0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #540 -: Януари 15, 2008, 09:04:16 am »
При мене всеки ден поне по 10 пъти ми дава проблеми със форума. Не мога да вляза по около 5-10 минути и после става.  А иначе мене май ме хвана вече ПМС. Криво ми е, реве ми се, заяжда ми се и най-гадното е че одеве се хвърлих в едни тежки размисли на тема : Защо искам бебе? Струват ли си мъките?
И знаете ли, седнах и си написах отговорите,които ме разтроиха още повече защото ми се сториха много егоистични.което пък ме хвърли в размисъл защо съм такава егоистка и такива разни.
Отговорите на Защо искам бебе бяха:
1.Защото ми е скучно
2.Защото домашните любимци не ми запълват времето достатъчно
3.Защото не работя и дните ми са безмислени
4.Защото се чуствам осакатена и непълноценна като жена
5.Защото няма кой да ме погребе ако умра
6.Защото няма с кой да си говоря
7.Защото мъжа ми ще намери друга ако не му родя дете
8.Защото до момента не съм намерила причина за съществуването си
9.Защото не мога да обичам нищо, освен нероденото си дете и само то може да стопли леденото ми сърце
10.Защото само любовта между дете и майка е вечна и се прощават всички грешки, докато между мъж и жена не е така
11.Защото ако нямам дете,нямам нищо.И чак днес го осъзнах

Гадно,нали? Срам не срам, споделих ви.Дните ми са толкова тъпи и най-вече безмислени. :(
Ами страхотно си си отговорила според мен. Това са 11 съществени причини да искаш бебче :) :) :) И мъките си струват, и чакането, и мислите, и терзанията, и нервите :D Ако не за това, за кое друго нещо на тоя свят би си струвало??? :)
Успех, Pukanka! :bighug:
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #541 -: Януари 15, 2008, 09:20:26 am »
При мене всеки ден поне по 10 пъти ми дава проблеми със форума. Не мога да вляза по около 5-10 минути и после става.  А иначе мене май ме хвана вече ПМС. Криво ми е, реве ми се, заяжда ми се и най-гадното е че одеве се хвърлих в едни тежки размисли на тема : Защо искам бебе? Струват ли си мъките?
И знаете ли, седнах и си написах отговорите,които ме разтроиха още повече защото ми се сториха много егоистични.което пък ме хвърли в размисъл защо съм такава егоистка и такива разни.
Отговорите на Защо искам бебе бяха:
1.Защото ми е скучно
2.Защото домашните любимци не ми запълват времето достатъчно
3.Защото не работя и дните ми са безмислени
4.Защото се чуствам осакатена и непълноценна като жена
5.Защото няма кой да ме погребе ако умра
6.Защото няма с кой да си говоря
7.Защото мъжа ми ще намери друга ако не му родя дете
8.Защото до момента не съм намерила причина за съществуването си
9.Защото не мога да обичам нищо, освен нероденото си дете и само то може да стопли леденото ми сърце
10.Защото само любовта между дете и майка е вечна и се прощават всички грешки, докато между мъж и жена не е така
11.Защото ако нямам дете,нямам нищо.И чак днес го осъзнах

Гадно,нали? Срам не срам, споделих ви.Дните ми са толкова тъпи и най-вече безмислени. :(
ПУКАНКА :( тези причини звучат толкова страшно, че чак ме накара да се замисля и аз. Снощи гледах филма Тайната и всичко, което чух дълбоко в себе си винаги съм го знаела, но на глас никога не съм го признавала. Като прочетох написаното от теб си казах, ама какво правим ние - самоунищожаваме се като същества, не само като жени. Желанието да имаме дете, унищожава хубавото в нас, поне при мен започва да става така.
Затова моята причина да имам дете:
1. Да се върне предишната жена, която бях - весела, усмихната и грижовна, а не тази изнервена, намусена и вечно недоволна от живота, в която съм се превърнала и която ще унищожи не само човешкото в мен, но и връзката ми с любимия.
Пуканка трябва да се опитаме да спасим нас самите, защото когато чудото се случи, ние трябва да сме готови да го посрещнем и да може да се радваме не защото лечението е минало успешно, а защото заслужаваме да станем майки. :bighug:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #542 -: Януари 15, 2008, 09:54:11 am »
Аз искам дете, за да стана предишната ведра и усмихната и оптимистична жена.
Защото искам да си отдам любовта.
Защото искам да зарадвам мъжа си, да го направя щастлив!
Да ощастливя и да успокоя роднините, които се притесняват за мен и страдат заедно с мен!
Да поема една сериозно отговорност в живота по отглеждането на детето и изграждането от него на една възпитана и борбена личност.
Искам дете, за да имам едно завършено, хармонично семейство, да имаме общ обект на любов с моя мъж!
Има и още много причини но всички те се въртят около любов. Всеки има нужда от любов, да си отдаде любовта, да я изживее, да и се насити,  да и се наслаждава!

*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #543 -: Януари 15, 2008, 09:56:26 am »
И аз искам, но :
Аз момичета за този месец отпадам, дойде ми ГАДНАТА М. Даже два дни по-рано, не ме остави дори да се надявам малко. Много ми е кофти, обаче ще  :balk_145: :balk_145: :balk_145:, пак ще :balk_138:, изследвания и т.н.
 
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #544 -: Януари 15, 2008, 09:57:56 am »
Забравих да ви пожелая да не ме последвате, тези които особено чакате тези дни.

 :crossfingers: :crossfingers:  и много  :bighug:
 
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #545 -: Януари 15, 2008, 10:01:01 am »
Меги, май аз те последвах трябваше да ми дойде вчера, от неделя имах съвсем леко кафеникаво зацапване, но доста по-различно от кръв. Вчера по същия начин но малко по-вечко от едно петънце. Днес нямам нищо но усещам болка в яйчниците и кръста, така че смятам че и този месец отпадам ........... :balk_144: :balk_145: :balk_144: :balk_145: :balk_144: :balk_145: :balk_144: :balk_145:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #546 -: Януари 15, 2008, 10:03:14 am »
здравейте милички!
пожелавам ви само хубави неща в този ден :goodluck: :bighug:
и аз отпадам от класацията...


*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #547 -: Януари 15, 2008, 10:14:39 am »
и аз отпадам от класацията...
Меги, май аз те последвах трябваше да ми дойде вчера, от неделя имах съвсем леко кафеникаво зацапване, но доста по-различно от кръв. Вчера по същия начин но малко по-вечко от едно петънце. Днес нямам нищо но усещам болка в яйчниците и кръста, така че смятам че и този месец отпадам ........... :balk_144: :balk_145: :balk_144: :balk_145: :balk_144: :balk_145: :balk_144: :balk_145:

Стига, момичета, надявах се, че ще съм само аз този месец. Знаех, че вероятността за този месец е малка, но все пак нали надеждата умирала последна. Пък и вие сега като подкарахте след мен. Стига толкова за този месец. Всички останали искам само  :bfp1:
 
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #548 -: Януари 15, 2008, 10:18:35 am »
Горе главите момичета. Поплачете си, тъгувайте, но после пак се заредете с енергия и напред :bighug:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #549 -: Януари 15, 2008, 10:35:00 am »
Какво да направим друго. След един ден ще ни мине. Аз като разбрах снощи, че ми дойде, днес веднага се обадих да запазя час за спермограма и събота, ако не стане нещо сме там.  :crossfingers: поне резултатите да са наред.
 
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #550 -: Януари 15, 2008, 10:43:25 am »
Ееееееееее моми4ета titali_ ,fiore_f ,Meggi много съжалявам  :bighug:
Попла4ете си, но не губете надежда ,следващия месец ще е нашия :crossfingers: :crossfingers:

А това с "искам бебе,защото......." много ме натъжи
« Последна редакция: Януари 15, 2008, 10:52:56 am от beni13 »

*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #551 -: Януари 15, 2008, 11:11:48 am »
Тези "10 причини, поради които искам бебе" наистина действат малко депресиращо! Всичко, което сте казали е на 100% и при мен, но гласно за себе си го формулирам с простичкото "Искам да даря живот!"

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #552 -: Януари 15, 2008, 11:21:46 am »
Пуканка, тия причини са меко казано глупави и не на място...и да...егоистични са !
Нима детето е това: да не ти е скучно?!?! защото не ти е интересно вече с домашните любимци?!?! защото не работиш и няма с кво да си уплътниш времето?!?! че ще има кой да те погребе.....с кой да си говориш ?!?!?! .... да не продължавам  :? Е извинявай ама ни една от тия причини не ми е минавала никога през главата ! Никога ! Вземи се в ръце и се замисли дали да пишеш такива неща. Защото ако мислех като теб, определено нямаше да се метна да ходя по доктори, не ми е кеф и да мятам пари  ей така, щото ми било скучно  :) ! Можеше да ги вложим в нещо друго по-сигурно , че да не ни е скучно  :)
ПС: бях останала с впечатлението, че имаш дете, не че е от значение, но все пак има какво да осмисля живота ти и не виждам причина да напишеш този списък при това положение  :)
Приятен и успешен ден !
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #553 -: Януари 15, 2008, 11:24:37 am »
Меги, май аз те последвах трябваше да ми дойде вчера, от неделя имах съвсем леко кафеникаво зацапване, но доста по-различно от кръв. Вчера по същия начин но малко по-вечко от едно петънце. Днес нямам нищо но усещам болка в яйчниците и кръста, така че смятам че и този месец отпадам ........... :balk_144: :balk_145: :balk_144: :balk_145: :balk_144:

Титали, не се отчайвай мила, аз първия път така разбрах, че съм бременна -кафеникаво зацапване и ужасни болки в яйчниците, все едно всеки момет ще ти дойде. Докато не дойде гадната лелка надежда винаги има  :)
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #554 -: Януари 15, 2008, 11:29:07 am »
Причината поради която аз искам дете неможе да се опише с думи. Това е чувство. Просто усетих, че искам да родя, искам да създам живот, защото срещнах мъжа с който да изживея остатъка от живота си. И искам, всъщност ние искаме, да предадем цялата любов и знания на едно малко същество. Да поемем отговорността за него и то да бъде преди всичко останало. Може би е много романтично, но е така. Незнам дали е егоистично или не. Но ние така го чувстваме.
]
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #555 -: Януари 15, 2008, 11:31:41 am »
Григчо, дано да е така повече от всичко се надявам, но и вчера правих тест и излезе - отрицателен. Не смея да се надявам за да не се разочаровам още повече, макар че е странно само зацапване, а вече трябваше да ми е дошло по-обилно.
Незная до каква степен е това зацапване, колкото петънце или малко повече.?
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #556 -: Януари 15, 2008, 11:51:19 am »
Причината поради която аз искам дете неможе да се опише с думи. Това е чувство. Просто усетих, че искам да родя, искам да създам живот, защото срещнах мъжа с който да изживея остатъка от живота си. И искам, всъщност ние искаме, да предадем цялата любов и знания на едно малко същество. Да поемем отговорността за него и то да бъде преди всичко останало.
:flower: :balk_103: :goodluck: :babyflips: yahoo_17
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #557 -: Януари 15, 2008, 11:57:47 am »
Незная до каква степен е това зацапване, колкото петънце или малко повече.?

При мен беше малко повече от просто зацапване. Кой ден ти е? Да не ти е рано за тест?  :goodluck:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #558 -: Януари 15, 2008, 12:13:21 pm »
Меги, май аз те последвах трябваше да ми дойде вчера, от неделя имах съвсем леко кафеникаво зацапване, но доста по-различно от кръв. Вчера по същия начин но малко по-вечко от едно петънце. Днес нямам нищо но усещам болка в яйчниците и кръста, така че смятам че и този месец отпадам ........... :balk_144: :balk_145: :balk_144: :balk_145: :balk_144:

Титали, не се отчайвай мила, аз първия път така разбрах, че съм бременна -кафеникаво зацапване и ужасни болки в яйчниците, все едно всеки момет ще ти дойде. Докато не дойде гадната лелка надежда винаги има  :)

аз също мисля, че зацапването ти е заради бременност, ужасно много постове съм чела, че момичетата, които имат такова зацапване, всъщност се оказват бременни :goodluck: preggo


*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #559 -: Януари 15, 2008, 13:04:39 pm »
Розичке.Казах че тези мисли са за днес. 
Имат някаква причина идваща от подсъзнанието ми и свързана с проблеми които имам в момента.И малко семейни проблеми ,което си личи почти от всеки написан ред.
« Последна редакция: Януари 15, 2008, 13:11:35 pm от Pukanka »