е от овулацията?
Аз съм така всеки месец. Болките при мене почват обаче от овуто до менструацията без да спират.
Този месец бях изключение и не ме боляха,но това ми се случва за първи път.
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #573 -: Януари 15, 2008, 19:44:01 pm »
Пуканка, хич не се шашкай от това, което си написала! Всеки си има криви моменти... и в един такъв момент ти си почувствала така нещата. Но Ти ме накара да се замисля защо искам бебе - аз знам че просто го искаме, много! Но ми е адски трудно да го опиша, това е усещане, чувство, което не подлежи на разшифроване! Андреавиано го е казала суууупер:  Причината поради която аз искам дете неможе да се опише с думи. Това е чувство. Просто усетих, че искам да родя, искам да създам живот, защото срещнах мъжа с който да изживея остатъка от живота си. И искам, всъщност ние искаме, да предадем цялата любов и знания на едно малко същество.
Та така... А ти Пуканка излей си яда на нещо - разбесней се из вкъщи, после нашетай... можеш да си поплачиш, да ти излезе мъката, яда, всичко което си събрала, .... и когато се прибере мъжа ти, седнете и се сдобрете! Трудно е при цялото това напрежение да се запази добрия тон, но трябва да пробвате!
Момичета, трябва да успеем да се преборим с проблема без да откачим и без да изгубим лубимия мъж! Нали той е бил човека подтикнал ви към идеята, че искате бебе!!!! Обичайте се! И всичко друго ще се нареди! :D
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #574 -: Януари 15, 2008, 20:07:42 pm »
Трудно да отстъпя след цели две седмици скарване.Ако го направя, ще ми се качи пак на главата.В момента е гузен и ми се котка, но ще съм безкомпромисна поне още две седмици. :wink:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #575 -: Януари 15, 2008, 20:35:51 pm »
Трудно да отстъпя след цели две седмици скарване.Ако го направя, ще ми се качи пак на главата.В момента е гузен и ми се котка, но ще съм безкомпромисна поне още две седмици. :wink:

Недей така Пуканка, човек трябва и да прощава. Когато си насъбрала много отрицателна енергия, определено трябва да избие някъде. Недей се сърди на милото създание, то не винаги е виновно, ние когато сме обсебени дали от ПМС, дали от М, или просто от някакви женски емоции, които мъжете трудно разбират, си го изкарваме на тях. Аз поне съм така, дори и днес си изкарах нервите на мойто мило, а този път той го понесе стоически и поне засега не ми се сърди. Но любовта и желанието за деца надделява над всичко и трябва да се борим, но с добро.
Успех във всичко  и  :bighug:
 
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #576 -: Януари 15, 2008, 20:43:49 pm »
Пуканка, разбирам те напълно  :bighug:.Не, мислите ти не ми звучат егоистично,а мисли на една отчаяна и самотна жена, и аз в много моменти съм се чувствала така , но именно проблема с бебето ни сплоти повече със съпруга ми, накара ни да осъзнаем колко елементарни и глупави са били всичките ни проблеми дотогава.Затова не искай бебето си заради 7-мата причина, моля те!Защото, ако този човек наистина го направи,значи той никога не е заслужавал да има дете от теб, а детето не заслужава да има баща като него.
А при мен я нама лелката още  :).Може нещо и тестовете за ову да не са показали точно,незнам...е, ще си проличи в най-скоро време.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #577 -: Януари 15, 2008, 20:53:35 pm »
Трудно да отстъпя след цели две седмици скарване.Ако го направя, ще ми се качи пак на главата.В момента е гузен и ми се котка, но ще съм безкомпромисна поне още две седмици. :wink:

Недей така Пуканка, човек трябва и да прощава. Когато си насъбрала много отрицателна енергия, определено трябва да избие някъде. Недей се сърди на милото създание, то не винаги е виновно, ние когато сме обсебени дали от ПМС, дали от М, или просто от някакви женски емоции, които мъжете трудно разбират, си го изкарваме на тях. Аз поне съм така, дори и днес си изкарах нервите на мойто мило, а този път той го понесе стоически и поне засега не ми се сърди. Но любовта и желанието за деца надделява над всичко и трябва да се борим, но с добро.
Успех във всичко  и  :bighug:

 :balk_21:


Пуканка, разбирам те напълно  :bighug:.Не, мислите ти не ми звучат егоистично,а мисли на една отчаяна и самотна жена, и аз в много моменти съм се чувствала така , но именно проблема с бебето ни сплоти повече със съпруга ми, накара ни да осъзнаем колко елементарни и глупави са били всичките ни проблеми дотогава.Затова не искай бебето си заради 7-мата причина, моля те!Защото, ако този човек наистина го направи,значи той никога не е заслужавал да има дете от теб, а детето не заслужава да има баща като него.
А при мен я нама лелката още  :).Може нещо и тестовете за ову да не са показали точно,незнам...е, ще си проличи в най-скоро време.


 :bighug:  Благодаря ти.

Някоя от вас случайно да си има работа със съпруг ОВЕН???
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #578 -: Януари 15, 2008, 20:58:03 pm »
Не, само с телец.  :D :D :D
 
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #579 -: Януари 15, 2008, 21:12:09 pm »
Аз пък с козирог.Абе, все рогати :lol: :lol: :lol: